>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Hiszpania - Paragwaj [sobota 20:30]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Sobota 3 lipca 2010r
[20:30] Hiszpania - Paragwaj 1,45 3,85 7,50

Stadion : Johannesburg -&gt; Ellis Park Stadium


Rywalizacja, w której zdecywdoanym faworytem jest La Furia Roja. W dobrej formie strzeleckiej jest David Villa i zmierza po korone króla strzelców. Może i nie grają z takim rozmachem jak podczas Euro 2008 co zauważa wielu ekspertów, ale przechodzą kolejne rundy. Paragwaj gra defensywną piłkę mimo iż ma wspaniałych napastników. Kursy w pełni odzwierciedlają szanse obu zespołów w tej parze ćwiercfinałowej. Zwycięzca zagra z wygranych z meczu Argentyna -Niemcy.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Cóż, Paragwaj ledwo wymęczył to zwycięstwo z Japonią, a mało brakło, a to właśnie drużyna z Azji grałaby w tym meczu. Hiszpania, mimo drobnych problemów w obronie ma bramkostrzelnego Villę, który jest kandydatem na króla strzelców na tym mundialu. Nie ma co więcej pisać, Hiszpania rozkręca się z meczu na mecz i powinna wygrać z Paragwajem ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Według mnie 1,53 w Pinnacle trzeba brać i się nie czaić :razz: Paragwaj na Hiszpanie zdecydowanie za słaby moim zdaniem, dodatkowo grali dogrywkę a to jest turniej i sił pewnie też mniej będą mieli . Więć ryzykujemy za większą stawkę ;)
 
O 0

okon247

Użytkownik
ja dalem ich do ako ze awansuja ale i tak z obawa o nich bo nic wielkiego na tym turnieju nie pokazuja a Paragwaj jest zawsze grozny za to bym ich nie skreslal tak mocno ;)
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
No tu nie powinno byc niespodzianki. Paragwaj nie ma armat. Moze gdyby Cardozo nie był świeżo po kontuzji to jeszcze jakoś by ciągnął ten wózek, a tak to nie ma komu. Chyba nigdy nie zaufam chimerycznemu Valdezowi, a Santa Cruz to gra na tym mundialu tak jak Torres. Hiszpanie bez błysku, jak mowie,nie mam pojęcia dlaczego Del Bosque trzyma Torresa na boisku tak na siłę bo chłopak po kontuzji bez dryblingu i szybkości czyli największych atutow. Liczę na troche ladniejsza niż dotychczas grę Hiszpanów, niech wreszcie pokażą piękny futbol. Pozdrawiam.
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
ja dalem ich do ako ze awansuja ale i tak z obawa o nich bo nic wielkiego na tym turnieju nie pokazuja a Paragwaj jest zawsze grozny za to bym ich nie skreslal tak mocno ;)
Trochę odwagi, ja na na 1/8 Urugwaj, Arg, Hol, Bra i Hiszpanie dałem do akumulatora, że wygrają w 90 min i się opłaciło ;)
W ćwierćfinale to właśnie Hiszpania jest najpewniejszym typem na takie granie. Mnie z kolei dziwi dlaczego Del Bosque rozszerza na siłę grę w ataku, przecież Villa tylko marnował się po lewej stronie przy linii. Torres raczej na drugą połowę. Nie wiem jakim cudem Portugalia nie wygrała tego meczu, ale jeżeli oni tego nie potrafili, to nie zrobi tego Paragwaj
Btw spełnia się moja prognoza, mecz o 3 msc Hiszpania - Urugwaj, pierwsi zwyciężają ;D
 
O 0

okon247

Użytkownik
Te typy co podales czyli Arg, Hol, Bra , to tez tak dalem, bo dla mnie to byly pewniaki, jesli popatrzec na forme druzyn lub przeciwnikow z jakimi rywalizowaly ,ryzyko bylo tylko jesli chodzi o dogrywke a awans byl pewny na 100% bo jesli jakas z tych druzyn by odpadla to byla by to sensacja duza a dogrywka juz niespodzianka ,ale i tak dalem tez na regulaminowy czas te typy ,jak tylko buk wystawil kursy ,zreszta kursy przed meczem nie byly male tez ,inni sie spodziewali ze max 1.25 bedzie po wystawieniu oferty u buka a ze przed meczem spadna ponizej 1.25 ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Denerwuje mnie, że Hiszpania ma tak łatwego przeciwnika i dopiero w półfinale będzie ich czekał prawdziwy test. Tego, że przejdą Paragwaj jestem niemal pewny choć powiem szczerze, że bardzo chciałbym aby to piłkarze z Ameryki Południowej znaleźli się w półfinale. Nie dlatego, że ich lubię. Nie, nie. Wręcz przeciwnie. W ogóle nie podoba mi się ich gra. Z Włochami przeciętnie, z Nową Zelandią tragicznie, z Japonią słabo. Jedyny mecz jaki im wyszedł to ten ze Słowacją. Hiszpanie jednak nie wiele lepiej. Skuteczność nawala o czym świadczy zaledwie pięć bramek do tej pory. Krótko mówiąc obie drużyny nie na półfinał. Szkoda, że odpadną dwie ekipy z czwórki Holandia, Brazylia, Argentyna, Niemcy, a do półfinału przejdzie Hiszpania albo Paragwaj.
Co do typu najlepszy, moim zdaniem, &quot;tylko jedna drużyna strzeli gola&quot; po kursie 1,70-1,80 bo mecz skończy się pewnie niewielkim zwycięstwem Hiszpanów do zera.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
to jest szok ze sa na tym forum tacy ignoranci. jesli hiszpania nie pokazuje dobrej pilki to ja nie wiem kto ja pokazuje? hiszpania to obok argentyny najlepiej grajaca druzyna na tym turnieju. ja dodal bym jeszcze holandia ale pewnie zaraz sie rzuci tu sporo hien z napinkami ze jak? holandia? oranje wreszcie graja skutecznie, nie potrzeba grac pieknie zeby wygrywac i oni to potwierdzaja a mieli juz w swej historii lepsze jedynastki i nic nie ugrali poza zlotem ME, a teraz mozna powiedziec ze maja final na wyciagniecie reki. hiszpanie mimo ze ich nie lubie gra naprawde swietnie i wszystkie zepoly powinny sie tylko cieszyc ze torres jest pod forma bo gdyby jeszcze on gral swoje to hiszpania bylaby murowanym faworytem. mieli slaby mecz ze szwajcaria a jak to mowia w turnieju musi sie trafic slabszy mecz. maja teraz latwego rywala ale w 1/8 zagrali przeciw mocnej portugali ktora byla bezradna, nie mieli zadnego pomyslu zeby odebrac pilke hiszpanom a ta kleila sie do nogi villi, iniescie czy xaviemu. dla mnie jutro to bedzie meczx bez historii, paragwaj zagral tylko jeden dobr mecz z beznadziejna slowacja. 2:0 dla hiszpanii bez wiekszych problemow
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeśli mnie nazywasz ignorantem to sobie daruj. Forum służy do wyrażania swoich opinii i wedle mojej opinii Hiszpania wcale nie gra pięknie. Zdecydowanie bardziej wolę ogladać Niemców, Argentyńczyków, Holendrów, Brazylijczyków, a nawet Urugwaj czy z wcześniej wyeliminowanych Chile i Meksyk. To są właśnie ekipy, który pokazują bądź pokazywały dobrą piłkę. Zadowoliła Cię ta odpowiedź?

Naprawdę nie wiem co takiego Ci się w Hiszpanii podoba. No, a nazywanie Portugalii mocną ekipą to już śmiech na sali ???? Portugalia dzięki temu 7:0 z Koreą zatarł chyba całkowicie ich inne beznadziejne występy. Remis z WKS po jednym strzale w całym meczu, kompletnie beznadziejny występ z Brazylią i sparingi, w których remisowali z afrykańskimi amatorami. Hiszpanie mają masę szczęścią, że trafili na nich, a teraz na Paragwaj. Dobrze, że w półfinale rywal już będzie poważny.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Jeśli mnie nazywasz ignorantem to sobie daruj. Forum służy do wyrażania swoich opinii i wedle mojej opinii Hiszpania wcale nie gra pięknie. Zdecydowanie bardziej wolę ogladać Niemców, Argentyńczyków, Holendrów, Brazylijczyków, a nawet Urugwaj czy z wcześniej wyeliminowanych Chile i Meksyk. To są właśnie ekipy, który pokazują bądź pokazywały dobrą piłkę. Zadowoliła Cię ta odpowiedź?

Naprawdę nie wiem co takiego Ci się w Hiszpanii podoba. No, a nazywanie Portugalii mocną ekipą to już śmiech na sali ???? Portugalia dzięki temu 7:0 z Koreą zatarł chyba całkowicie ich inne beznadziejne występy. Remis z WKS po jednym strzale w całym meczu, kompletnie beznadziejny występ z Brazylią i sparingi, w których remisowali z afrykańskimi amatorami. Hiszpanie mają masę szczęścią, że trafili na nich, a teraz na Paragwaj. Dobrze, że w półfinale rywal już będzie poważny.
portugali mimo tego ze sa slabsi od tego teamu z figo, rui costa, pauleta, gomesem to caly czas zespol mocny, graja naprawde dobrze w obronie, bardzo mocne skrzydla, tylko brakuje napastnika. ich gra nie powala, zgadzam sie ale w ostanich latach pokazali ze sa zespolem z ktorym trzeba sie liczyc i gdtby zagrali w fazie pucharowej z takim meksykiem czy chile to sadze ze dali by im rade. nie wiem czym cie powalila brazylia? slabym meczem z korea? z wks z ktorym strzelili to co mieli? czy moze w sparingu z portugalia jak to nazwales? bo chyba nie dzis z holandia? jedyny ich dobry mecz to mecz z chile. niemcy? z australia owszem, z serbia juz tak kolorowo nie bylo. z ghana moglo byc roznie gdyby afrykanie strzelili bramke a sytuacje ku temu mieli. czy moze z anglia? mow sobie co chcesz ale uwazam ze gdyby bylo 2:2 ten mecz moglby sie roznie potoczyc. jutro sie pakuja i jada do chaty!
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
No dobra, ale to skoro ani Niemcy, ani Brazylia Ci sie nie podobają/ły to tym bardziej nie rozumiem w czym Ci sie podoba tak bardzo Hiszpania? Bo lepiej niż wspomniane ekipy na pewno nie grają, gorzej? Od Niemców moim zdaniem tak, od Brazylii, no mógłbym się ostatecznie zgodzić, że na podobnym poziomie.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Assitalia Hiszpanie prezentują dużą dojrzałość w grze , spójrz na zmianę tempa gry , arytmię gry , pewne niuanse w których prezentują wysoki kunszt i dojrzałość które laik i dyletant może nie zauważyć gołym okiem...dziwi mnie nagonka na Hiszpanię grają bardzo mądrą i skuteczną piłkę , zostawiają bardzo niewiele pola popisu przeciwnikom.
Grają mądrze rozważnie , taktycznie , prezentują na tym turnieju bardzo wysoką kulturę gry. twoja opinia wprawia mnie w konsternację...
 
R 1

rooney1

Użytkownik
jedyne co mnie razi u hiszpanow to pojedyncze bledy w obronie po ktorych kilka razy juz bylo goraco pod ich bramka, ale w ataku nie mam im nic do zazucenia, no moze poza forma torresa, choc mam nadzieje ze jutro zamiast niego pojawi sie llorente badz silva a villa zagra z przodu. xavi, iniesta i alonso fantastyxcznie reguluja tempo gry czego nie widac u innych zespolow. niemcy potrafia zagrac szybko fajnie a pozniej stanac jak w meczu z anglia, argentyna caly czas na hura do przodu przez co ich pilka moze sie podobac ale mysle ze moze im brakowac sil na najwazniejsze batalie.
osobiscie obstawiam final holandia- hiszpania choc nie skreslam argentyny
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Assitalia Hiszpanie prezentują dużą dojrzałość w grze , spójrz na zmianę tempa gry , arytmię gry , pewne niuanse w których prezentują wysoki kunszt i dojrzałość które laik i dyletant może nie zauważyć gołym okiem...dziwi mnie nagonka na Hiszpanię grają bardzo mądrą i skuteczną piłkę , zostawiają bardzo niewiele pola popisu przeciwnikom.

Grają mądrze rozważnie , taktycznie , prezentują na tym turnieju bardzo wysoką kulturę gry. twoja opinia wprawia mnie w konsternację...
No ja mam inne zdanie, laikiem nie jestem, trochę meczów w życiu obejrzałem. Nie twierdzę, że Hiszpanie grają totalną padakę tak jak to robili Francuzi, Włosi czy Anglicy, ale mnie nie przekonują. Chętnie zobaczę ich z silniejszym przeciwnikiem, może wtedy mnie przekonają. Bo to, że na tle takich rywali jak Honduras, Chile czy słaba Portugalia wypadli dobrze (według Twojej opinii) mnie nie powala.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Pewnie wysokiego posiadania piłki i nudnych nieudolnych rzadko skutecznych ataków pozycyjnych na tym mundialu.
gadaj zdrow koles, nie bawi mnie taka pilka, lubie pilke ktora jest podporzadkowana taktyce, czekaniu na okazje i grze konsekwentnej w obronie. nie lubie bezsensownego klepania z ktorego nic nie wynika. a hiszpanie na tym turnieju potrafia te dwa style polaczyc, potrafia przetrzymac pilke kiedy trzeba, przyspieszyc kiedy trzeba, czy przeprowadzic swietna akcje indywidualna. potrafia tez swietnie rozlozyc sily, z chile potrafili podawac do siebie w obronie od 85 minuty bo nie bylo potrzeby sie wysilac, chile tez ten wynik satysfakcjonmowal wiec za bardzo w tym hiszpanom nie przeszkadzali, z portugalia w koncowce potrafili przetrzymac pilke albo zmusic rywala zeby ten a nia biegal i ja wachal
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Hiszpania - Paragwaj (+1.5 gola)
Data: 03.07.2010 20:30
Typ: 1
Kurs: 2.25
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 odbędzie się już ostatni ćwierćfinał mistrzostw świata, które w tym roku odbywają się na boiskach Republiki Południowej Afryki. Spotkają sięw nim zespoły Hiszpanii oraz Paragwaju. jak można się domyśleć faworytami są Hiszpanie, więc ja dzisiaj postawie na nich z handicapem -1.5 gola. Myśle, że warto zagrać ten typ, ponieważ są oni obok Holendrów, którzy już awansowali do półfinału głównymi faworytami do końcowego triumfu w tej imprezie. Grająbardzo dobrze i ofensywnie. Trudno dopatrzeć się w ich składzie jakiejś luki, a ich skład jest najdroższy na mistrzostwach. W składzie mają także obecnego lidera w kategorii króla strzelców, jakim jest David Villa, który dzisiaj według mnie powiększy swój dorobek bramkowy. Towarzyszyć w ataku mu będzie zapewne Fernando Torres, który także po kontuzji doszedł do dobrej dyspozycji. W razie czego, trener Hiszpanów może dzięki szerokiej ławe rezerwowych zmieniać zawodników na niegorszych zmienników, którzy świetnie kompletują skład. Myślę, że w tej rywalizacji piłki europejskiej z południowoamerykańską padnie dzisiaj wynik remisowy, ponieważ przewiduję wygraną drużyny Argentyny oraz Hiszpanii.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Hiszpania!!:paragwaj ??

Jak mówicie Paragwaj nie ma armat i raczej ten mecz powinni przegrać.Hiszpania ma ogromny potęciał dobrą obrone znakomitego bramkarza jak dla mnie Iker jest najlepszy na świecie, jesli chodzi o swój fach ,do tego niesamowita druga linia z Iniestą i Xavim była by jeszcze mocnejsza gdyby Bosque zabral ze sobą Senne no i oczywiscie atak marzenie nie jeden selekcjoner chciałby miec takie gwiazdy w swoim składzie,może Torres jest cieniem samego siebie ale David Villa pokazuje że jest piłkarzem światowego formatu i potrafi strzelać bramki każdemu rywalowi no zobaczymy jak w tym meczu zagra.Na papierze ten mecz z góry wygrany mają Hiszpanie ale jak będzie w Praktyce ?? okaże sie za nie całe dwie godziny ja stawiam na hiszpanów :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom