>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6 kolejka Ekstraklasy 17.09 - 19.09.2010

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


Kursy: bet365
Czy Jagiellonia Białystok umocni się na prowadzeniu w tabeli? Czy Wisła Kraków po powrocie na Reymonta zaprezentuje w końcu dojrzałą, efektowną, a przede wszystkim efektywną piłkę? Czy letnie wzmocnienia Legii poprowadzą drużynę do wyjazdowego zwycięstwa? Czy Cracovia zdobędzie w końcu pierwsze punkty w sezonie?​
Przed nami 6 kolejka naszej wspaniałej Ekstraklasy!
Zapraszam do dyskusji!

Spotkanie Lecha z Polonią Warszawa zostało przełożone na późniejszy termin.​
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Lechia - Cracovia
Wciaz uwazam ze Pasy graja lepiej niz wskazuje na to tabela. Zwlaszcza w ataku ta druzyna na pewno nie jest najslabsza w lidze. Co innego defensywa, tam na prawde jest bardzo slabo. Po drugiej stronie Lechia ktora nie do konca zasluzenie ostatnio stracila punkt (nieodgwizdany karny). Mieli tez kilka innych sytuacji (chocby Buzala).Tragiczna obrona i niezly atak u Pasow plus Lechia starajaca sie grac u siebie ofensywnie, dla mnie over2,5

Wisla - Korona
Druga druzyna w Krakowie ostatnio przezentuje sie podobnie, slaba obrona a w meczu z Jaga bylo widac potencjal w ataku. Oczywiscie powrot na wlasny stadion na pewno doda skrzydel ale nie mozna zapominac o formie Niedzielana ktory jest zawodnikiem swietnie czujacym sie w kontrach a mysle ze wlasnie tak Korona zagra w Krakowie. Kurs na Wisle nie jest zly jak na powrot na R22 ale Korona jest w gazie i dlatego tu tez wole zaiwestowac w over bramkowy.


Kursy odpowiednio 2,3 i 2,25 (b365) mysle ze w sam raz na piatkowe single.
 
siergasz 13

siergasz

Użytkownik
Wisła K. - Korona

Do Krakowa przyjezdza druzyna ktora wygrala w Warszawie z bylym liderem - Polonia Warszawa. Wisla w Białymstoku pokazala sie z dobrej strony mimo paru niewybaczalnych bledow oraz fakt iz grali przez ostatnie 20 min w 10-tke czasem zamykajac &quot;Jage&quot; w polu karnym. Faworytem wydaje sie byc krakowska Wisla, lecz po cichu licze na kolejne trafienia Niedzielana ktore moga dac druzynie z Kielc wygrana. Moj typ: 1X.

Arka - Jagiellonia

Jagiellonia po wygranych z Lechem oraz Wisla wydaje sie byc faworytem w meczu z Arka. Przed &quot;Jaga&quot; ciezke spotkanie, biorąc pod uwage ostatnie 2 mecze w Gdyni( 0-0 i 1-1). Arka moze nie gra tak porywającego futbolu co Jagiellonia, lecz u siebie jest mocna i trudno bedzie o 3 pkt w Gdyni. Najpewniejszy typ to X2.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Co do meczu Wisły z Koroną. Obie ekipy w ostatnich meczach z bardzo silnymi rywalami zagrały bardzo dobrze. Wisła uległą Jagielloni a Korona ograła Polonię. Kurs do grania na Wisłę nie zachwyca. Są faworytem , to nie jest wątpliwe ale kurs powinien być wyższy dlatego też ja w tym meczu postawił bym , że obie strzelą gola. Wisła jak Wisła , powrót na Reymonta, i nie zła gra ( pewnie coś praca Maaskanta działa) po za tym Boukhari powinien już zadebiutować. Korona natomiast gra bardzo skutecznie , a to za sprawą Niedzielana który strzela jak na zawołanie. Będzie miał 50% okazje z Wisłą to powinien strzelic gola. STG z obu stron
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Wisła Kraków - Korona Kielce
Typ : 1
Kurs: 1,60
Buk : Betclic
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie na piątkowy wieczór. Korona obok Jagielloni to najwieksze zaskoczenie in plus początku rozgrywek Ekstraklasy. Niedzielan po raz drugi ???? w życiowej formie. Wisła - mimo porażki z Jagiellonią - wydaje się być zespołem odmienionym przez Maaskanta i mającym największy kryzys za sobą. Ale tak naprawdę to właśnie ten mecz powinien pokazać w którym miejscu stoi Wisła. Osobiście uważam, że Wisła musi wygrać ten mecz co też zresztą uczyni ???? Porażka czy remis stawia nowego trenera i zawodników znów w ciężkiej sytuacji. Ciekawie zapowiada się pojedynek Ediego i Niedzielana z Żurawiem i Brożkiem - przypuszczam, że tak będzie wyglądał atak tych drużyn. Pytanie czy ostatnio dość eksperymentalna i popełniająca błędy obrona Wisły poradzi sobie z dość dobrym atakiem Korony. Myślę, że będzie to mecz podobny do meczu z Jagiellonią z dużą ilością akcji ofensywnych. Ponadto ważnym czynnikiem za Wisłą będzie fakt, iż będzie to ich debiut - tak zawodników jak i Maaskanta - na nowym-starym obiekcie przy Reymonta. Podobno komplet biletów sprzedany. Nic tak nie uskrzydli nowego trenera i całą Wisłę jak zwycięstwo w debiucie na nowo wyremontowanym stadionie przy pełnych trybunach. Osobiście uważam, że zwycięstwo Wisły w tym meczu jest pewne. Może nawet i HC dla odważnych na Wisłę.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Wisła wygrywa jutro, innej opcji nie widzę. Jak gramy w obronie to każdy widzi, jednak wracamy na R22. Na stadion, który niegdyś przez długi czas był twierdzą nie do zdobycia. Zawodnicy powinni zrobić wszystko, żeby rywale ponownie nie wywozili z Krakowa żadnych punktów. Generalnie czekam na ten mecz z niecierpliwością: 18 tysięcy ludzi, pełen młyn - to jest to. Mam nadzieję, że atmosfera, którą zrobimy po prostu przytłamsi Kielczan. 1,60 na zwycięstwo Białej Gwiazdy radzę brać bez zastanowienia. W kolejnych meczach na Reymonta kursy na gospodarzy będą zapewne wynosić około 1,30. Można też spróbować handicapu. Także jutro mam nadzieję na triumf Wisełki oglądany z wysokości trybun.
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
W 100% zgadzam się z kudłatym089. Nie ma innej opcji niż wygrana Wisły. teraz jeszcze cały stadion i tak nie będzie otwarty. Później jak już wszystko będzie czynne i gotowe i wejdzie około 30 000 ludzi i przyjdzie Jaga i Lech do Krakowa to się zaczną dobre mecze na poziomie. (na hutniku to sie nie dziwie ze slabiutko grali, lech we wronkach tez dobrze sie nie czul, najlepiej zawsze u siebie ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do tej kolejki to wielka zagadka bedzie dla mnie mecz Jagi z Arka.
Co prawda Jaga jest liderem i widac ze zawodnicy sa w formie, graja widowiskowo itd.
ale osobiscie to odpuszcze sobie ten mecz. Jaga mnie musi do siebie przekonac i pokazac ze forma nie jest tylko na 3-4 mecze tylko ze bedzie to dlugofalowa zwyzka formy.
Wygrana Wisly w tej kolejce wydaje sie pewniakiem, jednak nie mozna zapominac o dobrej formie Niedzielana, ktory znowu straszy obroncow na ligowych boiskach.
Jedna Biala Gwiazda wraca na Raymonta i na pewno beda chcieli przypieczentowac swoj powrot zwyciestwem.
Ciekawie zapowiada sie rowniez mecz Lechii z Cracovia, ktora nie gra w mojej ocenie tak zle jak wskazuje tabela. Moze i faktycznie obrone maja fatalna, ale jezeli chodzi o ofensywe to tu juz jest calkiem niezle. Osobiscie przewiduje X2 na Cracovie, ktora w koncu musi zaczac punktowac i przerwac ta serie porazek.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
1:0​

Dzisiaj czekają nas dwa spotkania w rodzimej lidze. Najpierw przyjrzę się pojedynkowi Lechii Gdańsk z Cracovią. Obie drużyny przed sezonem miały spore ambicje jednak boisko to wszystko zweryfikowało i na razie oba zespoły nie mają na koncie tyle punktów na ile liczyli. W trudnej sytuacji jest Cracovia, która po 5 meczach nie zdobyła ani jednego punktu. Niby ich gra nie wygląda najgorzej (myślę o ofensywie bo w obrona to póki co poziom I ligi), ale zawsze czegoś zabraknie do pełni szczęścia. Nawet jak już strzelą bramki to z kolei stracą jeszcze więcej. W tej sytuacji należy podkreślić spokój właściciela klubu pana Filipiaka. Uważam, że jego cierpliwość zostanie w końcu nagrodzona. Każda seria w końcu ma swój koniec. Piłkarze także powinni w końcu poprawić swoją grę. Jednak nie zmienia to faktu, że dzisiaj w roli minimalnego faworyta upatruję drużynę gospodarzy. Co prawda sytuacja u nich jest trochę podobna do tej z ekipy Pasów czyli grają dość dobrze jednak nie potrafią tego przypieczętować. Dla przykładu można podać ostatnie spotkanie z GKSem (przegrane 1:0) gdzie zaprezentowali się lepiej od rywala lecz nie zdołali zamienić tego na bramkę. Do tego doszedł błąd arbitra, który nie podyktował ewidentnego rzutu karnego. Dzisiaj zmierzą się z drużyną z Krakowa, która na pewno jest niżej notowana od tej z Bełchatowa. Tylko czy będą w stanie w końcu udowodnić swoją wyższość jak w meczu ze Śląskiem? Uważam, że tak. Na własnym stadionie są groźni. Pozostaje tylko pytanie jak zagra Cracovia. Czy znowu będą proste błędy w obronie. Zespół Pasów ma potencjał, zawodzi tylko linia defensywna. Jeśli to poprawią to mogą zdobyć dzisiaj korzystny wynik. Remis na pewno nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Jednak większe szanse daję na zwycięstwo gospodarzy. Dlatego do kuponów polecam grę z podpórką lub z wykluczeniem remisu. Na singiel można zastanowić się nad grą remisu.

Moje propozycje:

Lechia lub remis / dnb (około 1.25 / 1.42 )✅ / ✅
remis (około 3,15) ⛔
 
horus 129

horus

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków |Typ: No bet
Cracovia z nożem na gardle. Dla Rafała Ulatowskiego może to być ostatni mecz w roli trenera &quot;Pasów&quot;. Kolejnej porażki Janusz Filipiak może już nie znieść. Zespół z Krakowa w 5 pierwszych kolejkach nie prezentował się najgorzej, ale defensywa woła o pomstę do nieba. 14 straconych bramek, to prawie 3 na spotkanie. Jeżeli traci się tyle goli, to nie można zdobywać punktów. W najbliższym meczu w drużynie gości nie zagra Marek Wasiluk. Niewiadomą jest napastnik Bedi Buvala, który chyba nie jest jeszcze zgłoszony do rozgrywek. Gotowy do gry jest natomiast Piotr Polczak.
Lechia w obecnych rozgrywek również wcale szczególnie dobrze się nie spisuje. 5 pkt w 5 meczach to słaby dorobek. Średnia to 1 pkt na spotkanie i jeżeli nadal taka będzie się utrzymywać, to zespół będzie musiał walczyć o utrzymanie, a nie o górną połowę tabeli. W najbliższym spotkaniu gospodarze wystąpią bez Piotra Wiśniewskiego, o większych osłabieniach nie słyszałem. Ogólnie to spotkanie to dla mnie no bet. Niby Cracovia musi zdobyć w końcu jakieś punkty, ale i Lechia jest w trudnej sytuacji, więc tutaj może paść każdy rezultat. Również jakiegoś overa boję się stawiać mimo, że &quot;Pasy&quot; grają w obronie katastrofalnie. Może akurat w tym spotkaniu podejdą bardziej zorganizowani taktycznie w defensywie, bo aby liczyć na punkty muszą najpierw poprawić grę z tyłu, a w spotkaniach Lechii też za wiele bramek nie pada, więc ja sobie to spotkanie odpuszczę, chociaż powinno w Gdańsku być ciekawie.
Wisła Kraków - Korona Kielce |Typ: over 1,5 |Kurs: 1.40 |Bet365
Wisła w końcu wraca na Reymonta. Wprawdzie cały stadion jeszcze nie zostanie oddany do użytku, ale i tak na trybunach ma zasiąść około 18 tysięcy kibiców. Wisła już w ostatnim spotkaniu z Jagiellonią zaprezentowała się lepiej niż w pierwszych meczach sezonu. Formację ofensywną gospodarze mają naprawdę dobrą, problemem jest tylko wyprzedana obrona, która na razie jest dziurawa. Do rozgrywek został zgłoszony nowy nabytek Boukhari, który powinien być wzmocnieniem zespołu. A Korona? Korona ma w przodzie Niedzielana i to im na razie zapewnia punkty. Były reprezentacyjny napastnik wprawdzie nie strzela pięknych bramek, ale piłka spada mu pod nogi, a on ją pakuje do bramki - to się liczy. W kadrze na najbliższy mecz znajdzie się Paweł Golański, który wraca do swojego dawnego klubu.
Nowy stadion i spora liczba kibiców na trybunach już powinny podnieść atrakcyjność widowiska, a dobra formacja ofensywna i problemy w obronie Wiślaków tylko mnie przekonują, że bramki w tym spotkaniu powinny padać. Oczywiście jeszcze jest Niedzielan, który może ukłuć z niczego. Over 1,5 jak dla mnie bardzo dobry do doubelka.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Nie rozumiem tego &quot;....Wisła wygrywa jutro/dziś niema innej opcji .....&quot;
Ludzie jestem mega fanatykiem Wisły od koncówki lat 80 ale opcje na ten mecz są jak zawsze trzy .....wygra Wisła , bedzie remis lub wygra Korona . Osobiscie wierze w zwycięstwo Wisły ( po wkoncu dobrej grze) ale nie jestem tego pewnien w 100% . Wiec zbastujcie z robieniem z tego meczu megapewniaka na 1 .
 
S 0

sebastw

Użytkownik
Popieram przedmówcę, kurs 1.60 jest ok, bo jeśli Wisła złapie rytm w póżniejszej części sezonu to może być trudno złapać taki kurs, lecz zauważmy jak dotychczas Legia prezentyje się na swoim obiekcie ???? . Stadion nie gra ????
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Goly78 polać tobie! ;)
Wszyscy emanują huraoptymizmem na wygraną Wisły, podobnie jak tydzień temu na wygraną Polonii. Ludzie kiedy się nauczycie, że nie ma pewniaków! tym bardziej w naszej lidze. Najlepsze opcje na ten mecz to overy.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Goly78 - dzięki za informację, że są trzy opcje w tym meczu. W przeciwnym razie nie wiedziałbym po prostu o tym. Wasze posty o tym, że stadion nie gra wywołały uśmiech na mojej twarzy. Otóż ta Wisła z Reymonta i spoza tego obiektu to dwie różne drużyny. Jak tak długo kibicujesz Białej Gwieździe to powinieneś wiedzieć, ile znaczy dla niej gra przy własnej publiczności na starych śmieciach. Po ostatnim sezonie wśród zawodników, panowała jedna opinia: Gdyby Wisła swoje mecze rozgrywała na Reymonta to tytuł zostałby w Krakowie. Wejdźcie sobie na oficjalną stronę Wisełki i poczytajcie jak wypowiadają się zawodnicy przed powrotem na R22, jak ważny będzie dla nich doping kibiców. Liczę na to, że Scyzory już po rozgrzewce będą miały miękkie nogi. Stałem w kolejce po bilet blisko 6h. Zaobserwowałem u kibiców jaki jest ogromny głód piłki nożnej. Także lecimy z dopingiem od początku na maksa i czekamy na zwycięstwo. Proszę nie mówcie takich głupot, że stadion nie gra. Jaki huraoptymizm? Widzę, że pod wodzą Maaskanta zaczynamy grac coraz lepiej. Korona tak naprawdę nie gra nic nadzwyczajnego. Do tego dochodzi doping blisko 20 tysięcy ludzi. Stawiam bez zawahania na gospodarzy.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Co do meczu Wisły to dla mnie murowany ... no bet. Biała Gwiazda w końcu zagra na swoim obiekcie przy wsparciu 18 tys. widzów. To na pewno będzie spore wzmocnienie dla nich. W ostatnim pojedynku Wiślacy już pokazali przebłyski dobrej, kombinacyjnej gry. Jednak nie zagrali tak całego meczu tylko fragmenty dlatego przegrali. Dzisiaj mogą zagrać podobnie. Natomiast Korona to zespół, którego nie wolno w tej chwili lekceważyć. Zawodnicy są w formie. Wygrywają mecze, zdobywają gole (Niedzielan) i nie przypadkowo plasują się na 3 pozycji. Tak więc traktowanie Wisły jako pewniaka na dziś uważam za bezpodstawne. Nie przeczę, że mogą odnieść dzisiaj zwycięstwo ale równie dobrze wygrać mogą goście. Osobiście prawdopodobny wydaje się być remis✅. A jak faktycznie będzie przekonamy się oglądając transmisje o 20.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
