>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wykonam dla Was grafikę z free !!!

dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Witam wszystkich !!!
Po pierwsze od razu proszę moderatórów o nie usuwanie mojego tematu gdyż, pisałem już do każdego po 2 wiadomości i mieli przywrócić ale, spaliło na panewce.Nie widzę nic złego w tym że chcę komuś pomóc calkowicie za darmo gdyż, dla mnie będzie to świetną praktyką.

Przechodzimy do tematu:
Więc tak proszę pisać w temacie co byście chcieli np.avatar,sygnaturke itp.itd będziemy wspólnie myśleć i dojdziemy do celu.
Pozdrawiam Dawciox15
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Możesz podzielić się jakimiś swoimi dziełami :?: ;)
Karol, a możesz mieć taką sygnaturkę :p :?:
Jestem w trakcie tworzenie Portfolio jak już będzie gotowe na pewno się podzielę. Głównie robię projekty stron internetowych to co chce robić tu na forum to dla zabawy i zabicia nudy.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Jestem w trakcie tworzenie Portfolio jak już będzie gotowe na pewno się podzielę. Głównie robię projekty stron internetowych to co chce robić tu na forum to dla zabawy i zabicia nudy.
Spadłeś mi z nieba :p (chyba)
Napisz na 2860902 ;)
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Dawcio, Belchior napisał ważną rzecz. Nie mogę mieć takiej sygnatury.
Jeżeli możesz to zrób mi avka takiego jakiego wolisz. Manchesteru z moim nickiem .
Thx
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
Dawcio, Belchior napisał ważną rzecz. Nie mogę mieć takiej sygnatury.
Jeżeli możesz to zrób mi avka takiego jakiego wolisz. Manchesteru z moim nickiem .
Thx
Nie wiem czy akurat na FB nie można mieć sygnaturki ale skoro mówicie że nie to na pewno tak jest, ale jesteście też często zarejestrowani na forach o innej tematyce gdzie da się wstawiać sygnaturki.
P.S jeszcze dzisiaj w nocy postaram się wrzucić pierwsze prace
 
dawciox15 0

dawciox15

Użytkownik
kamil1989 i kamil307 skoro na FB nie można mieć sygnaturek chcecie coś innego czy rezygnacja bo szkoda pracy na marne jak ma się nie przydać.
 
Do góry Bottom