>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Andrzej Gołota

Status
Zamknięty.
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Jeżeli widzieliście jak wyglądał łuk brwiowy mistrza Andrewa i widzieliście jego zapał do walki to nie powinniście z niego więcej szydzić :!:

Co do walki z Brewsterem, Lenoxem i Tysonem to:
- manager Lenoxa przed walką zaoferował bajońskie sumy w zamian za &quot;zastrzyk na wzmocnienie dla Andrewa&quot; - czyli poprostu Andrzej coś dostał w żyłe że był jak mucha w smole.

Co do innych walk hmm no cóż..... hmm w USA liczą się tylko 3 rzeczy:
Kasa !!!!
prochy
sex

Zauważcie że każdy amerykaniec jest strasznie chciwy na kasę.
I DON King to dla mnie taka niezdrowa czarna owca która ustawia wiele walk, specjalnie żeby zbić mnóstwo kasy w zakładach bukmacherskich czy innych.
Pamiętacie wywiady jakich udzielał Don odośnie Andrzeja tuż przed walką :?:

Andrzej ma szansę być wielkim bokserem i zostanie białym mistrzem świata ... i takie tam annały pod jego adresem
a potem za 20 min jeszcze bardziej słodził Mollo, nawet w każdych wiadomościach to pokazywali jak ten Don krzyszy MOLLO MOLLO ....
Dla mnie to fałszywiec i gość którego prędzej czy później ktoś powinien usunąć z tego biznesu :kwasny4565::kwasny4565:


ANDREW jesteś WIELKI
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Popieram Krzysiu ????
Oglądałem walke Gołoty i uwazam że stoczył bardzo dobry pojedynek, ten cały Mollo to nie bokser , lecz jakaś przylepa, od 4 rundy tylko sie &quot;kleił&quot; do naszego pięściarza i atakował głowa...Pare razy już był tak zaćmiony po bombach Andrzeja Gołoty że nie wiedział gdzie jest jego narożnik ????
Lewe oko Gołoty wyglądało fatalnie:

Brawo dla mistrza ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom