>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam dwa pytanie;
1. Czy typy mogą się powtarzać?
2. Czy można w pierwszym etapie podać np. 3 typy w jeden dzień, 5 typów w drugi?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1. Czy typy mogą się powtarzać?
Potrafisz sobie wyobrazić sytuację, że musisz przejrzeć około 100/200 typów i sprawdzić czy gdzieś nie ma Twojego ;)?
Chyba logiczne, że mogą ????


2. Czy można w pierwszym etapie podać np. 3 typy w jeden dzień, 5 typów w drugi?
Wszystko jest w regulaminie:
3. Konkurs składa się z czterech etapów. Pierwsze dwa trwają po 3 dni i obejmują fazę grupową, etap trzeci to 4 dni, w których odbywają się mecze 1/8 finału, a ostatni etap to pozostałe 5 dni turnieju.

4. Podczas trwania każdego etapu użytkownicy mogą podać odpowiednią ilość typów na odbywające się w tym czasie spotkania. Podczas trwania dwóch pierwszych etapów można podać po 8 typów. Podczas trzeciego etapu 5 typów, a podczas ostatniego 6 typów.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
W poście 38 z moimi typami na pierwsze 3 dni turnieju zapomniałem podopisywać daty ;/ Jeżeli mógłbym prosić proszę to uzupełnić:
#1 28/08/2010 20:00
#2 28/08/2010 17:30
#3 28/08/2010 18:00
#4 28/08/2010 15:30
#5 28/08/2010 18:00

Dzięki, przepraszam, pozdrawiam.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
TAK. W pierwszym etapie, czyli najbliższych 3 dni podajemy maksymalnie 8 typów tz. że dzisiaj możesz 2, jutro 6 a w Poniedziałek w ogóle, lub na odwrót, lub jak chcesz; 3 dni - 8 typów.
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
TAK. W pierwszym etapie, czyli najbliższych 3 dni podajemy maksymalnie 8 typów tz. że dzisiaj możesz 2, jutro 6 a w Poniedziałek w ogóle, lub na odwrót, lub jak chcesz; 3 dni - 8 typów.
Nie sprecyzowalem do konca swojego pytania.Mialem na mysli to czy moge podac 1 typ na 15:30 i nastepne wieczorem czy wszystko musi byc w jednym poscie.

Prosze szybko o odpowiedz poniewaz malo czasu zostalo do pierwszych meczy i musze wiedziec to aby nie popelnic przypadkowego bledu.W regulaminie nic niema na ten temat.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
punkty uzyskane np. w I etapie przechodza do II etapu ? czy juz w II etapie punkty sa liczone od 0 ?

W II etapie od 0.

Nie sprecyzowalem do konca swojego pytania.Mialem na mysli to czy moge podac 1 typ na 15:30 i nastepne wieczorem czy wszystko musi byc w jednym poscie.

Prosze szybko o odpowiedz poniewaz malo czasu zostalo do pierwszych meczy i musze wiedziec to aby nie popelnic przypadkowego bledu.W regulaminie nic niema na ten temat.

Możesz.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
rozumiem ze to takie &quot;widzimisię&quot;, że w drugim etapie od 0? chciałem tylko zaznaczyc, ze taki system bdzie promował graczy mających szczęście, a nie najlepszych typerów...
wygrywasz 1, 2, 3 etap, a w 4 ktos trafia kurs 5.00 i jestes na drugim miejscu?
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Wszyscy biorą ze Sportingbet, to zapomniałem dodać... Powinno być jakieś pouczenie najpierw i by się nie powtórzyło, a nie już skreślony konkurs na starcie, do du*y
 
Do góry Bottom