>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wakacje

fokus 0

fokus

Użytkownik
Nadszedl czas wakacji, wiec mozna zalozyc temat. gdzie sie wybieracie? co polecacie? co odradzacie?


Ja planuje wyjazd na Slowacje tylko nie bardzo wiem gdzie dokladnie sie zakwaterowac? byl ktos? moze mi ktos poleci?
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Rok temu byłem z dziewczyną w Egipcie (Sharm), gdyby ktoś się wybierał gorąco polecam hotel Tropicana Azure Club. Trafiliśmy właściwie na 3-4 miesiące po otwarciu - rewelacja. Czysto, wszystkiego dużo, hotel kameralny, pokoje ogromne, jedzenie wzór. Jakieś 400m od morza (dowozi ciuchcia co 0,5h), ale nie stanowi to żadnego problemu. Do miasta 10 minut busem (5$). Około 1600zł za tydzień, 2100 za 2 tygodnie (all in.). Z czystym sumieniem polecę ten hotel każdemu.
W tym roku chyba Chorwacja - Makarska. Mój wujek jeździ tam co roku, jak mi pokazał zdjęcia i filmy ze swojego pobytu - gwóźdź. Z jednej strony góry, z drugiej morze. Ponoc tanio (noclegi 8-14 euro za dobę, skrzynki piwa z hurtowni w porównaniu w sklepach za grosze) i jak na wypoczynek idealne miejsce. Samochodem trochę się jedzie, ale z tego co widziałem warto.
 
F 24

fibak90

Użytkownik
Nadszedl czas wakacji, wiec mozna zalozyc temat. gdzie sie wybieracie? co polecacie? co odradzacie?

Ja planuje wyjazd na Slowacje tylko nie bardzo wiem gdzie dokladnie sie zakwaterowac? byl ktos? moze mi ktos poleci?
ja ci polecam liptovsky mikulas blisko do 3 zabytkowych jaskin niedaleko do wod termalnych w besenovej i tatralandi ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja planuje wyjechać na II Zlot forum bukmacherskiego 8) Pierwszy był świetny ????
Ale wakacje zaczynam dopiero 5ego... :|
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
- 9-11 lipca zlot FB.com (kurde chyba bede miał chrzest bo pierwszy raz jadę)
- 17 lipca Tor Poznań (Kubica odwiedza Polskę)
- początek sierpnia praca przy I lidze piłkarskiej + pozostałe ligi w moim regionie
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
a znacie jakąś dobrą miejscówkę nad polskim morzem? taką dla dwóch osób żeby można byłoby się pobawić oraz spędzić romantyczne chwile /w sensie żeby nie było tłumów :p /.. i żeby ceny były w miarę przystępne.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
W zeszlym roku bylem na Majorce i polecam szczerze gdyz kazdy znajdzie tam cos dla siebie :
*ogrom zwiedzenia,
*imprezy nie z tej ziemi dla mlodziezy
*niesamowite parki z delfinami, karuzele, wild west i dlugo by wymieniac,

W tym roku wynajmuje wille na Malcie i z tego co zauwazylem jest to najbardziej poszukiwany kierunek w sezoniec (ogromne kwoty wydane na promocje) wiec zobaczymy...
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
najpiękniejsze plaże gdzie??
Powoli przymierzam się do wyjazdu na upragnione wakacje, zamierzam odwiedzić jakąś piekna czystą plaże oczywiście w Polsce.
rozglądam sie po necie szukając... ale dużo tego. Mógłby ktoś polecic jakieś fajne miejsce /
 
Do góry Bottom