>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jetbull 50% 200 PLN - niewiadoma

sylar 87

sylar

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj przeszukując internet trafiłem na coś dziwnego... otóż wszedłem na stronę Jetbull wybrałem stronę w języku polskim i na głównej stronie widniała promocja 200 PLN wchodzę w dział promocje www.Jetbull.com i widzę 50% do 200PLN... oczywiście zainteresowałem się tym bo obrót 5x po 2.00. Promo do 27.08. Zapytałem na czacie i facecik z czatu powiedział mi że ta promocja NIE jest dla Polaków:
&quot;This offer is valid only for customers from Great Britain, Germany, Spain, Austria, Switzerland, Sweden, Denmark, Finland, Norway, Greece, Hungary, Ireland, Belgium and Holland.&quot;
I teraz jestem troszkę zdziwiony bo po kiego dają promo z warunkami po polsku i naszą walutą, która widnieje na stronie Jetbull . Ma ktoś o tym jakieś info? Wiem, że facecik z czatu może gó**o wiedzieć ale nie chcę się rejestrować i później dostać odpowiedzi że to nie dla Polaków... ????
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Przeczytałeś warunki ???? :
1. Klient otrzyma 50% premii za wpłatę nawet do wysokości 200 PLN albo ekwiwalent tej kwoty w innej walucie.
2. Premia dotyczy jedynie nowych klientów. Osoby, które już posiadają konto się do niej nie kwalifikują.
3. Ten Bonus mogą otrzymać tylko gracze z Polski.
4. Premia dotyczy klientów Jetbull , którzy dokonają wpłaty od 13.08.2010 do 27.08.2010.
5. Wpłatą trzeba obrócić przynajmniej 5 razy na jakichkolwiek zakładach, z wyjątkiem zakładu na zwycięzcę końcowego.
6. Liczą się zarówno zakłady proste, jak i kombinowane o kursie min. 2,0. Jakiekolwiek zakłady z niższym kursem nie spełniają wymogów otrzymania premii.
7. Klient ma 40 dni od dokonania wpłaty na wykonanie wymaganego zakresu obrotów w grze.
8. Po spełnieniu powyższych warunków, bonus zostanie przelany na konto użytkownika w ciągu 48 godzin, po czym użytkownik może dokonać wypłaty środków.
9. Na jednego klienta, jeden adres pocztowy oraz jeden adres IP jest dozwolona tylko jedna premia. Gracze mogą mieć aktywną tylko jedną premię przed otrzymaniem nowej.
10. W przypadku zaistnienia dowodów dowolnego niewłaściwego wykorzystania kwoty premii, Jetbull zastrzega sobie prawo zamknięcia konta gracza, który tym samym traci prawo do spłaty środków lub jakiegokolwiek odszkodowania natury finansowej.
11. Spółka Jetbull UK Limited zastrzega sobie prawo do anulowania lub zmiany regulaminu niniejszej premii w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
12. Oprócz powyższych postanowień regulaminu oferta podlega warunkom ogólnym korzystania z serwisu.

Pewnie gosciu z czatu pisal ci o innym bonusie w ktorym polacy sa wykluczeni
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No czytałem i pytałem o ten bonus nie rób ze mnie idioty wysłałem mu nawet stronkę z warunkami itd... i powiedział że to nie dla polaków... :| albo na każdym czacie siedzą nie kompetentni pracownicy albo nie wiem o co chodzi... Jeśli jest to promo dla Polaków to myślę, że info się przyda, może ktoś skorzysta ;)
 
Do góry Bottom