>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kilka słów o sobie.... czyli nowi wśród nas.

Status
Zamknięty.
jawek 313

jawek

Użytkownik
Witam ???? Głównie obstawiam PLKK, ale mam znajomych Turków i często od nich dostaję pewne info z różnych dyscyplin ???? Mam nadzieję, że razem coś ugramy ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Witam ???? Głównie obstawiam PLKK, ale mam znajomych Turków i często od nich dostaję pewne info z różnych dyscyplin ???? Mam nadzieję, że razem coś ugramy ????

Ooo widzę jest Leszczyński ziomek z PLKK, dobre ruchy kadrowe widzę ;)
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Cześć, dołączyłem do &#39;SZ&#39; więc coś o mnie:

W bukmacherce siedzę już kilka dobrych lat. Co tydzień staram się zanalizować kilka spotkań bądź też wyłapać bardzo przydatne info w necie. Posiadam również trochę kontaktów w &quot;branży&quot;, które potrafią się przydać przy weryfikacji pogłosek. Czasem dostanę też tzw. cynk ;) którego nawet nie sprawdzam tylko gram 10/10.

Gdzie gram: bf (geek toy), pinek oraz w netowych które oferują najwyższy kurs na dane spotkanie (chociaż w niektórych już ciężko z limitami) jak również w naziemnych, które dają surebety robiąc błędy i muszą wypłacać zgodnie z regulaminem (tutaj to uwielbiam pod tym względem STS).

Co najczęściej analizuję: PLK, PLKK, NBA, basket europejski

Liczę na owocną współpracę ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Cześć, dołączyłem do &#39;SZ&#39; więc coś o mnie:

W bukmacherce siedzę już kilka dobrych lat. Co tydzień staram się zanalizować kilka spotkań bądź też wyłapać bardzo przydatne info w necie. Posiadam również trochę kontaktów w &quot;branży&quot;, które potrafią się przydać przy weryfikacji pogłosek. Czasem dostanę też tzw. cynk ;) którego nawet nie sprawdzam tylko gram 10/10.

Gdzie gram: bf (geek toy), pinek oraz w netowych które oferują najwyższy kurs na dane spotkanie (chociaż w niektórych już ciężko z limitami) jak również w naziemnych, które dają surebety robiąc błędy i muszą wypłacać zgodnie z regulaminem (tutaj to uwielbiam pod tym względem STS).

Co najczęściej analizuję: PLK, PLKK, NBA, basket europejski

Liczę na owocną współpracę ????


Cóż, zapraszałem na forum otwarte do pisania, ale mimo to miło widzieć w SZ ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
sibrejk moze dwa slowa o sobie tu? bo zaczales temata od rozbudowanego &quot;witam&quot; nie zaszkodzi sie przedstawic napisac w czym sie specjalizujesz, witamy w SZ
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Z tym &quot;nowym&quot; to tak nie do końca - kiedyś już tutaj byłem, jakieś 2 lata temu, w sumie kiedy to było ???? Głównie gram polskie ligi piłkarskie, dlatego czekam niecierpliwie na rozpoczęcie rundy wiosennej, a także hokej.
Liczę na to, że coś wniosę do tego działu ????
 
darter 134

darter

Użytkownik
Witam, może jestem na forum od niedawna ale od razu moim celem było wstąpienie do SZ co jak widać mi się udało. Jestem półprofesjonalnym graczem darta (rzutki) co pozwala mi patrzeć na ten sport troszkę pod innym kątem jak zwykli &quot;obstawiacze&quot; (Bo dart jakby mogło się wydawać nie tylko umiejętności ale... chyba przede wszystkim psychika). Do tego posiadam praktycznie niedostępne nigdzie informacje dotyczące tak rzadko typowanego sportu jak piłka wodna, których nie analizuję, a po prostu dostaję. Życzę powodzenia wam jak i sobie ;)
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Witam, może jestem na forum od niedawna ale od razu moim celem było wstąpienie do SZ co jak widać mi się udało. Jestem półprofesjonalnym graczem darta (rzutki) co pozwala mi patrzeć na ten sport troszkę pod innym kątem jak zwykli &quot;obstawiacze&quot; (Bo dart jakby mogło się wydawać nie tylko umiejętności ale... chyba przede wszystkim psychika). Do tego posiadam praktycznie niedostępne nigdzie informacje dotyczące tak rzadko typowanego sportu jak piłka wodna, których nie analizuję, a po prostu dostaję. Życzę powodzenia wam jak i sobie ;)
Powodzenia! Witamy ????
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Witam.
Trafiłem tutaj dzięki swoim typom z amatorskich lig holenderskich, które w ostatnich tygodniach podawałem Benkowi. Informacje na temat tych spotkań czerpie ze stron klubowych (kontuzje, absencje etc.) oraz stron związanych z ligami amatorskimi. Będę starał się co weekend podać jakiś dobry typ, który będzie obwity w analizę. Pozdrawiam ;)
 
J 0

jotuzet

Użytkownik
Witam ???? Mam nadzieję, że będziemy czerpać obopólne korzyści z mojej obecności tutaj. Fixy/insidery od zaufanego informatora, moje motto to przede wszystkim nie przegrywać. Zawsze uczciwe info, bez domysłów i rozległych analiz.

Interesuje się &#39;nałogowo&#39; i czynnie uprawiam tenis stołowy, wobec czego z chęcią dodam coś z tej dyscypliny, zarówno z piwnicznych turniejów na Bwin, jak i poważniejszych Pro Tourów.

Pozdrawiam ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Heja, na forum troszkę czasu spędziłem, ja szperam dużo po niższych ligach szczególnie w województwie łódzkim i mazowieckim mam trochę kontaktów ;)
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Witam wszystkich, na forum jestem od niedawna ale bukmacherką interesuję się już od 2 lat a głównie insiderami, 3za3 oraz spadającymi kursami. Mam duże doświadczenie w piłce nożnej, głównie w tych lepszych ligach ale także w naszej polskiej Ekstraklasie. Dla mnie nie liczy się kurs tylko wygrana. Mam nadzieję, że przydam się Wam :wink:
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Powitać.

Moja domena to niższe ligi przede wszystkim, mam tez dojscia do kosza przez znajomka który ogarnia temat w tym środowisku, działam aktywnie na trybunach więc czesto gęsto mam ciekawe informacje od ludzi ze stowarzyszen, którzy sa przy klubach 24/h.

Zobaczymy co z tego będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom