>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty i wypłaty

lewy18 15

lewy18

Użytkownik
muszę pochwalić Ladbrokes za wypłatę. We wtorek wieczorem zleciłem wypłatę do Lukas Banku , a w czwartek przed południu pieniądze już były. Mimo że przelew wysłano z Anglii
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Mam spory problem z wypłatą środków z Ladbrokes na konto bankowe. Bukmacher poprosił mnie o dokumenty, więc przesłałem im kopię dowodu osobistego i przykładowy przelew przychodzący uwzględniający mój numer konta i moje nazwisko. Dostałem jednak maila (ciężko było go zrozumieć, chyba był przerzucony przez translator), w którym poprosili mnie o wyciąg z konta uwzględniający IBAN i BIC. Nie mam pojęcia jak dotrzeć do takiego wyciągu, ponieważ w mBanku w przelewach przychodzących nie ma takich informacji. Ktoś mógłby mi pomóc?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Z tego co pamietam ladbrokes chcial papierowe (skan lub zdjecie) potwierdzenie otwarcia konta . Otrzymales je na pewno w chwili zakladania konta w mbanku( ewentualnie zawsze mozesz zamowic wyciag papierowy koszt musisz se sprawdzic ale bylo z 5 zl , nie polecam zamawiac potwierdzenia posiadania konta , to chyba jedyny bank w ktorym na potwierdzeniu nie ma numeru tego konta)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No nie powiem, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ????
Kasa po 2 dniach na koncie, a co najważniejsze ŻADNEGO potwierdzania tożsamości itd ✅Ladbrokes✅
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Jak dokonac wyplaty z freebeta 100 zl - wygrana 309 zl? Mam dostepna tylko opcje na karte, a innych zero. Chyba, ze to jeszcze trzeba obrocic...

//
sprawa rozwizana ????
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
Witam.Czy mial kots problem z wyplata u tego buka?Mam problem z wpisaniem danych i namiaow na bank przy wyplacie przelewem.Moglby ktos pomoc?co mam gdzie wpisac.Z gory dzieki:
Bank Name -
Account Name -
Account Number / NRB -
Branch code -
Description -
wyskakuje mi jakis blad i kontakt tel do wielkiej brytani;(
Bank Name * : Enter the Bank Name Account Name * : Enter the Account Holders Name Account Number / NRB * : Enter the NRB Branch code * : Enter the branch code Description * : Enter a description
Bank Name * : Enter the Bank Name Account Name * : Enter the Account Holders Name Account Number / NRB * : Enter the NRB Branch code * : Enter the branch code Description * : Enter a description
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Wypłaty może i mają szybkie, ale wpłaty tragiczne. U żadnego buka nie musiałem czekać aż środki będą na koncie bukmachera. Przez MB lub p24 w minutę realizowałem depozyt, a tu nie ma opcji wpłaty przez MB, a jedynie przez p24. Skorzystałem więc z tej opcji, jednak ciągle czekam aż środki trafią do Ladbrokes.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
U nich możesz wybrać tylko jedną opcję wpłaty,jeśli chcesz zmienić trzeba emaila wysłać,inaczej tego nie zrobisz,natomiast co do przelewów 24 , wszystko zależy od banku z jakiego to robisz i jak szybko potwierdzenie pójdzie
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Ponawiam co oznaczają:
Bank Name -
Account Name -
Account Number / NRB -
Branch code -
Description -
Właściwie chodzi mi tylko o 2 ostanie rzeczy i czy do numeru konta trzeba dopisywać PL?
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Przy Account Number nie musisz dopisywać PL, na pewno by nie zaszkodziło ale nie jest wymagane. Przy Branch Code nic nie musisz wpisywać, przy Description możesz wpisać cokolwiek gdyż jest to opis transakcji. pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 3

mariomatt

Użytkownik
Witam,
Dziś wpłaciłem przez P24 około 16 kase. Do tej pory ,a jest 23.30. nie mam pieniedzy na koncie ladbroksa. zawsze kasa była do kilkunastu minut. Od kiedy wprowadzili to ****stwo Bank Browser ,bo tak kasa była w kilka sekund. Teraz nie można korzystac z mechanizmów bankowych, dlatego trzeba wchodzić przez BB. czy ktoś ma podobny problem .Może tak kasa długo iść? Napisałem maila na P24 około 17.30. i na ladbroksa , niestety zero odzewu.
 
erbik 3

erbik

Użytkownik
Miałem tak samo, kasa nie dochodziła już przez jakieś 60-70 godzin. Napisałem do nich, oni powiedzieli że zły numer transakcji, a był dobry, a do tego te złodzieje wzięły sobie 2 złote :|
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Myśle Erbik ,że to wina tych skurwysynów z P24. Zobaczymy. Narazie ladbroks kazał mi wysłać potwierdzenie transakcji.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Myśle Erbik ,że to wina tych skurwysynów z P24. Zobaczymy. Narazie ladbroks kazał mi wysłać potwierdzenie transakcji.
Mam nadzieje ze ci kasa nie wplynie na konto, nalezy ci sie za twoja kulture osobista. Pewnie cos porabales przy wplacaniu i dlatego nie masz kasy tak nawiasem mowiac bo u mnie kasa od razu na koncie a wplacalem tam rano.
 
M 3

mariomatt

Użytkownik
Mam nadzieje ze ci kasa nie wplynie na konto, nalezy ci sie za twoja kulture osobista. Pewnie cos porabales przy wplacaniu i dlatego nie masz kasy tak nawiasem mowiac bo u mnie kasa od razu na koncie a wplacalem tam rano.
Pewnie wpłaciłeś 20 zł to Ci od razu przelali. Nic nie wniosłeś do tematu.
 
Do góry Bottom