>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerstrategy gdzie haczyk?

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Mam pytanko. Dopiero zaczynam grać w pokera, rozwiązałem quiz i wybrałem 50 $ na Party Poker. Rejestruje się i wyskakuje mi błąd, że mam już tam konto, co jest niemożliwe. Ale wpisałem inny adres email i zadziałało. Przychodzi jakiś mail potwierdzający rejestrację? Do tej pory nic mi nie doszło, co mnie dziwi ;)
Tak,przychodzi,z adresu [email protected] .
&quot;
Witamy w PartyPoker.com, pokerowej witrynie, w której gracze kochaja wygrywac!

Witaj xxxxxxxxx,
Informacje o Twoim koncie
Twoja nazwa użytkownika to xxxxxxxxx; będziesz musiał ją wpisać razem z hasłem podczas każdego logowania do witryny &quot;
Jest to tylko mail informacyjny.
Nie musisz w nim nigdzie &quot;klikać&quot; czy coś potwierdzać.
Jeśli do tej pory nie dostałeś $$, napisz do pokerstrategy,ze chcesz wybrać inny poker room,by otrzymać kapitał startowy.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Zakładałeś konto na PStrategy z polecenia moneybookers?
Jeśli tak,to po zdobyciu 1 &#39;Strategy Point&#39; (punkt strategiczny), Poker Strategy dokona przelewu $10 na Twoje konto Moneybooker
 
marti 2

marti

Użytkownik
tak, z polecenia moneybookers, no właśnie mam już 161 punktów, a na koncie moneybookers kasy nie widać... :/
 
marti 2

marti

Użytkownik
dzieki Suchoparek za pomoc ???? napisałem do nich i okazało się,że przeleją w ciagu 8 dni od uzyskania pierwszego strategy punktu ????
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
Pytałem jak normalny człowiek babki o imieniu Joanna z pokerstrategy, jakie są zasady dostania drugie kapitału startowego w sumie u nie to już trzeciego( tym razem na william hill ). Odpisała że tylko trzeba zrobić konto i to wszystko. Aż dziwny ten email był dla mnie, bo pytałem o warunki jakie trzeba spełnić przed wypłatą a tu proszę ????

A o to hak jak uj!!

To ensure your bankroll lasts you can join the following tables and tournaments:
Hold’em Fixed Limit: Blinds up to $0.10 / $0.20
Hold’em No-Limit: Blinds up to $0.02 / $0.04
Hold’em Sit n Go&#39;s / Tournaments: Buy-in up to $1 (plus fees)
Note: The blinds &amp; buy-ins are all ($/&amp;pound;/€). No SNG heads up tournaments are allowed. ⛔



Od razu coś mi tu śmierdziało, zawsze wszystko było opisane w mailu tym razem tak nie było. Tak więc odradzam, nie lubię grać na tak szczelnym kagańcu na jaki się w..bałem.! Ale będzie się trzeba jakoś zmobilizować i im to zagrać ????

Żeby dysponować bonusem swobodnie muszę wygenerować 50$, może ktoś wie jak to sprawdzać?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Na WH i Bet365 są takie limity przy darmowych $$ z PokerStrategy
  • Czy 50$ kapitału startowego zostanie mi zabrane?
    Tak, jeżeli w przeciągu 14 dni od daty otrzymania 50$ nie wygenerujesz żadnego rake&#39;u. Kapitał startowy zostanie również zabrany, jeżeli w przeciągu 150 dni od daty jego otrzymania nie dokonasz wpłaty w wysokości co najmniej 100$ lub nie wygenerujesz rake&#39;u w wysokości 50$. Jeżeli w przeciągu 150 dni wygenerujesz mniej niż 50$ rake&#39;u, to część kapitału startowego zostanie odebrana.
  • Kiedy mogę wypłacić 50$ kapitału startowego?
    Kapitał startowy możesz zostać wypłacony, jeżeli wygenerujesz 50$ rake&#39;u:
    250 Strategy points (możesz sprawdzić na forum)
    1500 WHpoints (możesz sprawdzić w zakładce &quot;My account&quot; w pokeroomie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pytałem jak normalny człowiek babki o imieniu Joanna z pokerstrategy, jakie są zasady dostania drugie kapitału startowego w sumie u nie to już trzeciego( tym razem na william hill ). Odpisała że tylko trzeba zrobić konto i to wszystko. Aż dziwny ten email był dla mnie, bo pytałem o warunki jakie trzeba spełnić przed wypłatą a tu proszę ????
Czyli żeby dostać, drugi, lub tzreci kapitał startowy na jedno konto strategy wystarczy puścić im meila ?
Paru znajomych dostało po raz drugi kapitał od strategy i też się zastanawiałem kiedy dają.
EDIT:
Bo z tego co ja przeczytałem, to losowo dają, wiec raczej źle rozumiem Twoja wypowiedz :p
 
M 0

mayoaj

Użytkownik
Zaliczyłem quiz, napisali mi, że weryfikacje przeszedłem pomyślnie i kasa już leci na PartyPoker i jak te pieniądze już dostanę to co zrobić żeby jak najszybciej je wypłacić i stracić z tego możliwie jak najmniej? i gdzie są te punkty co trzba zbierać i właśnie jak je się zbiera?
 
O 0

orient44

Użytkownik
Cześc żeby wypłacić pieniądze z Pokerstrategy plus ewentualne wygrane musisz
spełnić pare warunków :
-Musisz rozpocząć grę w przeciągu 14 dni od momentu otrzymania 50 $, w przeciwnym wypadku pieniądze nie będą już dla ciebie dostępne.
-W przeciągu 90 dni musisz zebrać przynajmniej 100 PartyPoints.

Ponadto
Jeśli zaczynasz grę z 50 $ kapitału startowego, na twoje konto nałożony jest pewien limit, który pozwala na grę wyłącznie na limitach rekomendowanych w naszych poradnikach dla początkujących.
 Jako początkujący, możesz grać: no-limit 0,02 / 0,04 $, fixed-limit 0,10 / 0,20 $, Sit and Go za 1 $.
 Aby znieść te ograniczenia, możesz dokonać wpłaty minimum 50 $ lub wygenerować 50 $ rake&#39;u (100 PartyPoints). Nie ma na to żadnego czasowego limitu.

Punkty wyswietlane są na górze lobby pozdrawiam
 
777 28

777

Użytkownik
Pkt przyznawane są za rake pobrany z rozdań w jakich uczestniczysz. Wielkość rake jest zależna od puli jaka znajduje się w rozdaniu. Standardowo pokerroom pobiera 5% wartości puli do kwoty 3,00$/euro/funta. Im więcej rozdań zagrasz tym więcej rake wyrobisz i tym więcej pkt dostaniesz.
Jeśli nie nauczysz się dobrze grać TO ZA ŻADNE SKARBY NIE UDA CI SIE WYPŁACIĆ TYCH 50$ OD POKERSTRATEGY. Musisz rozegrać kilkaset tysiecy rozdan - to jest mnóstwo grania (przy prawidłowej grze na 4-6 stołach naraz to daje z kilkadziesiąt-kilkaset godzin ciągłej gry) i nie obejdziesz tego w żaden sposób. A każde odstepstwa od zasad Bankroll Managment doprowadza Cię do bankructwa niezależnie od tego co sie Tobie wydaje itp...
na 100 graczy ktorzy dostają te darmowe 50$ ok 5-6 wypłaca kasę a reszta ją przegrywa... to Ci powinno zobrazować że wyrobić ten bonus nie jest łatwo i trzeba sie przyłozyć żeby cos z tego mieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mayoaj

Użytkownik
777
wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź ;]
jeszcze jedna sprawa już dostałem te pieniądze a czy można obstawiać w partybets.com tam tez rozdaja pkt i przy kazdym zakladzie pisza ile sie dostanie?
 
777 28

777

Użytkownik
Nie nie można ani obstawiać ani grać w kasynie. Darmowe 50$ jest tylko na pokera i dopoki nie wyrobisz całego bonusu to nie bedziesz mógł ani przelac do kasyna ani na zakłady ani dokonać wypłaty.
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Nie nie można ani obstawiać ani grać w kasynie. Darmowe 50$ jest tylko na pokera i dopoki nie wyrobisz całego bonusu to nie bedziesz mógł ani przelac do kasyna ani na zakłady ani dokonać wypłaty.
Mylisz się kolego ???? Jeśli z 50$ wygra 100$ , to 50$ może postawić na zakładach, bingo itd. lub wypłacić po wcześniejszym depozycie ???? Zawsze z nadwyżką można robić co się chce ???? Na głównej stronie stanu konta, piszę ile masz bonusu, a ile wolnych środków ????
 
S 0

scotty54

Użytkownik
Mylisz się kolego ???? Jeśli z 50$ wygra 100$ , to 50$ może postawić na zakładach, bingo itd. lub wypłacić po wcześniejszym depozycie ???? Zawsze z nadwyżką można robić co się chce ???? Na głównej stronie stanu konta, piszę ile masz bonusu, a ile wolnych środków ????
Ma facet rację, wszystko ponad otrzymany bonus możesz bez problemu wypłacić. Ale, żeby wyrobić bonus musisz włożyć dużo pracy. Żeby zostać wygrywającym pokerzystom potrzeba naprawdę dużo czasu i zaangażowania :razz:
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Właśnie zdałem quiz na pokerstrategy i czekam na 50$,
Mam pytanie co do platformy Poker 770 gdzie jest większy poziom według was na poker 770 czy też może na pokerstars?
Pytam z ciekawości gdzie są lepsi zawodnicy.
 
M 19

maras89

Użytkownik
Lepsi zawodnicy sa zdecydowanie na pokerstarsie. Ponadto jest to tak popularna platforma ze biorac pod uwage wylacznie renome mozna sobie na to pytanie odpowiedziec. Pzdr
 
Do góry Bottom