>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Totolotek system blokowy

U 0

umberpwner

Użytkownik
Witam, mam pytanie. Jak obliczyć wygraną w totolotku (to chyba totomix :p) jeżeli gram systemem blokowym (blok: a, b, c)? Wiem, że zakłady proste liczy się kurs x stawka x 0,9 = wygrana. Ale nie wiem jaki jest wzór na gre systemem. Proszę o pomoc, z góry dzięki.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ako z trafionych bloków ( np. w systemie 2z3 masz 3 układy:AB , AC, BC ) x stawkax0,9=wygrana.
Przy ako bloków po 2 i stawce 1zł: 2x2x1złx0,9=3.6zł
Dla 4 bloków granych w systemie 3z4 masz takie układy bloków:
ABC
ABD
ACD
BCD
zatem przy 3 trafionych blokach z ako po 2 mamy: 2x2x2x1złx0,9=7.2zł
itd.
 
U 0

umberpwner

Użytkownik
Czyli jeżeli gram systemem 2z3, kurs pierwszego bloku to: 2.0, drugiego 3.0 i czwartego 2.0, stawiam 2zł, to jakie będzie działanie? Wybacz Edi8 ale do końca nie rozumiem ;P
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A jak Ty kolego uzyskujesz ten czwarty blok w systemie 2z3?? ????
Wygraną stanowi iloczyn uzyskany z kursów trafionych bloków a w tym systemie 2z3 masz tylko 3 możliwe ich kombinacje: AB;AC,BC.
Zatem jeśli trafisz np. blok A z ako 2.0 i blok B z ako 3.0 to : 2.0x3.0x2złx0.9=10,8zł
gdy blok A i C to 2x2z2złx0.9=7,2zł
gdy bloki B i C to : 3x2x2złx0,9=10,8zł
Gdy trafisz wszystkie 3 bloki to wygrasz sumę tych wygranych:10,8+7,2+10,8=28,8zł
P.s: odnoszę wrażenie , że Ty źle interpretujesz to co masz na blankiecie z Totomixa , bo chcąc grać systemem blokowym 2z3 , wypełniasz tylko część A wpisując tam 2z3 , zaś poszczególne bloki oznaczasz jako B1 , B2 i B3.
Części B i C na kuponie nie są Ci do niczego potrzebne , bo one służą do zawierania łączonych zakładów wielosystemowych , np: A 2z3 , B 3z4 C 1z2.
Pzdr.
edi8
 
U 0

umberpwner

Użytkownik
Wybacz, zamiast czwartego powinno być trzeciego ????
Dobrze mówisz, chodzi mi o B1, B2 i B3.
Ogółem to co mówisz wydaje mi się troche niewiarygodne, ostatnio stawiałem system 2z3, stawka 8zł. Każdy blok miał kurs minimum 1.5 a maksymalną nagrodę miałem 20zł :p A minimalną 5zł. Ale dzięki za fatygę ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Przy stawce 8 zł system 2z3 kosztował Cię 24zł , bo ma 3 zakłady: AB,AC,BC.
Przy kursach 1,5 w 2 blokach , minimalna wygrana to 1,5x1,5x8złx0,9=16,2zł
Tak więc przy wejściu 2z3 bloków z tak niskimi kursami nawet byś nie zebrał wydanej na grę kasy.
Zapewniam Cię , że ja dokładnie wiem co piszę... ???? więc to Ty coś pomyliłeś , bo na 100% nie mógł być na tym kuponie zapis o minimalnej wygranej w wysokości 5zł przy stawce 8zł za zakład!!!
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Miałem rację , że jednak błądzisz - bo wciąż mylisz podstawowe pojęcia....
Czym innym jest stawka za jaką grasz a czym innym koszt nadania systemu!
Stawka 8zł o której napisałeś daje bowiem koszt nadania systemu 2z3 mającego 3 zakłady 8zlx3=24zł.
Stawki więc w Totomixie przy grze systemami zaczynają się od 1zł i rosną co 1zl i wynoszą:
1zł, 2zł, 3zł , 4zł, 5zł itd.
Przy stawce 1zł system 2z3 kosztuje 3zł
Przy stawce 2zl system 2z3 kosztuje 6zł
Przy stawce 3zł system 2z3 kosztuje 9zł.
Tak więc jeśli grałeś ten system 2z3 przy stawce 3zł , to zapłaciłeś za niego 9zł i przy kursach 2 bloków po 1.5 minimalna wygrana była taka: 1.5x1.5x3złx0.9=6zł a nie żadne 5zł...
Bo stawka w Totomixie to cena za każdy zakład zawarty w ramach całego systemu...
W Fortunie można natomiast dowolnie zmieniać wysokość stawki w ramach systemu i niektóre zakłady grać za np. 2zł a inne za 3zł - wszystko w obrębie dysponowania ogólną kasą na system.
Pzdr.
edi8
 
R 23

rutra

Użytkownik
Wiem, że zakłady proste liczy się kurs x stawka x 0,9 = wygrana.
Wchodzi nowy regulamin, podwyższyli podatek do 12%.

A jak to się liczy:

np.

blok A:
kurs x kurs x kurs x ... x 0,88 = AKO

blok B:
kurs x kurs x kurs x ... x 0,88 = AKO

blok C:
kurs x kurs x kurs x ... x 0,88 = AKO

blok D:
kurs x kurs x kurs x ... x 0,88 = AKO

blok E:
kurs x kurs x kurs x ... x 0,88 = AKO

System (a) 3z5

Stawka: 1zł
Do zapłaty: 10zł (10 kombinacji)
Wygrana: AKO*Stawka*0,88

---

Inaczej mówiąc tak samo jak zwykły zakład systemowy, tylko w każdym bloku znajduje się kilka meczy, które traktujemy jako 1 mecz.

Np.

blok A: 5 meczy AKO 2.00

To w systemie traktujemy to tak jak zwykły zakład systemowy jakby to był 1 mecz z kursem 2.00.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Uwaga do poprzednich obliczeń:
obecnie podatek obrotowy to już 12% a więc należy zastosowac współczynnik 0.88
 
Do góry Bottom