>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał: Holandia - Hiszpania [Niedziela 20:30]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
VS
Piątek 11 lipca 2010r
[20:30] Holandia - Hiszpania 3,25 3,25 2,20
Stadion : Johannesburg-&gt; Soccer City

Moim zdaniem to obie ekipy nie grają na tym mundialu efektownie, a efektywnie.
Holandia jako tako przeszła i wygrała wszystkie 6 spotkań na tym turnieju.
Super faworyt Hiszpania również nie zachwyca, nie podoba mi się ich gra bo dla widza jest nudna. Ciągłe utrzymywanie się przy piłce i nieudolne ataki pozycyjne, a jak coś już wpadnie to wielki kamień z serca spada. Holandia również nie zachwyca cudowną grą. No, ale cóż gra nie ma się podobać tylko ma być skuteczna. Mamy finał europejski, pierwszy raz ekipa z Europy może zdobyć mistrzostwo poza swoim kontynentem. Zarówno Holandia jak i Hiszpania nigdy nie zdobyły mistrzostwa świata. Holandia była już 2 razy w finale.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
T 10

tjcrash

Użytkownik
Tutaj faworytem bukmacherów jak i moim są Hiszpanie! Po tym co pokazują w tym turnieju powinni zastopować Holandię, która w czasie spotkań ma sporo przestojów. To może być bardzo jednostronny mecz, a druga linia Hiszpanii powinna spokojnie poradzić sobie ze Snejderem, Van Bommelem i De Jongiem. Nie uwłaczając tym piłkarzom, w moim odczuciu Xavi, Xabi czy Iniesta to zbyt wysokie progi. Gracze z półwyspu Iberyjskiego zapewne długo będą przetrzymywać piłkę, rozgrywać, podawać, próbować wejść w pole karne Oranje, i sądzę że im się to powiedzie. Można się przyczepiać do stylu gry Hiszpanów, że dużo podań, że nie widowiskowo, ale jak mają grać, jak przeciwnicy z którymi się mierzą nie chcą prowadzić otwartej gry, która mogłaby się dla nich skończyć tragicznie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Powiem, tak:
Lepiej przegrać pierwsze spotkanie i wygrać kolejne sześć, niż wygrać pierwsze sześć i przegrać ostatnie. Koniec analizy. To jest już FINAŁ. Liczę na dobry mecz. Za kim jestem chyba widać z tego zdania.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Co warte podkreślenia, będziemy mieli nowego mistrza świata. W tym sensie, że tytuł zdobędzie drużyna, która jeszcze nie miała tego zaszczytu. Holendrzy już grywali w meczu finałowym, a Hiszpanie na MŚ raczej zawodzili. I jeszcze jedno, będzie to 10. tytuł dla Europy i wyprzedzą Amerykę Płd., która ma wygranych 9 mundiali.
 
arjen 18

arjen

Użytkownik
Ciekawy finał, szczerze nie spodziewałem się takowego ze strony Holandii, ale będzie na co popatrzeć. Spotkanie raczej nie do obstawiania, bo tutaj się może wszystko zdarzyć i fwaroyta nie ma. Kurs na Hiszpanów mnie dziwi, powinien oscylować na równi z Oranje. Co prawda był to najlepszy mecz La Rocha, ale włożyli w niego bardzo dużo sił co może owocować w niedziele.
Pozostaje czekać na 11 lipca i mam nadzieje, że obie nacje zaprezentują się jak najlepiej, a Holendrzy zrobią mi piękny prezent urodzinowy i wygrają.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Mistrzem zostanie HISZPANIA.
Kibicowałem Anglikom, ale nic nie pokazali na tym turnieju.
Pozostało mi tylko życzyć szczęścia lepszym.
Ale rozum podpowiada mimo to Hiszpanów.

Będzie ciekawie.
Trzecie miejsce zagrzane jest dla Urugwaju ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Value na Holandie ;) Na pewno warto spróbować, choć to mecz na no bet raczej ???? Również liczę na bardzo dobre widowisko. Jednak ten kurs over 3.20 na Holandie to przegięcie. Myślałem, że to będzie wyglądało mniej, więcej tak: 2.60, 3.20, 2.60, a nie faworyzowanie Hiszpanów. Hiszpania wg. mnie zagrałą mniej efektywny futbol, dopiero w meczu z Niemcami pokazali jak grają i to może przesądzić jak forma wróciła na sam koniec. Pomarańczowi od samego początku grają dobrze, a mecz z Urugwajem był fantastycznym widowiskiem. Z tych dwóch drużyn na tytuł bardziej zasługuje Holandia, ale poczekamy, zobaczymy ;)
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Holandia ślizga się cały czas przez te mistrzostwa. Grupę zagrali od niechcenia na pełnej stójce. W meczu z Brazylią mieli swój szczęśliwy dzień i gdyby nie bramka Melo i czerwona kartka nie ograli by canarinhos (którzy zresztą też niczego dobrego nie pokazali na mundialu). Holandia to o wiele łatwiejszy przeciwnik niż Niemcy dla grających technicznie Hiszpanów. Środek pola opanują gracze Blaugrany i zdominują ten mecz. Każdą drużynę Hiszpania potrafi zirytować długo utrzymując się przy piłce i grając z przeciwnikami w &#39;dziada&#39;, narastająca frustracja wraz ze zmęczeniem robią swoję i kwestią czasu w 70-90` jest bramka dla Hiszpanów. Brać Hiszpanów za sporą kasę. Buki tendencyjnie wystawiły takie value na Holandię, żeby sporo ludzi pokusiło się o kuponik na pomarańczowych.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
widze ze po niemcach niektorym malo i nadal niektorzy widza value w druzynie ktora ma raczej male szanse zeby wygrac z taka hiszpania jak wczoraj, jest to wrecz niemozliwe. holandia jest druzyna jeszcze slabsza od niemiec z lipnym atakiem kuyt rvp z dwoma dobrymy pomocnikami i to ma starczyc na tak grajacych hiszpanow? niemcy nie umieli poklepac hiszpanow a beda to robic dwaj zawodnicy holandii? bo de jong i van bommel to smiech na inieste xaviego i xabiego, jedynie sneijder w zyciowce moze cos ugrac ale co jego gol to wiekszy fart niz sam strzal zawsze sie od kogos odbije, jak dla mnie mecz bedzie blizniaczo podobny do hiszpania - holandia a jesli oranje beda chcieli pojsc na wymiane ciosow to mam wrazenie ze mecz moze sie szybko skonczyc, jeszcze gdyby ten atak holendrow jakos wygladal a to kpina jakas,
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
widze ze po niemcach niektorym malo i nadal niektorzy widza value w druzynie ktora ma raczej male szanse zeby wygrac z taka hiszpania jak wczoraj, jest to wrecz niemozliwe. holandia jest druzyna jeszcze slabsza od niemiec z lipnym atakiem kuyt rvp z dwoma dobrymy pomocnikami i to ma starczyc na tak grajacych hiszpanow? niemcy nie umieli poklepac hiszpanow a beda to robic dwaj zawodnicy holandii? bo de jong i van bommel to smiech na inieste xaviego i xabiego, jedynie sneijder w zyciowce moze cos ugrac ale co jego gol to wiekszy fart niz sam strzal zawsze sie od kogos odbije, jak dla mnie mecz bedzie blizniaczo podobny do hiszpania - holandia a jesli oranje beda chcieli pojsc na wymiane ciosow to mam wrazenie ze mecz moze sie szybko skonczyc, jeszcze gdyby ten atak holendrow jakos wygladal a to kpina jakas,
Ja stawiałem na Niemców, ponieważ widziałem wszystkie spotkania Hiszpanów i również wszystkie Niemców, tylko ci drudzy wczoraj zmienili styl gry zagrali defensywnie, nie strzelali też z dystansu, przegrali no cóż zasłużenie. Holendrów spotkania również obejrzałem wszystkie, więc jeśli tylko zagrają tak jak poprzednie to dadzą radę, a jak Holendrzy pójdą na wymianę ciosów to faktycznie mecz może się szybko z kończyć, ale dla Hiszpanów, Niemcy nie poszli i przegrali, Holandia me w tej chwili lepsze nazwiska, które są w o wiele lepszej dyspozycji od tych z półwyspu Iberyjskiego i jedynym sposobem na Hiszpanów jest ich odcinanie od środka pola, faule, jeśli Holendrzy mają mieć jakieś szanse to muszą stworzyć brzydkie widowisko, pod wynik. Zobaczymy czy ich jest na to stać, osobiście uważam że stać ich na to, ale jednocześnie myślę że zmienią styl gry na ultra def, źle będą się w nim czuli i przegrają. Po prosu jeśli zagrają tak jak do tej pory to wygrają, jeśli nie to przekombinują i Hiszpania bedzie mistrzem świata. Jak dla mnie No bet
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Taaaa.holandia ślizga się całe mistrzostwa z rundy na runde.Według was fuksem.W porzadku.Przypomne tylko ze poprzedni mundial wygrali beznadziejni Włosi a nie tak tez dawno jakos udalo sie Euro wygrac Grekom.
Legionista a ty sie ogarnij bo swoimi wypowiedziami chanbisz nasz ukochany klub jakim jest Legia ???? skoro Holendrzy maja beznadziejny atak to ja nie wiem jakie Ty mistrzostwa ogladasz.
Van Persie - moze nie gra wielkiego turnieju ale jego jeden błysk moze zrobic wiele i takowego blysku jego talentu wszyscy w Holandii oczekuja.
Kuyt - Ty chyba nie wqidzisz jaka prace w zespole Holandi robi ten chłopak.Jeden z lepszych graczy Holandii w tym turnieju.
Robben - jak mu wyjdzie mecz to nie musi strzelac bramek zeby go wygrac.przyklad Brazylia odesłal na ławke Bastosa i Felipe Melo krecił Brazylijczykami az milo.
Sneijder - strzela jak na zawołanie.Mimo iz to pomocnik.
Owszem De Jonga i Van Bommela nie ma co porównywac do Xaviego czy Iniesty.Tutaj jest ten minus.W hiszpanii Villa dostanie opiekuna jak Fabiano w meczu z Brazylia.Torres jest koles bez bazy na tych mistrzostwach.
Wygrac 6 meczy na 6 to raczej nie przypadek.Nie przegrac od ponad dwoch lat to tez nie przypadek.Wiec czemu mieli by przegrac akurat teraz w meczu z Hiszpania o tak wysoka stawke???
Od 1/8 finału zaczeli odpadac wasi faworyci mundialu
1/8 Anglia
1/4 Argentyna,Brazylia
1/2 Niemcy
Finał ????? Pozwole sobie wstawic HISZPANIA ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
mowilem o dwoch holendrach czyli sneijder i robben mozna sie domyslic ze oni jedyni ciagna holendrow z meczu na mecz wiec nie wiem po co mi ich przywolujesz? kuyt moze wykonuje prace ale prace ma wykonac bommel i de jong i kuyt ma konczyc akcje golem, jednak jest to slaby napastnik dlatego w liverpoolu coraz czesciej stawiany byl na skrzydlo jakbys nie wiedzial i tam gral calkiem niezle ale snajper z niego zaden, robin w reprezentacji to pomylka jak mowie Holandia nie ma napastnikow i nie widze zeby wygrala, Hiszpania ktora mam na kuponach wygrywa w srednim stylu (z niemcami w bardzo dobrym bo wreszcie chce im sie grac) ale jednak i to sie liczy, napewno bardziej balem sie Niemcow niz Holandii. Skoro piszesz ze pomaranczowi maja taki swietny atak to zobaczymy ile strzela Hiszpanom bo wg mnie ani jednej. Mowisz ze nie przegrali 2 lata ok ale moge ci odpowiedziec ze nie przegrali bo..nie grali jeszcze z najlepsza na swiecie Hiszpania
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Mowisz ze nie przegrali 2 lata ok ale moge ci odpowiedziec ze nie przegrali bo..nie grali jeszcze z najlepsza na swiecie Hiszpania
Nie wiem w czym według ciebie Hiszpania jest najlepsza na świecie , bo chyba tylko w przechodzeniu rywali na farcie i dzięki pomocy sędziego . Akurat z Niemcami ekipa Del Bosque zagrała dobry mecz , ale tylko dlatego że Niemcy cofnęli się głęboko do defensywy i pozwolili grać Hiszpanom to co lubią czyli długie klepanie piłki i jakieś błyskawiczne niekonwencjonalne podanie od Xaviego czy Iniesty , na Hiszpanii trzeba stosować pressing tak jak to robił Paragwaj , nie wolno dać im ani troche wolnego miejsca a po tym jak Holandia zdetronizowała Brazylie w drugiej połowie myśle że ją na to stać.
Dużą role może odegrać też to że Holandia odpoczywała jeden dzień więcej.

W tym meczu raczej nie postawie żadnego zakładu , a jeśli już to na to że Holandia zdobędzie puchar - po kursie 2.00 z kawałkiem.
W finale wiadomo też że nikt odrazu nie rzuci się do jakiś desperackich ataków i obie drużyny będą chciały przede wszystkim zagrać na 0 z tyłu więc można też stawiać na remis w regulaminowym czasie lub na under 2.5 gola.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Niemcy sami się nie cofnęli do defensywy ani nie zmienili na własne życzenie swojego stylu gry... o czym wy wogóle piszecie... &#39;Gra się tak jak przeciwnik pozwala&#39; i tutaj to Hiszpanie dyktowali warunki. Całe 93 minuty pod dyktando Hiszpanów. Holendrzy nie mają zawodników w środku pola którzy potrafili by dłużej przytrzymać piłkę. Robben ma ciąg na bramkę, Sneider sam nic nie ugra a o pozostałych dwóch panach już wcześniej zostało sporo napisane.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
I do nie dzieli bedzie tutaj srata ta ta jak i o niemcach przed Hiszpanami a ja wam powiem ze mistrzostwo i tak zdobedzie Holandia ???? szkoda szukac argumentów.Prosze was stawiajcie na Hiszpanow a jak oni przegraja a tak bedzie to bede mial znowu smak podwojnego zwyciestwa.Wczoraj to bardziej sie cieszylem z tego ze duzo ludzi utopilo na Niemcach niz to ze wygrałem bo stawiałem na Hiszpanów.W niedzile bedzie podobnie.Tak samo moge powiedziec ze jak Holendrzy przypilnuja Ville i beda toczyc rowne boje z Xavim i Iniesta to kto tam cos strzeli w tej Hiszpani??Słaby jak borszcz Torres ???Nie taki diabel straszny jak sie wam wydaje.Skoro Szwajcaria dała rade z Hiszpanami a Chile grało jak równy z rownym to czemu Holandia ma sie ich bac.Pressing pressing i jeszcze raz pressing i bedzie 1 w strone Holandii ???? nie bede sie juz tutaj wypowiadal bo szkoda rozmawiac z amatorszczyzna co siedzi na onecie i w gazecie wyborczej i mysla ze ustawia dzieki temu cala drabinke.
 
legia 122

legia

Użytkownik
co będzie to będzie , różnie może być , nie licytujcie się Panowie , ja mam w sumie za 8000 pograne że Hiszpania zdobędzie mistrza po 5,7 do wyjęcia 45600 i nie będę szukał na siłę argumentów pod sówj typ , co będzie to będzie. szanse oceniam mniej więcej 55% do 45 % na korzyść Hiszpanii a więc ostrożniej niż bukmacherzy.

życzyłbym sobie tylko widzieć Holandię tak stłamszoną jak w pierwszej połowie meczu z Brazylią...ale to pobożne życzenie.

sam mecz to wielka niewiadoma, nie ma co się siłować na argumenty
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Brat Boom, boromir, wujo to do każdego z Was. Jeszcze jedna napinka i będziecie musieli odpocząć od forum, bo dawno nikt nie robił takiego burdelu jak Wy swoim durnym napinaniem się.



A teraz o finale.


I do nie dzieli bedzie tutaj srata ta ta jak i o niemcach przed Hiszpanami a ja wam powiem ze mistrzostwo i tak zdobedzie Holandia ???? szkoda szukac argumentów.Prosze was stawiajcie na Hiszpanow a jak oni przegraja a tak bedzie to bede mial znowu smak podwojnego zwyciestwa.Wczoraj to bardziej sie cieszylem z tego ze duzo ludzi utopilo na Niemcach niz to ze wygrałem bo stawiałem na Hiszpanów.W niedzile bedzie podobnie.Tak samo moge powiedziec ze jak Holendrzy przypilnuja Ville i beda toczyc rowne boje z Xavim i Iniesta to kto tam cos strzeli w tej Hiszpani??Słaby jak borszcz Torres ???Nie taki diabel straszny jak sie wam wydaje.Skoro Szwajcaria dała rade z Hiszpanami a Chile grało jak równy z rownym to czemu Holandia ma sie ich bac.Pressing pressing i jeszcze raz pressing i bedzie 1 w strone Holandii ???? nie bede sie juz tutaj wypowiadal bo szkoda rozmawiac z amatorszczyzna co siedzi na onecie i w gazecie wyborczej i mysla ze ustawia dzieki temu cala drabinke.

No a jak Hiszpanie pokryją Sneijdera i Robbena to kto niby będzie grał w Holandi:?:

Hiszpania ponoć nie miała już z Niemcami szans, a założyli im dobry pressing, zepchnęli do obrony, grali piłką i stworzyli więcej okazji do strzelenia bramki, mogli spokojnie wygrać wyżej.

Ozil, Podolski też mieli dobrą formę, a z Hiszpanią nie było ich widać, bo zostali porządnie odcięci od piłki i już.


Van Persie - moze nie gra wielkiego turnieju ale jego jeden błysk moze zrobic wiele i takowego blysku jego talentu wszyscy w Holandii oczekuja.
Jeden błysk Torresa, Xaviego, Iniesty, Villi, Silvy czy Pedro też może zrobić bardzo wiele. Więc przewaga Hiszpanii tutaj, bo właściwie każdy ich pomocnik może mieć błysk, a w Holandii ciężko oczekiwać tego od Van Bommela czy De Jonga.

Robben - jak mu wyjdzie mecz to nie musi strzelac bramek zeby go wygrac.przyklad Brazylia odesłal na ławke Bastosa i Felipe Melo krecił Brazylijczykami az milo.
Jak wyżej.
Jeżeli Inieście, Xaviemu, Villi, Torresowi, Silvie czy Pedro wyjdzie mecz to też nie muszą strzelać. A co do kręcenia obrońcami to wszyscy wiedzą co potrafią Iniesta, Villa czy Silva.

Sneijder - strzela jak na zawołanie.Mimo iz to pomocnik.
Villa też. Co bardzo dobrze świadczy o nim jako napastniku, w przeciwieństwie do napastników Holandi.

W hiszpanii Villa dostanie opiekuna jak Fabiano w meczu z Brazylia.Torres jest koles bez bazy na tych mistrzostwach.
No a w Holandii Robben czy Sneijder dostaną też plastra tak jak Ozil, Podolski czy Klose.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
tyle ze sie osmieszyles tym wstawianiem bo akurat to ja za Hiszpanami bylem w meczu z Niemcami wiec nie wiem o co Ci kaman.pewnie jeszcze sie nie pogodziles z porazka niemiec i teraz glownym faworytem dla Ciebie sa Hiszpanie i bedziesz kibicowal im z calym zapalem a jeszcze wczoraj dla Ciebie mistrzami mieli byc niemcy.tak nawiasem 13 to Twoj wiek??bo takie sprawiasz wrazenie no bo jesli rocznik to tez jestes nie na miejscu ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
tyle ze sie osmieszyles tym wstawianiem bo akurat to ja za Hiszpanami bylem w meczu z Niemcami wiec nie wiem o co Ci kaman.pewnie jeszcze sie nie pogodziles z porazka niemiec i teraz glownym faworytem dla Ciebie sa Hiszpanie i bedziesz kibicowal im z calym zapalem a jeszcze wczoraj dla Ciebie mistrzami mieli byc niemcy.tak nawiasem 13 to Twoj wiek??bo takie sprawiasz wrazenie no bo jesli rocznik to tez jestes nie na miejscu ????


Nie obchodzi mnie za kim byłeś w meczu Hiszpania - Niemcy, tylko mówię Ci, że skończy się tak jak z Niemcami. Hiszpanie ich zdominują i już.


O Niemcach przed MŚ pisałem tak:

A wg mnie jednak wysoko, tzn. w czołowej czwórce znajdą się jeszcze Niemcy. Wiadomo, że nie ma Ballacka, wiadomo, że może ostatnio nie ma formy, ale to jest drużyna turniejowa. Niemcy generalnie na turniejach spisują się bardzo dobrze (no mieli w tej dekadzie 2 słabe ME 2000 i 2004). Warto powiedzieć, że na MŚ od ostatnio raz nie wyszli z grupy w 1978, od tego czasu jedno pierwsze miejsce, trzy razy drugie, raz trzecie i 2 razy przegrali w ćwierćfinale. Widać, że niezależnie od tego kto tam gra, jak zmieniają się zawodnicy to i tak zawsze Niemcy są wysoko. I tak będzie wg mnie tym razem. Brak Ballacka może martwić, ale przecież inni pomocnicy są w kadrze, którzy wcale słabi nie są. Schweinsteiger i Ozil też potrafią grać w piłkę. Generalnie to kadrowo Niemcy są wg mnie naprawdę mocni. Jeżeli chodzi o drabinkę, to zakładam, że wyjdą z 1 miejsca w grupie i trafią na USA, które nie powinno przeszkodzić Anglikom w wygraniu grupy. W ćwierćfinale powinna na nich czekać Argentyna, która po wygraniu swojej grupy trafi na kogoś z grupy A, a tam wszystkie zespoły są w ich zasięgu. Tak czy siak w 1/4 Niemcy powinni sobie poradzić, czy to będzie Argentyna czy RPA czy Meksyk. Argentyna nie gra na miarę swojego potencjału, a RPA i Meksyk to zespoły za słabe, żeby powalczyć z Niemcami, przynajmniej ja tak uważam. No i tym sposobem mamy Niemców w półfinale, gdzie odpadną z Hiszpanami. Ale w Top 4 bym ich widział.

I wszystko niemal trafiłem poza dokładnym rozkładem drabinki, więc nie próbuj mi wmawiać, że wg mnie Niemcy byli moim faworytem do wygrania MŚ.


A co do drabinki to moje przewidywania sprzed MŚ wyglądają tak:





Więc gadać sobie głupoty możesz, ale nie do mnie, napinać się możesz do innych ja cały czas mam takie samo zdanie jak przed MŚ, co potwierdzają powyższy cytata i screen, nie zmieniam tak jak niektórzy swojego faworyta co mecz, jak odpadnie mój poprzedni.



Tak nawiasem to nazwy państw pisze się z wielkiej litery, bo inaczej to brak szacunku dla innych.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie martwcie się jutro podobno o 11:00 wszystko będzie jasne.
Ośmiornica Paul ma wytypować kto wygra ???? .
A tak na poważnie to Hiszpania ma taki jeden duży plus w porównaniu do Holendrów.
Otóż ten plus to właśnie to, że tam 60% zawodników jest z Barcelony i grają właśnie piłkę jaką prezentuje Barcelona. Zawodnicy znają się przecież z ligi bardzo długi okres czasu i na pewno lepiej się rozumieją niż Holendrzy.
Ale mocny plus Holendrów to właśnie to, że za czasów ich trenera przegrali tylko jedno jedyne spotkanie z Austrią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom