>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Andrzej Gołota

Status
Zamknięty.
D 0

darek

Forum VIP
Panowie ku*** wkur**** się. Czekałem na to gówno w ogóle nie spałem przez Jędrusia czekałem, aż zdobędzie ten upragniony tytuł. Przed samą walka poszedłem po chipsy i sok, wróciłem jak Jędruś leżał ????
Kurwa cały dzień czekałem, oglądałem jakieś beznadziejne filmy, później gale boksu ( nie wiem co to dokładnie było, ale na Polsacie :p ) a tutaj bulwa minutowa walka aaa…co on to zrobił, jak można się tak zachowywać, no amator !!!
Jędruś na emeryturkę, a ja już nigdy nie będę czekał na gale boksu :[ dość tego !!!
Andrzej dziękujemy za wszystko !!! Adijooos ;)
Nawet sędziwie nie pomogli, bo nawet nie mieli do tego okazji :|
Wie ktoś może ile Gołota otrzyma za te 60 sekund na ringu.
Postał, poleżał, poszedł…
BULWAAAaaa !!!!

ooo tutaj jeszcze stal ... :|

tutaj juz upadal...

tutaj padal...

oo a tu sobie wygodnie lezal ????

kolejny raz lezy sobie, teraz w innej pozie...

teraz sedzia konczy ta &#39;zacieta&#39; walke :| która trawala dokladnie 53 sekundy yhmm...

na tym zdjeciu prawie sie poplakalem ????

Szok!!!
Gołota rozbity przez Brewstera!!!
Brewster zniszczył Gołotę!!!
Andrzej Gołota zdemolowany przez Brewstera!

Brawa dla Adamka !!!
[ Dodano: Nie Maj 22, 2005 08:26 ]
Brewster: Gołota był stworzony dla mnie
53 sekundy! Tyle potrzebował Lamon Brewster, by znokautować Andrzeja Gołotę.
- Gołota był stworzony dla mnie. Wielokrotnie oglądałem jego walki i wiedziałem, że trzyma ręce zbyt wysoko – powiedział Brewster. – Gołota nie mógł mnie pokonać. Nikt nie jest w stanie mnie pokonać, to samobójstwo – dodał Amerykanin.
- Byłem dziś jak F-16, a Gołota jak bombowiec B-52 i ja go zestrzeliłem. Nie twierdzę, że jestem wielki jak Lennox Lewis czy Mike Tyson, jednak jestem mistrzem i chcę jak najdłużej pozostać na szczycie - zakończył Brewster.

Hmmm... ????
Andrzej dziękujemy Ci za te lata… cóż, smutno się robi, jak kolejny polski bokser idzie na emeryturę w nie najlepszym stylu. Ale Andrzej jest bez wątpienie najlepszym polski pięściarzem!!!
Większość zapamięta Gołotę z takich walk jak z Lewisem, Bowem.
Będą pamiętać jak Endrju uciekł z ringu w walce z Tysonem
Mało kto zapamięta wygrane Andrzeja w wielkim stylu…
Edrjiu dziękujemy Ci za te wszystkie lata !!!
Moim zdaniem to już najwyższy czas zakończyć karierę i się już nie kompromitować !!!

Na pewno ktoś z userów, oglądał ten zacięty pojedynek, może pochwalicie się odczuciami ;)

Pytanie brzmi :
Endrjiu lutuj czy daj Se spokój ? ( Ja juz odpowiedzialem )
 
roman_katecheta 2

roman_katecheta

Użytkownik
no cos ty on byl sparalizowany gdyby byla kupiona wytrzymaql by do drugiej rundy chociaz... a nie rekordy bije bylo 93 sek. teraz poszlo w 53;) i tak dobrze ze nie uciekl hehe a mial szanse jak wypadl z ringu gdyby go nie podnosili to kto wie juz by go nie bylo... bo chicago potrzebuje mistrza i ja nim bede buahahahaaa....
z tym lutowaniem to raczej nie bedzie w co bo endriu walczyl juz o wszystkie pasy i ani razu nie wygral [endriu daj se na spokoj, odkurz te wedki io na rybki smigaj!!!] pozatym jak na tak doswiadczonego zawodnika powinien zachowac sie inaczej przytulic sie przeczekac a nie stal jak kolek, serio lepiej gdyby uciekal cos robil, a on stal i dostal taki lomot na jaki zasluzyl, nie mial chlopak szcescia do walk o tytuly a zaczelo sie od porazki z bowe i chwytem golota machen w kroczen bach... no niestety...
a co do najlepszego piesciarza to ja i tak obstawalbym za michalczewskim gdyby bnie szwaby to by dogonil rockego marcziano no ale coz nie udalo sie jak na polaka przystalo... odkad nam rozkradli polske siegajaca od morza do morza zaczelo sie wszystko sypac... eeehhh...;) pzdr
 
didier 0

didier

Użytkownik
Ja zaraz po walce usnolem rano jak sie obudzilem to myslalem ze przespalem kolejne rundy i widzialem tylko 1. Jak wlaczylem radio to w wiadomosciach sportowych mowili ze Golota pobil nowy rakord i ze wytrzymal na ringu 53 sekundy. Dopiero wdety do mnie dotarlo ze widzialem cala walke.
Mysle ze Golota nie byl jeszcze gotowy do tego pojedynku.
 
B 0

barrera

Użytkownik
Gołota &quot;zaczął&quot; zbyt sztywno. Walka nie była kupiona... Brewster trafił swoim cepem w ucho i to spowodowało szok ???? dalej juz widzieliśmy co się stało. To głównie po tym ciosie Gołotą wstrząsnęło. Pamietamy jego walke z Lenoxem kiedy też zaczął zbyt stremwany. Gołota to w sumie świetny bokser ale jego siła psychiczna była i jest bardzo słaba. Nie wytrzymuje poprostu presji. Szkoda że nie doszło do walki jego z Saletą :/
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Gołota juz w sobote moze wrocic w dobrym stylu do ringu, jesli wygra to moze w niedalekiej przyszlosci dostanie jeszcze jakas szanse walki o ktorys z mistrzowskich pasow..
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Moim zdaniem prawie pewna jest wygrana Andrzeja jutro, ale co do szanse o walki o pasy to nie ma żadnych, nie te lata, nie ta forma, a po za tym jak dla mnie obojętnie z kim by walczył pewna przegrana, to nie to samo co kiedyś gdy walczył za swoich najlepszych lat.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jak dla mnie A.Gołota to już gwiazda boksu i bohater gdyż jako jeden z nielicznych podją walke z Mikem Tysonem w której nie miał szans ! Mówią że Gołota podją tą walke dla hajsu ale przeciez teraz wszyscy robią wszystko dla hajsu dlatego za tamten wyczyn należy mu sie szacunek ! W jutrzejszej walca Gołota może początek mieć dobry lecz w całej walce ma małe szanse chociażby ze względu na wiek i brak rytmu bokserskiego ! I tak będe kibicował Gołocie bo przecież to Polak ???? ????
 
cineklodz 0

cineklodz

Użytkownik
A co powiecie na to:


Andrzej Gołota - 1.04
Remis- 34.00
Jeremy Bates- 9.00

Bates jest raczej przecietnym bokserem (21-13-1). Ostatnie 3 walki przegrywal dosc wyraznie:

* Styczeń 2007. Guillermo Jones (34-3-2). TKO 1 runda,
* Sierpien 2006. Evander Holyfield (41-8-2). TKO 2 runda.
* Kwiecien 2006. Ray Austin (24-4-4). TKO 2 runda.
* Grudzien 2005. Zack Page (13-13-1). Na punkty.

Za Andrzejem przemiawiaja statystyki (38-6-1). Jednak na ringu nie pojawil sie od maja 2005. Ostatnie pojedynki to porazki.
Wszyscy pamietamy nierozstrzygniety pojedynek z Tysonem i ucieczke Polaka z ringu.
Menager chcial znalezc Golocie łatwego przeciwnika, a czy znalazl dowiemy sie po walce.

Moim zdaniem kurs na Bates&#39;a jest bardzo interesujacy. Za 2 dyszki nie zaszkodzi zagrac.
 
T 0

tomek1982sopot

Użytkownik
Andrzej Gołota powrócił po dwóch latach nieobecności na bokserski ring.
9 czerwiec wygrana w 2 rundzie z Jeremy Bates
6 październik wygrana w 6 rundzie z Kevin McBride

19 stycznia zmierzy się z Mike Molo na gali Roy Jones JR vs Tito Trinidad

Mollo vs McBride
http://pl.youtube.com/watch?v=rz5WmdB29Cw
http://pl.youtube.com/watch?v=Ib49EN0BCbM&amp;amp;feature=related

Mollo vs Binkowski
http://pl.youtube.com/watch?v=c_lSynab378&amp;amp;feature=related

Bilans walk Andrzeja Gołoty
http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=4345&amp;amp;cat=boxer

Bilans walka Mike Mollo
http://www.boxrec.com/list_bouts.php?human_id=69219&amp;amp;cat=boxer

Zwycięzca tej walki powalczy o jeden z prestiżowych tytułów mistrza świata.
 
S 0

starosta

Użytkownik
nadchodzi godzina w której Andrzej podejmie pojedynek z Mike&#39;m Molo..
Ogólnie to kurs na Andrzeja jest zachęcający: 2,50
Na pewno Andrzejowi będe kibicował.. czy postawię wątpię.. ????
a Wy jak myślicie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja jednak wątpie bo jak wiemy Andrzej Gołota może uciec z Ringu :p , a tak zupełnie poważnie to Gołota to jakiś wybitny bokser nie jest więc zdecydowanie postawię na Molo jeżeli będę stawiał
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
z chęcią postawiłbym na Mollo ale to wbrew z moim patriotyzmem :jezora: a kurs na Mollo nie najgorszy 1.50 (bet365) :spokodfhgfh:
 
S 0

starosta

Użytkownik
Brawo Andrzej ????
Andrzej nie jest już tym samym Andriu jakim był 6 lat temu..
Mimo że dał sie trafić parę razy i spuchł całkiem całkiem, nie odpuścił i męczył Michałka do końca..
Sędziowie zdecydowali o wygranej Andrzeja jednogłośnie, ja też nie miałem wątpliwosci kto wygrał.
Molo jak ćma do światła pchał sie pod pachę Gołoty, aż dzwine, że Andrzej nie skręcił mu karku &#39;niechcący&#39;.. Molo od 6 rundy nie walczył tylko sie chował, niech sie Michałek cieszy że ustał do końca bo dziadek Andrzej mógł mu spuścić niezłe manto gdyby nie uciekał.. ????
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
panowie, a kto wygrał drugą walke? trynidad vs roy? bo albo ja jestem ślepy, albo rzeczywiście nigdzie tego nie ma :/
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
o dzięki, co jak co, ale onet mnie w tym momencie zaskoczył ????

a co do walki Gołoty, to moim zdanie powinna być zakończona przez TKO wcześniej na korzyść Andrzejka... przecież Mollo nie miał siły stać na nogach, a jak zaczął uciekać w ostatniej rundzie to mi się go żal zrobiło... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom