>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Jak sobie poradzić z czarną serią?

macready 56

macready

Użytkownik
Witam, ostatnio dopadła mnie potezna czarna seria, az sam nie moge sie w tym połapać. Cztery razy sie chciałem mocniej odbic i kazdy mecz z tych 4 wtopiony po 90 minucie, lub pod koniec tercji.(wiem ze nie powinno sie odbijac)
Wczesniej 7 miesiecy non - stop spory plus, skutecznosc trafien na kursy ponad 2,00 76%....., na kursy ponad 3,00 57% i tak przez 7miechow Skończyło sie ze + poleciałay na minusy, i wtopiłem oproczy wygranych jeszcze swoja kase, jak dla mnie sporo w plecy jestem.

I teraz jakie proponujecie rozwiazanie?
Ja biore 2 pod uwage raczej.

- koniec z grą,
- granie u stacjonarnych z budzetem 1k powoli , wiadomo tu na spokoju, bez kuponow na odbicie powiedzmy gł single i czasem duble ze stawka 50 -200 na kupon, i ew po &quot;pokryciu straty&quot; powrot do normalnych bukow xD
- ?????
 
D 570

duff999

Użytkownik
wplac na neta graj spokojnie , racjonalnymi stawkami. Przy budzecie 1k to tak 100 na singla mysle ,ze bedzie mniej wiecej ok . Jak przegrasz to cóż zrobisz sobie przerwę i tyle. Nic na siłę
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Jeśli nie potrafisz zapanować nad emocjami (&quot;mnie też trochę ponosi&quot;) to lepszym rozwiązaniem na pewno będzie gra u stacjonarnych , nie będziesz w stanie puszczać tylu kuponów co u internetowych . Ale z drugiej strony nie dziesz stawiał więcej meczy by podatek zniwelować raczej ciężko widzę jak tuptasz do Stacjonarnego puścić kupon za 50zł z z kursem 1,4 (&quot; po wejściu możesz wpaść na pomysł by dorzucić jakiś meczyk ).
Prawda jest taka że nie każdy ma nerwy , jest cierpliwy na tyle by grać .
Ja na początku przez dobre 2 lata powtarzałem sobie po przegranym kuponie na odbicie sie &quot;odrobienie strat&quot; że już nigdy tego nie zrobię i co w tej błogiej świadomości żyłem 2 lata .
Wiec masz 2 wyjścia
1---odpuść &quot; o tym wiesz &quot;
2---ułuż plan działania &quot;ja mam taki - zbiur zasad np:
nie grać na faworytów
nie grać kosza
nie stawiać ligi Polskiej
nieprzestrzeganie go wiąże sie z konsekwencją że przez kilka dni nie gram &quot; ale do tego też trzeba mieć nerwy i silne samo zaparcie &quot; nie mylić z zatwardzeniem&quot;

Pozdrawiam Paweł
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Cztery razy sie chciałem mocniej odbic i kazdy mecz z tych 4 wtopiony po 90 minucie, lub pod koniec tercji.(wiem ze nie powinno sie odbijac)
Widocznie nie wiesz.
I teraz jakie proponujecie rozwiazanie?
Ja biore 2 pod uwage raczej.
- koniec z grą,
- granie u stacjonarnych z budzetem 1k powoli , wiadomo tu na spokoju, bez kuponow na odbicie powiedzmy gł single i czasem duble ze stawka 50 -200 na kupon, i ew po &quot;pokryciu straty&quot; powrot do normalnych bukow xD
- ?????
Ja sugerował bym ci zakończyć zabawę na jakiś czas i zwiększyć wiedzę o tym biznesie. Wyciągnij wnioski na podstawie swojej obecnej gry (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś), pograj na sucho i jeśli po kilku miesiącach zanotujesz plus to zacznij grać za realną kasę.
Odnośnie grania u stacjonarnych. Przy obecnym haraczu jeśli wyjdziesz na 0 to będziesz miał powody do dumy. Już lepiej tego tysiaka przeznaczyć od razu na cele charytatywne.:razz:
E: Jesli dalej będziesz grał za 5-20% budżetu to tym razem również zbankrutujesz. Twoje stawki powinny wynosić w granicy 2-3% kapitału przy kursach, o których wspomniałeś.
 
macready 56

macready

Użytkownik
Dobra jakbym mogł prosic, temat do wywalenia, zaliłem sie jak miałem gorszy nastroj xD xD W sumie zawsze wychodziłem na swoje, wiec teraz tez tak bedzie pewnie xD
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
BRUTUS nie grac kosza ?? Troche dziwny warunek bo czasem sa bardzo fajne kursy na HC a i nawet bez niego. Takze wcale nie uwazam kosza za strasznie nie przewidywalnego...moze NBA, bo tam sa 82 mecze wiec roznie moze byc.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Tak każdy ma inny plan działania inni nie grają np w poniedziałki ..
Ja na koszu się nie znam ,temu go nie gram :cool: z reguły
Dzisiaj zagrałem kosza wyjątkowo , dla zabawy ...&quot;za drobne&#39;&quot; typ zapożyczony od innego bywalca forum:cool: &quot;
w historii forum 2 razy zdarzyło mi sie podwędzić komuś typ z jego tematu o czym został właściciel tematu poinformowany oczywiście &quot;

AAAAA i co typ pudło &quot;szlak mnie trafił&quot; co za noc
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No w sumie tak. Kazdy gra jak mu wygodnie. Chodziło mi tylko o to, że nie uważam kosza za zaskakujaca dyscypline z wieloma niespodziankami ????
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
z pewnością jest bardziej przewidywalny od piłki nożnej, czy tenisa. ;) Z wiodących kursów polecam jednak hokeja. Oczywiście każdy ma swój ulubiony sport, dla mnie taki to żużel i często na swojej wiedzy opieram kupony.
Nie zgodzę się również z tym, że u stacjonarnego bukmachera cudo, to wyjście na zero. Po prostu zmienia się nieco styl gry, to się też nabiera z czasem ???? sam u internetowego bukmachera przegrałem taką kasę, że wstyd mi się przyznać, inna sprawa że to samo wcześniej wygrałem, a moja wpłata wynosiła niewiele więcej od początkowego bonusu ;d
reasumując, szczęście i chłodna głowa. Każdy to wie, a nie każdy umie zastosować.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Jak jest czarna seria to jak dla mnie przerwa zero gry i na czuja jak przejdzie i zachcę się gry to ponownie grać. Wszystko to że tak powiem że trzeba wyczuć, doświadczenie im większe tym lepiej. Tak jak z chorobą choruje się i nagle się lepiej czuje, że już zdrowy jest tak i z grą. Nagle przychodzi dzień że się czuje że można coś obstawiać. Wszystko w psychicznie trzeba ogarnąć.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Wczesniej 7 miesiecy non - stop spory plus, skutecznosc trafien na kursy ponad 2,00 76%....., na kursy ponad 3,00 57% i tak przez 7miechow Skończyło sie ze + poleciałay na minusy, i wtopiłem oproczy wygranych jeszcze swoja kase, jak dla mnie sporo w plecy jestem.
Stary, wygrywałeś przez 7 miesięcy sporą kasę, a teraz płaczesz o cztery kupony? :) Bądźmy poważni, na tym polega obstawianie. Gdybyś przegrał 20 kuponów z rzędu, to albo miałbyś ogromnego pecha albo obstawiałbyś bardzo ciężkie mecze.
Graj dalej, passa wróci skoro szło tak dobrze, raczej nie bez powodu.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Najlepiej zrobić sobie przerwę. Wiem po sobie jeśli nie idzie, myślisz sobie chce odrobić kasę i wtedy już nie myślisz o tym co grasz, tylko o tym za ile grasz. Wyluzuj, nie myśl o bukmacherce. Wyskocz na imprezę. Kilka dni minie naładujesz baterie i zacznij powoli odrabiać straty. Szukanie na siłę typów, zarobku wpływa negatywnie na Twoje myślenie. Podejdź do tego psychologicznie, bukmacherka to hazard pamiętaj o tym.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Stary, wygrywałeś przez 7 miesięcy sporą kasę, a teraz płaczesz o cztery kupony? :) Bądźmy poważni, na tym polega obstawianie. Gdybyś przegrał 20 kuponów z rzędu, to albo miałbyś ogromnego pecha albo obstawiałbyś bardzo ciężkie mecze.
Graj dalej, passa wróci skoro szło tak dobrze, raczej nie bez powodu.
Nie wziąłeś pod uwagę tego, że kolega wtopił 4 kupony, które pewnie mocno zagrał. Co z tego, że wtopił &quot;tylko&quot; kupony jeśli każdy kupon grał za 1/4 budżetu. Wtedy 4 kupony dało mu zupełnego bankruta.
Seria przegranych zawsze może się zdarzyć. Ale na to każdy doświadczony gracz jest przygotowany. Ten kto marudzi po serii kilku przegranych oznacza, że nie potrafił odpowiednio zarządzać budżetem.
 
macready 56

macready

Użytkownik
minus cały czas taki sam, jeszcze pare h temu był odrobiony w 40%

zainwestowałem kolejna kase i mniejszymi stawkami robiłem jakas tam kase i pozniej do granicy tego zainwestowanego(aby minusa nie zwiekszać) grałem mocniej i to chyba fatum jest haha xD Bo miałem juz 4 podejscia do odrobienia, i 4 wtopy w NHL, a w czasie robienia tej kasy do odbicia, całe NHL wchodziło prawie, bo w tej lidze mam wysoka skutecznosc. Praktycznie w 90% gram NHL + KHL
Dzis NY i Toronto przegrało (a na nich stawiałem) i znowu to samo xD
Teraz robie tak, odrabiam 20% minusa i olewam to raczej
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Najlepiej to mieć system na grę i git. Grasz powiedzmy za 1/20 budżetu. 4 kupony z rzędu Ci nie siadają to przerwa w typowaniu powiedzmy na tydzień , zaobserwowanie co się dzieje w świecie bukmacherki, wyciągnięcie wniosków i znowu ogień do golenia buków ;) wiem , że się łatwo mówi ale raczej dobry pomysł. ????
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Następnym razem jak zdarzy ci się seria 3-4 przegranych i będziesz się chciał odegrać, stawiając większą kwotę na kolejny mecz, to wyłącz komputer, pójdź na spacer, bardzo dobrze by było z psem, jeśli masz, a jeśli pogoda nie dopisuje to włącz sobie ulubioną płytę z piosenkami i przesłuchaj ją całą, po prostu zajmij się czymś, dzięki czemu zapomnisz o bukmacherce na jakiś czas, a po godzinie zastanów się jeszcze raz, czy warto ryzykować tyle kasy.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Na czarną serię jeśli nie grasz jakąś progresją którą jak zacząłeś to musisz skończyć po prostu pograj około 10-20 typów singlami z płaską stawką za 2-4% budżetu. Nie powinieneś zbankrutować a forma w typowaniu wróci... a jak nie wróci to zastanów się czemu te typy nie wchodziły...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
W moim wypadku pomogła zwykła przerwa w typowaniu. Potem wszystko wróciło do normy, o ile mozna nazwac lekki minus norma.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja akurat nie rozumiem po co robić przerwy w typowaniu w trakcie &quot;czrnej serii&quot; - pech mija, czy jak ? ???? Jedyny plus jaki w tym widzę, to uspokojenie się i zahamowanie &quot;ciśnienia&quot; na odrobienie strat, ale tak jak Vader słusznie napisał, jeżeli ktoś właściwie zarządza swoim kapitałem nie ma takiej potrzeby. Więc dla mnie jedyny i właściwy sposób, to tzw. zarządzanie kapitałem.
 
Do góry Bottom