>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

princeas 11

princeas

Użytkownik
mam pytanie dot. pozycji konkretnych graczy, bo niestety na stronie FIVB nie ma napisanych kto jaką pozycję zajmuje. czy jest ew. gdzieś strona gdzie można to sprawdzić?
 
badys87 34

badys87

Użytkownik
Ponieważ pkt będzie liczył specjalny arkusz aby wszystkie funkcje działały poprawnie każdy user musi bezwzględnie używać nazwisk i imion z FIVB. Przykład nie można podać do składu przyjmującego o nazwisku Giba, trzeba podać Godoy Filho Gilberto, jeżeli ktoś poda inną nazwę z automatu dostanie 0 pkt. Trzeba będzie też podawać skład w tej samej kolejności co wyżej. Jeżeli ktoś pomyli kolejność to arkusz oceni mu rozgrywającego np wg kryteriów dla libero.
Siemka. Czy ma znaczenie czy jako pierwsze podaje się nazwisko czy imię? Pytam, bo podałeś jako przykład Godoy Filho Gilberto, a na stronce FIVB jest Gilberto Godoy Filho. Normalnie to byłoby bez znaczenia, ale skoro napisałeś, że będzie liczył to arkusz to chcę się upewnić. Z góry dz za odpowiedź. Pozdro.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Siemka. Czy ma znaczenie czy jako pierwsze podaje się nazwisko czy imię? Pytam, bo podałeś jako przykład Godoy Filho Gilberto, a na stronce FIVB jest Gilberto Godoy Filho. Normalnie to byłoby bez znaczenia, ale skoro napisałeś, że będzie liczył to arkusz to chcę się upewnić. Z góry dz za odpowiedź. Pozdro.
Należy podawać wg takiego schematu jaki podałem. Najpierw nazwisko, później imię. Na stronie FIVB w zakładce teams masz podane na odrót wiec trzeba sobie zmienic.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zła kolejność. Najpierw prosiłem o nazwiska
później o imiona. // Marnik
Można prosić o poprawę na prawidłową kolejność? Bo w tym samym przykładzie podałeś dwóch Polaków, więc sam źle podałeś przykład... A po zatym w regulaminie o tym nic nie było.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Można prosić o poprawę na prawidłową kolejność? Bo w tym samym przykładzie podałeś dwóch Polaków, więc sam źle podałeś przykład... A po zatym w regulaminie o tym nic nie było.
W przykładzie jest podanych dwóch Polaków i jest to prawidłowe. Najpierw przeczytaj regulamin pkt 4, potem zwracaj mi uwagę, że popełniłem błąd. Co do zmiany kolejności - najpierw muszę skonsultować się z innymi opiekunami konkursu czy mogę to zrobić.
Prosze wkleić w tym temacie prawidłową liste zostanie ona skopiowana i podmieniona. // Marnik
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Czy mozna prosic o zmiane na pozycji rozgrywajacego na Zagumny Pawel Poniwaz podalem omylkowo 3 zawodnikow z Serbi


Prosze wkleić w tym temacie prawidłową liste zostanie ona skopiowana i podmieniona. // Marnik
 
D 0

darecki522

Użytkownik
Dołączył: 02.08.2009
Postów: 48


Zagumny Pawel
Milijkowic Iwan
Podrascanin Marko
Volkov Alexander
Godoy Filho Gilberto
Kaziyski Matey
Verbov Alexey
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Proszę o podmianę mojego składu ponieważ nie zauważyłem że podałem 3 Rosjan. Z góry dziękuję.
Grankin Sergey
Grozer Gyorgy
Podrascanin Marko
Volkov Alexander
Kaziyski Matey
Leon Venero Wilfried
Da Silva Pedreira Junior Mario
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Korekta, ze względu że nie umie czytać:
Grankin Sergey
Vissotto Neves Leandro
Mozdzonek Marcin
Simón Aties Robertlandy
Endres Murilo
Kurek Bartosz
Verbov Alexey
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie typowania wyników na konkretny dzień.
Ja zrozumiałem tak:
Typujemy mecze rozgrywane w danym dniu, podając dokładny wynik (i za trafienie wyniku mamy + 15 oraz za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu mamy + 10 czyli razem +25).
Oprócz tego możemy w jednym meczu zamiast wspomnianego wyżej typowania typować tzw. &quot;mecz dnia&quot; czyli zakład (dowolny? over/under, 1set, hc) z oferty Sportingbet - tyle że z punktami ujemnymi za nietrafienie.
Dobrze myślę??
Pytam bo w regulaminie w jednym miejsu jest mowa o wyniku w innym miejscu o wyniku 1 set.
Byłbym również wdzięczny za wyjaśnieniie stwierdzenia z regulaminu cyt.:&quot; (Oczywiscie w tym wypadku wystarczy podanie DW przy typowaniu bo musi się on pokrywac z typowanym zwycięzcą meczu dla jasności )&quot; - bo jak dla mnie to nie jest to jasne.
Z góry dziękuję
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie typowania wyników na konkretny dzień.
Ja zrozumiałem tak:
Typujemy mecze rozgrywane w danym dniu, podając dokładny wynik (i za trafienie wyniku mamy + 15 oraz za poprawne wytypowanie zwycięzcy meczu mamy + 10 czyli razem +25).
Oprócz tego możemy w jednym meczu zamiast wspomnianego wyżej typowania typować tzw. &quot;mecz dnia&quot; czyli zakład (dowolny? over/under, 1set, hc) z oferty Sportingbet - tyle że z punktami ujemnymi za nietrafienie.
Dobrze myślę??
Pytam bo w regulaminie w jednym miejsu jest mowa o wyniku w innym miejscu o wyniku 1 set.
Byłbym również wdzięczny za wyjaśnieniie stwierdzenia z regulaminu cyt.:&quot; (Oczywiscie w tym wypadku wystarczy podanie DW przy typowaniu bo musi się on pokrywac z typowanym zwycięzcą meczu dla jasności )&quot; - bo jak dla mnie to nie jest to jasne.
Z góry dziękuję
Jak podasz typ na mecz Polska - Kanada 2:3 np to jak trafisz DW to masz 15pkt, a jak Kanada ywgra dajmy na to 3:0 to wtedy masz 10pkt.
Tak więc wystarczy podawac DW bo poprostu nie możesz podac, że wygra Kanada, a DW podasz sobie na Polske 3:1. O to głównie się rozchodzi.

czy mozna juz oddawac typy na spotkania w sobota i czy mozna dodac pozniej typ dnia poniwaz jeszcze niema oferty w sportingbet.
Wszystko w jednym poście ma byc, żeby nie było niepotrzebnego szukania potem.
 
Do góry Bottom