>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

verti 3,4K

verti

Forum VIP
Zapisy zapisami, ale przypominam o podaniu swoich typów długoterminowych. Nie jest to obowiązkowe, ale chyba warto zyskać kilka/kilkanaście punktów.
Typy można podawać w tym temacie --&gt; KLIK &lt;--
 
davido21 0

davido21

Użytkownik
Jeżeli można, to prosiłbym moderatora o dwie kosmetyczne zmiany w moim poście z typami długoterminowymi (#19), usunięcie “ fice:smartags&quot; name=place&quot;&gt;” z początku postu i w typie na wicemistrza Elite League pozostawienie tylko Wolverhampton Wolves, a usunięcie niepotrzebnych znaków.&lt;o&gt;:p&gt;&lt;/o&gt;:p&gt;
Z góry dziękuję.

Zrobione / Robson_26
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
przy typie Andreas Jonsson - Rune Holta prosze zazaczyc holte jako zwycięzce pojedynku a co do pojedynku Tai Woffinden (-1.5) - Thomas H. Jonasson to Jonasson apewno pojedze??
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Uzytkownik legus123 wyjechał na wesele i aktualnie nie posiada dostepu do komputera. W zwiazku z tym zwraca sie do Was z pytaniem czy przez najblizszy tydzien moglbym ja jego imieniu przekazywać typy ?
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Możecie umozliwic podawanie typow dlugoterminowych do dzisiaj do rozpoczęcia GP? Myślę, że nie jest to problemem
Nie, nie możemy.
Regulamin jasno określał, do kiedy można podawać swoje typy. Były prawie 2 tygodnie, na wpisanie swoich typów.
Pzdr.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Zdarzenia dotyczące odwołanego meczu w Tarnowie pozostają te same. W momencie odjechania tego pojedynku, punkty zostaną dopisane do Waszych wyników.
Nie będzie nowej kolejki specjalnie dla tego spotkania. Nowe typowanie odbędzie się jedynie wtedy, gdy zostaną odwołane wszystkie mecze danej kolejki lub jej większość. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnego bałaganu.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Witam mam pytanie , czy punkty zawodnika poniżej/powyżej liczymy w całym spotkaniu /ze zmianami taktycznymi i zz -czyli teoretycznie może być 7 biegów/ czy tak jak większość buków tylko pierwsze pięć biegów danego zawodnika.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Większość buków (bynajmniej prawie wszystkie internetowe, jeżeli nie wszystkie) liczy wszystkie starty zawodników, wyjątkiem są ziemniaki.
Ponadto zostało to uściślone w regulaminie, w punkcie 11. Polecam zobaczyć.
11. Punkty za rezerwy taktyczne (w tym jokery) oraz ZZ są brane pod uwagę.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Mam pytanie odnoście meczu Unia Tarnów - Unia Leszno. Spotkanie zostało przełożone na czwartek. Ten mecz będzie liczony do konkursu?
Edti Verti /// Trzy posty wyżej znajdziesz odpowiedź ...
 
Do góry Bottom