>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Paragwaj - Japonia [wtorek 16:00]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Wtorek 29 czerwca 2010r
[16:00] Paragwaj - Japonia 2,10 3,15 3,40
Stadion : Pretoria -&gt;Loftus Versfeld Stadium

Paragwaj kontra Japonia. Lepsze wrażenie w fazie grupowej sprawili moim zdaniem Japończycy. Szybkośc ich akcji, świetne stałe fragmenty gry i świetne realizowanie założonej taktyki. Paragwaj jakby chciał jak najmniejszym nakładem sił wygrywac swoje mecze. Najpierw zabezpieczają tyły, a potem skupiają się na grze do przodu gdzie przecież mają świetnej klasy napastników jak Barrios, Valdez czy Cardozo. Ciekaw jestem tego pojedynku. Moim zdaniem Japonia nie stoi na straconej pozycji, ale czy tak będzie to się okaze.
Zapraszam do dyskusji ;)
 
S 1

splot

Użytkownik
jak dla mnie będzie to najciekawsze spotkanie 1/8. Japonia gra po prostu świetnie, grają zespołowo. Sam na sam z bramkarzem zawodnik potrafi podać do kolegi to już jest klasa piłkarzy. Paragwaj zrobił co miał zrobić i wyszedł z grupy. Rutyniarze mistrzostw świata. Ale czy sprostają dobrej ekipie Japonii ?
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
mi ekipa Japonii zaimponowała dopiero w meczu z Duńczykami. Spięli się i zagrali niesamowicie, czy powtórzą ten wyczyn z Paragwajem? Mam nadzieję, że tak, jednak chłopaki z Ameryki to gracze waleczni i na pewno nie oddadzą zwycięstwa łatwo. Będzie dobry mecz.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Paragwaj - Japonia

Typ:1
Kurs:2.05

Kolejny mecz 1/8 finału mistrzostw świata zapowiada się bardzo interesująco ponieważ spotkają się dwie bardzo dobrze spisujące się drużyny a mianowicie reprezentacja Paragwaju i Japoni. Udział obydówch drużyn w tej fazie mistrzost jest małą niespodzianką ale wysztskie drużyny z Ameryki spisują się po prostu rewelacyjnie nic więc dziwnego, że w swoim kolejnym meczu to Paragwaj jest faworytem. Myślę, że Paragwaj miał duże szczęście, że trafił akurat na ekipę Japoni ponieważ nie jest on aż tak dobra jak inni uczestnicy 1/8 finału. Jest to rywal jak najbardziej do ogrania słynący głównie z doskonalego wykonywania stałych fragmentów gry i dość dobrej obronny z grą pozycyjną jest już dużo gorzej. Natomiast Paragwaj zarówno w obronnie jak i w ataku spisuję się naprawdę znakomicie i myśle, że wygra ten mecz dzięki czemu odniesie juz ogromny sukces.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
na tym mundialu doszło już to paru spotkań między zespołami z Azji i Ameryki Połódniowej jak to tej pory bilans nie jest korzystny dla Azjatów

Argentyna:Korea Południowa 4:1
Brazylia:Korea Północna 2:1
Urugwaj:Korea Południowa 2:1

Kazde z tych spotkań azjaci przegywali bilans 8-3,pop prostu Azjatyckim reprezentacją nie leży gra z Zespołami z Ameryki Południowej.Japonia zachwyciała chyba wszystkich w meczu z Danią,równie dobrze tak mogą zagrac z paragwajem ale nawet sam nie daje im duzych szans .Z Drugiej strony wykonywanie stałych fragmentów gry w tym elemencie będą przeważac aż 3 z 4 bramek zdobytch zdobyli po stałych fragmentach gry :]

Także para jest nieprzwidywalna jednak ja stawiam na Paragwaj ;)
 
koper 29

koper

Użytkownik
Zwycięstwo Paragwaju jest pewne. Oglądałem Japonię w meczu towarzyskim z Koreą PŁD. i Japonia przegrała ten mecz grała beznadziejnie - i dziwi mnie że tak wysoko zaszła dziś dostanie baty od Paragwaju.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Japonia poza meczem z Dania nic wielkiego jak do tej pory to nie gra...a czemu nam się tak podobali Azjaci w meczu z Duńczykami?Bo pięknie wykonywali stałe fragmenty gry.Paragwaj gra według mnie na wyższym poziomie dotychczasowe mecze i to oni wygrają no chyba ze znowu Japonia zaskoczy swoimi wolnymi;)ja poszukam chyba czegoś w stylu over/under niż wytypować zwycięstwo którejś z ekip...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ten mecz to No Bet, Paragwaj może i jest lepszy ale już na tych MŚ nie takie rzeczy widzieliśmy, Japończycy dobrze strzelają wolne, co za tym idzie starzały z dystansu będą ich atutem. Ja mam przeczucie że Japonia zagra w kolejnej fazie.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Dzisiaj ogólnie obydwa mecze No Bet jak dla mnie. Japonia zagrała lepiej, niż tego oczekiwano, po Paragwaju osobiście oczekiwałem czegoś więcej, jednak wyszli z pierwszego miejsca więc nie można im niczego zarzucić. Paragwaj ma silny i solidny skład, Japonia dysponuje szybkością i dobrym zgraniem, chciałbym żeby awansowali bo ich pojedynek z Danią był jednym z najlepszych imho. Jednak co tutaj postawić? Nie mam pojęcia. Żaden typ mnie nie przekonuje, a z kursów nic nie mogę ciekawego znaleźć, może ktoś ma jakiś pomysł, najlepiej z argumentacją?
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


TYP: Paragwaj awansuje ✅
Kurs: 1.6
Buk: Betgun


Bez względu na to, jaki wynik by tutaj nie padł, któraś z drużyn może po raz pierwszy w historii wystąpić w ćwierćfinale największej piłkarskiej imprezy. Ja stawiam na bardziej doświadczonych zawodników Paragwaju. Każdy zachwycał się Koreą Południową i jak przyszła walka na całego z Urugwajem to odpadli. Tutaj mamy bardzo podobny pojedynek. Ameryka południowa vs Azja. Spodziewam się powtórki i piłkarze Paragwaju podobnie jak Urugwaj wyeliminuą egzotyczną ekipę z Azji. ”Guarani” jak mowa o graczach Paragwaju w fazie grupowej pokazali się z niezłej strony. Podopieczni Gerardo Martino słynęli dotychczas z uporczywej defensywy, ale ich taktyka (4-3-3) pokazuje, że zespół usposobiony jest bardzo ofensywnie. Trudno się temu dziwić, zwłaszcza jeśli atak tworzą tacy gracze jak: Roque Santa Cruz, Nelson Valdez i Lucas Barrios. Mimo tego Ci gracze jakoś nie urządzają festiwali bramek. W meczu z Nowa Zelandia bylo przecież tylko 0:0. Selekcjoner Japończyków Takeshi Okada zwłaszcza w meczu z Danią pokazał, że jego podopieczni potrafią nieźle radzić sobie w ofensywie, jednocześnie zaniedbując tylne formacje. Najbardziej wysuniętym piłkarzem w zespole jest Keisuke Honda, autor dwóch trafień w tym turnieju. Nie idzie z przodu = podaj do Hondy, może coś wykombinuje. Taka jest taktyka Japonii w kryzysowych sytuacjach. Nie spodziewam się zacietego meczu, no moze jedynie w 1-szej połowie, gdzie sił bedzie jeszcze duzo. Potem przewaga Paragwaju pownna się coraz bardziej uwidaczniać. Japończycy i Paragwajczycy do spotkania przystąpią bez osłabień poza tym dla wielu zawodników jest to niepowtarzalna szansa na wejście do elitarnej grupy ośmiu najlepszych zespołów narodowych świata. W tym spotkaniu wbrew pozorom jest faworyt i uważam że jest nim Paragwaj. Dla mnie awans do ćwierćfinału będzie naprawdę dużą niespodzianką, której nie powinno być. Dogrywka możliwa, dlatego stawiam na awans.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dzisiaj ogólnie obydwa mecze No Bet jak dla mnie. Japonia zagrała lepiej, niż tego oczekiwano, po Paragwaju osobiście oczekiwałem czegoś więcej, jednak wyszli z pierwszego miejsca więc nie można im niczego zarzucić. Paragwaj ma silny i solidny skład, Japonia dysponuje szybkością i dobrym zgraniem, chciałbym żeby awansowali bo ich pojedynek z Danią był jednym z najlepszych imho. Jednak co tutaj postawić? Nie mam pojęcia. Żaden typ mnie nie przekonuje, a z kursów nic nie mogę ciekawego znaleźć, może ktoś ma jakiś pomysł, najlepiej z argumentacją?
Chcesz pomysł, nie dotykaj tego i odradzam wszystkim, sam piszesz że mecz ci nie pasuje, ja podzielam twoje zdanie. Zostały jeszcze 2 spotkania w tej fazie, jako takiej niespodzianki nie było w poprzednich, a nie chce mi się wierzyć że nie bedzie. Jak na realia tego turnieju dzień bez niespodzianki - dzień stracony. Ja się nie zdziwię jak Japończycy awansują ale tak czy inaczej spotkanie jest dla mnie jest wielką niewiadomą.
 
K 0

kofin

Użytkownik
Żaden typ mnie nie przekonuje, a z kursów nic nie mogę ciekawego znaleźć, może ktoś ma jakiś pomysł, najlepiej z argumentacją?
Pomysł 1: rzuty rożne (under).
Pomysł 2: kartki (under).
Argumentacja: statystyki :p
 
mate4pl 45

mate4pl

Użytkownik
imo w tym meczu można zaryzykować over 2,5. kurs na tobecie 2,40 jak najbardziej zachęca do takiego grania. obie ekipy mają super rzuty wolne, być może po jednym z nich padnie bramka. potem będzie ofensywa z drugiej strony, kontrataki itp. póki co w 1/8 w większości spotkań padał over, dlaczego nie tym razem? value moim zdaniem spory.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja myślałem bardziej nad underem obie ekipy nie są aż tak mocne, że by ryzykować stratę bramki ponieważ nie mogą być pewne że ją odzyskają. Jeśli mecz bedzie wyrównany, a taki się zapowiada to wydaje mi się że jeden gol może wszystko rozstrzygnąć. I chyba bukmacherzy podzielają moje zdanie bo kursy na under 2,5 są w granicach 1,55 /1,65
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Nie rozumiem tych, co piszą, że Paragwaj prezentuje się w RPA bardzo dobrze. Grają kompletny piach, tak jak zresztą każda ekipa z tej grupy, oprócz ostatnich 15 minut w wykonaniu Włochów oczywiście;) Remis z Włochami po niesłusznie podyktowanym dla nich rzucie wolnym, wygrana po kiepskiej grze z fatalną Słowacją oraz bezbramkowe żenujące widowisko z Nową Zelandią mnie nie przekonują. Z kolei Japonia nie jest zespołem, który potrafi zdominować spotkanie, jednakże gra bardzo mądrze, jest skuteczna. Koncert dała w drugiej połowie meczu z Danią, w której nad jej grą można było się rozpływać wręcz;) Paragwaj jest, podkreślę jeszcze raz, słaby na tych mistrzostwach. Kurs na awans Japończyków w Pinnacle zupełnie mnie zadowala.
Japan to Advance to Quarter Finals 2,46 Pinnaclesports
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W pełni popieram vrazzo. Japonia gra zdecydowanie lepiej od swoich rywali, grają szybką piłkę, przykład z Danią był bardzo dobry. Japonia grupę miała zdecydowanie cięższą, bo tam od razu było wiadome że wszystkie drużyny liczyły się w walce o awans. Paragwaj w swojej grupie miał Nową Zelandię, Włochów i Słowację czyli grupę zdecydowanie słabszą. Do tego Włosi praktycznie nic nie grali więc można powiedzieć że wszystkie drużyny w tej grupie reprezentowały taki sam, bądź podobny poziom. Japonia gra ciekawy football, może nie wszystkie nazwiska są znane, bo po prostu się o nich nie mówi, ale ta drużyna zrobiła na mnie duże wrażenie, o ile nie największe ze wszystkich drużyn na mundialu. Mam tutaj na myśli postawę wobec swoich możliwości.
Japonia awansuje - 2,36
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Było blisko, gdyby nie ta poprzeczka to kto wie... Szkoda, że nie ma już żadnego reprezentanta Azji bo jak dla mnie wnieśli oni całkiem sporo do tych MŚ. Gratulacje dla Paragwaju, zagrali po swojemu i się opłaciło, ciekawe jak daleko zajdą?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom