>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Holandia - Słowacja [poniedziałek 16:00]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
Poniedziałek 28 czerwca 2010r
[16:00] Holandia - Słowacja 1,45 3,85 7,00
Stadion : Durban -&gt;Moses Mabhida Stadium
Może tym razem nie zachwycili swoją grą w fazie grupowej, ale byli do bólu skuteczni. Komplet zwycięstw, ba w ostatnich 11 meczach o punkty wszystkie wygrali. Oczywiście mowa o Holendrach. Do gry wrócił Arjen Robben, to może byc punkt zwrotny w ich stylu gry. Jeżeli ktoś ma tego dokonac i porwac partnerów to własnie Arjen Robben. Przy nim zupełnie inaczej grać będzie Sneijder. A Słowacy cóż, jedynie przeciwko Włochom mogli się podobac. Czy Słowacy są jednak w stanie zagrozić Pomarańczowym? Ja w to wątpie, a jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Holandia. Ciszę się, że Oranje
nie wykorzystali jeszcze swoich wszystkich atutów i nie przeszli swojej grupy niczym burza jak to było dwa lata temu, bo mogło by się podobnie skończyć. Tak mamy wyleczonego już z kontuzji Robbena, który może popsuć sporo krwi rywalom. Mam nadzieję, że z czasem rozkręci się Robin, bo pierwsze dwa spotkania w jego wykonaniu bardzo przeciętne a wczoraj nie miałem okazji oglądać.
Słowacja pokonała wczoraj Włochów, ale makarony raczej w wybitnej formie nie byli i była to bardziej ich porażka niż wielki sukces Słowacji. Faworyt tylko jeden, liczę na kolejne wygrane Oranje i oby do finału !
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Ja również myślę, że Holendrzy dopiero nabierają wiatru w żagle i z momentami nudnej gry w fazie grupowej z meczu na mecz będą grali szybciej i bardziej w swoim, ofensywnym stylu. Słowacja już sprawiła nie lada niespodziankę wychodząc z grupy i eliminując Włochów. W tym spotkaniu nikt na nich nie stawiał, jednak obarczeni krytyką za wcześniejsze mecze zdołali się pozbierać i strzelić aż 3 bramki mistrzom świata. Rzadko która drużyna może się pochwalić takim osiągnięciem.
Odnośnie kursów, wątpię, aby stawianie na Holendrów było opłacalne, jak zwykle buki zrobią swoje i obniżą kurs na faworyta. Jeśli szukać ciekawych typów to może over/under albo jakiś handi.
 
P 0

plemnik

Użytkownik
Oczywiste jest to, że kurs będzie mniejszy niż na Słowację, ale bez przesady, nie jest taki mały. Uważam, że kurs plus-minus 1,85 jaki obecnie buki oferują za zwycięstwo Holandii jest w miarę dobrym kursem.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Oczywiste jest to, że kurs będzie mniejszy niż na Słowację, ale bez przesady, nie jest taki mały. Uważam, że kurs plus-minus 1,85 jaki obecnie buki oferują za zwycięstwo Holandii jest w miarę dobrym kursem.
gdzie Ty masz 1,85? Pinnacle dają w tej chwili

1.49 Holandia
4.25 X
8.88 Słowacja
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Za 1,85 grałbym bez wahania, ale za 1,50 moim zdaniem się nie opłaca. To jednak faza pucharowa i zawsze jest dogrywka, karne... Zabraknie trochę szczęścia i mogą się Oranje nie wyrobic w 90minut :razz:
 
sportluk-26178 18

sportluk-26178

Użytkownik
Mam nadzieję, że nie zgasną
Wszyscy chyba dobrze pamiętamy, kiedy Holendrzy bez problemu przeszli fazę grupową z kompletem zwycięstw i trener wg mnie dał graczom za długi odpoczynek. Pojawili się na boisku i nie potrafili rozklepać, o ile mnie pamięć nie myli przegrali z Rosją, która była pod wodzą bardzo dobrego i szanowanego przeze mnie trenera Hiddinka. Teraz to zupełnie inna bajka. Można zauważyć to w ich rozważnej grze. Grają spokojnie, ale skutecznie. Ich zwycięstwa nie są tak porywające i widowiskowe, ale najważniejsze 3 punkty czy też przejście do dalszej fazy rozgrywek. Holandia trafiła teoretycznie najlepiej. Patrząc ze względu na położenie geograficzne to powinniśmy w jutrzejszym meczu kibicować Słowakom, ale ja uważam, że nie mają większych szans. Jedyną ich zaletą może być to, że podejdą do meczu niefaworyzowani, a to może im pomóc, tak jak to było w meczu z Włochami. Nie ma jednak co porównywać Włochów do Holendrów. Zupełnie odmienne style gry. Tak jak tutaj zauważono do gry wraca Robben - motor napędowy zespołu. Jeśli Holandia się nie spali to ten mecz powinien ułożyć się dla nich pomyślnie już w regulaminowym czasie gry. Stawianie na awans po kursie 1.20 jest nieopłacalne, chyba, że w połączeniu z innym zdarzeniem, jednak mistrzostwa są mistrzostwami i o niespodzianki nietrudno. Holendrzy moim zdaniem są niedoceniani. Mało kto widzi ich w pierwszej trójce. Niby słusznie, bo w przypadku zwycięstwa z naszymi sąsiadami najprawdopodobniej zmierzą się z Brazylią (jestem za Chile), ale jak dla mnie Brazylia nie gra tego co kiedyś. W prawdzie Brazylia to jest jednak Brazylia i zawsze może coś szczególnego pokazać, jednak ja w finale nie chciałbym ich widzieć. Wracając jeszcze do tego meczu, jeśli Słowacy odkryli by się to w starciu z Holendrami nie mają większych szans, gdyż Ci linię ofensywną mają o klasę lepszą. Kurs co prawda niski, ale ja zmieszam to z jakimś zdarzeniem i dubel z kursem w okolicach 1.8-2.0 powinien wyjść.

Holandia - Słowacja Typ: 1

Oranje do boju! ????​
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
Zdecydowanie Holandia, w tym spotkaniu nawet dogrywka będzie mega sensacją. Nawet nie mam pomysłu na analizę tego spotkanie, ponieważ ten typ wydaje mi się tak oczywisty ;P
Holandia obrała podobna strategię do Brazylii, porywającego futbolu obie drużyny nie pokazały, ale zagrały wystarczająco skutecznie, aby wyjść z pierwszego miejsca. W tym meczu prawdopodobnie także nie zobaczymy Holandii na pełnych obrotach, poszarpią jak z WKS i wygrają dwoma bramkami. Może zlekceważenie Słowacji przyniesie stratę w postaci jednej bramki, ale nie wpłynie to raczej na wynik końcowy. Oranje!!!
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Mundial obfituje w niespodzianki ale tu nie wyobrażam sobie by Holandia mogła nie wygrać. Słowacy zagrali ambitnie z Włochami i pokazali że po początkowych niepowodzeniach można się otrząsnąć, ale tym razem rywal będzie z najwyższej półki. Jeśli wybiegnie do tego Robben, w szeregach naszych południowych sąsiadów zalęgnie się panika.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
ja bym tak słowacji na straconej pozycji nie dawał dałbym im tam te 10% i nich grają wprawdzie pokonali Włochów,ale makaroniorze grali słabo z drugiej strony po za 9 punktami w grupie Holandia też nic nie pokazała ale znając życie będą grali jak natchnieni i z pewnoscią inaczej niż w fazie grupowej pech Słowacji jednym słowem że trafili na Holandie.Może w tym meczu paść dużo bramek bo jak na razie w każdym meczu padają co najmniej trzy bramki.Siła ataku obu zespołów jest nie porównywalna Holandia ten mecz powinna wygrać w regulaminowych 90 minut.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Jan Mucha - Ambasador Ladbrokes.com o wydarzeniach na Mundialu:
&quot;Oczywiście wygrana i wyeliminowanie Włochów, aktualnych mistrzów świata oraz awans do fazy pucharowej to niesamowite przeżycie. Czujemy się fantastycznie. No i niebawem czeka nas kolejny mecz ze światowej klasy przeciwnikiem, którego już nie możemy się doczekać. Przed nami bardzo trudne spotkanie, w którym jednak nie mamy nic do stracenia i postaramy się sprawić kolejną niespodziankę!&quot;
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Typ: A. Robben (strzeli = tak) ✅
Kurs: 2.30
Buk: Betgun

Na dzisiaj widzę dwa awanse, Brazylia i Holandia. Kursy niskie na awans, więc trzeba szukac strzelców bramek. Naszpikowana gwiazdami światowego formatu reprezentacja Holandii zmierzy się ze Słowacją, która wywalczyła awans do 1/8 finału mistrzostw świata kosztem Włochów. Podbudowani wyeliminowaniem Azzurri, Słowacy liczą na sprawienie kolejnej niespodzianki. Nic nie dzieje się dwa razy. Skoro ten wyczyn udał im sie kilka dni temu teraz bedzie zdecydowanie trudniej. Słowacja nie ma doświadczenia jezeli chodzi o grę na Mistrzostwach Świata. Każdy o tym wie. Przeciętny kibic nie ma pojęcia gdzie to państwo leży nawet na mapie. Poza tym w mecz z Włochami włożyli 200% sił. Po zakończeniu tego meczu niesamowicie zmęczeni. A tu przychodzi kojeny pojedynek. Nikt nie będzie miał im za złe że nie awansują do ćwierćfinału, bo samo wyjście z grupy jest wielkim siucesem dla nich. Dlatego mecz z Holendrami traktują na zasadzie: &quot;a może nóż się uda&quot;. W kraju tulipanów (mowa o Holandii) panują odmienne nastroje, apetyt na conajmniej półfinał jest. Nikt nie wyobraża sobie, by ich marsz ku finałowi mogli przerwać Słowacy. Jeżeli chodzi o składy obydwu drużyn to Vladimir Weiss (trener Słowacji) w najbliższym meczu będzie sobie musiał poradzić bez zawieszonego za kartki Zdeno Strby. W obozie Oranje pod znakiem zapytania stoi występ Wesleya Sneijdera. Na boisku za to od pierwszej minuty powinien się pojawić Arjen Robben. I własnie na niego liczę najbardziej. W tym mundialu nie zdobył jeszcze nawet jednego gola. Najwyższy czas na to. Rywal z niskiej półki. W przypadku wygranej Holandii w stosunku 3:0 lub 4:1 bo mniej więcej takiego wyniku się spodziewam w tym meczu, uważam że Robben swojej nogi dostawi i strzeli bramkę. Czuje się ostatnio jakoś &quot;niedowartościowany&quot; myślę że zrobi wszystko aby zaprezentować się jak najlepiej w tym meczu.


 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
luuudzie za 2,30 że ktoś strzeli jak dla mnie typ nieopłacalny. 2,9 już lepiej, ale czy ja wiem? Zgadzam się, że ma szanse, ale czy wynoszą one 40-50%?
Jesli tak szacujecie, to śmiało grać, jednak w moim przekonaniu taki typ jest bez wartości.
jak napisał kolega niżej, chyba bardziej opłaca się zagrać po kursie 9 na gracza meczu, bo jak Robben strzeli to cały stadion będzie miał kisiel w kalesonach i owacje jak będzie schodził i takie tam :razz:
szansa niedużo mniejsza, a o ile większy kurs!! brawo dla pana czarodz1eja za spostrzegawczość :spokodfhgfh:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam bardzo podobne zdanie jak poprzednicy tj, że Holendrzy nie zawiodą i pewnie przypieczetują awans do kolejnej rundy. Słowacy może i wystrzelili formą w meczu z Włochami, ale trzeba też dodac jak Italia się prezentowała w ostatnim czasie. Dla nich tj Słowaków to już ogromny sukces, ale wcale rewelacyjnego turnieju nie grają. Bo mecze z New Zeland i Paragwajem były tragiczne w ich wykonaniu! Dopiero pzreciwko Italii zagrali bardzo dobre zawody, mozna mówic że mecz się tak i tak ułożył, ale trzbea im oddac to że potrafili aż trzy razy wpakowac im piłke do siatki ! Turniej życia gra na pewno Robert Vittek, który strzelił już sporo bramek. Nie sądze by dwa mecze na tak wysokim poziomie zagrali.
Holandia już z Arjenem Robbenem, a on dodaje zespołowi rozmach w akcjach ofensywnych. Bez niego Oranje może nie grali tak efektownie, ale co ważne wygrywali. Ja tutaj poprostu nie widzę niespodzianki i typuje wygraną Pomarańczowych;)

Typ : Holandia @ 1,45 bet-at-home ✅2:1:cool:
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
znalazłem ciekawy zakład u buka Paddy Power:

myślę, że warto zagrać na to, że pierwszy rzut rożny będzie w 10 lub później minucie. Oczywiście istnieje ryzyko, że Holandia rzuci się do ataku i już w pierwszej minucie będzie rożny, ale kurs 2,10 to moim zdaniem perełka. 10 minut bez rzutu rożnego jest bardzo prawdopodobne, na poziomie 60-70% wg mnie. Zagrałem za 6ojro, nie lubię takich zakładów dlatego tak symbolicznie, ale myślę, że warto ????
Co o tym myślicie?
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Szczerze ? Krytykowałeś wyżej typ na to ze Robben strzeli (2,30 albo 2,90) a tu dajesz taki zakład... Ja wolał bym zainwestować pieniądze w genialnego zawodnika który ma 90min na strzelenie bramki niż w ten rzut rożny do którego może dojść przez jakiś kiks albo po odbitym strzale już w 2 minucie gry. Moim zdaniem źle oszacowałeś ryzyko... i 2,30(zwłaszcza 2,90) &gt; 2,10
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Ok, może macie rację, z tego co przeglądałem poprzednie mecze to tylko z Japonią rzut rożny w 5 minucie a tak to później. Słowacja z Włochami w 22 minucie więc sam nie wiem... Oj tam 6 euro to nie majątek, a może akurat :razz:
A wracając do Robbena, wiadomo, że wszyscy oczekują od niego pięknej gry i na pewno spodziewają się bramki, ja ogólnie kibicuję Oranje i od dawna wierzę w umiejętności Arjena, jednak czy granie, że gość strzeli bramkę po kursie 2,30 jest opłacalne na dłuższą metę? Oczekiwania podobne jak co do Messiego, Rooneya czy Torresa, a jednak żaden z nich jeszcze nie trafił. Mam nadzieję, że macie rację i Robben pokaże się z najlepszej strony i zaliczy trafienie i bardzo mu tego życzę, jednak na takie zdarzenie nie postawię ani złotówki. Jednak tym, co postawili życzę powodzenia i trzymam kciuki za Oranje, do boju :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom