>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Hiszpania - Portugalia [wtorek 20:30]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Wtorek 29 czerwca 2010r
[20:30]
Hiszpania - Portugalia 1,90 3,20 4,10
Stadion
: Kapsztad -&gt; Green Point Stadium

Starcie sąsiadów z Półwyspu Iberyjskiego. Faworyta ciężko wskazac chociaż lepiej prezentują się Hiszpanie. Akcje Portugalczyków w głownej mierze zależą od Ronaldo, a bardziej od tego czy poda on piłkę swoim partnerom czy znowu zagra egoistycznie. Przeciwko Brazylii przechodził sam siebie w egoiźmie. Strzelał uparcie z okolic 40m nie wiem na co licząc... Tak grająca Portugalia to jest bez szans z Hiszpanami, którzy po wpadce ze Szwajcarami wrócili z dalekiej podróży. Dla mnie mimo wszystko awansuje Hiszpania.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
CR chyba naoglądał się Hondy i Endo jak perfekcyjnie zagrywali z wolnych, sam chciał podobnie, no ale niestety &#39;trochę&#39; mu to nie wychodziło. Dziś stawiałem na over 2,5 w meczu Brazylii z Portugalią i ładnie się przejechałem, ale takiego meczu się nie spodziewałem. W niektórych momentach trąciło naszą rodzimą Ekstraklasą :zoltakartka:????:zoltakartka:????
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Hiszpania jest faworytem ale ja stawiam na portugalie hiszpanie nic wielkiego nie pokazali
Przepraszam, ale co pokazali Portugalczycy? Rozbili się na WKS, rozgromili Koreę PÓŁNOCNĄ i zremisowali mecz towarzyski z Brazylią. Wg mnie Hiszpania powinna wygrać ten mecz, Portugalia nie stosuje tak paraliżującego pressingu jak Chile, który w sumie na dłuższą metę zawiódł, ale brawo dla nich. Ten mecz będzie indywidualnym pokazem Cristiano, który wiem jak się skończy.;)
 
S 1

splot

Użytkownik
W sumie racja . Atak Portugalii to Ronaldo który potrafi się tylko &quot;harcic&quot; . Hiszpanie graja zespołowo .Potrafią szanować piłkę i co najważniejsze potrafią się przy niej utrzymać. Tylko mam nadzieje że pierwszą bramkę strzelą w drugiej połowie , bo nie mam zamiaru oglądać &quot;ping ponga&quot; w ich wykonaniu ⛔:zy3ou:

Ronaldo dzięki niemu kolejna drużyna odpadnie z pucharów.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Utrzyma przy piłce to serio potrafią zwłaszcza wczoraj to pokazali od 85&#39; ;) , nie poważnie to jedyne co ma Portugalia, a niema Hiszpania to skrzydła nawet bez Naniego Portugalczycy w tym aspekcie są wyraźnie lepsi, a tak to co Portugalczycy dają Crystynie strzelać wolne - to niema szans że jakiegoś strzeli, bo widać że piłka mu nie pasuje, reszta piłkarzy nic ponad poziom, trener też nie za bardzo z taktyką, tak że inny wynik jak win Espanyol w regulaminowym czasie to dla mnie niespodzianka :grin:
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Hiszpanie mają jeszcze do pokonania Portugalię, która pokazała wolę walki w spotkaniu z Brazylią, i wcale nie będzie to proste spotkanie :razz:
Odpowiadam tutaj, aby nie robić offtopu w tamtym temacie. ;)
Jak napisałem już wyżej Portugalia mnie nie przekonuje. darius010 wspomniał o mocnych skrzydłach, tak, jest to ogromna zaleta, zauważając, że Hiszpania w ogóle ich nie posiada, gdyby przeprowadzali ataki flankami z Chile, ten mecz byłby spacerkiem. Chilijczycy sparaliżowali im dwa mózgi w środku pomocy i jeżeli Portugalczycy nie pójdą ich śladem, mecz zakończy się po pierwszej połowie. Wola walki w spotkaniu z Brazylią? Ja tam widziałem oczko Cristiano ;) Podział pkt obu drużynom wystarczał, poszarpali pierwszą połowę, a w drugiej już tak perfidnie grali na remis, że chciało się wyłączyć telewizor. Wg mnie Hiszpania zagra swoją piłkę i wygra ten mecz w 90 minutach. Czekam na dalsze opinie odnośnie tego spotkania. pzdr
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Tak, Portugalia nie zachwyca, ich atak jakoś nie przekonuje, a Hiszpanie jak zwykle grają po swojemu i zazwyczaj im to wychodzi. Tak jak napisałeś, pressing Chile narobił sporo problemów Hiszpanom, gdyby nie szybko strzelona pierwsza bramka, te problemy pewnie byłoby lepiej widać. Portugalia nie ma szybkości aby tak zagrać. Ich gra najprawdopodobniej skupi się jak zwykle na Ronaldo, a ten na pewno dostanie dobre krycie, i za dużo sobie nie zdziała. Nie wspominając, że jest bez formy. Portugalia wyszła z grupy tylko dlatego, że miała lepszy terminarz, ja osobiście wolałbym na ich miejscu WKS. Jeśli chodzi o skrzydła, to nie zapominajcie o hiszpańskich obrońcach, którzy taką rolę pełnią. Jeśli jest potrzeba to na skrzydle zawsze ktoś się pojawi.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Hiszpania - Portugalia
Typ:1
Kurs:1.95

Moim skromnym zdanie mecz pomiędzy Hiszpanią a Protugalią jest obok spotkania Brazyli i Chile najciekawszą parą 1/8 finału ponieważ spotykają się dwie naprawdę świetne ekipy, ktore równie dobrze mogły by się spotkać nawet w finale. Obydiwe drużyny w grupie nie pokazały swoich prawidzywch umiejętności ponieważ stać ich na dużo lepszą grę, którą z pewnoscią zobaczymy w tym pojedynku. Hiszpanie jest to jeden z głównych faworytów do odniesienia zwycięstwa w całych mistrzostwach świata, przypomne, że są oni aktualnymi mistrzami europy. W ich składzie gar tyle gwiazd, że nic dziwnego, ze są stawiani w gronie faworytów. Portugali również ma kilku świetnych zawodników ale dużo mniej niż Hiszpania, ktora moim zdanie zagra świetny mecz i weliminuje naprawdę dobrego rywala i zrobi duży krok w strone mistrzostwa świata.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Zgadzam się. Według mnie ten mecz zapowiada się najbardziej emocjonująco w tej fazie.
Z jednej strony mamy Mistrzów Europy. Naszpikowaną gwiazdami ofensywy, z drugiej drużyna Cristiano Ronaldo.
Faworytem są oczywiście Hiszpanie. Widać to chociażby po typach w tym temacie.
Ale ja jestem, a właściwie typuje za Portugalią. Czemu ? Trudno mi to stwierdzić. Raczej przeczucie ;)
Przed turniejem typowałem ich jako największe rozczarowanie turnieju, gdyż od lat brakuje im napastnika jak również nie jestem przekonany do Queiroza który zmienił ten pięknie i ofensywnie grający zespół niemal w catenaccio (w porównaniu z np. poprzednim Mundialem czy Euro 2k4).
Ale kto wie może to lepiej ? Nawet Brazylia jest na tym mundialu bardzo wyrachowanie ustawiona.
Podobnie obecna Portugalia. W składzie jest praktycznie pięciu obrońców, bo Pepe nominalny stoper gra na pozycji defensywnego pomocnika+ dwóch nominalnych defensywnych pomocników Tiago i Raul Meireles.

Efekt ? Portugalia nie straciła jeszcze gola na tym mundialu.
A WKS i Brazylia nie stworzyły sobie na dobrą sprawę żadnych 100 % okazji.
Atak POR będzie opierał się pewnie na kontrach skrzydłami, gdzie biega oprócz CR równie dynamiczny Simao. Szkoda kontuzji Danny&#39;ego.

Portugalia - Eduardo, Ferreira, Alves, Carvalho, Coentrao; Tiago, Pepe, Raul Meireles; Simao, Liedson, Ronaldo


Hiszpanie mają respekt do rywala, bo też awizują grę dwoma defensywnymi pomocnikami. Kosztem Davida Silvy lub Jesusa Navasa ma zagrać Martinez.

Hiszpania - Casillas, Ramos, Pique, Puyol, Capdevilla; Busquets, Martinez; Iniesta, Xavi, Villa; Torres

Wydaje mi się, że to raczej nie wyeliminuje problemów z nieskutecznością.
Mój scenariusz jest taki. Bicie głową w mur Hiszpanów, groźne kontry Portugalii. Under 2.5 biorę w ciemno. Lekko też ruszę under 1.5
Wydaje mi się, że mecz ten może być podobny do pojedynku Portugalii z Brazylią, gdzie też wszyscy spodziewali się sporo goli a nic nie wpadło.
Remis w regulaminowym czasie ew. jednobramkowe zwycięstwo i awans Portugalii
 
prof 4,9K

prof

Użytkownik
Podzielam zdanie Jacquesa.Moze i zespoł Hiszpani ma lepszy skład na papierze ale niekoniecznie to musi sie przełożyć na wynik.W tym meczu moga zadecydowac indywidualnosci np Cristiano Ronaldo ktory w poprzednich meczach niemial zbytnio szczescia gdzie jego fenomenalne strzaly mijały nie znacznie bramke albo obijał słupki.Hiszpania po sukcesie na euro 2008 i obaleniu stwierdzenia &quot;Grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze&quot; sa teraz pod wielka presja.Nie koniecznie moga sobie z nia poradzic.Trzeba pamietac ze Hiszpania nigdy nie osiagneła nic wielkiego na Mistrzostwach Swiatach.Teraz maja chyba najlepszy zespol w histori bo spora czesc składu La Furia Roja pochodzi z Barcelony a jak wiadomo jest to teraz najlepszy i najladniej grajacy klub swiata.Hiszpana gra podobnie jak Barca ktora szanuje piłke i w kazdym meczu przewodzi w tych statystykach.Jednak patrzac na ostatni mecz Hiszpani to pozwolili sie zdominowac Chile w 1 polowie co prawie skonczyło sie golem.Sadze ze Portugalia jeszcze nie odkryła wszystkich swoich kart.Dodatkowo jeszcze nie stracili bramki.Niewiadomo na co ich stac gdy zagraja na 100% swoich mozliwosci.Moga zaskoczyc Hiszpanow.Stawiam na Portugalczykow i licze na to ze w tak waznym meczu Ronaldo błyśnie ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
mecz bym powiedział odwiecznych rywali z półwyspu iberyjskiego z lekkim wskazaniem na Hiszpanie ,Portugalia na wielkich imprezach jak do tej pory nigdy nie konczyła wcześnie zawodów no po za Koreą i Japonią .Na Euro 2004 doszli do Finału,w 2006 roku zajeli 4 miejsce,na Euro 2008 skoczyli w 1/4 ,Hiszpania po za euro 2k8 nie wyszła dalej niż 1/4 ale z drugiej strony Portugalia po za Ronaldo nie ma nikogo kreatywnego patrząc na drugą linie Hiszpani to można powiedziec że mecz jest praktycznie roztrzygnięty jedyne bramki jakie Portugalia strzeliła to bramki ze słabą Koreą anie w meczu z WKS i Brazylią nic nie pokazali były to słabe mecze u hiszpanie było inaczej po wpadce z Szwajcarami musieli kolejne mecze wygrywac,ze słabym Hondurasem to wiadoma sprawa lecz z Chile ten mecz do prostych nie należał chodz go wygrali ,zespół Hiszpani jest żądny sukcesu i będą chcieli przejsc do kolejnej rundy, chodz mecz może miec różny scenariusz to myśle że jesli nie w regulaminowym czasie to w dogywce hiszpanie będą górą.Siła rażenia jaką dysponują jest ogromna,Portugal po za Ronaldo nie ma kim po prostu straszyc,Jesli Torres znajdzie się w koncu w tym turnieju to może byc naprawde zle dla Portugal.Taktyką hiszpanie będzie przynajmniej mi sie tak wydaje wyelminowanie z gry Ronaldo,no i oczywiscie będą prubowali swojej gry na całej szerekosci boiska.Jesli Hiszpanie nie popełnią błędu w obronie to mogą to spotkanie jak najbardziej wygrać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
.W tym meczu moga zadecydowac indywidualnosci np Cristiano Ronaldo ktory w poprzednich meczach niemial zbytnio szczescia gdzie jego fenomenalne strzaly mijały nie znacznie bramke albo obijał słupki.
...........
Jednak patrzac na ostatni mecz Hiszpani to pozwolili sie zdominowac Chile w 1 polowie co prawie skonczyło sie golem.
............
Sadze ze Portugalia jeszcze nie odkryła wszystkich swoich kart.Dodatkowo jeszcze nie stracili bramki.Niewiadomo na co ich stac gdy zagraja na 100% swoich mozliwosci.
............
Stawiam na Portugalczykow i licze na to ze w tak waznym meczu Ronaldo błyśnie ????
Ronaldo w poprzednich meczach to miał może ze dwa fenomenalne strzały, w słupek z WKS i w poprzeczke z Koreą, ale oddał ich chyba z 20 jak nie więcej! Momentami irytowała mnie jego postawa. Szczególnie w meczu z Brazylią. Dostał piłkę i nie wazne czy to był 20 czy 40 metr, od razu strzelał na upartego a piłka leciała dalekoo od celu. Albo te jego wolne z 40metrów i ciągłe próby strzałów. Owszem ma dobry strzał który potrafi zaskoczyc,ale jak widac że nie idzie to przeciez warto pomyślec i dośrodkowac, na pewno byłoby groźniej!
------
Nie pozwolili sie zdominowac Chile tylko Chile ich zdominowało, a to różnica moim zdaniem. Chile wtedy wyszło takim pressingiem, że Hiszpanie nie mogli już pograc tak jak lubią od początku meczu.
--------
To, że nie stracili bramki to akurat jest jak gdyby domeną Portugalczyków. Do tego Brazylia zagrała równie asekurancko jak Portugalia i w ogole nie zagrażała ich bramce to gola stracic nie mogli, a mecz z WKS to było jedno z gorszych meczów tego Mundialu! A Korea cóż starała się, ale nie dali rady.. Często osiągają niskie wyniki w ostatnim czasie. Raz przez swoją nieskutecznośc i brak napastnika z prawdziwego zdarzenia, a dwa dzięki dobrej grze w obronie.
--------
Może i błyśnie, ale czy pokaże dobrą grę to powątpiewam, pewnie znowu będzie strzelał na upartego. A egoizm w takim meczu nie będzie popłacał. Hiszpanie grający zespołowo powinni być lepsi.

----------------------------------------------------
Tak podsumowując odpowiedzi na wyżej wymienione cytaty i dodając pare słów teraz sądze. że ten mecz zakończy się wygraną Hiszpanów. Tworzą oni kolektyw. Może nie zachwycili aż tak jak podczas Euro2008, ale dalej potrafią grac to co uwielbiają. W mojej opinii to Hiszpanie udowodnią swoją klase i wygrają ten mecz. Łatwo nie będzie, ale jednak mimo wszystko więcej atutów widzę po stronie La Furia Roja.

typ : Hiszpania @ 2,00 bah ✅1:0
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Śmieszą mnie wypowiedzi że Cristiano Ronaldo coś pokaże...Gra bardzo przeciętnie na całych tych mistrzostwach i napewno w takim meczu nic wielkiego nie pokaże.Nawet się nie wyróżnia na tle pozostałych zawodników zalicza dużo strat a te jego strzały...brak słów...z każdej pozycji byle by oddać strzał bezsensu...No i oczywiście te jego przewracanie się i czekanie na faul też mnie rozśmiesza...Ogólnie On jak i Rooney nie są gwiazdami tych mistrzostwa a przecież tak zapowiadano_O Ronaldo mowili ze juz w meczu z Brazylią pokaże na co go stać no i pokazał....Dla mnie dzisiaj wygra ekipa Hiszpanii która ma więcej indywidualności a zawodnicy pokroju Villa,Torres,Iniesta,Xavi pokażą że ograć jak by nie patrzeć średnio grającą ekipę Portugalii nie jest tak trudne jak się niektórym wydaje...
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
mhm dołączę się do dyskusji na temat Ronaldo. we wszystkich trzech meczach fazy grupowej był wybierany na man of the match. w ciągu swojego przebywania na boisku oddał 17 strzałów, z czego 7 w światło bramki. gwoli przypomnienia strzały w słupek i poprzeczkę nie są liczone jako shots on target. Robson zarzucił mu egoizm na boisku, a ja muszę w tym momencie mocno oponować. jego drużyna strzeliła 7 bramek na mistrzostwach, tak? on miał udział w dwóch bezpośrednio, bo jedną strzelił, a drugiej asystował. niemniej jednak przynajmniej w 2 pozostałych także brał udział, on zaczynał te akcje. poza tym posłał jeszcze takie dwie piłki do partnerów, że powinno być 9 bramek. co do wolnych to skłaniałabym się przy tym, że zagrożenie związane ze strzałem jest dużo większe, niż z dośrodkowania. po pierwsze on nie strzelał z boku boiska, tylko mniej więcej ze środka. po drugie to właśnie Ronaldo jest bodaj najlepszym specjalistą od główek w zespole. po trzecie potrafi strzelić fenomenalnie i niejednokrotnie to udowadniał. nikt nie jest maszynką, która każdy wolny będzie posyłać do siatki. nawet becks tak nie miał ;-)
imho wszystko w tym meczu zależy od portugalczyków. hiszpanie niczym mnie nie zaskoczą, wymienią 700 podań, większość dołem na maks 25 metrów. będą starać się posłać prostopadłą piłkę do swoich napastników i tyle. oni nawet z daleka bardzo rzadko próbują coś ustrzelić, oczywiście oprócz sytuacji oczywistych. natomiast portugalia może zagrać różnie i tu można upatrywać jej szansy.
osobiście jestem przekonana, że zobaczymy widowisko na poziomie spotkania anglia - niemcy. i mimo wszystko stawiam na ronaldo jako man of the match, a jak będzie przekonamy się za dwanaście godzin.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
jego drużyna strzeliła 7 bramek na mistrzostwach, tak? on miał udział w dwóch bezpośrednio, bo jedną strzelił, a drugiej asystował. niemniej jednak przynajmniej w 2 pozostałych także brał udział, on zaczynał te akcje.
Ronaldo potrafi świetnie grać jak ma z kim grać. Dobrze było w ManUtd , gorzej jest w Realu trochę a w reprezentacji sam nie zawojuje. 7 bramek strzelili marnej Korei Północnej , która powiedzmy sobie szczerze była totalnym outsiderem. Ronaldo przeciw Korei strzelił kuriozalnego gola i zważmy na to , że normalni obrońcy i bramkarz nie zachowali by się w ten sposób. Owszem asystował ale nie porównywajmy lini obrony Korei do Hiszpanii bo to ogromna różnica.
Z racji tego, że oglądam mecze w Primera Dvision a zwłaszcza Realu jestem w stanie powiedzieć jak się ma obecna forma Ronaldo do tego co prezentuje na MŚ. Indywidualnośc nie pomoże przy takiej obronie jaką ma Hiszpania. Jeśli reszta drużyny Portugalii nie będzie grała na miarę oczekiwań to ujrzymy podobny pojedynek do wczorajszego meczu Brazylii z Chile, tyle, że Portugalia może strzelić jakiegoś gola honorowego. Dzisiaj padną bramki i co do undera to nie ma sensu tego nawet stawiać. Hiszpania musi iśc na żywioł bo jeśli nie zaczną strzelać więcej i grać skuteczniej to w późniejszej fazie mogą mieć problem i dobrze o tym wiedzą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
mate4pl zauważ że Portugalczycy owszem strzelili 7 bramek,ale w meczu z Koreańczykami, którzy klasowym zespołem to raczej nie są. Owszem grali ambitnie, próbowali iśc do przodu i coś strzelić bo ich mecz był transmitowany w TV więc chcieli się pokazac przez co Portugal miało wiecej okazji na gre z przodu. Przeciwko Brazylii czy WKS jakos sobie nie pograli w ogóle.
A propo stałych fragmentów gry to najlepiej główkującym jest w tym zespole Bruno Alves. Przypatrz się jak wysoko wychodzi on w powietrze. W pamieci ciągle mam jego bramke z LM przeciwko Atletico Madryt.
A to, że wybierają go na man of the match przecież nie oznacza,że gra wspaniale, bo gra przecietnie. A niektóre wybory FIFA nie są obiektywne moim zdaniem, w ogóle to nie wiem na jakiej zasadzie te wybory się odbywają więc nie będe komentował tego...
Owszem nikt od niego nie wymaga cudów. Ale te jego strzały naprawde są irytujące. Sądze, że więcej dla zespołu zrobiłby gdyby podawał partnerom. A te wszystkie statytsyki które przytoczyłaś zanotował we wspomnianym meczu z Koreańczykami.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Taktyka Portugalii podaj do Ronaldo chyba jets troszkę za prosta jak na Hiszpanię, która ma większą siłe rażenia i lepszych rozgrywających. Siłą Portugalii są skrzydła, Ronaldo, Simao no i Tiago gra całkiem ładnie. Mam jednak wątpliwości, że uda im się przezwycięzyć hiszpańską ofensywę. Mam nadzieję, ze tym razem oprócz mnóstwa celnych podań Xavi i spółka pograją ciut szybciej i tym samym zaskoczą przeciwnika.
 
blugrn-52145 0

blugrn-52145

Użytkownik
w ogóle to nie wiem na jakiej zasadzie te wybory się odbywają więc nie będe komentował tego...
wyboru zawodnika meczu dokonują internauci na stronie FIFY
Robson//No to już wiemy dlaczego Ronaldo zostaje man of the match trzy razy z rzędu w meczach Portugalczyków ...
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
man of the match wybierają ludzie na stronie fify ;-) natomiast jeśli chodzi o zawodników grających z onaldo to żaden z nich nie jest jakimś ogórkiem i amatorem, także też nie ma co dramatyzować.
być może portugalia będzie chodzić ze spuszczonymi głowami, a być może zagrają jak brazylia wczoraj. mimo że większość ludzi tutaj na forum miała wielkie wątpliwości co do gry np. kaki ;-) a jak było to wszyscy widzieliśmy.

Robson// Życzmy sobie przede wszystkim dobrego widowiska ;) A kto miał racje to się okaże po meczu i tak niech pozostanie. Nie ma co więcej wyrażac swojego zdania, każdy inaczej myśli i fajnie, że można podyskutowac kulturalnie na ten temat ;) Pozdrawiam
 
S 0

s1mq

Użytkownik
Dla mnie Hiszpania jest dzisiaj zdecydowanym faworytem, dziwi mnie tak wysoki kurs na ich wygrana (w expekcie 2.1), myslalem ze bedzie on oscylowal w granicy 1.7~ Nie dosyc ze Hiszpanie maja lepszych indywidualnie pilkarzy, praktycznie na kazdej pozycji, to sa jeszcze lepsi jako druzyna, stanowia druzyne i co najwazniejsze w Hiszpanii w przeciwienstwe do innych druzyn np. Francji, Anglii, pilkarze sie lubia i przyjaznia, to na pewno wplywa pozytywnie na druzyne. Mysle ze ten duzy kurs jest podyktowany tylko i wylacznie wpadka 1-0 ze Szwajcaria na poczatku turnieju... ale badzmy szczerzy, Hiszpania sie rozkrecila... Dzisiaj bedzie prawdziwy test z... no wlasnie z kim ? z Portugalia, bez Naniego, gdzie wiekszosc ludzi czasy swojej najlepszej gry ma za soba, oprocz paru indywidualnosci. Portugalia nie pokazala tak naprawde nic ciekawego ani w meczu z WKS ani w meczu z Brazylia ktory byl tak naprawde grany towarzysko. Wrecz przeciwnie, WKS lepiej wypadl i mial wedlug mnie wieksze szanse na wygrana w tym meczu. 7-0 z jakas marna Korea Polnocna o niczym nie mowi bo widac bylo dokladnie ze Korea przesunela obroncow po stracie gola na 1-0 i chcieli koniecznie zdobyc bramke przez to ze byl to pierwszy mecz transmitowany na zywo w tym kraju za zgoda ich wielkiego przywodcy. Reasumujac Hiszpania dzis zwyciezy i innego scenariusza nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom