>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ulubiony gracz i drużyna

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Temat otworzony na wzór teamtu stworzonego w dziale KOSZYKÓWKA. Może dowiemy sie czegoś więcej o waszych upodobaniach hokejowych ???? To ja zacznę jako pierwszy

Ulubiona drużyna oczywiscie z najlepszej (moim zdaniem) ligii NHL. Jest to Nashville Predators lubie również Vancouver Canucks.

Ulubiony gracz :?:
Oczywiście moze być tylko jeden JAROMIR JAGR nie jest on z którejś z moich ulubionych drużyn ale darze go ogromnym szacunkiem ????

Czekam z niecierpliwością na waszych ulubieńców :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ulubiony gracz: tak jak benek Peter Forsberg

Druzyna: nie mam klubowej, w Polsce Dworom zawsze kibicowalem, ale w Reprezentacjach to: Szwecja nr1 a dalej Fin, Czechy i Kanada tez troche

poza tym Mario Czerkawski to tez jest koles ale szkoda ze powoli konczy kariere:/
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Ulubione drużyny : Toronto Klonowe Liście i Ottawa Senatorzy i Buffalo Szable 8)

Ulubieni zawodnicy : Czerkawski oczywiście ... no i Alex Ovechkin :mrgreen:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Ulubiona drużyna Buffalo Sabres,NY Rangers,Dallas Stars.

Ulubiony gracz

[center:bb0485bd20] Aleksander Owieczkin. [/center:bb0485bd20]

Lubię też Jaromira Jagra,Mariana Gaborika,Jewgenija Małkina,Maxim Afinogenow oraz Mike Modano za przynależność klubową i za wierność barwom.I wątek polski Wojtek Wolski...
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
nie interesuje się hokejem aż tak bardzo żeby znać drużyny wszystkie, zawodników i statystyki. Zdecydowanie wole piłke nożną. Wiem że kiedyś się nazwyała Anaheim Mighty Ducks i nic nie słyszałem o zmianie nazwy. Pozdro ????
 
gunman 0

gunman

Użytkownik
Ulubiony zawodnik: Nie mam Takiego

Ulubiona Drużyna: Detroit Red Wings ( Bo keszcze mi nigdy kuponu nie popsuli :] _
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom