>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Europejska - ważne informacje, wydarzenia, dyskusja o typach długoterminowych

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Niema tematu służącego do ogólnej dyskusji na temat Ligi Europejskiej,
więc tu można podyskutować na tematy związane z rozgrywkami.

Na początek plan transmisji spotkań fazy grupowej w tv4:
- 16 września (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: Juventus Turyn- Lech Poznań (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Sevilla- Paris Saint-Germain (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;
- 30 września (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: Borussia Dortmund- Sevilla (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Lech Poznań- FC Salzburg (na żywo)
godz. 23:00 - Magazyn Ligi Europejskiej
godz. 23:30 - LE: Manchester City- Juventus Turyn
- 21 października (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem,
godz. 19:00 - LE: Borussia Dortmund- Paris Saint-Garmain (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Manchester City- Lech Poznań (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej
- 4 listopada (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: Lech Poznań- Manchester City (na żywo)
godz. 21:05 - LE: Paris Saint-Germain- Borussia Dortmund (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;
- 1 grudnia (środa):
godz. 20:30 - Studio przed meczem
godz. 21:05 - LE: Lech Poznań- Juventus Turyn (na żywo)
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;
- 16 grudnia (czwartek):
godz. 18:30 - Studio przed meczem
godz. 19:00 - LE: FC Salzburg- Lech Poznań (na żywo)
godz. 21:05 - Juventus Turyn- Manchester City
godz. 23.00 - Magazyn Ligi Europejskiej;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Lipa trochę , że mecze Lecha będą na TV4 a nie na Polsacie :| dla nie których nie robi to różnicy , dla mnie robi , nei za dużą ale robi.
Plus nie wątpliwie za to , że po za meczami Lecha będzie sporo innych bardzo ciekawych pojedynków na otwartym kanale.
I na koniec bardzo dobra wiadomość dla Lecha:
Sławomir Peszko będzie mógł wystąpić w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Europejskiej przeciwko Juventusowi Turyn. Pomocnik Lecha Poznań miał być w tym spotkaniu jeszcze zdyskwalifikowany, ale UEFA zmniejszyła karę i &quot;Peszkin&quot; będzie do dyspozycji Jacka Zielińskiego.
Przypomnijmy, że UEFA ukarała Sławomira Peszkę trzymeczowym zawieszeniem rozpatrując odwołanie od niesłusznej czerwonej karki pokazanej Bartoszowi Bosackiemu w meczu ze Spartą Praga. Peszko odepchnął rywala, ale z boiska wyleciał kapitan Kolejorza. Komisja UEFA anulowała kartkę Bosackiemu, ale nałożyła dyskwalifikację na Peszkę.
Lech wysłał do UEFA prośbę o skrócenie kary dla &quot;Peszkina&quot; argumentując to jego pierwszym takim zachowaniem w europejskich pucharach. UEFA złagodziła karę do dwóch spotkań, a ponieważ Peszko nie zagrał w dwumeczu z Dnipro Dniepropietrowsk już od początku fazy grupowej będzie mógł pomóc kolegom.
To bardzo dobra wiadomość dla Jacka Zielińskiego, który z powodu kontuzji stracił Jacka Kiełba, a także Tomasza Bandrowskiego.
sportowefakty.pl
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Lipa trochę , że mecze Lecha będą na TV4 a nie na Polsacie :| dla nie których nie robi to różnicy , dla mnie robi , nei za dużą ale robi.
Od tego zacznijmy że Polsat ma zdecydowanie więcej ludzi niż TV4, ale z tego co się orientuje to TV4 to całkiem inna firma (Polsat to główny akcjonariusz) i wydaje mi się, że nie można było tych spotkań zabrać. Plus to na pewno że jest więcej spotkań transmitowanych i oczywiście w końcu jest studio 30 min a nie takie jak poprzednio, mam nadzieję że w przerwie też będzie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla mnie idealnie, ze w TV4...Bo nie mam polsatu a tv4 tak ???? zreszta tv4 to chyba stacja polsatu, ale czemu lech nie bedzie pokazywany w polsacie to nie rozumiem ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dla mnie idealnie, ze w TV4...Bo nie mam polsatu a tv4 tak ???? zreszta tv4 to chyba stacja polsatu, ale czemu lech nie bedzie pokazywany w polsacie to nie rozumiem ????
Moze na Polsacie pokaza inne jeszcze mecze z Ligi Europejskiej??
A co do tego czy mecze Lecha powinny byc na tym czy na tym kanale to dla mnie nie ma zadnej roznicy, byleby tylko sie nie skompromitowali:;/:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dla mnie idealnie, ze w TV4...Bo nie mam polsatu a tv4 tak ???? zreszta tv4 to chyba stacja polsatu, ale czemu lech nie bedzie pokazywany w polsacie to nie rozumiem ????
Skoro nie rozumiesz to ci mogę wytłumaczyć. UEFA sprzedaje dwa pakiety prawa: jeden dla kanałów sportowych drugi dla ogólno-tematycznych, obu pakietów nie możne kupić ta sama firma. Prawa do transmisji na kałach sportowych ma Polsat S.A, a drugi pakiet ma TV4 (stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Wiec po pierwsze Polsat nie mógł zabrać prawa teoretycznie innej firmie, a po drugie UEFA nie pozwoliła by żeby Polsat dysponował dwoma pakietami.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie finałowe Ligi Europejskiej odbędzie się
18 maja 2011 roku
,
ale znany jest już obiekt na jakim zostanie rozegrany ten mecz. Jest to tym razem supernowoczesny Aviva Stadium. To stadion sportowy położony w Dublinie, stolicy Irlandii, który ma pojemność 51 700 widzów (wszystkie siedzące). Data otwarcia stadionu to 14 maja 2010. Koszt budowy to 410 milionów Euro. Stadion posiada cztery poziomy. Pierwszy i drugi z nich są ogólnego dostępu, kolejny poziom dostępny jest tylko dla posiadaczy wyróżnionych biletów a następny tylko dla klientów korporacyjnych. Północna trybuna posiada jednakże tylko jeden poziom. Jest to spowodowane niewielką odległością od zabudowy mieszkaniowej. Trybuna ta, prawdopodobnie, będzie na ogół wykorzystywana dla kibiców drużyn przyjezdnych. Oprócz tego pod stadionem zlokalizowany jest dwupoziomowy parking podziemny. Poniżej zdjęcia przedstawiające ten stadion.
 
P 0

piroman2k

Użytkownik
smutny
faza grupowa ligi europejskiej to 24 mecze... magazyn na tv4 pokazuje ledwo 7 albo 8 ale maja czas żeby w programie trwającym 35min wcisnąć 15min reklamę... na litość boską co to za fuszerka ?!?!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
faza grupowa ligi europejskiej to 24 mecze... magazyn na tv4 pokazuje ledwo 7 albo 8 ale maja czas żeby w programie trwającym 35min wcisnąć 15min reklamę... na litość boską co to za fuszerka ?!?!
To nie fuszerka to komercja, to samo jest z tymi dwoma spotkaniami transmitowanymi, raz były dwa a późnij już po jednym, a o studiu w przerwie spotkania już nawet nie wspominam. Podsumowując wygrany przetarg przez Polsat i TV4 to był cios dla polskiego widza/kibica; 2 lata temu kiedy prawa miał nSport wraz z TVP dużo lepiej to wyglądało, został jeszcze ten i następny rok obecnych prawa i mam nadzieję że Polsat przegra przetarg i wszystko wróci do normy z czasów TVP.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To nie fuszerka to komercja, to samo jest z tymi dwoma spotkaniami transmitowanymi, raz były dwa a późnij już po jednym, a o studiu w przerwie spotkania już nawet nie wspominam. Podsumowując wygrany przetarg przez Polsat i TV4 to był cios dla polskiego widza/kibica; 2 lata temu kiedy prawa miał nSport wraz z TVP dużo lepiej to wyglądało, został jeszcze ten i następny rok obecnych prawa i mam nadzieję że Polsat przegra przetarg i wszystko wróci do normy z czasów TVP.
Studio przed i po meczu jest, ale w Polsat Futbol, a w TV4 pokazują mecze z racji tego, że spotkanie musi byc na antenie otwartej i że tne kanał ma szersza widownia. Tak więc nie rozumiem Waszego poirytowania.
A do czasów TVP miejmy nadzieje nie wrócimy nigdy bo oni to każdy mecz potrafią zepsuc komentarzem, paplaniną w studio itp. Przecież obsada ekspertów czy komentarz podczas ostatniego Mundialu był na baaardzo niskim poziomie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Studio przed i po meczu jest, ale w Polsat Futbol, a w TV4 pokazują mecze z racji tego, że spotkanie musi byc na antenie otwartej i że tne kanał ma szersza widownia. Tak więc nie rozumiem Waszego poirytowania.

A do czasów TVP miejmy nadzieje nie wrócimy nigdy bo oni to każdy mecz potrafią zepsuc komentarzem, paplaniną w studio itp. Przecież obsada ekspertów czy komentarz podczas ostatniego Mundialu był na baaardzo niskim poziomie.
Co do komentarzy to się z tobą zgodzę co do ekspertów to tu nie za bardzo ma możliwość się wypowiedzieć z wiadomych względów :;/: , wiem że studio jest na Polsacie F ale co stoi na przeszkodzie żeby było na tv4 nic lecz oni wola 15 min reklam w przerwie puścić :;/: poza tym skróty także muszą być na antenie ogólnokrajowej i są lecz, co to są za skróty: całość trwa 35 min, 10 min reklam w tym zostaje 25 min po 3 min na mecz wychodzi że pokazują około 8 spotkań, do tego ostatnio tv4 pobił rekord oglądalności 2,2 mln widzów oglądało mecz Lecha z MC, sądzę że większa była by na meczu z Salzburgiem gdyby był na TVP. Ja osobiście wolałbym żeby LE była na TVP mimo słabszych komentatorów te spotkanie były by tzw. &quot;Hitem Wieczoru&quot; , na TV4 niestety są tylko częścią ramówki i na pewno cieszyły by się wiekszym zainteresowaniem ze strony widza ;), a nie reklamodawców.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
nSport jest dużo mniej popularną stacja niż polsat czy tvp. Więc ja osobiście meczów pucharowych bym tam nie chciał, bo nie mam tej stacji i nie ma jej za dużo ludzi...
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Szczerze mówiąc to od Polsatu ja bym wołał żeby te mecze były pokazywane na TVN Turbo.Bo jak słyszę nieobiektywnych Borka i Kołtonia to mi się nóż w kieszeni otwiera.
W meczach Lecha gdy Lech ma piłkę na 30 metrze to Borek z Kołtoniem maja kisiel w majtach i trzymają się za kolanka ???? Ja rozumiem się cieszyć ale mieli by chociaż za grosz obiektywizmu bo komentatorom to przystoi.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Szczerze mówiąc to od Polsatu ja bym wołał żeby te mecze były pokazywane na TVN Turbo.Bo jak słyszę nieobiektywnych Borka i Kołtonia to mi się nóż w kieszeni otwiera.
W meczach Lecha gdy Lech ma piłkę na 30 metrze to Borek z Kołtoniem maja kisiel w majtach i trzymają się za kolanka ???? Ja rozumiem się cieszyć ale mieli by chociaż za grosz obiektywizmu bo komentatorom to przystoi.
To czekajmy może za rok w pucharach z takimi rywalami jak Lech zagra Legia zobaczymy jak Borek będzie reagował ;]. A więc nie mów tu o braku obiektywizmu bo Lech już od paru lat zostaje osamotniony na europejskiej arenie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
To czekajmy może za rok w pucharach z takimi rywalami jak Lech zagra Legia zobaczymy jak Borek będzie reagował ;]. A więc nie mów tu o braku obiektywizmu bo Lech już od paru lat zostaje osamotniony na europejskiej arenie.
To dobrze że ktoś gra, nawet jakby Legia, Wisła grały to i tak komentatorzy by się podniecali, szczerze mówiąc obiektywizmy spodziewać się nie możemy, a mi osobiście nie przeszkadza to, że Borek podnieca się Lechem, myślę że każdy komentator na jego miejscy robił by to samo.
nSport jest dużo mniej popularną stacja niż polsat czy tvp. Więc ja osobiście meczów pucharowych bym tam nie chciał, bo nie mam tej stacji i nie ma jej za dużo ludzi...
nSport to jest inna kategoria, tak czy inaczej spotkania musiały by być na otwartej stacji, a poza tym wspomniałem o nie tylko dlatego że wcześniej z tvp transmitowali, a teraz n najwyraźniej nie jest zainteresowana niczym innym poza LM.




Mi to lotto gdzie są mecze kto komentuje itp. zadowolony będę tylko wtedy jeśli dany kanał potraktuje te spotkania należycie, a mianowicie: studio przed, studio w przerwie, studio po; skróty wszystkich spotkań, bez reklamy w trakcie (akurat to jest śmieszne ???? ). Mimo że to nie są zbyt wygórowane wymagania, w większości zagranicą są spełnione, to tv4 ich nie spełnia i dlatego ja nie jestem zwolennikiem transmisji na antenie tv4.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Heh może może ja mam jednak ogromna nadzieję że Ci panowie nie będą mieli okazji komentować meczy Legii jeśli ona będzie grała w Europie.Z komentatorami z Canal + mogą się chować.Z &quot;głosem&quot; Szpakowskiego również.
Co do rywali Lecha w tym sezonie to na plus wychodzi JUVE i City.Reszta to Europejscy średniacy jak Sparta Praga z którą Lech powinien sobie był poradzić a tak dalej przypomnę Ci w Lidze Mistrzów mieliśmy Legie i Widzew.Dodam Ci kochany że z Europejskimi dokonaniami Legii Widzewa Wisły Górnika to Lecha nie ma nawet co przyrównywać.Legia grała w Lidze Mistrzów gdy było jeszcze gorzej awansować gdyż liga liczyła wtedy 16 najlepszych zespołów i jak nazwa mówi była to Liga Mistrzów i Legia nie grała wtedy z 3czy4 drużyna Ukrainy z 5czy6 z Anglii a z najlepszymi.
Jak dotąd w Europie Legia zagrała 160 razy 69 razy wygrywając 40 razy remisując i 41 razy przegrywając.
Lech natomiast 56 meczy 22wygrane 10 remisów 24 porażek
Dodam do tego jeszcze śmieszny Puchar Lata 30 meczy 13wygranych 6 remisów i 11 porażek.
Podsumowując do Legii jeszcze daleko oj daleko........ i w lidze i w Europie ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Podsumowując do Legii jeszcze daleko oj daleko........ i w lidze i w Europie
No wiadomo można żyć tym co było 129 lat temu. Wspomnienia zawsze żywe ???? Na nie jednym z tych wielkich pucharowych meczów pewnie byłeś i masz je świeżo w pamięci ????
Fajnie, że mają taki bilans ale od dawien dawna wspólnie z Wisłą kompromitują polską piłkę w Europie. I tylko Lech to ratuje, że mamy co oglądać od września do późniejszych miesięcy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ale ty mnie denerwujesz koleś.Popatrz skąd Ty jesteś i co za piłkę tam masz.Jestes dla mnie kolejnym kibicem sukcesu i jak by teraz Szczakowianka Jaworzno grała w Lidze Europy to był byś jej wiernym fanem.Chodzi mi tutaj o historie której Lech nigdy nie dorówna a dla mnie mogą wygrać nawet całą tą Ligę Europy abyś mógł się trochę poślinić.Skoro Ty jesteś taki mega Lechita to na ilu meczach ich byłeś??Tylko nie pisz mi teraz że nie kibicujesz Lechowi bo na każdym kroku ich z lekka faworyzujesz.Cieszmy się że pokonaliśmy drugi skład City że wykorzystaliśmy ich słabszy dzień bo na 10 kolejnych spotkań City - Lech przegramy 9 ????
Ja się odnoszę do kolesia co pisze że Lech jest osamotniony na Europejskiej arenie a Ty od razu dajesz się prowokować.Dodam Ci że jak to Legia była osamotniona w Europie to ten wielki Lech bujał się pomiędzy 1 a 2 ligą ???? Dobrze że Wronki włączyły się do Poznania bo tak to oglądał byś teraz Lecha na TVP Sport bo chyba tam pokazują druga lige.
Tyle na temat Lecha dajmy im spokojnie wyjść z tej grupy bo nie raz tak było że już witali się z gąską i była dupa.Moim zdaniem niech się chłopaki zmobilizują na te dwa ostatnie mecze bo w następnym sezonie nie pograją już w Europie
A w ogóle to proponuję 4 listopada zrobić świętem narodowym.Będziemy mieli tzw długi weekend 1 listopad święto zmarłych 4 listopad zwycięstwo nad mocarzami ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale ty mnie denerwujesz koleś.
I`vice versa ????
Popatrz skąd Ty jesteś i co za piłkę tam masz.
Z Katowic i mam tu sport na niskim poziomie. Czy kiedyś napisałem, że jest wysoki poziom sportu w Katowicach ??
Jestes dla mnie kolejnym kibicem sukcesu i jak by teraz Szczakowianka Jaworzno grała w Lidze Europy to był byś jej wiernym fanem.
Nie chciej wiedzieć kim ty dla mnie jesteś. Szkoda upomnienia na pisanie.
Skoro Ty jesteś taki mega Lechita to na ilu meczach ich byłeś??Tylko nie pisz mi teraz że nie kibicujesz Lechowi bo na każdym kroku ich z lekka faworyzujesz.
Na ani jednym i powiem Ci więcej na ani jednym najprawdopodobniej nigdy nie będę i żadnym lechitą nie jestem ???? Faworyzuje ?? ???? Po prostu zdarza mi się ich obstawiać. Szczególnie ich faworyzowałem jak stawiałem na City w Anglii i na City w Poznaniu ???? Nawet z deka powiem Ci śmieszne są te Twoje wypociny ????
Dodam Ci że jak to Legia była osamotniona w Europie to ten wielki Lech bujał się pomiędzy 1 a 2 ligą
Taki sam fakt oczywisty jak to, że Legia wraz z Wisłą od lat kompromituje Polske na arenie europejskiej i tyle. Tak Cię to boli ?? Takie są fakty. Można wiecznie żyć historią i tym co było, tylko po co ?? Fajnie wspomnieć, ale żaden to argument.
Dobrze że Wronki włączyły się do Poznania bo tak to oglądał byś teraz Lecha na TVP Sport bo chyba tam pokazują druga lige.
Podejrzewam, ze wtedy bym go raczej nie oglądał, bo 1 lige raczej sobie odpuszczam jeśli chodzi o futbol.
Generalnie strasznie łatwo Cię wypunktować. Próbujesz mi dogryźć, ale to jest śmieszne ???? Piszesz, za mnie coś o mnie, co ja niby powiedziałem, co ja niby sadze. Chlopie...Odpisałem Ci, że żyj czasami obecnymi, a nie tym co było w latach 90. Ukłony dla Legii za lata 90 baty za lata obecne bo wstydu z Wisła narobili nie raz. A jednak liczy się dla mnie bardziej to co jest teraz, a nie to co w latach 70 80 czy 90.
 
Do góry Bottom