>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiony/Ulubiona tenisista/tenisistka

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja akurat nie straciłem bo od wielu już miesięcy na niego nie stawiałem, wręcz przeciwnie, stawiając przeciwko niemu czasem zarobiłem ????
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
z Panów to Tsonga moj best zawodnik (widziałem go kilka razy w akcji na trawce,chłopak jest niesamowicie ambitny ???? )

Oczywiście MARCOS BAGIETA (od 2 lat kiedy to wojował na Australian Open stał się moim idolem) Teraz także licze na jego gut występ.

Jako tako jeszcze Verdasco,Gulbis,Llodra,Quareshi
 
james_blake 0

james_blake

Użytkownik
Ulubiona tenisistka:

1. Martina Hingis - ... Jedna z pięciu tenisistek w erze open, które liderowały jednocześnie w rankingach gry pojedynczej i podwójnej. Najmłodsza w historii liderka rankingu tenisistek. Zdobywczyni klasycznego Wielkiego Szlema w grze podwójnej z roku 1998. Najmłodsza w erze open triumfatorka wielkoszlemowego Wimbledonu ...

2. Agnieszka Radwańska - ... Jako pierwsza w historii Polka awansowała do ćwierćfinału Wielkiego Szlema (Australian Open 2008) ...

Ulubiony tenisista:

1. James Blake - ... Jest tenisistą dynamicznym i efektownym. Jego swoistym przekleństwem są tzw. &quot;piękne porażki&quot; - prawdopodobnie najbardziej zapadły w pamięci kibiców długie pojedynki z najlepszymi zawodnikami na świecie, zakończone jednak porażką Blake&#39;a. Takimi meczami były m.in. spotkania z Australijczykiem Hewittem na US Open 2001 i 2002 (w czasie jednego z meczów doszło do skandalu, kiedy Hewitt zarzucił jednemu z arbitrów liniowych stronniczość ze względu na kolor skóry - Blake jest Afroamerykaninem) oraz ćwierćfinał US Open 2005 z Agassim, w którym Blake nie wykorzystał prowadzenia 2:0 w setach, a decydujący set piąty przegrał w tie-breaku ... W 2007 był w składzie zwycięskiej ekipy Amerykanów, zdobywając m.in. dwa punkty singlowe w finale z Rosją (pokonał Jużnego i Tursunowa). Partnerując Lindsay Davenport i Serenie Williams zdobył dwukrotnie mikstowy Puchar Hopmana ... Dla kariery tenisowej zrezygnował ze studiów na Harvardzie. Niezależnie od kariery sportowej Blake próbował swoich sił jako model ...

2. Andre Agassi - ... Jest jednym z pięciu mężczyzn, którzy wygrali wszystkie wielkoszlemowe turnieje w karierze. Agassi zdobył też złoty medal olimpijski w Atlancie w 1996 roku ...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Moi ulubieńcy:


Mężczyźni:
1- Pete Sampras - jak dla mnie nikt nie przebije tego gościa, w mojej pamięci pozostanie najlepszy. Wiem, że są różne opinie i wielu twierdzi, że Roger jest lepszym zawodnikiem, ale takie porównywanie przez pryzmat czasu jest niepoprawne Dla mnie Pistol Pete pozostanie najlepszym zawodnikiem, Jordanem kortów ????

2- Andy Roddick - wiele przez tego gościa cierpię, bo nie jest jeszcze w pełni ukształtowanym graczem. Ma serwis i forehand i wciąz sie poprawia, ale to jeszcze za mało. Najbardziej dobija mnie wtedy, gdy dostaje baty od
Federera, ale jakoś go lubię ????

3- Tomas Berdych - pamiętam jak kilka lat temu widziałem go w jakims turnieju, gdy zaczynał walkę w ATP, już wtedy miał przebłyski geniuszu, ten koleś będzie walczył za kilka lat o pierwsze miejsce w rankingu z Nadalem ????


Kobiety:
1- Agnieszka Radwańska- bez komentarza ????

2- J. Dementiewa - podoba mi się jej technika użytkowa, nigdy też nie zapomnę meczu, który wygrała grając 2 sety z kontuzją i praktycznie bez serwisu

3- M. Kirilenko - miło się na nią patrzy ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
na tegorocznym AO milo mi sie ogladalo Jelene Jankovic, bardzo sympatyczna dziewczyna, wyglada na mila i ogolnie polubilem ją... nie potrafie wytlumaczyc ;)
po prostu zrobila na mnie dobre wrazenie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom