>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz o 3 miejsce: Niemcy - Urugwaj [Sobota 20:30]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
VS
Piątek 10 lipca 2010r
[20:30] Niemcy - Urugwaj 1,60 3,65 5,70
Stadion : Nelson Mandela Bay Stadium, Port Elizabeth

Zapraszam do dyskusji :wink:
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ten kurs 1,60 na Niemców to nie za rewelacyjny. Dla Szkopów mundial się już skończył choć , brąz powinni zdobyć. Powinni ale wiadomo jak to może się skończyć jak mieli ambicje na złoto, nic innego nie wchodziło w grę. Zależy jak podejdą do tego meczu, pewnie nie będzie napięcia i myślę , że pokażą jeszcze swoją moc w ostatnim meczu. Dla Urugwaju to będzie super szansa pokazać się w meczu o 3 miejsce i na pewno będą gryźć trawę żeby zdobyć brązowy medal. Niemcy pokazali dobrą, zorganizowaną grę,choć dzisiaj jeden błąd w meczu z Hiszpanami przesądził o awansie do finału. Urugwaj czarny koń mundialu no właśnie &quot;czarny koń&quot; a może i &quot; brązowy &quot; trzeba się zastanowić jeszcze trochę czy opłacalna będzie gra na Europejczyków...
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Wbrew pozorom to może być bardzo dobre spotkanie. Niemcy nie odpuszczą tego meczu, gdyż 3 miejsce i brązowe medale to jednak też jest prestiż i na pewno powód do dumy. Urugwaj natomiast nie ma nic do stracenia i nie zamierzają się bronić. Do składu powróci jedna z gwiazd tego turnieju czyli Suarez. Zapowiada nam się otwarty mecz i wcale nie przekreślałbym graczy z Ameryki Południowej dla których zdobycie 3 miejsca będzie traktowane jako wielkie zwycięstwo.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Moim zdaniem to będzie dużo ładniejszy mecz do oglądania niż finał. Kursy na urugwaj są bardzo fajne i myślę że warto na nich zagrać. Urusom bardziej niż niemcom może zależeć na 3miejscu i motywacja napewno będzie u nich ogromna. A niemcy na pewno też troche zdołowani bo finał na który liczyli był blisko.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
po tym co Urugwaj pokazał z Holandią było imponujące nie poddali sie do konca, a to oznacza ciekawy mecz zobaczymy czy Germany pozbierają sie po przegranym półfinale z Hiszpanią i jak zagrają to spotkanie w 2006 pokonali Portugalie i zajeli trzecie miejsce zobaczymy jak będzie teraz
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
&quot;Germany striker Miroslav Klose is in danger of missing the World Cup third place play-off on Saturday against Uruguay, after picking up an injury during the semi-final defeat against Spain.&quot;
goal.com

warto zagrać LAY na Niemca jeśli chodzi o zdarzenie Top Scorer na Betfair. 7,6 to niewiele, szczególnie, że może nie zagrać ani minuty. Polecam :cool:
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
w 2006 nie odpuscili meczu o 3 miejsce bijac portugalie nie zrobia tego roniez teraz. niemcy win
Wydaje mi się, że Urugwaj jest teraz w lepszej formie niż Portugalia 4 lata temu. Pokazali na tych mistrzostwach, że chcą wygrywać i nie odpuszczą tego meczu. Myślę, że można spróbować postawić na remis w regulaminowym czasie gry. Przynajmniej za małe pieniądze, dla rozrywki ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
w 2006 nie odpuscili meczu o 3 miejsce bijac portugalie nie zrobia tego roniez teraz. niemcy win
W 2006 nie wypadało im odpuścić bo grali u siebie ???? Nie mówię że nie wygrają teraz bo to młoda i ambitna drużyna ale chyba większa motywacja po stronie urugwaju.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Urugwaj – Niemcy

10.07.2010, godz. 20.30​


Mecz na otarcie łez dla Niemców, dla Urusów to szansa na powrót na podium Mistrzostw Świata po 60 latach. Drużyna z Ameryki Południowej przerosła najśmielsze oczekiwania awansując do półfinału, gdzie po interesującym spotkaniu ulegli Holendrom 2-3. Do składu wraca wypoczęty Luis Suarez, którego ręka w spotkaniu ćwierćfinałowym otworzyła bramy do walki w strefie medalowej. Zabraknie natomiast kapitana zespołu Diego Lugano, Jorge Fucile- dwóch podstawowych obrońców oraz Nicolasa Lodeiro. Urugwaj potrafi grać bardzo dobrze w defensywie, z przodu zaś większość piłek kierowana jest do lidera drużyny- Diego Forlana, który nie tylko potrafi uderzyć na bramkę, ale również i wypracować sytuację kolegom. Urusi do tego meczu podejdą zapewne bardzo zmotywowani, ponieważ 3 miejsce na tym mundialu to niewątpliwie spełnienie ich marzeń.
Tego samego na pewno nie można powiedzieć o drużynie niemieckiej, która przeszła jak burza mecze 1/8 i ¼ finału, by później rozbić się na ekipie z Półwyspu Iberyjskiego. Jak sami zawodnicy mówią dla nich te mistrzostwa już się skończyły. Kapitan zespołu Philipp Lahm stwierdził: „Jestem tak rozczarowany, że nie chce mi się już grać w meczu o trzecie miejsce”. Później starał się swoją wypowiedź załagodzić, jednak powiedział pewnie co myśli ???? Skoro tak mówi kapitan, pewnie jeszcze kilku graczy może mieć podobne zdanie na ten temat. Trener ekipy niemieckiej będzie mógł skorzystać ze wszystkich zawodników, mimo że na urazy narzekają Mirek Klose, Sami Khedira, Mesut Ozil, Tim Wiese. Nie wiadomo jednak czy drużyna natomiast będzie mogła korzystać z uwag swojego coucha, gdyż podobno jest przeziębiony i zabrakło go na piątkowym treningu, podobnie jak wspomnianego Lahma oraz Podolskiego.
Niemcy podłamani przegraną w półfinale i być może zrezygnowani, że zamiast zagrać w niedzielny wieczór swój mecz rozpoczną dzień wcześniej, mogą nie poradzić sobie ze zdyscyplinowanymi Urusami, dla których 3 miejsce będzie wielkim sukcesem.

Moje typy na ten mecz: (Unibet)
Wygrana Urugwaju- 4,60
Ewentualnie bezpieczniej Urugwaj zajmie 3 miejsce- 3,00


Co do największej gwiazdy tego mundialu ośmiornicy Paul - 2 lata temu pomyliła się w ostatnim meczu niemieckiej drużyny, w tym roku mam nadzieje, że będzie podobnie ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szykuje sie kolejny ciekawy mecz. Osobiście miałem nadzieję, że przynajmniej jedna z tych drużyn zagra w finale (z naciskiem na Niemców), stało się inaczej, trudno. Komu będe kibicował? Trudno powiedzieć, liczę na dobry mecz. Sądze, że wygrają Niemcy choć chyba wolałbym aby trzecie miejsce na tym Mundialu zajęła ekipa Urugwaju. Najlepiej z dwoma golami Diego Forlana tak aby być może został królem strzelców.. ;)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Dzisiaj mam nadzieję będzie dobre widowisko, takie jakie obydwie ekipy potrafiły stworzyć już na tym turnieju. Jakieś problemy zdrowotne w ekipie Niemców oprócz Klosego, ponoć na grypę zachorował selekcjoner ale także Lahm i Podolski mają katarek. No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że nie wpłynie to negatywnie na widowisko.
W ekipie z Ameryki największą nadzieję daje powrót do składu Suareza. Wzmocni to jeszcze siłę ataku Urugwajczyków i będziemy świadkami pięknego meczu z wieloma bramkami, a nie pseudo-futbolu do jakiego zaczyna przyzwyczajać nas Hiszpania :razz:
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Kurs na Niemców dziś w Unibecie 1.80, nic tylko brać i czekać na zwycięstwo naszych zachodnich sąsiadów. Mimo, że nie jestem ich kibicem, to sądzę że będzie im dużo łatwiej grać z kontry, niż w meczu z półfinałowym z Hiszpanami. Do tego wraca Muller i pewnie będzie chciał ustrzelić kolejną bramkę. Znając niemiecką mentalność można być pewnym, że tego meczu nie odpuszczą. Urugwaj zapewne też będzie grał piłkę do przodu, bez asekuracji i o to właśnie vicemistrzom Europy chodzi. 2-0 Dla Niemców tak typuję.
A poza tym ośmiornica Paul się nie myli ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja myślę, że wygrają jednak Niemcy. Cztery lata temu pokazali, że potrafią się sprężyć na mecz o 3. miejsce. Wygrali wtedy z Portugalią. Na pewno będą chcieli być w trójce na kolejnej wielkiej imprezie po Mundialu 2006 i Euro 2008.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Jak dla mnie najpewniejszym zdarzeniem jest over 2,5 po kursie 1,65 (przynajmniej w betandwin). Nawet over 3,5 po kursie niemal 3.0 jest całkiem możliwy. Urugwaj nie będzie się cackał tylko zacznie grać swoją normalną piłkę sak samo jak niemcy. Jak dla mnie jeśli chodzi o wytypowanie zwyciężcy no bet, ponieważ dla niemców 3 a 4 miejsce nie robi różnicy natomiast dla ursusów jak najbardziej. Myślę że grad bramek gwarantowany. ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak dla mnie jeśli chodzi o wytypowanie zwyciężcy no bet, ponieważ dla niemców 3 a 4 miejsce nie robi różnicy natomiast dla ursusów jak najbardziej. Myślę że grad bramek gwarantowany. ????
Zawsze śmieszą mnie takie spekulacje.
Nie wiem skąd wy to bierzecie, przecież to są mistrzostwa świata, każde miejsce się liczy. A bycie 3 najlepszą drużyną na świecie to olbrzymi sukces.
Urugwaj już i tak sporo osiągnął więc dla nich 3-4 miejsce jest dla nich mega sukcesem.
Niemcy zawsze grają na najwyższym poziomie. Jest to najlepsza drużyna europejska bez wątpienia, żadna Anglia, Francja, Hiszpania, Włosi czy Holandia nie dorównuje im do pięt.
To oni na turniejach są najczęściej w top 4. Na prawdę brawa dla Joachima, że potrafił stworzyć tak doskonały zespół.
Na pewno Niemcy będą chcieli udowodnić, że 3 miejsce im się należy jak najbardziej.
A takie gadanie, że dla Niemiec 3 miejsce to porażka dla mnie jest głupotą. Może i konferencjach prasowych po meczu z Hiszpanią zawodnicy byli podłamani, ale tutaj już minęło parę dni i zawodnicy na pewno są nastawieni na pewne zwycięstwo.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niemcy zawsze walczą do samego końca więc na pewno i dziś będą z całych sił dążyć do uzyskania 3 miejsca, podobnie zresztą jak Urusi.
Moim skromnym zdaniem to Niemcy dziś zwycięża, mecz powinien być otwarty, a to dla młodych graczy Niemieckich duże pole do popisu.
Urugwaj również świetna ofensywa jednak gubią się czasem w obronie co Niemcy powinni wykorzystać.
Big Up.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Przewidywane składy (za telegazetą niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF):
Urugwaj: Muslera - M. Pereira, Lugano, Godin, Fucile - Perez, Arevalo, Forlan, A. Pereira - Cavani, Suarez
Niemcy: Neuer - Lahm, Mertesacker, A. Friedrich, Jansen - Muller, Khedira, Ozil, Schweinsteiger, Podolski - Klose
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja powiem tak Nikt tutaj nie odpuści na pewno. Niemcy jak i Urugwaj będą walczyć o ten brąz jak o mistrzostwo ponieważ podium jest zawsze 1,2,3. Jednak ja bym nie powiedział iz Urugwaj to aż tak znakomity zespół bardzo dobrze grają nie powiem ale panowie kogo oni mieli jakich rywali do tego Półfinału. Już cudem było że awansowali do tego półfinału. Powinni suareza na taczkach wozić za tą obronę i poświęcenie co zrobił z Ghaną. Potem w półfinale Holandie przecież Holandia na tych MS nic ciekawego nie pokazuje udał im się 1 mecz z Brazylią i to raczej dzięki czerwonej kartce Melo dociągli ten wynik
Prawda jest taka iż Urugwaj mając rywali typu Ghana czy Holandia czy Korea to żaden rywal że tak powiem. Niemcy zaś pokonali Faworytów Argentynę , Anglię i to w jakim stylu??
Buki dając kurs na niemcy 1,6 jest to kurs poprawny oraz warty grania dziś wynik 3-1 Dla Niemiec
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom