>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Niemcy - Hiszpania [środa 20:30]

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Niemcy
-
Hiszpania
2,75 3,20 2,45

(DURBAN)
Sroda 20:30 7/07/2010

W półfinale zmierzą się dwie Europejskie drużyny, która z nich wyjdzie zwycięsko ? Przekonamy się już w Środę. Niemcy po rozgromieniu Argentyny 4:0 są w świetnych nastrojach , dyscyplina, taktyka , zgranie . To wszystko owocuję i świadczy o potędze tego zespołu, zresztą widać to po wynikach . Hiszpania ? Nie mogą się rozpędzić i w każdym z rozegranych meczów się męczyli i nie olśniewali nas. Osłabieniem Niemców będzie pauzujący za kartki Muller. Czy znowu zobaczymy pogrom w wykonaniu naszych sąsiadów? A może to Hiszpania się przebudzi ? Zobaczymy...;)
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Dałem już na Niemcy po 2.875 do ako z Holandią.
Niemcy są drużyna bardzo skuteczna, a Hiszpania grała z &quot;partaczami&quot;, pozwalała im wyprowadzać &quot;setki&quot; po kilka razy w meczu. Chile, Portugalia czy nawet Paragwaj przy odrobinie skutecznosci namieszałyby sporo Hiszpanom. Jedynym problemem może być ten błysk drużyny z płw Iberyjskiego raz na kilkadziesiąt minut, potrafią rozklepać Niemiecką defensywę 3 podaniami. Czekam na kolejne opinie i kontr do mnie ;) pzdr
 
M 0

mimo1992

Użytkownik
Rewanż za finał Euro 2008. Myślę, że Niemcy nie zmarnują swojej szansy i pokonają Hiszpanów którzy bez świetnego Villi już jakiś czas temu pożegnali by się z RPA.Reprezentacja Niemiec wygrywając z Anglią 4:1 i Argentyną 4:0 pokazała, że zmierza po mistrzostwo. Stawiam na Niemców.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Będe zdecydowanie za Niemcami. Martwi mnie tylko brak Muellera. Co prawda nie twierdzę jak niektórzy, że to wielkie osłabienie bo mimo, że sporo bramek strzelił to jednak bardziej podobają mi się Klose, Podolski, a przede wszystkim Ozil ale na pewno jego brak w jakimś stopniu będzie odczuwalny. Kurs jak zdażyłem zauważyć na Niemców wysoki i raczej nie przejdę obok tego obojętnie. Po prostu nie zniosę Hiszpanii w finale, z taką gra jak do tej pory nie zasługują na grę w finałowym pojedynku. Przeciwnie do Niemców.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Zauważcie że hiszpania przejęła od niemców styl prześlizgiwania się z rundy na runde po wymęczonych 1:0 a z kolei obecne niemcy to jak nie niemcy. Nie poznaję ich na tym mundialu, ładnie grają i życzę im jak najlepiej.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Mozna sie zachwycać nad Niemcami, tylko po prostu nie lubię czegoś takiego, jak ktos chcąc w jakis sposób poprzeć swoj typ idealizuja jedną drużynę (Niemcy) demonizujac inna. Przeciez Niemcy tez nie zagrali jakos super w fazie grupowej. Przegrana z Serbią, czy wymęczone zwyciestwo nad Ghana. W fazie pucharowej 4:1 z Anglią- ok, ale nieuznana bramka na 2:2 i moglo byc zupełnie inaczej a tak to dwie kontry i do widzenia. Argentyna- Maradona wzial milion napastników na mundial i jakis ogórków typu Palermo. Ich linia defensywna grała dziś tak, jak reprezentacja podwórkowa jakas. Niemcy im wjeżdżali jak chcieli w to pole karne. Przejdźmy do Hiszpanow. Tu widze koledzy strasznie zawiedzeni ich postawa, wymeczone wygrane. Ok, ale jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, ze dotychczas wszyscy z którymi grali Hiszpanie to bronili sie rękoma i nogami przed Mistrzami Europy, to każdemu byłoby ciezko. A Villa to przeciez od tego jest, zeby strzelal gole, czyż nie? Nie neguje oczywiście Waszego typu na Niemcy, ale ja bede w tym meczu za Hiszpania, chce ich zobaczyć w finale z Holandia. Pozdrawiam i czekam na falę krytyki ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ja proponuję poczekać , zastanowić się na spokojnie i potem jak coś złapać wyższy kurs na Niemców. Na Hiszpanie już ani centa nie postawię :razz: Rynek przyjmie w cholerę na Hiszpanów co spowoduję , że na Szwabów może kurs dobije do 3.0 albo się mylę, nie wiem. Ja tam czekam na rozwój sytuacji ;) DNB 2,17 też spoko w Pinnacle
 
P 5

progamer

Użytkownik
możecie powiedzieć coś o osłabieniach ? nie ogladalem bo pracowalem i niestety mam zaleglosci. mueller aut za kartki ?
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
możecie powiedzieć coś o osłabieniach ? nie ogladalem bo pracowalem i niestety mam zaleglosci. mueller aut za kartki ?
Tak on teraz pauzuje za kartki i myślę, że w finale zagra. Ogólnie niemieckiego narodu nienawidze (II WS i ogólnie ta ich mentalność), ale musze przyznać, że ten &quot;europejski klub&quot; (bo trudno nazwać tą drużyne reprezentacją N A R O D O W Ą) gra piękny futbol i jestem przekonany, że wygrają całe MS 2010. A co do kursów to wątpie, żeby rósł na Niemców, bo po takiej ładnej grze to większość chyba będzie na nich dawać, a co za tym idzie kurs się bedzie redukował.

Tyle z mojej strony ziomy 8)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Niemcy:

4:0 z Australią
4:1 z Anglikami
4:0 z Argentyną
To nie może być przypadek tylko po prostu dobra ofensywna gra.
Ok przeanalizujmy mecz z Anglikami. Przed mundialem byli jako tacy typowani na faworytów. Na mundialu zawiedli kompletnie . Słabe mecze w fazie grupowe, dwa remisy i wymęczone zwycięstwo ze Słowenią.
W końcu trafili na jaką klasową drużynę jaką są Niemcy. Ok, niby były kontrowersje, ale nie przez przypadek Niemcy to wygrali aż 4:1, a nie jakieś marne 1:0. Anglia grała słabo na mundialu nie oszukujmy się. A no i Rooney super strzelec najlepszy zawodnik w Anglii, pewnie wytłumaczy to przez ciężki sezon.
Teraz weźmy mecz z Argentyną. Widziałem tu wielu zwolenników Argentyny, no hmm... Może i można czuć do nich sympatię na tym mundialu, ale przypominam, że ledwo się zakwalifikowali na mundial. Wiedziałem o tym i nie była do dla mnie duże zaskoczenie, że jak Argentyna w końcu trafi na jakąś klasową ekipę to dostaną solidne baty. W grupie mieli komplet punktów, ale jaką oni mieli grupę ha ! Według mnie najłatwiejszą. Później mecz z meksykiem w którym były również kontrowersje. W II połowie Argentyna za bardzo się wycofała i atakował Meksyk. Trener porażka, gdyby wzięli kogoś z solidnej półki, byliby potężnym faworytem do mistrzostwa, a tak to po kwalifikacjach w Ameryce Południowej już wiedziałem, że nie ma co liczyć na tą ekipę. A no i Messi super strzelec najlepszy zawodnik w La Liga, pewnie wytłumaczy to przez ciężko sezon.
Analogia:
Anglia - kontrowersje - super Rooney 0 bramek - 4 stracone
Argentyna - kontrowersje - super Messi 0 bramek - 4 stracone
Hmm... Teraz przyjdzie im granie z Hiszpanią, która kontrowersyjnie wygrała z Paragwajem. Czy będzie tak ?
Hiszpania - kontrowersje - super Torres 0 bramek - 4 stracone ? ????
Ciężko powiedzieć. Kurs na Niemcy przed meczem z Anglikami był ponad 3,00. Opłacało się ? Opłacało.
Kurs na Niemcy przed meczem z Argentyną był ponad 3,00. Opłacało się ? Opłacało.
Tutaj pewnie tez kurs skoczy na tą przereklamowaną? Hiszpanię.
Jak sami widzicie, gwiazdki europy na mundialu nic nie klepią. A taki Podolski czy Klose klepią piłkę, aż miło chociaż sezon mieli beznadziejny.
Muszę obejrzeć mecz Hiszpanii z Paragwajem bo przeoczyłem.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Niemcy może i strzelają dużo bramek ale ludzie ;) popatrzcie komu strzelają ?? Australia to żaden zespół,Anglia ledwo ledwo wyszła zgrupy można by powiedziec na afere,Argentyna bez taktyki zupełnie nie wiedziała co grać z Niemcami.

A historia wyraznie pokazuje że Niemcom zle sie gra z hiszpanami do tego bez Mullera grac sie bedzie im cięzej przykładem był np ten mundial gdze bez Klose męczyli się z ghaną, jesli ktoś z tej maszynki odpadnie to odrazu coś sie tnie i gra nie wygląda już tak super

W hiszpanie dominuje druga linia mają silną ławke rezerwowych Najlepszego wg mnie bramkarza na swiecie.

Może i Hiszpania nie powala ale wkoncu ta Niemiecka maszyka siednie jesli szybko nie strzelą bramki to bedą się denerwować a Hiszpania ma Xaviego i Inieste jedno podanie i może byc tak jak z Paragwajem.
Patrząc na to obiektywnie po meczach na mundiali Niemcy powinni wygrac ale z drugiej strony ta silna ławka rezerwowych i dobre zmiany Del Bosque wyważają nam to spotkanie piłka jest nie przewidywalna a na Mundialu między szczęsciem a łzami jest cinka mała linia wczoraj może byc 4:0 a jutro 0:4 :cool:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jagr rozbawiłeś mnie. Jak to komu? Anglia i Argentyna to światowa czołówka, nawet bez formy i taktyki. Jeśli się tym kierujesz to czemu nie wspomnisz, że Hiszpania też gra bardzo słabo? Wspominasz o Xavim i Inieście ale o tym, że wiele tych &quot;jednych podań&quot; nie mieli to już nic nie piszesz. Dobre zmiany Del Bosque? Kiedy, gdzie? Gdyby robił dobre zmiany to wczoraj grałby Llorente, a nie beznadziejny i kompletnie bez formy Torres.
Jedyne z czym się zgadzam to, że Hiszpania ma najlepszego bramkarza na świecie bo Casillas mimo, że nie przepadam za nim to klasa światowa. Inna sprawa, że Niemcy w osobie Klosego mają jednego z najlepszych napastników świata. Ten człowiek w finałach MŚ czuje się jak ryba w wodzie i zrobi wszystko żeby dogonić brazylijczyka Ronaldo w ilości strzelonych goli. Dodatkowo Podolski, znakomity Schweinsteiger no i rezerwa Niemców też nie jest słaba.
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Już wcześniej o tym pisałem, ale powtórzę. Czy Del Bosque jest ślepy? Na siłę pcha tego Ville coraz bliżej linii bocznej, po wejściu Fabregasa przesunął go do środka i... wywalczony karny, później gol. Villa mógł stamtąd wspierać pomoc jak i dochodzić do prostopadłych piłek. On jest snajperem, a nie skrzydłowym. Jeżeli znowu Del Bosque wystawi go przy linii to Hiszpanie jadą grać o 3msc, chociaż i tak nie wróżę im nic dobrego prócz brązu.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Panowie nie można dać się zwariować! Kto oglądał mecz Hiszpania-Paragwaj ten wie, że Hiszpania na farcie prześlizgnęła się do półfinału, czego nie można powiedzieć o Niemcach, którzy są na wielkiej fali i nic nie jest w stanie ich zatrzymać. Hiszpania gra zupełnie bez pomysłu - Torres bez błysku, jedynie Villa nie zawodzi w napadzie. Niemcy zawsze dobrze graja na turniejach, dochodzili do półfinału nawet gdy im nie szło, mają wspaniałą drużyne i nie widze innego rozwiązania niz ich zwycięstwo z Hiszpania, a później z Holandią/Urugwajem.
 
M 0

mimo1992

Użytkownik
Zgadzam się w pełni z Killuminati. Torres dawno powinien siedzieć na ławie bo nic nie gra.
Ustawianie zawodnika tak bramkostrzelnego jak Villa na lewym skrzydle to prawie jak samobójstwo. Kibicuje La Furia Roja ale jestem też realistą.
Co do kursów na Niemców ja postawiłem handicap 0:1 na Niemców. Kurs ok 5.43
ostatnie wygrane 4:1 i 4:0 dają podstawy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Też jestem zdania że Niemcy przejadą się i to mocno po Hiszpanach. Ktoś tam pisał wcześniej że Niemcy strzelali po 4 bramki ale komu ? Australii ?? Anglii ?? Argentynie ?? a co słabe są to ekipy ? Australia w po za meczem z Niemcami z Ganą i Serbią radziła sobie bardzo dobrze. Anglia to klasa sama w sobie. Ciężko mieli w grupie ale z ich potencjałem dostać 4 bramki od Niemiec to jest klęska. Argentyna po bardzo dobrej fazie grupowej i nie najgorszym meczu z mocnym Meksykiem typowani byli prawie jako pewniaka do gry w finale. Realizmu trochę. Obecnie nikt chyba nie gra takiego futbolu jak grają Niemcy i nie ma co się kłócić. Jeżeli oni nie wygrają mundialu to będzie wg mnie niespodzianka. Aczkolwiek sam kibicuję Holendrom. Niemcy grają dokładnie to co grali Hiszpanie na Euro. Piękny , finezyjny football i tworzą zespół którego trzonem jest młodzież. Fakt brak Muellera może i powinien osłabić Niemców ale jest przecież Cacau , Trochowski , Gomez czyli zawodnicy którzy również potrafią strzelać. Chciałem zaznaczyć jeszcze raz że nie przepadam za Niemcami ale jestem realistą i widzę co oni robią na tym mundialu. Finał Holandia-Niemcy byłby świetny.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Niemcy może i strzelają dużo bramek ale ludzie ;) popatrzcie komu strzelają ?? Australia to żaden zespół,Anglia ledwo ledwo wyszła zgrupy można by powiedziec na afere,Argentyna bez taktyki zupełnie nie wiedziała co grać z Niemcami.

A historia wyraznie pokazuje że Niemcom zle sie gra z hiszpanami do tego bez Mullera grac sie bedzie im cięzej przykładem był np ten mundial gdze bez Klose męczyli się z ghaną, jesli ktoś z tej maszynki odpadnie to odrazu coś sie tnie i gra nie wygląda już tak super

W hiszpanie dominuje druga linia mają silną ławke rezerwowych Najlepszego wg mnie bramkarza na swiecie.

Może i Hiszpania nie powala ale wkoncu ta Niemiecka maszyka siednie jesli szybko nie strzelą bramki to bedą się denerwować a Hiszpania ma Xaviego i Inieste jedno podanie i może byc tak jak z Paragwajem.
Patrząc na to obiektywnie po meczach na mundiali Niemcy powinni wygrac ale z drugiej strony ta silna ławka rezerwowych i dobre zmiany Del Bosque wyważają nam to spotkanie piłka jest nie przewidywalna a na Mundialu między szczęsciem a łzami jest cinka mała linia wczoraj może byc 4:0 a jutro 0:4 :cool:
Nie no bo nie wyrobie , Anglia i Argentyna to nie są dla ciebie mocni rywale? to Paragwaj , Portugalia czy Chile grające w 10 są lepszymi?
o czym ty mówisz , Hiszpania to drużyna która powinna odpaść z PARAGWAJEM i gdyby Cardozo strzelił tego karnego to Hiszpanie była by już w domu , a wyeliminowałaby ich drużyna na poziomie Japonii czy Nowej Zelandi bo przecież z tymi drużynami Paragwaj miał mniej sytuacji niż z drużyną Del Bosque. &quot;A Hiszpania ma Xaviego i Inieste&quot; - to mnie najbardziej rozbawiło , Anglia też miała Lamparda , Rooneya i Gerrarda , Argentyna też miała Messiego , Teveza i Mascherano a mimo to Niemcy rozjechali te drużyny i nie mam wątpliwości że teraz Hiszpania rozjadą podobnie.

A tak nawiasem to nie wiem co bukmacherom walnęło w łeb żeby wystawiać takie kursy na Niemców , przecież oni aż się proszą żeby ich ograć :grin: . Założę się że gdyby to Paragwaj awansował to na Niemców kurs był by ok. 1.50 a że Hiszpania awansowała (mimo że wcale nie jest lepsza) to kurs jest ok. 3.00 .

Jedyne z czym się zgadzam to, że Hiszpania ma najlepszego bramkarza na świecie bo Casillas mimo, że nie przepadam za nim to klasa światowa
Najlepszego wg mnie bramkarza na swiecie.
Ja nie wiem o czym wy piszecie , przecież Casillas jest zupełnie bez formy , już w sezonie ligowym wpuścił tyle szmat że aż ciężko to policzyć. Teraz na MŚ błędy zdarzają mu się praktycznie w każdym meczu , rozumiem zachwyt nad tym że obronił karnego ale to o niczym nie świadczy , Muslera czy Villar też karne obronili a do tego nie popełnili przez cały turniej praktycznie żadnego błędy - ale czy ktoś mówi że to genialni bramkarze? nie , bo przecież nie nazywają się Casillas.
Jak dla mnie to bramkarz Realu gra w Hiszpanii za nazwisko bo i Valdes i Reina mają za sobą dużo lepsze sezony i bardzo rzadko zdarzają im się takie błędy jak Casillasowi z Portugalia (gdyby ktoś dobił strzał Ronaldo z 30 metrów to był by gol) czy w ostatniej sekundzie meczu z Paragwajem gdzie zrobił wręcz żałosny kiks i gdyby Santa Cruz zachował troche zimniej krwi to było by 1:1.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Widzę, że dyskusja w dziale rozgorzała. Skorzystam więc z okazji i sam się wypowiem.
Gra Niemców robi wrażenie, 13 bramek strzelonych niech mówi najlepiej za to. Hiszpanie niby spokojnie, niby słabo, niby bez błysku. Ale za to z Davidem Villą, który o ile zostanie ustawiony tak jak w ostatnich 30 minutach wczorajszego meczu, może jechać z drewnianym Mertesackerem i całą obroną, która mimo wszystko jest słabsza od pomocy i ataku.
Hiszpanie na pewno nie popełnią takich błędów w obronie jak Maradona, Demichelis i spółka , a w bramce del Bosque nie ma - nie bójmy się tego powiedzieć- takiego SZMACIARZA jak David James.
Hiszpanie na pewno nie czuli się zbyt dobrze, gdy Portugalia, Szwajcaria czy Paragwaj parkowały autobusy albo jak to ktoś powiedział Airbusy na swojej połowie. Niemcy na pewno autobusu nie zaparkują, ale będą na pewno bronić. Hiszpanie atakują na tyle mądrze, że rzadko nadziewają się na kontry, które są silną bronią reprezentacji Niemiec.
Na pewno w tym meczu nie zagram żadnego zakładu, bo nie chcę, a emocji mi wystarczy oglądając to spotkanie przed telewizorem w pięknej Chorwacj 8)
Viva Espana!
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Ale za to z Davidem Villą, który o ile zostanie ustawiony tak jak w ostatnich 30 minutach wczorajszego meczu, może jechać z drewnianym Mertesackerem i całą obroną, która mimo wszystko jest słabsza od pomocy i ataku.
Villa to nie jest zawodnik który może sobie gdzieś jechać , Villa to jest znajper od dobijania a gdy koledzy nie stworzą mu dogodnej sytuacji to jest bezradny tak jak wczoraj z Paragwajem do momentu strzelenie do pustej bramki , czy w meczu z Portugalią gdzie cały mecz go nie było na boisku a pod koniec strzelił sam na sam z bramkarzem. Jeśli Messi sobie nie poradził z obroną Niemiecką to żaden Villa tym bardziej nie da rady.

a w bramce del Bosque nie ma - nie bójmy się tego powiedzieć- takiego SZMACIARZA jak David James.
Oczywiście że jest , tylko nie miał go narazie kto sprawdzić , James też nie robił takich kiksów gdy grał ze Słowacją czy z Algierą. Jak Niemcy zaczną ostrzeliwywać Casillasa to ten nie będzie wiedział gdzie jest.

Hiszpanie na pewno nie czuli się zbyt dobrze, gdy Portugalia, Szwajcaria czy Paragwaj parkowały autobusy albo jak to ktoś powiedział Airbusy na swojej połowie. Niemcy na pewno autobusu nie zaparkują, ale będą na pewno bronić. Hiszpanie atakują na tyle mądrze, że rzadko nadziewają się na kontry, które są silną bronią reprezentacji Niemiec.
Na pewno w tym meczu nie zagram żadnego zakładu, bo nie chcę, a emocji mi wystarczy oglądając to spotkanie przed telewizorem w pięknej Chorwacj
Mogę cię zapewnić że Niemcy na pewno nie będą murować bramy , Niemcy zagrają tak jak w meczu z Argentyną , przycisną Hiszpanie na początku , strzelą bramkę a potem będą grali mądrze i z kontry a Hiszpania będzie całkowicie bezradna tak jak w meczach z Paragwajem czy z Portugalią do momentu strzelenia bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom