>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bonus na inaugurację Premier League TOBET - reload 30%

ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Wraca wielka piłka angielskiej Premier League! W ten weekend startuje sezon 2010/11 i już od samego początku czekają nas emocjonujące spotkania. Liga rozpoczyna się takimi hitami, jak mecze Liverpool - Arsenal czy Tottenham - Manchester City.
Aby uczcić powrót angielskiej piłki klubowej, oferujemy wybranym użytkownikom serwisu Tobet (tak, to także Ty!) specjalną ofertę.
Jeśli do 22 sierpnia dokonasz przelewu na konto zakładów sportowych, otrzymasz bonus w wysokości 30% wpłaty, do kwoty 120 złotych. Pieniądze te możesz postawić nie tylko na mecze Premier League, ale też w dowolnych zakładach oferowanych przez Tobet!
Promocja obejmuje tylko adresatów niniejszej wiadomości. Nie czekaj do ostatniej chwili - odbierz swój bonus!
Sprawdzajcie poczty bo bonus dobry dla posiadaczy kont ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Trzeba pamiętać że na kuponie musi być przynajmniej 3 zakłady z ako 1.80 żeby był dokonany obrót...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Regulamin promocji.
Regulamin :


  • Oferta dotyczy tylko użytkowników, którzy zostali o niej powiadomieni specjalnym e-mailem z dnia 10 sierpnia 2010 r.
  • Bonus dotyczy tylko pierwszej wpłaty dokonanej w okresie promocji, czyli w dniach 10-22 sierpnia 2010 r.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi 100 PLN.
  • Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
  • Do promocji ma również zastosowanie ogólny Regulamin serwisu.




* Ostatnia aktualizacja regulaminu: 10 sierpnia 2010 r., godz. 10:00.

Data publikacji: 6 sierpnia. Wersja 2
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
mala poprawka w e-mailu co dostaliscie pisze ze 120zl dostaniecie niestety tylko 100zl juz pytalem o to na live chacie!!!wiec nalezy wplacic 334zl aby otrzymac maksymalny bonus.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem troszkę kicha... ale oczywiście jak kto woli... poza tym jak można pisać maile tysiącom ludzi że bonus 120 pln a później okazuje się ze 100... bagatela to jest 17% mniej...
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem troszkę kicha... ale oczywiście jak kto woli... poza tym jak można pisać maile tysiącom ludzi że bonus 120 pln a później okazuje się ze 100... bagatela to jest 17% mniej...
Dokładnie.... po co piszą skoro nie będzie takiej promo jaka ogłaszaja wszystkim...
I tak nie skorzystam 1 kolejka po transferach z oferty nic pewnego wybrać nie można :?
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Przecież bonus jest z okazji startu angielskiej, nikt Ci nie każe jej stawiać i dlatego nie widzę tu związku. Co do warunków obrotu to komentować nie trzeba...
 
B 0

baran

Użytkownik
żenada wpłaciłem żeby dostać maksymalny bonus i co ?? dopisali ale dali jeszcze jakiś bonus na pokera i teraz mam kij wie czemu 171 zł na koncie (bo 354 przegrałem a za więcej nie mogłem zagrać) i nie mogę z tym nic zrobić , nawet przelać na tego pokera choć taki mam niby bonus, piszę do supportu to mi odpisują że musze to obrócić na zakładach LOL ciekawe jak skoro nie mogę za to grać
 
Do góry Bottom