>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Eric Esch "Butterbean" - 18.09.2010 XIV Konfrontacja Sztuk Walki

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Butterbean wystarczy że się potknie i przypadkowo przewróci na Pudziana i będzie po walce ???? nie wiem czy Mariusz trochę jeszcze nie przecenia swoich możliwości , znowu rzuca się na rywala z którym ma małe szanse. Mówi tu ktoś że w parterze Pudzian powinien wygrać ... oj nie wiem. Esch jednak trochę więcej ma doświadczenia od Mariusza i nie raz zapewne leżał na glebie i dawał radę.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Właśnie mi sie wydaje że wszystko zależy kto będzie na górze.Widziałem walkę Esha z jakimś dużym Brazylijczykiem (Zulu chyba) a wiadomo że Brazylia to świetni graplerzy i kiedy Erik był na górze to świetnie to rozegrał.Masa robi swoje.Widziałem też taką walke sumo jego i Sappa i Sap go wywalił od razu za mate.Erik dużej dynamiki i siły nie ma jednak cios ma pewnie mocny.Apropo powalenia to jeśli Mariusz będzie chciał to zrobić tak jak we wcześniejszych walkach to nie wytrzyma kondycyjnie nawet jednej rundy.Żeby Amerykanina przewrócić trzeba dużo techniki bo sama siła to g**no da.
A co do porównywania Sapa i Mariusza to nie porównuje ich do siebie bo Sap by nam Mariuszka zabił.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Dokładnie zgadzam sie z poprzednikiem.Róznica pomiedzy Mariuszem a zawodnikami pokroju Escha czy Silvi jest taka jak naszych klubów piłkarskich z reszty Europy.Czyli kolosalna.Czasem uda nam się ograć takie potęgi jak FC Valetta czy Inter Baku więc porównał bym to do Najmana i Kawaguchiego.A jak już przyjdzie zmierzyc sie ze starym mistrzem czy wyjadaczem typu Silva czy własnie Esch(Sparta Praga Austria Wiedeń) to kończy sie to tylko na wielkim szumie zapatrzonych jak w obraz fanatykow poszczególnych klubów czy zawodników.
 
L 0

leinad

Użytkownik
Ciekawe czy Fedora Emelianenko też by wyzwał na pojedynek za takie słowa jak padły z ust Butterbeana? ???? Fedor wykończyłby Mariusza w 30 sekund. a Butterbean... wystarczy spojrzeć na jego bilans walk bokserskich...
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Ciekawe czy Fedora Emelianenko też by wyzwał na pojedynek za takie słowa jak padły z ust Butterbeana? ???? Fedor wykończyłby Mariusza w 30 sekund. a Butterbean... wystarczy spojrzeć na jego bilans walk bokserskich...
Nie mozna powiedzieć że wykończył by go w 30 sekun bo równie dobrze mógłby go wykończyc 30 sekund przed końcem.Pewnym mozna być że walkę by wygrał jak by chciał.Niestety do takiej walki według mnie nigdy nie dojdzie.Dla Fedora Pudzianowski to zaden przeciwnik a rozgłosu medialnego Fedorowi wcale nie trzeba gdyz on na rozgłos w MMA sam sobie zapracował i stłuc jakiegos Pudziana w komercyjnej walce to tak jak Wygrana zespołu z ekstraklasy nad zespołem z C klasy ???? Nie tacy jak Pudzian chcieli walczyc z Fedorem.Według mnie Pudzian nigdy nie bedzie w 10% dobry jak Fedor i nigdy do takowej walki pomiedzy tymi zawodnikami nie dojdzie no chyba ze Pudzian chcialby sporo za taka walke zaplacic ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jeszcze nie widziałem żeby obalenia dawały zwycięstwa i raczej nie zobacze.Przewróci go co nie bedzie łatwe i co mu zrobi??Co on potrafi w tym parterze???Wielkie nic!! Szkoda nawet tutaj taktykować za Pudzianem.Esch ma takie doswiadczenie z podobnymi zawodnikami że prawy lewy i prawy i go nie ma ????
Przecież same obalenie to już są punkty i w razie nie wygrana przed nokaut przez żadnego z zawodników takie obalenia dają bardzo dużo przy decyzji sędziów o zwycięzcy walki.
e/// dobra ironia ????
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Przecież same obalenie to już są punkty i w razie nie wygrana przed nokaut przez żadnego z zawodników takie obalenia dają bardzo dużo przy decyzji sędziów o zwycięzcy walki.
Poważnie???To mi przysłoniłeś sporo o MMA ???? to była jakby ironia do tego że MAriusz go może i obali ale raczej nic w tym parterze nie zrobi.Co za tym idzie moim zdaniem parter na lekki plus Escha.Pudzian nie za bardzo wie co tam robić jak się poruszać.To moje wnioski po Kawaguchim i Sylvii
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Owszem Mariusz ma wielkie braki w stójce i w parterze, ale po to wyjechał do Stanów na naukę. Wiem, że w pół roku nie zrobią z niego wojownika, który będzie rozwalał każdego, ale na pewno czegoś go nauczą. Dlatego ciężko jest przewidzieć co zaprezentuje w walce z Butterbeanem. Możemy gdybać i kłócić się w nieskończoność, ale jak buki wystawią kursy wtedy będę się zastanawiał na kogo postawić. W tej chwili nie mam pojęcia, może pokażą jakieś filmiki z treningów Pudziana ? Wtedy będzie można ocenić sytuację, bo jeśli nadal bije jak panienka to nie warto inwestować floty na niego. Gadać sobie możemy różne pierdoły, ale jeśli mam inwestować w coś co nie przyniesie mi zysku ( bądź nie będę pewny) omijam to z daleka. Najwyżej usiądę przed TV z browarem i zobaczę ten śmieszny cyrk z udziałem Najmana, Salety, Pudziana i Escha.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
To chyba będzie pierwsza a zarazem ostatnia walka w której Pudzianowski będzie miał przewagę szybkościową nad rywalem. Zobaczymy jakie postępy zrobił od ostatniej walki Mariusz. Ja tam osobiście wierze że jednak tanio skóry nie sprzeda i wygra swoją walką. Bo jak nie to raczej będzie koniec Pudziana w MMA. :]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Też wiadomo chciałbym żeby pudzian wygrał ale w przypadku porażki nie sądzę aby był to jego ostatni występ w MMA. Za duże show robi żeby właściciele KSW nie podpisali z nim kontraktu na kolejne 4 walki. Przecież czekają walki z Nastulą, moze rewanż z Najmanem i innymi typami z którymi walka była by kolejną walką stulecia w Polsce ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Czarno widze szanse Pudziana w tej walce...
Mariusz jest moze i szybki ale tylko na poczatku walki, pozniej jest juz tylko gorzej.
Poza tym Esch jest zbyt doswiaczonym zawodnikiem, aby dac sie pokonac naszemu Pudzianowi. Nawet jezeli Mariusz zdola go przewrocic na poczatku walki, to nie znaczy ze to bedzie jego gwarantem na sukces, juz nie jedno krotnie pokazywal ze jeszcze brakuje mu bardzo duzo techniki....
Moim zdaniem Pudzian przegra.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Zobaczymy , dziś Kawulski dał wywiad dla jakiegoś tam serwisu bokserskiego że Pudzianowski ostro trenuje wydolność. MA być ponoć pod względem wytrzymałościowym dobrze przygotowany do tej walki bo trenuje pod okiem jakiegoś specjalisty pod jakimiś specjalnymi urządzeniami. Jeżeli Mariusz wytrzyma całą walkę może jednak i da radę pokonać Escha.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Jeszcze nie widziałem żeby obalenia dawały zwycięstwa i raczej nie zobacze.Przewróci go co nie bedzie łatwe i co mu zrobi??Co on potrafi w tym parterze???Wielkie nic!! Szkoda nawet tutaj taktykować za Pudzianem.Esch ma takie doswiadczenie z podobnymi zawodnikami że prawy lewy i prawy i go nie ma ????
Ty nie wiesz co mówisz, patrzysz na Mariusza tylko pod kontekst ostatniej walki. Był w stanach, trenował i nauczył się już na pewno wielu technik parterowych oraz poprawił znaaacznie kondycję. Butterbeana będzie ciężko sprowadzić do parteru??? hahahaha no tym mnie rozwaliłeś. Ty masz bardzo prosty i dziecinny tok myślenie - duży, gruby, ciężki, to na pewno ciężko będzie go wywrócić. Ty widziałeś jego walki w ogóle, dużo lżejsi i słabsi od niego go wywracali bez problemu. Twoja następna głupia uwaga - Co pudzian zrobi z nim w parterze ??? Czy ty widziałeś kiedyś jak butterbean walczy z pleców?? Gdy pudzian wywrócił Kawaguschiego ( czy jakoś tak ) to ten go od razu złapał i blokował nogi żeby ten nie mógł zmienić pozycji, a butterbean??? Gdy on jest na plecach to tylko leży i obiema rękami zasłania mordę. A z parteru nie wyjdzie bo jest za ciężki i za gruby żeby zdążyć się podnieść zanim pudzian go złapie. Pooglądaj sobie również przegrane walki butterbeana, a nie pewnie na you tube wpisujesz: Butterbean&#39;s knockouts i myślisz że Butterbean jest niesamowitym fighterem. Pomyśl za nim mówisz że pudzian nie ma szans. A słowami &quot;mam nadzieję że butterbean wgniecie pudziana w ring&quot; podkreślasz tylko że ***** jesteś nie patriota.
 
C 0

cinek49

Użytkownik
Dokładnie zgadzam sie z poprzednikiem.Róznica pomiedzy Mariuszem a zawodnikami pokroju Escha czy Silvi jest taka jak naszych klubów piłkarskich z reszty Europy.Czyli kolosalna.Czasem uda nam się ograć takie potęgi jak FC Valetta czy Inter Baku więc porównał bym to do Najmana i Kawaguchiego.A jak już przyjdzie zmierzyc sie ze starym mistrzem czy wyjadaczem typu Silva czy własnie Esch(Sparta Praga Austria Wiedeń) to kończy sie to tylko na wielkim szumie zapatrzonych jak w obraz fanatykow poszczególnych klubów czy zawodników.
Różnice pomiędzy zawodnikiem jak Mariusz a Esch, proszę cię, taką różnicę można by zauważyć gdyby butter miał o 10 lat mniej, a teraz ??? Wy patrzycie tylko na przeszłość i historię butterbeana. Owszem był znakomitym zawodnikiem ale od dwóch lat nie wygrał walki a przez ostatni rok żadnej nie odbył. Po za tym nie mów że pudzian nigdy nie będzie chodź w 10% tak dobry jak Fedor, owszem nigdy nie będzie na tyle dobry żeby w ogóle mu jakiś opór stawić, ale myślę że jak trochę potrenuje to spokojnie będzie mógł się mierzyć z takimi zawodnikami jak silvia. Myślę że jak pudzian za 2 lata weźmie rewanż nad silvią to go rozgromi. Tylko musi jeszcze potrenować i ze dwa razy dostać porządne baty w ringu żeby naprawdę zobaczyć co to jest walka MMA. Nie widzę pudziana walczącego z Lesnarem ale za kilka lat taki właśnie silvia to nie będzie problem
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
a Pudzian jakim jest zawodnikiem, dobrym?? heh On dopiero uczy się walczyć i może być tak, że tą walkę przegra. Kursy śmieszne i lepiej pocisnąć na Erica po 3.60 niż stresować się tym co pokaże Mariusz.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
a Pudzian jakim jest zawodnikiem, dobrym?? heh On dopiero uczy się walczyć i może być tak, że tą walkę przegra. Kursy śmieszne i lepiej pocisnąć na Erica po 3.60 niż stresować się tym co pokaże Mariusz.
najlepiej to sobie odpuścić to , kupić sobie piwo i obejrzeć na luzie ;) nie wiadomo jak sie Mariusz przygotuje , fajnie by było jak by wygrał ale moim zdaniem faworytem jest Esch. Ciekawa walka będzie jak na ringu ganiać się będzie prawie 300kg ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom