>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerstrategy gdzie haczyk?

L 0

lisek88

Użytkownik
Dostałem propozycje zarejestrowania się na pokerstrategy i dostania 50$ od pokerstrategy i dostęp do artykułów. Pytam się gdzie jest haczyk? Dlaczego mają mi dać 50$ za free? Na czym oni zarabiają. I czy jeżeli mam konto na PS to czy jak ktoś inny z tego samego IP założy sobie też konto na PS to czy będzie mógł dostać te 50$?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Nie ma żadnego haczyka. Pokerstrategy oferując 50$ za darmo zarabia po prostu na programie partnerskim w danym pokerroomie.
Nawiązując do drugiego pytania, to wydaje mi się, iż na jeden adres IP przysługuje jeden bonus. Nie mniej nie jestem tego do końca pewien.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Absolutnie nie na jednym Ip możesz brać tyle sponsorów, ile dowodów osobistyc posiadasz ???? , tam wyjątkowo nie przyczepiają się w ogóle o IP.
Nawet support jasno odpowiada że z jednego gospodarstwa domowego może skorzystać z bonusa kilka osób.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja tak samo potwierdzam, sam ładne pieniądze kroje co miesiąc z poleconych ???? , Z jednego ip możesz nawet cały blok zarejestrować, tyle że wtedy jest wzmożona weryfikacja dokumentów, rozmowa telefoniczna. Nie możesz jednakże później, z osobą z tego samego adresu ip grać przy jednym stoliku. Firma zarabia na Tobie tym już, że przelewa Ci owy bonus. Dostają za to profity, im więcej grasz tym więcej idzie dla nich. Później jak przegrasz wszystko i pomyślisz by wpłacić własne środki, oni dalej żerują na Tobie ???? I kasa się kręci. Generalnie polecam firmę z tego względu że mimo iż support mają fatalny, to na forum uzyskasz szczegółowa pomoc, no i jeszcze warto dodać, że są wypłacalni. Od kwietnia jak z nimi &quot;współpracuję&quot; nigdy nie miałęm problemu z wypłatą.
 
L 0

lisek88

Użytkownik
A jakie są warunki żeby wypłacić kaskę? Obrót tą kasą ile razy? I co najważniejsze czy mogę tą kaskę obracać np przez 3 lata? Planuję jak będę chciał wypłacić wpłacić 10$ z paypal trochę pograć i wypłacić dużo więcej. Kasę dają bezpośrednio na pokeroom?

PS Nauczyłem się że w życiu nie ma nic za darmo ???? Stąd moje sceptyczne podejście
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Warunkiem do wypłacenia początkowego depozytu (tych 50$ które dostaniesz) jest uzbieranie odpowiedniej ilości punktów w danym pokerroomie. Ile tych punktów musisz uzbierać to dowiesz się już ze strony Pokerstrategy, ponieważ na każdej platformie jest wymagana inna ilość punktów.
 
C 3

cinek

Użytkownik
Absolutnie nie na jednym Ip możesz brać tyle sponsorów, ile dowodów osobistyc posiadasz ???? , tam wyjątkowo nie przyczepiają się w ogóle o IP.
Nawet support jasno odpowiada że z jednego gospodarstwa domowego może skorzystać z bonusa kilka osób.
Ale już w pokerroomie można posiadać tylko jedno konto z IP (jedno konto na gospodarstwo) więc co to daje? Czy może źle mówie, i w którymś z pokerroomów można rejestrować kilka kont?(na jeden dowód jedno konto)
 
L 0

lisek88

Użytkownik
Z tego co się orientuję to na PS można mieć więcej kont na jedno IP. I oprogramowanie ma zabezpieczenie i dopuszcza max 1 konto do gry. Nie pamiętam dawno to było.

Wybrałem dla braciszka Full Tilt Poker. I utknąłem na kolejności. Co zrobić najpierw? Zarejestrować pokerstrategy czy Full tilt? I mam jeszcze jeden problem. Ja chciałbym NIE DOKONYWAĆ WPŁATY GRAĆ TYLKO Z TYCH 50$. Jaki mam czas na ugranie Full Tilt Points albo strategy points żeby mi bonus 50$ nie znikł i w dodatku móc go wypłacić. I czy można te FTP ugrać np po 0,1??? Oraz ostatnie już pytanie czy muszę wykonywać krok 5 http://pl.pokerstrategy.com/full-tilt-poker/download???? Nie chciałbym nic wpłacać. Rozumiem że potem wpisze w krok 4 swój nick na full tilt i wtedy dadzą ten 50$ bonus?
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Najpierw rejestrujesz się na pokersttrategy i weryfikujesz dane, potem na wybranym roomie z kodem pokerstrategy od 50$ bonusu i na końcu podajesz nick na pokerstrategy z FTP. 50 $ dostajesz ale musisz wyrobić te 50$ rake&#39;u (to są te punkty). Bonus musisz obronic zwykle w okresie 3 miesięcy. Wyrabiałem swój na party poker 0.02 i 0.04, potrzebowałem około 15k rozdań by zdobyć wymagana ilośc punktów. Na innych pewnie jest podobnie, na mikrolimitach musisz troszkę pograć. Na PP są dobre turnieje &quot;bankrollbuilder&quot; dla początkujących. Spokojnie można sobie wygrać 100$ w dwa miesiace. Opinie o FTP są rózne, ale bonus raczej łatwo obronić na mikrolimitach na każdym roomie (trzymajac sie zasad i nie tliltując);P.
 
C 3

cinek

Użytkownik
Kiedyś coś słyszałem że w niektórych roomach wystarczy założyć konto i wejść w cashier a puźniej można już grać na komputzerze z którego jest zrobione inne konto (troche pomieszałem ale chyba wiecie o co chodzi). Czy dotyczy to również tych roomów do których dostajemy bankroll od Pokerstrategy?
 
L 237

lookash

Użytkownik
A mam podać swój ID czyli jakieś cyferki jak chce te 50$ czy mam podać np lisek88??
zależy od roomu do jakiego wybrałeś depozyt. Do niektórych pokerstrategy prosi o username (login, nazwa która się logujesz do roomu) albo screename (nazwa pod którą grasz)
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Najpierw rejestrujesz się na pokersttrategy i weryfikujesz dane, potem na wybranym roomie z kodem pokerstrategy od 50$ bonusu i na końcu podajesz nick na pokerstrategy z FTP. 50 $ dostajesz ale musisz wyrobić te 50$ rake&#39;u (to są te punkty). Bonus musisz obronic zwykle w okresie 3 miesięcy. Wyrabiałem swój na party poker 0.02 i 0.04, potrzebowałem około 15k rozdań by zdobyć wymagana ilośc punktów. Na innych pewnie jest podobnie, na mikrolimitach musisz troszkę pograć. Na PP są dobre turnieje &quot;bankrollbuilder&quot; dla początkujących. Spokojnie można sobie wygrać 100$ w dwa miesiace. Opinie o FTP są rózne, ale bonus raczej łatwo obronić na mikrolimitach na każdym roomie (trzymajac sie zasad i nie tliltując);P.
warto dodać że trzeba jeszcze rozwiązać quiz , a w PartyPoker aby wyrobić 100 punktów PP potrzeba 2/3 dni w turniejach sit&amp;go .
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
więc te 50 euro to nie za free tylko za rozwiazanie quizu tak?A odpowiedzi ktoś tam zna dobrze?
Z łatwością sam rozwazesz ten quiz.
Wystarczy ze bedziesz miał pod ręką tabele rąk startowych,artykuły ze statusu Basic (ew.google) i jazda ????
Polecam Strategie Big Stack
 
matikmalutki 41

matikmalutki

Użytkownik
Mam pytanko. Dopiero zaczynam grać w pokera, rozwiązałem quiz i wybrałem 50 $ na Party Poker. Rejestruje się i wyskakuje mi błąd, że mam już tam konto, co jest niemożliwe. Ale wpisałem inny adres email i zadziałało. Przychodzi jakiś mail potwierdzający rejestrację? Do tej pory nic mi nie doszło, co mnie dziwi ;)
 
P 0

piotrmen

Użytkownik
Mam pytanko. Dopiero zaczynam grać w pokera, rozwiązałem quiz i wybrałem 50 $ na Party Poker. Rejestruje się i wyskakuje mi błąd, że mam już tam konto, co jest niemożliwe. Ale wpisałem inny adres email i zadziałało. Przychodzi jakiś mail potwierdzający rejestrację? Do tej pory nic mi nie doszło, co mnie dziwi ;)
takie pytania to powinieneś zadawać na forum PS
tam ciebie pokierują
pewnie juz nie masz szan na 50 $ z PS
 
Do góry Bottom