>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału: Holandia - Urugwaj [wtorek 20:30]

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
VS
Piątek 6 lipca 2010r
[20:30] Holandia - Urugwaj 1,80 3,35 4,40
Kursy po paru minutach później: 1,65 3,50 5,20
Stadion : Kapsztad -&gt; Green Point Stadium

Holandia kontra Urugwaj. Jak dla mnie faworyt jest tutaj tylko jeden. Jakoś nie wyobrażam sobie, a przynajmniej nie chciałbym, aby to Urugwaj zagrał w finale mistrzostw świata. Do półfinału dostali się według mnie niesłusznie. Rzutem na taśmę i magiczna ręka Suareza. FIFA powinna coś z tym zrobić, takie ewidentne ręki. Gdyby nie ten fart to Ghana byłaby w półfinale. No, ale cóż stało się to Urugwaj okazał się w karnych lepszy. Jak dla mnie Holandia skoro pokonała Brazylię drużynę z Ameryki Południowej to z takim Urugwajem nie powinni mieć większych kłopotów.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Holandia-Urugwaj
Po oglądnięciu meczu Urugwaju na chłopski rozum stawiam na Holandie :cool:. Urugwajczycy po dogrywce, będą na pewno zmęczeni. Jak dla mnie dzisiaj nic ciekawego nie zagrali. Holandia pokonała Brazylię, trochę szczęścia też mieli przy tym pierwszym golu ale mimo to z 1:0 na 1:2 z Brazylią to mało kto by potrafił ???? . Tutaj nie ma już kalkulacji po meczu do finału będą 4 dni i zachowanie sił będzie co najmniej CENNE :razz: dlatego myślę, że rozstrzygną to spokojnie po 90 minutach . Ten kurs 1,8 trochę duży był, może 1,7 się gdzieś znajdzie i złapie ...
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Holandia wygra. Zagrali dzisiaj dobry mecz, potrafili zmotywować się w przerwie i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Urugwaj ma za sobą ciężki mecz z ghaną, problemem w tej drużynie będzie napewno absencja za kartki Suareza. Holandia ma finał na wyciągnięcie ręki ????
 
L 10

leniomix

Użytkownik
Holandia na pewno nie zmarnuje takiej szansy przed którą się znajduje. Brak Suareza w kadrze Urugwaju to poważne osłabienie w ofensywie Urugwaju, oraz
brak też podstawowego obrońcy J.Fucile. Oranje w finale.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Tutaj także popieram typ na Holandię. Moze nie grali zbyt olśniewająco dotychczas, ale starczało to zawsze do zwycięstw. Teraz to już półfinał i nie bedzie zadnych kalkulacji, Urugwaj mial duzo szczescia, ze znalazł sie w półfinale. Na pewno nie zagra ważne ogniwo jeśli nie Najwazniejsze- Suarez, mozna by rzec, ze wczoraj to byly w jego wykonaniu &#39;ręce Boga&#39;. Forlan sam nic nie zdziała, a Cavani zupełnie nie przekonuje na tym turnieju. Holandia z Robbenem , Sneijderem i Kuytem powinna poradzic sobie, choć oni tez osłabieni ale na pewno nie w takim stopniu jak ich rywale. Dodatkowo Urugwajczycy maja 30 minut wiecej w nogach co przy takiej częstotliwości gry na pewno nie bedzie bez znaczenia. Liczę na 2:0 dla Oranje i final Holandia-Hiszpania. Pozdrawiam.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Holenderska szkołą wielokrostnie pokazywała że jest wielka.Kto by przypuszczał że po 45 minutach pierwszej połowy z Brazylią, Holendrzy chociasz wyrównają, a ci zrobili jeszcze więcej wyciągli wynik dla siebie korzystny wygrali spotkanie zasłużenie i teraz zagrają o Finał z podmęczonym i osłabionym brakiem Suareza Urugwajem.Faworyt tego spotkania jest tylko jeden Ornje powinni wygrac to spotkanie w regulaminowych 90 minutach :]
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Dokładnie Holandia finał ma na wyciągnięcie ręki i jak jej nie wyciągną to będzie duża niespodzianka a nawet sensacja. Urugwaj przez cały turniej gra równo ale nic wielkiego. Są w półfinale dzięki Suarezowi ale teraz im już nie pomoże. Sam Forlan raczej meczu im nie wygra dlatego też sądzę że Urugwaj w Sobotę zagra o brąz co nie wątpliwie i tak będzie wielkim sukcesem.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Urugwaj – Holandia

Typ:2
Kurs:1.50

No i oczywiście w moich typach nie mogła zabraknąć mistrzostw świata, które stają się coraz to ciekawsze a w walce o mistrzostwo zostały już zaledwie cztery reprezentacje. We wtorek w pierwszym meczu półfinałowym zmierzą się reprezentację Urugwaju i Holandii. Oczywiście w Tyc mistrzostwach świata miało już miejsce tyle niespodzianek, że trudno mówić o pewnym meczy zwłaszcza w tej fazie turnieju ale myślę, że ogromne szanse na fantastyczny sukces i awans do wielkiego finału ma Holandia, która z pewnością nie wypuści tej szansy. Po pokonaniu wielkiej Brazylii to właśnie oni są stawiani na murowanego faworyta do występu w finale aby tak się stało muszą oni najpierw pokonać doskonale grającą drużynę Urugwaju, dla której już sam udział w półfinale jest ogromnym sukcesem w którym trochę pomogła słaba dyspozycja rywali w grupie i łatwiejsza strona drabinki. Myślę, że w tym meczu wygra Holandia ponieważ w ekipę Urugwaju zabraknie zawieszonego za kartki fenomenalnie grającego Suareza co przesądzi o porażce.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Holandia na pewno głodna sukcesu i to bardzo mocno, aż dziwne, że ta reprezentacja nigdy nie osiągnęła większego sukcesu na mundialu, ale w tym roku ma do tego doskonałą okazję, której nie może zmarnować.
Bilans Holandii za czasów Berta van Marwijka:
✅19 zwycięstw
;-) 6 remisów
⛔ 1 porażka
Holandia komplet zwycięstw w eliminacjach.
Holandia komplet zwycięstw w fazie grupowej, jako jedyna drużyna bez porażki, ani bez remisu. Prawdziwy faworyt tych mistrzostw nam się szykuje.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Spotkanie: Urugwaj - Holandia
Typ: Holandia (-2 gole)
Kurs: 5.00
Buk: Bwin


Analiza: Kilka prostych argumentów, dlaczego Holandia będzie w tym starciu górą. Brak Suareza, który jak wiadomo otrzymał czerwoną kartkę w starciu z Ghaną, czyli już poważne osłabienie ataku Urugwaju. Drugi argument - Urugwaj męczył się aż do rzutów karnych z Ghaną - dodatkowe 30 minut to bardzo dużo. Holendrzy natomiast pokonali Brazylię. To jest chyba moment przełomowy dla Holenderskiego futbolu. Co prawda przed ekipą Berta van Marviijka jeszcze 2 mecze, lecz Holendrzy pokonali kompleks Canarinhos. Oranje grają zrównoważony futbol, na skrzydłach szaleje Robben, natomiast w środku bryluje Sneider. Twarda linia obrony i świetna linia pomocy, a za nią znakomici egzekutorzy tacy jak Robin van Persie czy Jan Huntelaar. Taki skład mówi sam za siebie. Lecz czy stać jak dotąd grających swoje minimum taktyczne Holendrów żeby wygrać co najmniej 3 bramkami? Sądzę, że właśnie zmęczenie Urugwaju zrobi swoje i Holendrzy zmiotą Urugwajczyków z boiska. Życzę Urugwajowi jak najlepiej, lecz wszystko przemawia za Holendrami. Myślę, że to będzie typowa demonstracja siły przed finałem.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
A ja tam się spodziewam skromnego zwycięstwa Holandii i oszczędzania siły na wielki finał (myślę, że z Niemcami). Coś czuję, że Oranje zagra jak ze Słowacją oszczędzając siły na finał. Tak czy siak, warto grać na Holandię choćby po tej bicie 1.50 ;)
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Urugwaj
Typ: pierwsza połowa 0:0
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się pierwsze spotkanie półfinałowe mistrzostw świata rozgrywanych w RPA: Holandia - Urugwaj.
Holandia w grupie E zmierzyła się z takimi reprezentacjami jak: Dania, Japonia oraz Kamerun. Z każdą z tych trzech reprezentacji Holandia wygrała.
Z Danią 2:0 wynik do przerwy to 0:0. Kolejne zwycięstwo Oranje zostało odniesione z Japonią 1:0 wynik do przerwy ponownie wynosił 0:0. Ostatni mecz grupowy to spotkanie z reprezentacją Kamerunu wygrana 2:1 wynik do przerwy wynosił 1:0, a bramkę zdobył pod koniec I połowy Robin Van Persie. W 1/8 Holandia spotkała się z Słowacją zwycięstwo 2:1 wynik do przerwy wynosił 1:0 po pięknym strzele po ziemi Arjena Robbena. W ćwierćfinale Holandia spotkała się z jednym z faworytem mistrzostw z Brazylią ponowna wygrana 2:1, ale wynik do Holendrów do przerwy nie był korzystny, przegrywali bowiem 0:1.
Rywalem Holandii w półfinale będzie reprezentacja Urugwaju zespół ten występował w grupie A - mając takich przeciwników jak: Francja, RPA oraz Meksyk.
W spotkaniu z Francją Urugwaj zremisował bezbramkowo - z tego wyniku był zadowolony trener reprezentacji Urugwaju. Spotkanie z gospodarzami turnieju przebiegało zdecydowanie pod dyktando reprezentacji z Ameryki Południowej, zwyciężyli oni 3:0 wygrywając do przerwy 1:0. Ostatnie spotkanie grupowe to pojedynek z Meksykiem, kolejne zwycięstwo tym razem 1:0 z Meksykiem po bramce Suareza w 44 minucie spotkania. W 1/8 ich rywalem była Korea Płd pokonali ją 2:1 wygrywając 1:0 do przerwy. W 1/4 zostali napotkali na swojej drodze zespół z Afryki - Ghanę po emocjonującym spotkaniu Urugwaj wygrał po rzutach karnych, po 90 minutach było 1:1, a do przerwy 0:1 po strzale Muntariego w doliczanym czasie pierwszej połowy.
Półfinał mistrzostw świata dla obu drużyn jest już ogromnym sukcesem, a zagranie w finale i podniesienie pucharu to prawdziwe marzenie każdego z piłkarzy obu reprezentacji. Aby tego dokonać potrzebne jest zwycięstwo w półfinale, obie reprezentacje prezentują bardziej defensywny futbol. Tym bardziej, że w reprezentacji Urugwaju zabraknie Suareza. Myślę, że pierwsze 20-25 minut to rozpoznanie przeciwnika, następnie nieliczne konstruowane akcje obu drużyn. W 2 połowie dopiero drużyny zaryzykują i bardziej zaatakują. Według mnie wynik do przerwy będzie wynosił 0:0, obie reprezentacje wiedzą o co grają dlatego nich nie rzuci się do zmasowanego ataku, to nie reprezentacja Niemiec ;-)
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
A ja tam się spodziewam skromnego zwycięstwa Holandii i oszczędzania siły na wielki finał (myślę, że z Niemcami). Coś czuję, że Oranje zagra jak ze Słowacją oszczędzając siły na finał. Tak czy siak, warto grać na Holandię choćby po tej bicie 1.50 ;)
półfinał WC i oszczędzanie sił 5 dni przed finałem hyhy, nie rób już z tego Urugwaju takich kaleków bo Suarez nie zagra, Forlan dojdzie do takich pozycji co zaparowany po meczu z Italią Vittek to ze 3 gole strzeli
Jak dotąd Holandia we wszystkich meczach oszczędzała siły (no zostawmy trochę szacunku dla rywala) do drugiej połowy z Brazylią i znowu 90 sielanki żeby nie poprzewracali się w finale, macie tą fantazje...
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Ja tam boję się grać grubo na holendrów, bo jednak ta ręka w dogrywce i pudło z karnego gyana daje do myślenia. Może Bóg kibicuje urusom? A jak oni mają u Niego chody to oranje mają przechlapane. ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Kurs w Pinnacle na Holandię skoczył do 1,75 :razz:, opłaca się.Ja myślę , że podbudowani Oranje po zwycięstwie nad Brazylią sobie poradzą z Urugwajem i nie wygrają dzisiaj aż tak skromnie. Mam nadzieję, że łysiejący Robben i spółka zagrają na 200% i pokażą piekny futbol i udowodnią , że zasługują na ten finał bez dwóch zdań . Jak do tej pory nie zachwycali piękną grą wszystko na minimum ale to się może źle skończyć , myślę , że te dzisiejsze zawody zostaną rozstrzygnięte w 90 minut ;)
przewidywane składy:

Urugwaj: Fernando Muslera - Mauricio Victorino, Diego Lugano, Diego Godin, Maximiliano Pereira - Diego Perez, Egidio Arevalo, Alvaro Fernandez - Sebastian Abreu, Diego Forlan, Edinson Cavani.

Holandia: Maarten Stekelenburg - Khalid Boulahrouz, John Heitinga, Joris Mathijsen, Giovanni van Bronckhorst - Dirk Kuyt, Mark van Bommel, Wesley Sneijder, Demy de Zeeuw, Arjen Robben - Robin van Persie.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja tego meczu nie obstawiam. Obie drużyny lubię, faworytem jest Holandia, no ale.. To półfinał MŚ, tu już zdarzyć się może dosłownie wszystko. Gra Urugwaju bardziej mi się podoba i powiem szczerze, że chciałbym aby zszokowali piłkarski świat i zostali mistrzami świata. Zadanie bardzo ciężkie, bo zagrają z dwoma europejskimi potęgami (Holandia i później Niemcy lub Hiszpania) ale na pewno nie wykonalne. Krótko mowiąc jeśli wygrają Oranje to będe miał powody do satysfakcji bo obstawiałem ich zwycięstwo przed rozpoczęciem mundialu (a finał to już połowa tego celu), a z drugiej strony jeśli to Forlan i spółka zagrają 11 lipca to również będe bardzo zadowolony bo w czasie trwania mistrzostw reprezentacja Urugwaju zyskała u mnie bardzo dużo. Fajny, ciekawy mecz się szykuje, ale do oglądania, nie do obstawiania. Mam nadzieję, że rozstrzygnie go dopiero konkursów rzutów karnych.. ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ja nie wiem czemu większość podoba się tak gra Urugwaju ?
Przecież oni jeszcze na tym turnieju nie zmierzyli się z nikim poważnym.
Mieli najłatwiejszą drabinkę z pośród 4 półfinalistów.
Mecz 1/8 - z Koreą ha... Też mi przeciwnik, jak Korea ich przycisnęła to nie schodzili z połowy Urugwaju, dopiero po straconej bramce Urusi ruszyli do ataku, bo jak Korea atakowała to oni nie istnieli.
Mecz 1/4 - z Ghaną ha... Holandia przed mundialem pokonała Ghanę 4:1. Mecz był 50%/50% i gdyby nie ręka Suareza to z Ghaną zmierzyłaby się Holandia.
W fazie grupowej zremisowali ze słabo grającą Francją.
Pokonali gospodarza, aż 3:0, ale nie zapominajmy, że w tym meczu padł karny i czerwona dla podstawowego bramkarza RPA więc na pewno to ich podcięło psychicznie.
O meczu z Meksykiem trudno powiedzieć, może i wygrali, ale i tak już byli pewni awansu.
Urugwaj niczym mnie na tych mistrzostwach nie zaskoczył bo grają ze średniakami, dziś czeka ich poważny sprawdzian, jak wygrają ten mecz to rzeczywiście udowodnią swoją klasę.
Po prostu uważam, że Urugwaj nie jest godny na finał mistrzostw świata.
Przecież oni w eliminacjach zakwalifikowali się po barażach. A co to będzie za finalista, który ledwo się kwalifikuje, a później ma najłatwiejszą drabinkę ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Uważam, że Urugwaj nie jest godny na finał mistrzostw świata.
Przecież oni w eliminacjach zakwalifikowali się po barażach. A co to będzie za finalista, który ledwo się kwalifikuje, a później ma najłatwiejszą drabinkę ?
Taki sam finalista jak kazdy inny jeżeli dotrze do finału. Gdyby Anglicy strzelili jedną bramke więcej w meczu ze Słowenią to oni by mieli taką drogę, o ile by oczywiście wygrywali mecze.
Jak to już wiele razy było powtarzane to eliminacje się na takim turnieju nie liczą. ANglicy wygrali je w cuglach a już dawno są w domu. Urugwaj poprzez baraże a jest w półfinale. Tutaj nic nie dostaje się za zasługi. Trzeba pokazac wartośc na murawie. A Urusi to udowadniali w poszczególnych meczach i zasłużenie awansowali. Proste.
Ale dzisiaj i tak Pomarańcze wygrywają ;)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Po prostu uważam, że Urugwaj nie jest godny na finał mistrzostw świata.

Przecież oni w eliminacjach zakwalifikowali się po barażach. A co to będzie za finalista, który ledwo się kwalifikuje, a później ma najłatwiejszą drabinkę ?[/quote]

A duńczycy kiedyś musieli sobie popsuć urlopy i pojechać zdobyć euro ???? A nasza srebrna młodzieżówka z barcelony dostała się na turniej kuchennymi drzwiami ( przegraliśmy baraże ale bramka juskowiaka na remis w rewanżu spowodowała że wyprzedziliśmy kogoś w jakiejś punktacji, nie pamiętam dokładnie jakie wtedy warunki były)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wiadomo Robin, że taki sam w końcu finalista to finalista.
Ale inaczej się patrzy na takiego finalistę który ledwo przechodzi eliminacje, w fazie pucharowej dostaje się rzutem na taśmę, ma łatwiejszą drabinkę niż taki który eliminacje wygrywa w 100%, a w fazie pucharowej pokazuje swoją wyższość.
No nie mów mi Robson, że jakby jutro Niemcy ograli Hiszpanów to by byli na takim samym poziomie co Urugwaj.
Ale eliminacje w Europie to co innego i nie mów tu o Anglikach, natknęli się na Niemców którzy wbili im 4 bramki, a później Argentynie.
Urugwaj nie grał z takimi reprezentacjami jak Anglia czy Argentyna tylko z Koreą i Ghaną.
Też liczę na pomarańcze bo w pełni zasługują na ten finał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom