>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Urugwaj - Ghana [piątek 20:30]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Piątek 2 lipca 2010r
[20:30] Urugwaj - Ghana 2,00 3,15 3,75
Stadion : Johannesburg-&gt; Soccer City

Ghana broni honoru Afrykańskiego kontynentu. Swoją grą może nie zachywacają, ale są wybiegani i wykorzystują swoje okazje, ktróre mają. W tym spotkaniu nie będą mogli skorzystac z Andre Ayewa. W pewnym stopniu osłabi to siłę ofensywną zespołu bo syn Abediego Pele sporo ożywienia wprowadzał w szeregi Czarnych Gwiazd.
Urugwaj z fenomenalnym duetem Forlan - Suarez. Wiem że to banał, ale taka jest prawda. Obaj grają świetnie co przekłada się na gole. Forlan zapewnił Urusom awans z grupy, a Suarez trafiał w meczu z KoreąPłd. Który z nich tym razem strzeli gola ? Zapowiada się ciekawy mecz. Więcej szans osobiście daje Urugwajowi w tej parze.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
bania 0

bania

Użytkownik
Nie mam pojęcia jak ugryźć ten mecz. Odnoszę wrażenie że środek pola La Celeste jest piekielnie wolny, formacja ataku również. Nie mają pomysłu na rozgrywanie piłki, może ten młodzian który ma być opcją na przyszłość rozwiąże ten problem.
Bramkarz popełnił błąd w poprzednim meczu, Suarez uratował mu skórę. Godin wypadł ze składu, kolejne osłabienie.
Ghana to nadal zagadka, faza grupowa - 2 bramki z rzutów karnych, mecz z USA - 2 bramki z gry. Też widzę problem z rozgrywaniem piłki. Jonathan Mensah, Andre Ayew kontuzjowani, Kevin-Prince Boateng niepewny występu.
Nie da się jasno określić faworyta, Godin i Ayew to duże straty dla obu zespołów.
XI: Muslera; M. Pereira, Lugano, Victorino, Fucile; Perez, Arevalo, Fernandez; Forlan; Suarez, Cavani
XI: Kingson; Pantsil, Mensah, Vorsah, Sarpei; Inkoom, Annan, D. Boateng, Muntari; Asamoah; Ayew
Odnoszę wrażenie że środek pola La Celeste jest piekielnie wolny, formacja ataku również. Nie mają pomysłu na rozgrywanie piłki, może ten młodzian który ma być opcją na przyszłość rozwiążę ten problem.
Wy też tak uważacie?, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie mam pojęcia jak ugryźć ten mecz. Odnoszę wrażenie że środek pola La Celeste jest piekielnie wolny, formacja ataku również. Nie mają pomysłu na rozgrywanie piłki, może ten młodzian który ma być opcją na przyszłość rozwiąże ten problem.
Bramkarz popełnił błąd w poprzednim meczu, Suarez uratował mu skórę. Godin wypadł ze składu, kolejne osłabienie.
Taa Urugwaj ogólnie nie gra jakoś widowiskowo. Za ofensywe odpowiada tam głównie trzech ludzi. Forlan wraca się do środkowej strefy boiska. Suarez i Cavani często widziani po bokach. Tabarez poukładał ich bardzo dobrze w destrukcji. W 4 meczach stracili przecież tylko 1 gola z Koreańczykami. Aż sam się dziwiłem że oddali im wtedy tyle pola do gry i dali im przejąc inicjatywe.
Ghana jak sam napisałeś bez paru graczy, z tego co wiem Andre Ayew zawieszony za kartki, a dużo on dawał w ofensywie. Ciekawy gracz. Ghana ma kłopoty z wypracowywaniem sobie okazji strzeleckich. Stawka meczu będzie ogromna bo przecież wygrany znajdzie się już w czwórce MŚ! A to niesamowity sukces dla tych zespołów. Jedyne co mi się od razu nasuwa na ten mecz to UNDER 2,5gola. Kursy może nie wysokie, ale ciężko mi sobie wyobrazić ofensywny mecz tych zespołów. Bardziej będzie wzajemne szachowanie tak mi się zdaje. A kto awansuje? Chyba jednak Urugwaj... Ale to nic pewnego.

Typy : Under 2,5gola @ 1,50 Tobet ✅1:1
Urugwaj awans @ 1,4
5 bet-at-home ✅
 
Z 0

zbierator

Użytkownik
Według mnie najciekawsze spotkanie ze wszystkich par ćwierćfinałowych.
Liczę na dobry i szybki mecz, duże emocje i na rzuty karne po których zwycięży Ghana.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Mam nadzieję, że wygra Urugwaj. Od samego początku Forlan i spółka przypadli mi do gustu i liczę, że powalczą w RPA o brąz. W finale ich nie widzę bo półfinałowym przeciwnikiem będzie już bardzo silna drużyna, ale w ćwierćfinale powinni dać sobie radę. Za Ghaną nie przepadam i już z USA powinna odpaść. Oby tylko nie sprawdziły się prognozy z przed mistrzostw, że sędziowie za wszelką cenę będa chciali dopchać afrykańską ekipę do półfinału mundialu.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Urugwaj - Ghana
Typ: X2 - do pierwszej połowy
Kurs: 1.30
Typ: Czy padnie gol 0-15 minuta: Nie
Kurs: 1.22
Ja jestem za Ghana i myśle że zagra bardzo skoncentrowana od początku meczu. Daje od siebie pewny typ X2 do pierwszej połowy. Cały mecz ciężko przewidzieć kto wygra. Urugwaj zazwyczaj strzela bramki pod koniec meczu więc widowisko rozkręci się dopiero w 2 połowie. Ghana gra na luzie nie ma nic do stracenia. Urugwaj ma większą presję. Zdaje sobie sprawę ze Ghana przecież wyeliminowała USA. Będą uważali i nie odkryją się przed Afrykanami od pierwszej minuty.
 
neiri 5

neiri

Użytkownik
Urugwaj jest absolutnym faworytem tego meczu. Jest to jedna z najlepszych drużyn na mundialu. Pokazali, że potrafią bardzo dobrze grać. Zwłaszcza ich mocną stroną jest atak. Ghana nie pokazała nic ciekawego. Co prawda okazało się, że potrafią nie tylko z karnych strzelać, ale grają bardzo miernie i nie ma większych szans na awans dla nich.
Wynik? 2-0 dla Urugwaju
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja też uważam, że faworytem są Urusi. A presja właśnie jest na Ghanie, bo są ostatnimi reprezentantami Afryki na tym mundialu, od nich się oczekuje, że przejdą Urugwaj. A Urusi radzą sobie naprawdę nieźle co pokazali w poprzednich meczach. Może nie jest to 100% ataku, ale są poukładaną drużyną, dobrze zbalansowaną między atakiem i obroną. Mają solidne tyły no i fantastyczny atak. Wg mnie Ghana nie ma czego szukać w tym meczu.
 
S 0

s1mq

Użytkownik
a według mnie presja jest na Urugwaju, bo teoretycznie sa lepsza druzyna niz Ghana, ale w tym wypadku wydaje mi sie ze trzeba traktowac Ghane jako... gospodarza... pozatym Ghana pragnie spełnic marzenie Afryki i jako pierwsza Afrykanska druzyna w historii awansowac do najlepszej 4 MŚ... Teoretycznie Urugwaj powinien wygrać... ale mieli naprawde słabe 20 minut w meczy z Korea i takie 20 słabych minut w meczu z Ghana moze ich pograzyc... pozatym Ghana myslalem ze juz odpadnie z USA.. co powinno sie w zasadzie zdradzyc, ale Ghanie pomaga ziemia do ktorej sie modla a z tym lepiej nie zadzierac ;] najlepiej NO BET :] bardziej stawiałbym ze Holandia dzis strzeli i ze Niemcy strzela Argentynie ;]
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Presja jest na Urugwaju? A to Ci dopiero pomysł, przecież to na Ghanę patrzy cała Afryka. To na nich spoczywa obowiązek osiągnięcia sukcesu w mistrzostwach organizowanych na ich kontynencie. Dla Urugwaju ćwierćfinał to i tak już bardzo dużo, jak odpadną to wątpie żeby był to dla nich jakiś dramat.
 
S 0

s1mq

Użytkownik
chodziło mi o presje w stylu ... Barcelona gra z Bayernem i teoretycznie jest lepsza wiec powinna wygrac, chodzi mi o to ze maja presje na sobie gdyz sa lepsza druzyna na papierze. Pozatym tak jak napisałem ja bym tego meczu nie ruszał i to jest chyba najwazniejsze przesłanie wiec sie nie czepiaj :p chociaz osobiscie bardzo bym chciał zeby Ghana została zmieciona 5-0, gdyz w ogole mi sie nie podoba jak graja :&gt;
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czepiam sie? To forum, tu sie dyskutuje, gdzie widzisz jakieś zaczepki? ;)
Poza tym po raz kolejny się nie zgadzam, nie sądze, że ciąży na nich presja, że są lepsi. Moim zdaniem to dwie dobre, równorzędne drużyny i nie uważam, że Urugwaj tu jest jako ten lepszy. Tyle :&gt;
 
W 74

woofer001

Użytkownik
ale czy naprawde presja ciazy na ghanie? to inne druzyny z afryki mialy tutaj walczyc o cos wiecej , ghanie zwlaszcza po wypadnieciu essiena i konflikcie pomiedzy trenerem a muntarim oraz wylosowaniem dosc trudnej grupy nikt nie dawal za duzych szans , przestala byc nadzieja afryki. Zostala nia dopiero teraz z racji braku innych kandydatow.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Zdaniem 90 % tego forum ghana nie miala juz czego szukac w meczu z usa . Swoja droga tez typowalbym urugwaj gdyby nie 2 polowa meczu z korea w ktorej nie istnieli i w ktorej tylko nieporadnosci koreancow zawdzieczaja to ze graja dalej
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Pinnaclesports:
Urugwaj - Ghana - Ghana awansuje 2,85
Ghana +0,5 (Regular Time) 1,93
Ja mam trochę inne zdanie. Ghana osłabiona, za kartki nie zagrają Jonathan Mensah oraz, przede wszystkim, Dede Ayew. Ten drugi na Mundialu wreszcie pokazał talent, o który posądza się go od dawna. Jonathan z kolei wygrał rywalizację o rolę stopera nr. 3 z Lee Addy, jednakże do gry wrócić ma Isaac Vorsah, więc Jonathan i tak nie wyszedłby w pierwszej jedenastce. Niestety, na urazy narzekają Kevin-Prince Boateng oraz &quot;Profesor&quot; John Mensah. Szczególnie bez tego drugiego, dla mnie jak na razie poza jednym błędem z USA najlepszego stopera mistrzostw, może być ciężko. Myślę jednak, że Mensah zagra. Urugwaj? Jak na razie nie gra porywająco, podobnie jak Ghana. Ich gra, co widać wyraźnie, opiera się na 4 zawodnikach, a szkielet ten tworzą obrońcy Godin i Lugano, pomocnik Diego Perez oraz oczywiście Diego Forlan. Nieźle radzą sobie Cavani oraz Arevalo Rios. Luis Suarez? Strzela bramki, przepięknie rozstrzygnął rywalizację w 1/8 finału, ponadto dwa razy wbił piłkę do siatki. Poza tymi bramkami jednak, moim zdaniem nie daje zespołowi za wiele. Dobre podania, odbiory piłki, dryblingi - tego w wykonaniu Luisa nie widzimy. Jeżeli Barcelona, Chelsea i MU chcą płacić za niego grube miliony - proszę bardzo. Średnią bramek na mecz przecież w Eredivisie miał gorszą, niż Huntelaar, gdy przechodził do Realu. Moim zdaniem Luis skończy po transferze tak samo jak właśnie Huntelaar, którego wielkie kluby po zakontraktowaniu od razu, po pół roku, chcą się za wszelką cenę pozbyć. Urugwaj byłby w zasięgu Ghany z Ayewem, Prince&#39;em czy Johnem Mensahem. Teraz jednak także jest spora szansa na wygraną. Mam nadzieję, że tym razem nie spuchną w drugiej połowie, tak, jak w trzech ostatnich spotkaniach, a Asamoah Gyan zrobi swoje i znów strzeli bramkę z niczego. Zespół, któremu od początku mundialu, obok Brazylii, Serbii czy Włoch, kibicuję, na pewno ma spore szanse na półfinał i moim zdaniem warto na nich postawić.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
ale czy naprawde presja ciazy na ghanie? to inne druzyny z afryki mialy tutaj walczyc o cos wiecej , ghanie zwlaszcza po wypadnieciu essiena i konflikcie pomiedzy trenerem a muntarim oraz wylosowaniem dosc trudnej grupy nikt nie dawal za duzych szans , przestala byc nadzieja afryki. Zostala nia dopiero teraz z racji braku innych kandydatow.
W tym momencie tak, to co było przed Mundialem już się nie liczy. Teraz presja ciąży na Ghanie bo cała Afryka liczy właśnie na nich.
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Spotkanie: Urugwaj-Ghana. Wygra drużyna 1. do zera
Typ: Tak
Kurs: 2,9
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Urugwaj w 4 meczach na tym mundialu stracił tylko jednego gola. Jest bardzo silnym zespołem i Ghanie trudno bedzie ich zatrzymać. Szczególnie najlepszego snajpera Diego Forlana. Dziś stanie przeciwko niemu Asamoah Gyan. Urugwajczyk z pewnościa jest wszechstronniejszy od napastnika z Ghany. Te dwa zespoły jeszcze nigdy ze soba nie grały. Urugwaj zakończył faze grupową na pierwszym miejscu bez straty gola i warto dodac, że grali z takimi przeciwnikami jak Francja czy Meksyk lub &quot;napędzany&quot; przez kibiców zespół RPA. Ghana tez nie miała łatwych przeciwników, ale ich zwycięstwa można uznac za &quot;wymęczone&quot;.W dzisiejszym spotkaniu zabraknie odsuniętych za kartki kapitana Jonathana Mensaha i Andre Ayewa. Myślę, że przewaga Urugwaju bedzie dzis na tyle duza, że wygraja bez straty gola.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu zabraknie odsuniętych za kartki kapitana Jonathana Mensaha i Andre Ayewa.
Jonathan Mensah nie jest kapitanem kapitanem jest John Mensah
W tym momencie tak, to co było przed Mundialem już się nie liczy. Teraz presja ciąży na Ghanie bo cała Afryka liczy właśnie na nich.
wedlug mnie wlasnie liczy sie gdyz dla tej druzyny w tym momencie cwiercfinal to juz sukces
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Zgadzam się z woofer001...Presja bardziej ciąży na Urugwaju, bo on jest kreowany przez media i nawet bukmacherów jako faworyt dzisiejszego meczu. Ghana? Owszem, presja napewno też jest z powodu tego, że są ostatnim afrykańskim zespołem, ale kibice i tak są zadowoleni, że mają swojego reprezentanta u siebie. Poza tym wuwuzele będą dziś zapewne bardzo głośne, co też może mieć wpływ na mecz. Moim zdaniem mecz mimo wszystko overowy, osobiście stawiam 3:2 dla Ghany :jezora:
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Urugwaj - Ghana
Typ: X2
Kurs: 1.77
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dzisiaj odbędą się dwa spotkania ćwierćfinałowe mistrzostw świata w RPA: Holandia - Brazylia oraz Urugwaj - Ghana. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Urugwaj, nie bardzo wiem dlaczego, może wpływ na tak niski kurs na zwycięstwo tej reprezentacji jest 1 miejsce jakie Urugwaj zajął w grupie. Przypomnijmy wyniki reprezentacji Urugwaju: 0:0 w meczu ze słabiutką Francją, zwycięstwo 3:0 z jedną z najsłabszych reprezentacji tego turnieju mowa tutaj o gospodarzach turnieju, oraz wymęczone 1:0 z Meksykiem. Wyniki reprezentacji Ghany to natomiast: zwycięstwo 1:0 z Serbią, remis 1:1 z Australią oraz porażka 0:1 z reprezentacją Niemiec. Jak widać teoretycznie gorszych przeciwników miała Ghana, przykładowo widzieliśmy co Niemcy zrobili z Anglią, a mecz Ghana - Niemcy był bardzo wyrównany. Serbia jest również jedną z najlepszych europejskich reprezentacji świadczy o tym m.in. pokonanie w grupie Niemców 1:0. Teoretycznie najgroźniejszy przeciwnik w grupie Urugwaju, czyli Francja przyjechała na te mistrzostwa kompletnie bez motywacji, wiary w sukces, liczne bójki oraz konflikty na liniach trener-piłkarze doprowadziły do tego, że wicemistrzowie świata nawet nie wyszli z grupy, a nie wierzę, że gdyby Francja walczyła nie pokonała by chociażby reprezentacji RPA. W 1/8 Urugwaj spotkał się z najsłabszą reprezentacją w tej fazie turnieju, czyli z Koreą Południową, reprezentacja z Azji zagrała na mistrzostwach tylko jedne dobre spotkanie, z słabiutką Grecją, Argentyna ograła ich 4:1 pokazując im gdzie jest ich miejsce. Urugwaj zwyciężył 2:1. Ghanie w 1/8 trafił się niewygodny przeciwnik jakim jest USA, reprezentacja ta w grupie był niepokonana, zwycięstwo 1:0 z Algierią, oraz 2 remisy: 1:1 z Anglią, 2:2 ze Słowenią. Ghanie po morderczym boju udało się wygrać 2:1 po dogrywce, w regulaminowym czasie gry był remis 1:1. Obie drużyny nie mają, w swoim składzie specjalnie jakiś wielkich gwiazd, może jedynie Diego Forlan Urugwaju, ale jeden zawodnik całego meczu nie rozstrzygnie.
Według mnie Ghana jest w stanie po 90 minutach nie przegrywać, co więcej może po nich awansować lub zrobić to w dogrywce lub rzutach karnych, czeka sam dzisiaj niesamowicie wyrównany pojedynek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom