>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Manchester City FC - KKS Lech Poznań - czwartek 21.10.2010

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Manchester City FC - KKS Lech Poznań​



Na City of Manchester Stadium w Manchesterze odbędzie już trzecie spotkanie naszego jedynaka w Europejskich Pucharach, czy Lech Poznań znowu sprawi niespodziankę i zatrzyma kolejnego giganta; zapraszam do dyskusji
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ciężko będzie Lechowi w tym meczu o punkty. Zapewne taktyka będzie wyglądała tak , że bronimy się czołgiem a atakujemy maluchem czy jakoś tak. 0:0 każdy zapewne wziął by w ciemno ale ja jak zwykle jestem optymistą i wierze w Lecha w tym meczu. City napompowane kasą ale nie grają jeszcze tego na co każdy liczył. Są do ogrania jak najbardziej ale podstawą jest aby nie przestraszyć się rywala. Juve się nie przestraszyli to może i City też nie.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
ja gram handi na man city za bardzo grubą stawkę.
Skończył się Dzień Dziecka, ograli Juve kompletnie bez formy (myślę że w rewanżu u siebie dostaną łomot od Bianconerich), mecz z Salzburgiem im wyszedł nawet dobrze, ale sądzę że Man City to za wysoki progi.
Obecna dyspozycja Lecha szału nie robi i myślę, że skończy się 3:0 bądź 4:0 niestety. Co prawda jak pokazali na rozgrywki europejskie potrafią się zmobilizować, ale nie wierzę, że i tym razem co najmniej z remisują (w dodatku na wyjeździe).
Do grania Lech strzeli - Nie 8/10, Man City win - 10/10, Man City z handi (-1,5) - 9/10
takie moje zdanie
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja gram handi na man city za bardzo grubą stawkę.

Skończył się Dzień Dziecka, ograli Juve kompletnie bez formy (myślę że w rewanżu u siebie dostaną łomot od Bianconerich), mecz z Salzburgiem im wyszedł nawet dobrze, ale sądzę że Man City to za wysoki progi.

Obecna dyspozycja Lecha szału nie robi i myślę, że skończy się 3:0 bądź 4:0 niestety. Co prawda jak pokazali na rozgrywki europejskie potrafią się zmobilizować, ale nie wierzę, że i tym razem co najmniej z remisują (w dodatku na wyjeździe).

Do grania Lech strzeli - Nie 8/10, Man City win - 10/10, Man City z handi (-1,5) - 9/10

takie moje zdanie
Juve nie ograli tylko zremisowali to raz
Dwa że oni dziećmi nie są
Trzy takie same podejście było przed meczem z Juve które jak później pokazało że wcale tak bez formy nie są
Cztery to jest piłka nożna i stawkowanie 10/10 daje pewnie opinię ale już nie będę jej wytaczał
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
że nie wygrali to fakt, na szybko pisałem ;)
a co do stawkowania - to moja sprawa i oczywiście możesz mieć inne zdanie, ja tu widzę duże value, a czy miałem rację okaże się po meczu.
A co do &#39;Dnia Dziecka&#39; to cóż... Lech nie jest ekipą, która regularnie będzie walczyć z teamami pokroju MC czy Juve, no niestety. Wyszły im 2 mecze, z Zagłębiem znowu plecy. Mieliby się przełamać w Manchesterze?
Czy Lech ma szansę z ekipą, która u siebie niedawno pokonała chociażby Chelsea? No nie sądzę...
poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, kilku kluczowych grajków Lecha nie zagra za kartki.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
że nie wygrali to fakt, na szybko pisałem ;)

a co do stawkowania - to moja sprawa i oczywiście możesz mieć inne zdanie, ja tu widzę duże value, a czy miałem rację okaże się po meczu.

A co do &#39;Dnia Dziecka&#39; to cóż... Lech nie jest ekipą, która regularnie będzie walczyć z teamami pokroju MC czy Juve, no niestety. Wyszły im 2 mecze, z Zagłębiem znowu plecy. Mieliby się przełamać w Manchesterze?

Czy Lech ma szansę z ekipą, która u siebie niedawno pokonała chociażby Chelsea? No nie sądzę...
poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, kilku kluczowych grajków Lecha nie zagra za kartki.
To co że wygrali z Chelsea to nie znaczy że myszą wygrać z Lechem ;). Dlatego piłka jest ciekawa bo każdy może wygrać z każdym i skończcie z tym podejściem że jak ktoś ma kasę i wielkie nazwiska to musi wygrywać, gdyby tak było to Real by tyle nie czekał na zwycięstwo w LM.

Nikt nie twierdzi że Lech jest lepszy od MC, ale też niema co mówić że z Juve im się udało bo tak nie było. Każdy wynik Lech w LE sobie wywalczył. Lech w OE gra w kratkę cały sezon a w LE gra równo. Może masz racje że nie wygrają z MC może nawet nie zremisujemy no ale nie naciągajmy faktów 5-0 nie przegrają i przypominam że mecz to nie tylko gra 11 na 11 i MC czy Lechowi może się przydarzyć ???? albo jakiś karny i wszystko może inaczej się ułożyć. Dla mnie jeśli Lechici przegrają to maks 2-0 :razz:
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
To co że wygrali z Chelsea to nie znaczy że muszą wygrać z Lechem ;).
Troszeczkę się rozbawiłem, uważasz że Lech jest lepszy od Chelsea?
Moim zdaniem na kilka dni przed meczem warto pomyśleć nad typami:
  • Man.City handi (-1,5)
  • Lech nie strzeli
  • zwycięstwo do przerwy: Man.City
  • pierwsza połowa/cały mecz : 1/1

Skończył się Dzień Dziecka
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Troszeczkę się rozbawiłem, uważasz że Lech jest lepszy od Chelsea?
jemu trochę nie o to chodziło. Po prostu mecz meczowi nie równy. Czasem słabszy i mniej znany zespół stawia trudniejsze warunki niż niejeden potentat.

Man. City nie należy do zespołów, które rozwalają przeciwnika po 5:0. Zazwyczaj są to jednobramkowe winy ewentualnie handi -1,5. Raczej rzadko strzelają dużo goli. Do tego Lech lubi zagęścić w obronie tworząc nienajgorsze zasieki i mimo wysokiej klasy ofensywnych piłkarzy Manchesteru może być trudno to sforsować.

W wygraną Lecha nie wierzę... remis... szansa jest jakaś... nieduża ale jest... osobiście widzę skromne 1:0 (góra 2:0) dla Man.C.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
To co że wygrali z Chelsea to nie znaczy że myszą wygrać z Lechem ;). Dlatego piłka jest ciekawa bo każdy może wygrać z każdym i skończcie z tym podejściem że jak ktoś ma kasę i wielkie nazwiska to musi wygrywać, gdyby tak było to Real by tyle nie czekał na zwycięstwo w LM.

Nikt nie twierdzi że Lech jest lepszy od MC, ale też niema co mówić że z Juve im się udało bo tak nie było. Każdy wynik Lech w LE sobie wywalczył. Lech w OE gra w kratkę cały sezon a w LE gra równo. Może masz racje że nie wygrają z MC może nawet nie zremisujemy no ale nie naciągajmy faktów 5-0 nie przegrają i przypominam że mecz to nie tylko gra 11 na 11 i MC czy Lechowi może się przydarzyć ???? albo jakiś karny i wszystko może inaczej się ułożyć. Dla mnie jeśli Lechici przegrają to maks 2-0 :razz:
nic tylko się zgodzić. Kasa nie gra i nic tego nie zmieni. Lech na LE wydaje się być całkiem innym zespołem. w lidze grają źle ale w LE całkiem całkiem. Zaczęło się od meczu z Dnipro. Może nie były to porywające mecze w ofensywie ale świetne w defensywie. Jeżeli zagrają tak konsekwentnie w obronie to powinno być dobrze. Ja się bardziej bałem wyjazdu do Turynu niż do Manchesteru. Bo Man City można się wszystkiego spodziewać. owszem moze być lanie ale może być niespodzianka i nawet 3 pkt. Ja jak zwykle przed meczem Lecha jestem jednym z nielicznych optymistów ale spoko ;)
 
rq7 9

rq7

Użytkownik
Nie oszukujmy się !! Lech nie ma najmniejszych szans na jakiekolwiek punkt!!
Lech w tym meczu będzie walczył o to aby , się nie skompromitowac i nie przegrac zbyt wysoko .
Moje typy to 1/1 (I polowa ,II polowa )
Tevez 2 bramki
I wszelkiego rodzaju handi
Trzeba wybrac najkorzystnieszy kurs i zagrac
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Troszeczkę się rozbawiłem, uważasz że Lech jest lepszy od Chelsea?
Nie na pisałem że Lech jest lepszy od Chelsea, tylko napisałem że to jest inny mecz :razz:, Barcelona przegrała z Hercules Alicante 2-0 to co już im Real nie podskoczy ;). Niema takich samych spotkań niema takich samych wyników, wygrywa ten który w danym czasie jest lepszy. Zresztą Typer36 wyjaśnił.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Lech źle wygląda kondycyjnie.

ostatnie dwa mecze z Bełchatowem i Zagłębiem solidne pierwsze połowy , a w drugich 45 minutach miażdżąca przewaga przeciwników , o ile poprzednio Lech tracił siły około 70ej minuty o tyle ostatnio już od początku drugiej połowy wyglądają fatalnie.

czystej jedynki nie ma co grać , raczej handi -1,5 ; -2 ; -2,5 warto poszukać

napewno warto grubiej przyłożyć ten mecz , kilka tysięcy może nawet równe 10 kafli to jak wyglądał Lech w drugich połowach ostatnich meczów mi osobiście w zupełności wystarcza.

DW 3:0 ; 4:0 , Chyba że Angole podejdą nieco poważniej do tego meczu niż jak do zwykłej jednostki treningowej to wtedy może nawet 5-6 strzelą !

Lech nie przegrał już od 4 spotkań w Europie i chyba czas przełamać tą niechlubną statystykę , wcześniej dwa razy w łeb ze Spartą Praga i z Baku po 90&#39; także czas wrócić do rzeczywistości.

W beznadzieje polskiej lidze na ostatnie 5 meczów 4 porażki.

Jak ktoś nie chce zarobić niech im przypina łatkę że w Europie się świetnie spisują...ja tam gram grubo na ich porażkę
 
K 0

krakk

Użytkownik
Tego że Lech nie strzeli to bym nie stawiał. Ryzyko karnego, jakiejś kontry nie ma sensu.
Jak grać to na MC -1,5. Chociaż ze stawianiem to bym poczekał do środy, może nawet czwartku jak będę widział składy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jak ktoś nie chce zarobić niech im przypina łatkę że w Europie się świetnie spisują...ja tam gram grubo na ich porażkę
No to przecież od samego początku wiadome było że nikt przeciw MC stawiać nie będzie, ale to jest kurs 1,2 średnio warty grania, ja się zastanawiam na underkiem/ MC więcej niż dwie bramki nie piwonii, no a Leszek - na pewno jest ich stać na bramkę ale czy strzelą i do tego karny itp. Angielska piłka jest fizyczna wiec może jakaś niekorzystna decyzja dla MC paść ;)
 
legia 122

legia

Użytkownik
@ darius010

zdaję sobie sprawę że granie po 1,25 czy 1,3 to nienajlepsze wyjście , chyba zagram tu handi -1.5 na MC

czy nie strzeli więcej niż dwie , wydaje mi się że strzeli...Zagłębie mogło 4 strzelić w 2ej połowie , wcześniej Bełchatów mógł 5 bramek u siebie. Licze na przynajmniej jedną bramkę dla city w 1 połowie , w 2ej to będzie prawdziwe dzieło zniszczenia , Lech wygląda kiepsko bardzo kiepsko fizycznie

Anglicy dadzą srogiej lekcji futbolu tej poznańskiej lokomotywie...która ostatnio mocno wychamowała i bardziej przypomina wolno sunącą drezynę aniżeli lokomotywę
 
legia 122

legia

Użytkownik
Najlepiej poczekać do czwartku , bo zapewne City zagra jednak mocno rezerwowym składem. dla nich priorytetem będzie najbliższy mecz z Arsenalem , na pewno nie zagra Tevez , myślę że trener skorzysta z okazji i będzie i chciał przetestować głębsze zaplecze dlatego póki co trzeba się wstrzymać.
ławka + dalsi rezerwowi myślę że to realny scenariusz
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie zgodze sie z tym, ze zagra ławka...W meczu z Blackpool Silva wszedl z ławki więc to by znaczyło, że dał mu odpocząć przed pucharami. Gdyby City wygrało z Juve mozna by snuć ławkowe plany, ale z racji remisu Z Juve to z Lechem u siebie musza wygrac jeśli chcą spokojnie awansować - a chcą ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
ale już wiadomo że Tevez sobie odpocznie w tym meczu...nie będzie go nawet na ławce...
co do reszty , myślę że kilku kluczowych gracze także dostanie &quot;wolne&quot; , priorytetem jest Arsenal a nie jakiś Lech Poznań dla nich.
lepiej się wstrzymać i czekać do czwartku , kurs niżej nie spadnie , a wręcz jestem pewien że będzie wyższy
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Lech źle wygląda kondycyjnie.

napewno warto grubiej przyłożyć ten mecz , kilka tysięcy może nawet równe 10 kafli to jak wyglądał Lech w drugich połowach ostatnich meczów mi osobiście w zupełności wystarcza.

Lech nie przegrał już od 4 spotkań w Europie i chyba czas przełamać tą niechlubną statystykę , wcześniej dwa razy w łeb ze Spartą Praga i z Baku po 90&#39; także czas wrócić do rzeczywistości.

W beznadzieje polskiej lidze na ostatnie 5 meczów 4 porażki.

Jak ktoś nie chce zarobić niech im przypina łatkę że w Europie się świetnie spisują...ja tam gram grubo na ich porażkę
Legia co do stwierdzenia,że Lech źle wygląda kondycyjnie - w pełni się z Tobą zgodzę, w lidze grają słabo - można powiedzieć,że katastrofalnie, na chwilę obecną nie mają szans na obronę mistrzowskiego tytułu.
Jednak, jest pewno ale... dobrze to skwitowali kibice Lecha po sobotnim przegranym meczu &quot;Na puchary się spinacie, w ekstraklasie **uja gracie&quot; - LE to zupełnie inna bajka, wielkie pieniądze, duży prestiż..
Kto dawał szanse Lechowi na remis z Juve i wygraną z Salzburgiem? Jednostki..
Jeśli chcesz stawiać 10tys. po kursie 1.20 zł na wygraną MC to są Twoje pieniądze, lecz może warto zagrać na over 2,5 gola po większym kursie jak sugeruje to darius010?
Dziwi mnie również postawa ligowa niektórych piłkarzy Lecha i Zielińskiego - Rudnevs niewidoczny, Stilic i Krivets grają słabo,a najgorsze wrażenie na mnie osobiście robi postawa Buricia - duża ilość pomyłek w ostatnich meczach, bramki &quot;babole&quot;, niepewne interwencje... zastanawiam się dlaczego Zieliński nie da ponownie szansy Kotorowskiemu?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
ale już wiadomo że Tevez sobie odpocznie w tym meczu...nie będzie go nawet na ławce...
co do reszty , myślę że kilku kluczowych gracze także dostanie &quot;wolne&quot; , priorytetem jest Arsenal a nie jakiś Lech Poznań dla nich.
lepiej się wstrzymać i czekać do czwartku , kurs niżej nie spadnie , a wręcz jestem pewien że będzie wyższy
Ławka City i tak na papierze jest lepsza od podstawowych Lecha, poza tym będą chcieli chłopaki coś udowodnić Manciniemu zapewne.
A czy kurs wzrośnie, to bardzo wątpię, jednak nazwa tej firmy robi swoje i ludzie będą dorzucać na podbicie bez czytania naszych wypocin ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom