>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niejasności, niezgodności.

marnik 18

marnik

Forum VIP
Jeżeli macie pytanie odnośnie konkursu na które nie ma odpowiedzi w REGULAMINIE to to jest właśnie temat w którym można o to zapytać.

Jednak najpierw radze zapoznać się z REGULAMINEM:!:

Wszystkim życzymy ponadto miłej zabawy w konkursie :wink:
 
fc_barcelona 0

fc_barcelona

Użytkownik
Najlepiej serwujący zawodnik: Matej Kaziyski
przypadkowo nie podałem w typach długoterminowych najlepiej serwującego. proszę o dodanie. Dziękuje.
zrobione // Marnik
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Ja mam takie małe pytanie może niedoczytałem. Kiedy na tych bukach: Unibet, Tobet, Safebet pojawia się zakłady na LŚ z typami poszczególnych meczy bo jak narazie widzę tylko zakłady długoterminowe
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Ja mam takie małe pytanie może niedoczytałem. Kiedy na tych bukach: Unibet, Tobet, Safebet pojawia się zakłady na LŚ z typami poszczególnych meczy bo jak narazie widzę tylko zakłady długoterminowe
Oferta pojawi sie pewnie dopiero na 1-2 dni przed meczami.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie typów na konkretny dzień.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, w temacie Piątek 04.06.2010 można tylko typować z czterech meczów rozegranych w piątek (bo w przykładzie w tym temacie są podane również mecze sobotnie).
I mam taką propozycję, aby zawsze w pierwszym poście w temacie odnośnie typowania na konkretny dzień, były podane mecze, z których można typować.
Dobrze zrozumiałes. Dla mnie jest to na tyle oczywiste, że jesli podaje date i dzień tygodnia w nazwie tematu to można zamieszczać w nim tylko typy z danego dnia. Nie widze potrzeby wypisywania jeszcze spotkań. Jeżeli użytkownicy bedą sie mylić to pomysle nad zmianą. // Marnik
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
No właśnie ja z prośba bo nie zrozumiałem. Chcialem zamienić mecz Niemcy- Polska na mecz:
Włochy- Francja typ: 2 kurs: 2,65 bukmacher: Unibet
Niestety musze byc konsekwentny. Nazwa tematu to Piątek 04.06.2010, więc mecze z soboty niestety nie mogą być tu podane. W regulaminie jest wyraźnie napisane, że zadnych zmian nie ma // Marnik
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
Ok no trudno. Czyli mam jakies ujemne punkty czy poprostu sie liczy tak jakbym obstawil tylko jeden mecz??

Mecz rozliczony po kursie 1.0 Polecam lekture regulaminu lub tematy z typami na konkretny dzień. Wszytsko jest tam napisane. // Marnik
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Mam pytanie czy jest jakaś granica najniższego kursu? Bo wiem że najwyższy to 4.00 a wyzszy bedzie i tak po 4.00 rozliczany.

nie // Marnik
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Nie ukrywam, że moja wiedza dotycząca siatkówki jest mała stąd proszę zrozumieć moje pytanie.

W typach długoterminowych mamy wytypować pięciu finalistów. Wiadomo, czterej pierwsi to zwycięzcy grup i tu wszystko jest jasne. Jednak co to piątego to, jeśli dobrze sobie przypominam chodzi o dziką kartę, czyli po prostu mamy odgadnąć kto otrzyma dziką kartę na występ w fazie finałowej tegorocznej LŚ?

FIVB odeszła od dzikich kart. 5 zespołem bedzie druzyna z najlepszym bilansem pkt z 2 miejsc. // Marnik

Ass// Dziękuje Tobie Marnik i panom, którzy odpowiedzieli na PW ;)
 
G 277

geryx

Użytkownik
9. Oprócz typów długoterminowych każdy uczestnik podaje typy na każdy weekend trwania LŚ, aby być branym pod uwagę w klasyfikacji generalnej należy podać minimum 16 typów w trakcie trwania konkursu.

czyli trzeba podać 16 typow minimum, ale czy te 16 typów musi być rozłozone na wszystkie weekendy LŚ, czy po &quot;wyrobieniu&quot; ich można nie typować w niektóre weekendy siatkarskie?
bo w treści jest dwuznaczność
W ciagu trwania całego konkursu trzeba podać minimum 16 typów, nie trzeba typować w kazdy weekend. Zaraz Dopisze w regulaminie stosowna informacje, zeby nie było watpliwości. // Marnik
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Tak tylko dodam, że najskuteczniej atakujący zawodnik to nie tylko atakujący. Byc może Ci o to nie chodzi, ale tak tylko zaznaczam bo możesz przecież dac tam równie dobrze środkowego jak i przyjmującego.
Jeżeli tak, to nie zmieniam. Nieaktualne ????
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Prosiłbym o zmianę w tych na Piątek! Post #28
Podałem:
1. Serbia - Chiny (+2,5) 2,0 Unibet
2. Włochy - Francja 2,65 Unibet
A proszę o zmianę na:
1. Serbia - Chiny (+2,5) 1,8 Unibet
2. Włochy - Francja 2,65 Unibet
Nie wiem jakim cudem podałem taki typ, przepraszam i proszę bardzo o zmianę. Dzięki z góry!
Niestety zgodnie z regulaminem zmiana typu jest niemozliwa. Moge poprawić ewentualne drobne błędy typu literówki, lecz całego typu nie bede zmianiał. // Marnik
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
No trudno, regulamin to regulamin! pozostaje jedynie mieć nadzieję, że żółtki wygrają tego 1 seta ???? Pozdrawiam i sorki za kłopot
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Chciałbym zrezygnować z udziału w konkursie,z powodu powodzi,wiecej czasu zajmuje wypompowywanie wody,niż myslenie nad typami.....Z góry przepraszam,ale siła wyższa,na moje miejsce napewno ktos wskoczy,także nie będzie problemu,pzdr:-|
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jest kilka osób, które podało jako Najlepszego Libero - Aleksieja Verbova, którego zabraknie w tegorocznej Lidze Światowej. Spotkania juz się rozpoczęły. Czy Ci użytkownicy będą mogli jeszcze zmienić Typy ? Popełnili błąd niezauważając braku w kadrze tego znakomitego zawodnika.
Według mnie mogliby dostać szansę ????

Niestety trzeba byc zorientowanym w tym co sie typuje i dwa razy pomysleć a dopiero potem cos napisać. Zmian nie będzie. // Marnik
 
Do góry Bottom