>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sposób na wypłatę

koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Otóż mam pewną sprawę. Chciałem bezpośrednio wypłacić pieniądze z MB na konto bankowe lecz zanim przyjdzie od nich ten list weryfikacyjny to troche minie. A wiec mam pewien sposob tylko nie wiem czy on podziala. Mogłbym wplacic do jakiegos buka wszystkie pieniadze z MB i wyplacic na konto bankowe. Tylko czy jest taki buk ktory umozliwia wyplate na konto bez wczesniejszego depozytu ta metoda?? I czy z jakiegos buka mozna wyplacic na konto bankowe np. mojego kolegi??
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Możesz z MB przelać na na konto MB znajomego i znajomy Ci wyplaci.

Znajomy w sumie nie musi być znajomym, poszukaj na forach, może Ci ktoś wymieni MB na konto bankowe.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
List z MB bardzo często nie dochodzą, sprawdź sobie inne sposoby potwierdzenia, będzie szybciej i pewniej (przelew minimalnej kwoty na konto bankowe jest po kilku dniach). Jeśli masz swoje konto to polecam ten sposób. Robisz to jeden raz, a później masz już spokój.

Wypłacanie od bukmachera na cudze konto bankowe ZAWSZE jest ryzykiem (może niewielkim, ale kombinując w taki sposób musisz liczyć się z tym, że SAM dajesz bukmacherowi okazję do stwarzania problemów). Nawet jeśli uda Ci się to mogą przyczepić się w przyszłości, jeśli będziesz chciał wypłacić na inne konto...

Odradzam za to znajdowanie osób do wymiany pieniędzy: &#39;MB - konto bankowe&#39; z osobami, których nie znasz. Widziałem już setki tematów &#39;xxx to złodziej&#39; - jeśli źle trafisz to po pieniądzach.

Generalnie - im mniej kombinujesz tym mniejsza szansa, że się natniesz ;).

Bukmacherzy, którzy wypłacają na konto bankowe po depozycie z MB na pewno się znajdą. Pamiętam, że kiedyś w bah nie było z tym problemu, ale lepiej poczekaj na odpowiedź kogoś kto robił podobną transakcję w ostatnim czasie.
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
w pinnacle można wypłacić w dowolny sposób, także inny od metody wpłaty ???? trzeba tylko wypełnić ich specjalny formularz + przesłać skany karty (jeśli na nią wypłacasz) i dowodu ???? ale to chwila moment, a i wypłaty są błyskawiczne.
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Sprawdziłem Sportingbet, Bah, Pinnacle i nigdzie nie mozna wypłacić na konto bankowe osoby trzeciej... Jakiś inny bukmacher może akceptować tą formę
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Możesz wypłacić na jakiekolwiek konto, tylko przy wpłacie wpisz twoję imię i nazwisko jako właściciela konta, a konto nawet jeśli jest na kogo innego, to i tak kasa dojdzie, najważniejszy jest numer konta, i inne dane banku, imię i nazwisko nie ma żadnego znacznia, bo i tak bank przyjmie taki przelew bez problemu...
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Możesz wypłacić na jakiekolwiek konto, tylko przy wpłacie wpisz twoję imię i nazwisko jako właściciela konta, a konto nawet jeśli jest na kogo innego, to i tak kasa dojdzie, najważniejszy jest numer konta, i inne dane banku, imię i nazwisko nie ma żadnego znacznia, bo i tak bank przyjmie taki przelew bez problemu...
Jestes tego pewny bo mam zamiar przelac troszke kasy na konto i wlasnie nie wiem czy jak wykonam taki przelew to bedzie w 100% bezpiecznie
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
jestem tego nawet 200% pewny, naprawdę dla banku to żadna różnica jakie naswizko będzie wpisane, robiłem tak nie raz, tzn: z konta innej osoby wypłacałem na moje.
To norma, przecież i tak buk nie wie do kogo to konto może należeć.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Otóż mam pewną sprawę. Chciałem bezpośrednio wypłacić pieniądze z MB na konto bankowe lecz zanim przyjdzie od nich ten list weryfikacyjny to troche minie. A wiec mam pewien sposob tylko nie wiem czy on podziala. Mogłbym wplacic do jakiegos buka wszystkie pieniadze z MB i wyplacic na konto bankowe. Tylko czy jest taki buk ktory umozliwia wyplate na konto bez wczesniejszego depozytu ta metoda?? I czy z jakiegos buka mozna wyplacic na konto bankowe np. mojego kolegi??
Jedyna firma w ktorej ja robie takie akcje o ktorej piszesz jest betclic jesli masz tam konto i wplacisz przez moneya bez problemu mozesz wyplacic na konto bankowe czeka sie srednio na kase od 2 dni do 5 dni Pozdr
I nigdy nie robia oni wielkich problemow!!!
 
Do góry Bottom