>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania

yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Regulamin:
3. Nagrody są wpłacane tylko i wyłącznie na konto danej osoby w Betsson.com

Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Betsson.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.
Nagrody:
Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Betsson.com . Wygraną kwotę należy obrócić 5-krotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiej kolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest także wliczana do wymaganego obrotu. Minimalny kurs po jakim należy obrócić bonus to 1.50
To jak w końcu 3 razy czy 5 razy?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
nie podaje się nicku na betssonie przed konkursem? bo nie widzę nigdzie na stronie Ligi Typerów takiej rubryki.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Skąd taki pomysł?
Masz regulamin - musisz posiadać konto w betssonie PRZED konkursem.
To tyle
pomysł stąd, że brałem już udział w ligach typera kiedy podawało się nick przed rozpoczęciem konkursu, ale skoro tutaj jest tak to OK ????
 
G 35

gesio

Użytkownik
nie podawałeś w poprzedniej edycji i w tej też nie podajesz, tylko się podaje w razie zdobycia nagród z tego co mi wiadomo.
 
V 0

venividivici

Użytkownik
Witam

Jest godz 19.55 w sumie okoł 3 minuty przed rozp 2 meczy (schalke i anderlechtu)

Dlaczego nie mogę już typować?

Czy to jest w ogóle uczciwe? Wg mnie nie
Proszę o wyjaśnienie
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Dla wszystkich graczy informacja.
System mecze blokuje 30 minut przed rozpoczęciem danego spotkania! (czasami, co rzadko 15minut). Dlatego prosimy o nie zwlekanie na ostatni moment z oddawaniem typów!
Kolejna informacja
Mecze rozliczane są przeważnie w niedziele lub w poniedziałek, po zakończeniu ostatniego meczu, które można typować
 
madizks 7

madizks

Użytkownik
Wczorajsze mecze zostały na pewno zablokowane o 19.30 (miał rację Marcin-Odra z czasem blokowania meczów). Z tym że nie wiem dlaczego w Lidze typerów mecze odbywały się o 20.00 a w rzeczywistości o 20.30 .
 
M 13

maak

Użytkownik
To samo jest dzisiaj z meczem ManU-zaczyna sie o 13.30 a o 12.50 juz zablokowany. Rowniez Breda - Feyenoord jest zablokowany a graja dopiero jutro!
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
ja pytanie z innej beczki, nagrody za zwycięzcę kolejki też wypłacane dopiero na koniec konkursu czy po kolejce?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ja pytanie z innej beczki, nagrody za zwycięzcę kolejki też wypłacane dopiero na koniec konkursu czy po kolejce?
Tak. Wszystkie nagrody są wypłacane po zakończeniu konkursu.
Można to wywnioskować pośrednio z tego zdania regulaminu.
BARDZO WAŻNE!! Warunkiem udziału w konkursie, jest posiadanie konta gracza w Betsson.com w momencie przyłączenia się do zabawy - jest to konieczny warunek do otrzymania ewentualnej nagrody na koniec zabawy.
 
Do góry Bottom