Mam pytanko odnośnie handicapów w tenisie - nigdy nie grałem w tej opcji ale chyba zacznę bo wydaje i się ona bardziej bezpieczna w tak nieprzewidywalnej i zaskakującej (na plus jak in minus) dyscyplinie jak Tenis .....
Przykładowo przed meczem Andy Roddick 1.40 - Feliciano Lopez 2.60 jest zakład:
&quot;wygrane gemy - handicap dwudrogowy &quot;
Andy Roddick -3,5 Feliciano Lopez + 3,5
Jak jest rozliczany taki zakład (co musi nastąpić by zakład przykładowo na faworyta Roddicka został wygrany i na odwrót?) Czy podczas rozliczania wyniku na ten zakład bierze się pod uwagę tylko sumę gemów poszczególnych zawodników i wygrywa ten zakład z handicapem który pokrywa się z wynikiem końcowym meczu ? w sensie że roddick nie przegra meczy pomimo odjecia tych 3,5 gemów od jego koncowej sumy gemow w meczu czy chodzi o to że po odjęciu tych 3,5 gema musi nadal &quot;wygrywać&quot; z lopezem jeżeli faktycznie wygrał lub nadal być przegranym jeżeli faktycznie przegrał .... (?)
Mam tez pytanie
czy zakład
&quot;wygrane gemy - handicap dwu/trzy drogowy&quot; to to samo co w meczu na live &quot;zakłady - handicap&quot; (dwudrogowy) a w tym drugim tez zmieniajaca sie w trakcie meczu ilosc gemow +/- 3 lub 2 lub 0,5 przy dwóch zawodnikach ...

bludek 367

bludek

Użytkownik
Obojętnie kto wygra mecz. Interesują Cię TYLKO gemy. Nie istotne kto wygra mecz. Sumujesz gemy z całego meczu i odejmujesz/dodajesz handicap.

Jeśli stawiasz Roddick -3.5 to Roddick musi wygrać minimum 4 gemy w meczu więcej niż Lopez. Jeśli stawiasz Lopez +3.5 to Lopez maksymalnie może przegrać trzema gemami.

Np. w meczu Roddick - Lopez był wynik 6:7 6:4 7:6.
Roddick ugrał 19 gemów (6+6+7)
Lopez ugrał 17 gemów (7+4+6)

Bukmacher wystawił linię 3.5 gema.
Zakład Roddick -3.5 jest przegrany.
Zakład Lopez +3.5 jest wygrany.

Zakład trzy drogowy dodaje możliwość &#39;remisu&#39;. Np. handicap dla Lopeza +2. W gemach 19:17 dla Roddicka (ale +2 dla Lopeza), więc poprawnym zakładem jest remis. Najlepiej sprawdź sobie jakie są handicapy dwu i trzy drogowe, a później rozpisz sobie na kartce &#39;stykowe sytuacje&#39;. W dwu drogowych sytuacja jest oczywista, ale w trzy drogowych czasem wyjdzie różnica jednego przełamania.

malinowy 22

malinowy

Użytkownik
mam jeszcze pytanko jak rozliczają handicapy trzydrogowe w bet365 bo nie moge znaleźć u nich takiej informacji, w przypadku gdy jest remis a zakład postawiony był na jednego z graczy.

Rynki na sumę gemów/handicap na gemy, w tym zakłady na żywo
Te zasady odnoszą się do gemów w poszczególnych setach, gemów w meczu, gemów gracza i handicapów (w oparciu o wygrane gemy).
We wszystkch tych rynkach tie-break lub tie- break w meczu jest liczony jako jeden gem.
W przypadku wycofania, dyskwalifikacji lub zmiany nawierzchni w trakcie meczu, zakłady będą nieważne, chyba że nie jest możliwe, abu set i/lub mecz został został dokończony w naturalny sposób bez bezwarunkowego określenia wyniku tego rynku.
Np. (1) Set został przerwany na 4-4: zakłady na Powyżej/Poniżej 9,5 gemów lub mniej w secie zostaną rozliczone odpowiednio jako wygrane/przegrane, ponieważ w meczu rozegranych byłoby co najmniej 10 gemów; zakłady na Powyżej/Poniżej 10,5 gemów lub więcej, zostaną anulowane.
Np. (2) Najlepszy z 3 setów mecz został przerwany na 6-4 2-6: zakłady na Powyżej/Poniżej 23,5 gemów lub mniej w secie zostaną rozliczone odpowiednio jako wygrane/przegrane, ponieważ w meczu rozegranych byłoby co najmniej 24 gemów; zakłady na Powyżej/Poniżej 24,5 gemów lub więcej, zostaną anulowane.
Np. (3) Najlepszy z 3 setów mecz został przerwany na 6-4 4-6 5-5: zakłady na dowolnego z zawodników z handicapem +2,5 lub więcej zostaną rozliczone jako wygrane, zakłady na dowolnego z zawodników z handicapem -2,5 lub mniej, zostaną rozliczone jako przegrane, wszystkie zakłady na remis z handicapem +/- 3 lub więcej, zostaną rozliczone jako przegrane. Wszystkie zakłady z handicapem z przedziału -2 do 2 zostaną anulowane.
Handicap, Sumy gemów w meczu i Gemy zawodnik są oparte na regulaminowej liczbie setów (sprawdź odpowiednie zakłady na set). W przypadku, gdy regulaminowa liczba setów zostanie zmieniona lub różni się od tej podawanej w zakładach, wówczas wszystkie zakłady zostaną anulowane.
Na końcu meczu wszystkie gemy wygrane przez indywidualnych zawodników zostaną dodane i handicap zostanie zastosowany, aby ustalić zwycięzcę handicapu.

A tak szczerze to nie wiem czy znajdziesz takie handi +4, już raczej +4,5. Ale sam nie wiem więc tego Ci nie mogę zagwarantować, a sprawdzać mi się nie chce.

bludek 367

bludek

Użytkownik
np

Zwrócą Ci całą stawkę - jeśli zagrałeś to jako pojedynczy typ.

Jeśli grasz handi trzydrogowe i po doliczeniu handi wyjdzie 0 to zawsze będzie zwrot (w AKO typ będzie rozliczony z kursem 1.00 [ewentualna wygrana pomniejszona o ten kurs] i pozostałe typy z kuponu w grze).