kudłaty 89 nigdzie nie napisałem ze stadion nie gra. Wiem ile daje własny stadion,kibice i mega doping . Tez nemoge sie doczekac tego meczu.Ale stadion tylko pomaga . Kibice równiez ale wygrac muszą ONI piłkarze. Nie zawsze pełny stadion , mega doping to zwyciestwo. Wisła-Bełchatów podajze2:4 Wisła-Lech 1:4
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
To ja mam teraz zacząć wyciągać czterobramkowe zwycięstwa Wisły na Reymonta? Zabawa w dwa kopiące się konie nie ma raczej sensu. Poczekajmy do godziny 22 i wtedy będziemy mogli podyskutować o meczu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Goly78 - dzięki za informację, że są trzy opcje w tym meczu. W przeciwnym razie nie wiedziałbym po prostu o tym. Wasze posty o tym, że stadion nie gra wywołały uśmiech na mojej twarzy. Otóż ta Wisła z Reymonta i spoza tego obiektu to dwie różne drużyny. Jak tak długo kibicujesz Białej Gwieździe to powinieneś wiedzieć, ile znaczy dla niej gra przy własnej publiczności na starych śmieciach. Po ostatnim sezonie wśród zawodników, panowała jedna opinia: Gdyby Wisła swoje mecze rozgrywała na Reymonta to tytuł zostałby w Krakowie. Wejdźcie sobie na oficjalną stronę Wisełki i poczytajcie jak wypowiadają się zawodnicy przed powrotem na R22, jak ważny będzie dla nich doping kibiców. Liczę na to, że Scyzory już po rozgrzewce będą miały miękkie nogi. Stałem w kolejce po bilet blisko 6h. Zaobserwowałem u kibiców jaki jest ogromny głód piłki nożnej. Także lecimy z dopingiem od początku na maksa i czekamy na zwycięstwo. Proszę nie mówcie takich głupot, że stadion nie gra. Jaki huraoptymizm? Widzę, że pod wodzą Maaskanta zaczynamy grac coraz lepiej. Korona tak naprawdę nie gra nic nadzwyczajnego. Do tego dochodzi doping blisko 20 tysięcy ludzi. Stawiam bez zawahania na gospodarzy.
Szkoda tylko że ten &quot;kocioł&quot; cokolwiek dawał im jedynie w lidze. Bo w pucharach nie tacy ich w Krakowie kładli

Swoją drogą to duża część składu nigdy na Reymonta nie grała i to też może być dla nich jakaś nowość.

Z tym lepszym graniem poczekaj trochę. Po dwóch meczach jeszcze nic nie wiadomo


Jakby nie było uważam że ze słabiutką Koroną (wygrali z żałośnie grającą Polonią i już nie wiadomo co) Wisła sobie poradzi
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
I Wisła nie takich w pucharach kładła. Wyciąganie sobie starych meczów nie ma sensu. Można powiedzieć nowa Wisla z nowym trenerem , na nowym stadionie. To co było wcześniej można odkreślić cienką linią i dopiero teraz zobaczymy na co tak na prawdę stać Wisłę. Korona zabójczo skuteczny zespół. Tak jak pisałem im pół okazji może wystarczyć do strzelenia gola i nie wolno mówić , że dla Wisły będzie to łatwy mecz. Choć w moim odczuciu Wisła tak czy siak go wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom