>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Unibet: Zakład Bez Ryzyka – 100% do 200 PLN

xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Unibet - Zakład bez ryzyka - 100 % do 200 PLN !

Aby otrzymać bonus należy
1. zarejestrować konto w Unibet z promocyjnego linku
2. Zaakceptować bonus w zakładce Moje Konto
3. Obstawić zakład przedmeczowy o wartości do 200 PLN i kursie min. 1,40
Jeśli zakład okaże sie przegrany Unibet zwróci Ci kwotę do 200 PLN w środkach bonusowych ! (Aby go wypłacić należy obrócić x6 razy po kursie min 1,4. Więcej informacji na stronie Unibet.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Takie cos dostalem na e-mail:
Witaj XXX
Postaw na mecz Polski z Finlandią i zgarnij 30zł w razie wpadki! Zakład bez ryzyka - dokładnie tak!
Wykorzystaj go i postaw na swojego faworyta w meczu towarzyskim.
Promocja jest ważna od 28 maja od godziny 9:00 do 29 maja do rozpoczęcia meczu (17:00)
Twój pierwszy zakład za minimum 80zł na mecz Polska - Finlandia będzie podlegał promocji
Promocja nie dotyczy zakładów na żywo.
Świetna okazja na odrobienie strat?!
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
Rowniez 2 promocja ale dla wszystkich:
Tylko w ten weekend, masz szansę dostać od nas 40 zł specjalnego bonusu za grę w naszym kasynie na Ruletce i BlackJack&#39;u! Zaczynamy już w piątek a kończymy w poniedziałek! Wystarczy że zagrasz za €20, a bonusowa kasa - niezależnie od tego czy wygrasz czy przegrasz, będzie na Ciebie czekać już we wtorek! Zapraszamy do gry!
Aby wziąć udział w promocji, należy w ciągu 4 dni (od piątku do poniedziałku) zagrać za min €20 na ruletcę lub BlackJack&#39;u w naszym kasynie! Możesz to zrobić na jednej lub kilku maszynach, masz duży wybór! Jeśli to zrobisz, już we wtorek dostaniesz od nas 40 zl, które nie będzie obciążone obrotem!
Możesz grać na każdej ruletce i każdym stole do BlackJack&#39;a! Wybór należy do Ciebie!
40zł będzie dostępne dla osób które zagrały za min, €20 już we wtorek od 15:00, wystarczy że sie zalogujesz!
Promocja obejmuje tylko Ruletkę i BlackJack&#39;a dostępnego na stronie Unibet
40zł jest maksymalną stawką bonusu dostępną w tej promocji
Gra w Kasynie na żywo nie podlega promocji.
Promocja trwa od 28.05.2010 od godz. 00:01 do 31.05.2010 do godz. 23:59

Czyli 10 na czarne i 10 na czerwone i 40 zl za free oczywiscie ryzyko male jest no ale promocja warta polecenia ????
 
D 23

djpavelas

Użytkownik
Czyli 10 na czarne i 10 na czerwone i 40 zl za free oczywiscie ryzyko male jest no ale promocja warta polecenia ????
Równie dobrze można zrobić w ten sposób, że stopniowo np. 5E na red i 5 na black a potem jeszcze raz taki sam zakład i wyjdzie na to samo ... mylę się? bo mam ku temu pewne wątpliwości a chciałbym się upewnić, bo sam tak zrobiłem ;)
 
B 22

bogdanjutek

Użytkownik
poklikałem 100 na czerwone i czarne po 0.1 euro jedno 0 wypadło. 5minut zabawy 39zeta nadziei na przyszle wygrane ???? dobry sposób małe ryzyko
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
skoro 100 razy postawil 0.1 na czerwone i 0.1 na czarne czyli 100 * 0.2 daje nam 20EUR - już nic nie musi :p
 
K 0

kajkokokosz

Użytkownik
Mnie tym &quot;systemem&quot; wypadło 4 razy 0, ale obrotu zrobiłem coś na 25 euro. Więc zarobione ok 36zł w 5 minut roboty. Warto skorzystać. Będą drobne na MŚ ???? !!
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
To nie lepiej raz postawić 10 na czerwone, 10 na czarne, 1 na 0
Jak wypadnie 0 to nawet na plusie będziecie, a jak inne to stracicie 1EUR a obrót zrobiony...
A tak bawicie się w kręcenie 100 razy :]
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
To nie lepiej raz postawić 10 na czerwone, 10 na czarne, 1 na 0
Jak wypadnie 0 to nawet na plusie będziecie, a jak inne to stracicie 1EUR a obrót zrobiony...
A tak bawicie się w kręcenie 100 razy :]
No i to jest chyba najlepszy sposób.
Teraz tylko czekać na kase do wtorku.
 
Do góry Bottom