>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 $ BEZ DEPOZYTU ZDRAPKI

Status
Zamknięty.
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
www.gratorama.com
www.winorama.com
www.scratchmania.com
www.winspark.com
www.scratch2cash.com
http://www.karamba.com/
http://www.hopa.com/
www.primescratchcards.com
www.primeslots.com
http://www.crazyscratch.com/
http://www.nettiarpa.com/
GrandGames - 25 gratis spins
MondoFortuna - 20 free spins
Dansk777 - 20 gratis spins
ExtraSpel - 20 no deposit free spins
KORZYSTAĆ, Z KTÓREGOŚ NA PEWNO WYPŁACICIE ! PRZED WYPLATA MIN DEPO 10$ OBRÓT 5X20 + DEPO X 15 WYPŁACALNE W 100%
Wszystkie strony sa juz dostepne tylko dla osob nie mieszkajacych w Polsce.Darmowe oferty sa u nich nadal aktualne
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Nie żebym nie wierzył założycielowi tematu ale wole jak potwierdzi to ktoś jeszcze ????
Czyli wychodzi na to że po depozycie będę musiał zrobić obrót 300 euro a to co wygram będę mógł wypłacić? Obrót depozytem tam to też x20?
Przyszło mi na maila że przy pierwszym depozycie mam jakiś automatyczny bonus cashback,przez to mogę mieć jakiś większy obrót?
Jeśli nie to grzechem było by chyba z tego już nie skorzystać skoro się ugrało to 300 euro.
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
podbijam pytanie! obrót bonusem ( 5 gpb) liczy sie od początku, wymagany obrót depozytem liczy się dopiero po dokonaniu depozytu, tak to rozumiem, pozdrawiam
 
S 0

sopel1987

Użytkownik
podobno jeszcze bonus 100% od 1 depo!! czyli nie 10 a 20 trzeba liczyc do obrotu ( moze od pierwszej wpłaty bonus jest tylko na niektórych stronkach)
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik

Camilla: First after you\ve made your deposit you&#39;ll start wagerng your bonuses. If you deposit 0, you&#39;ll get another 10 as a first deposit bonus. This one togheter with the free 5 will give you a total of 15 bonus. 15x20=300
Camilla: So you have to wager 300 before you can cash out
Camilla: It might sound like a lot but you&#39;ll have plenty of chances to win :)Czyli to jest tak że nie trzeba obracać wpłaconego depozytu,tylko sam bonus od pierwszego depo plus oczywiście ten piątak którego się ma na początku?
Bo jeśli nie to z min depo musiał bym robić obrót 500 euro a nie 300.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Wpłaciłem do nich o 16 depozyt z moneybookers,niestety po 15 min jak i do teraz wmawiają mi że nie otrzymali tych pieniędzy...
Nie wiem czy kłamią czy też nie bo błędy zdarzają sie wszystkim ale w statusie transakcji mam &lt;przetworzony&gt; zresztą takie wpłaty otrzymuje się od razu.
Po wizycie w centrum obsługi w moneybookers no i tam jest opcja że wpłaciłeś pieniądze a ktoś ich nie otrzymał i wypada ciągle że pieniądze zostały zaksięgowane na koncie na jakie wysłałem tą kaske.
Na lc mówią ciągle swoje więc napisałem do supportu zobacze czy będzie to samo to jakiś cyrk.. ????
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik

Ja od siebie mogę zdecydowanie polecić Penny scratch. Na LC mówili mi, że kasa dojdzie dopiero w poniedziałek, a tu po 40h pieniążki na mb:grin:
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
A u mnie jak depozyt nie doszedł tak jest niestety nadal.
Moneybookers niby &gt;bada sprawę&gt; ale ile im to zejdzie nie wiadomo...
a ten cały scratch.co poprosił mnie żebym wysłał im skany z mb że wpłaciłem to załatwia sprawę ale kazali czekać 48h na ich decyzje..
a dla znawców mam pytanko czy ten pkt regulaminu oznacza że jak nie wpłacę depo do 14 dni to usuną mi cały bonus?Czy muszę nie grać 14 dni żeby go (Zabrali) :razz:
All bonuses will expire after a period of 14 days of inactivity. For bonuses given to players that have not deposited funds, the bonus and any money won from that bonus will be erased from the players account after 14 days of inactivity. For players that have deposited funds, only the bonus will be erased after 14 days of inactivity. This only applies to players with a remaining bonus balance.
Myślałem żeby wpłacić kolejny depozyt ale gdy ten pierwszy mi dopiszą bo chyba 10 euro nigdzie nie znikło i gdzieś musi to być..miałbym większy obrót.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom