>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wyplata przez moneybookers

G 0

gabro93

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczow. Zalozylem ten temat poniewaz mam problem jak najtaniej wyplacic z buka jakim jest Gamebookers. To tak wplacilem pieniadze na gamebookers przez przelew bankowy . Ugralem kilka stowek i teraz chce to wyplacic i jest problem poniewaz gdy chce wyplacic gamebookers pobiera oplate 7.6 a oprocz tego moj bank millenium pobiera oplate za przewalutowanie czyli jestem 10% w plecy po calej takiej operacji. Teraz mam pytanie do was czy moge zalozyc konto na moneybookers ( musze je zweryfikowac ?) wplacic minimalna wplate i wyplacic cala kwote czy ta min. wplate + kwota ugrana i kwota wplacona przez przelew bankowy?
I teraz jakie sa oplaty jak bym takie cos zrobic czyli mam konto w PLN wyplacam do moneybookers w euro (nie mozna chyba w zlotowkach) konto moneybookers jest w PLN ) ewentualnie jaka jest oplata za przewalutowanie i tam juz sobie wyplacic na konto bankowe .

Prosze o pomoc chce jak najmmniej na tej wyplacie stracic tylko nie mam pojecia czy mozna tak zrobic jak pisze . Najwyzej doradzcie jak mozna to inaczej zrobic

Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
O ile mi się wydaje, przewalutowanie nic nie kosztuje.
Po prostu policzą Ci po jakimś tam mniejszym kursie pewnie, odetną sobie trochę z Twoich pieniędzy i tyle ???? .
 
G 0

gabro93

Użytkownik
O ile mi się wydaje, przewalutowanie nic nie kosztuje.
Po prostu policzą Ci po jakimś tam mniejszym kursie pewnie, odetną sobie trochę z Twoich pieniędzy i tyle ???? .
Odetna sobie troche z twoich pieniedzy to znaczy ile? i czy przez moneybookers czy wyplata przez przelew?
 
Do góry Bottom