>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MadAngel

M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Witam :]

Zrobiłem dobrze komu trzeba to zakładam temat :] Nigdy nie podawałem typów, nie prowadziłem żadnego tematu czy bloga itp bo jakos nie kreciło mnie udowadnianie ze jest sie pro typerem. Gra tak z 7 lat, swoje wnioski wyciągnąłem. Ostatnio mało co stawiam bo jakoś zaczęło mnie to nudzić, nie mniej cos sie czasem trafi.

Na kokosy sie nie napalajcie ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Milan - Juventus 1 @2,00 (4/10) unibet ✅/3-0

Oglądam Juventus od dawien dawna i ostatnie pare miesięcy to beznadzieja jakiej jeszcze nie widziałem. Nie podoba sie to również kibicom którzy juz obrzucali piłkarzy czy autokar, ostatnie 2 domowe mecze to dym na trybunach. Zac to trener tymczasowy, Blanc już sie zdymisjonował, morale fatalne, jedyne o czym wszyscy myślą to aby ten sezon sie juz skończy i aby o nim zapomnieć. Milan dziaduje ale z takim Juve powinien sobie poradzić. Z Genuą dostali bamkę po rzucie rożnym, sami mieli swoje okazje, byli więcej przy piłce. Boriello otrzymał ogromny kredyt zaufania w postaci powołania do szerokiej kadry na pewno będzie chciał sie pokazać.

Rosario - Velez Sarsfield 2 @1,95 (2/10) bet365⛔/0-0

Dla Rosario mecz bez większego znaczenia bo i tak beda grać o utrzymanie, podzielono drużynę na 2 części, wśród tej która ma gra przeciwko Velez jest 5-6 zawodników którzy nie maja żadnego lub 1-2 występy. Goście przy dobrym układzie mogą jeszcze powalczyć o Copa Sudamerica wiec myślę beda sie starać.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
AEK - Olympiakos 1 @2,05 (2/10) bwin✅/2-1
Szósta kolejka play-offów, Olympiakos jak we wcześniejszych meczach osłabiony oraz dodatkowo wykartkowany po meczu z Arisem, nie wystąpią Nikopolidis (b 32/0), Mellberg (o 29/3), Żewlakow (o 23/2) Dudu (p 20/4), Maresca (p 24/4), Leonardo (p 22/2) Datolo (p 7/0), Zairi (p 19/2), Galletti (p 9/2), Diogo (n 17/2), Lua Lua (n 17/5) i Derbyshire (19/6). AEK jeśli wygra to przeskoczy Oly w playoffach w których zwycięstwo i gre w eliminacjach LM i tak zapewnił już sobie PAOK, dlatego daje spore szanse gospodarzom.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wie weit kommt die Elfenbeinküste im Turnierverlauf (nur Endposition zählt)? (15-06-10 16:00)
Koniec w fazie grupowej @2,05 (3/10) bet-at-home✅
Korei Pn nie biore pod uwage bo tam sie inwestuje w broń a nie w sport. Brazylia w szeroki gronie faworytów myślę że nie zawiodą i tam przynajmniej 1/4 osiągną. Buki bardziej faworyzują drużynę z Afryki, dla mnie to raczej napompowana przez media drużyna z kilkoma nazwiskami z Europy, mimo iż Portugalia ostatnio nie błyszczała to licze że na turniej sie zbiorą tym bardziej że właśnie pierwszy mecz moze sie okazać kluczowy.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mexico - Uruguay 1 @3,85 expekt (2/10) ⛔ 0-1
Meksyk gra o pełną stawkę, remis niewiele im da bo mają gorszy bilans niż Urugwaj, poza tym dla mnie pokazali sie do tej pory lepiej. Wątpię że to co przypomina Francje jeszcze coś namieszało, kurs atrakcyjny.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Luzern - St. Gallen 1 @1,80 expekt (2/10) ✅/4-0
Pierwsza kolejka, St. Gallen przed sezonem bardziej sie osłabiło niż wzmocniło, sparingi wypadły kiepsko. Luzern to 4 drużyna poprzedniego sezonu.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wisła Kraków - Siauliai over2,5 @1,72 (2/10) bwin ✅ /5-0
Dla mnie atrakcyjny kurs, w pierwszym meczu 0-2 po słabej grze, po tygodniu u siebie powinno być lepiej, zresztą wypada wygrać wysoko
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Arsenal - Milan 1 @1,85 (2/10) expekt ⛔/1-1
Milan zagra bez Huntelaara, Silvy i Ronaldinho, jedyny sparing co rozegrali to porażka 2-0 z jakimiś noł-nejmami. Arsenal po raz 4 organizuje Emirates Cup do tej pory 2 razy go wygrali, bardziej myślę będzie im zależeć na wyniku.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zenit St Petersburg(-1) - Auxerre AH 1 @2,35 (2/10) bet365 ▶ /1-0
Już widziałem pojawiają się typy na Zenit, mnie również po losowaniu zaciekawiła ta para. Sezon w Rosji trwa, Zenit jest liderem, od lipca na 6 meczy wygrali 5, są pieniądze sprowadzono kilku niezłych graczy myśli sie perspektywicznie. Auxerre trochę niepewnie zaczęło sezon, dla mnie Rosjanie powinni wypracować sobie zaliczkę u siebie, w przypadku wygranej jedna bramką zwrot
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Inter - Juventus: Ilość żółtych kartek w meczu (czas reg.) Więcej niż 4,5 @1,85 bwin 2/5 ⛔ 3 żółte ... :|

bet365 na over 5,5 daje @1,72 a bwin na over 4,5 @1,85 ???? Prestiżowy mecz, oba klubu za sobą nie przepadają, raczej nikt nikogo nie będzie oszczędzał powinniśmy zobaczyć masę brutalnych fauli, znając życie to pewnie ktoś i z czerwoną wyleci :]
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Pyrek - Kazadi (kto lepszy 7.11 ?) 1 @1,45 4/5 STS TzG ???? ✅
Ogładałem tydzień temu odcinek i Pyrek wypadał w oczach sędziów najlepiej plus otrzymała zdecydowanie najwięcej smsów od widzów którzy ją po prostu lubia. Jest faworytka do wygrania całego programu, Kazadi prawie co odpadła ostatnio, jej koniec w programie jest bliski, dostaje dużo mniej smsów ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mam Talent klasyfikacja odcinka: Kamil Bednarek @2,00 STS 2,5/5 ✅
Kamil był jedną z najjaśniejszych postaci pierwszego etapu, zyskał ogromną aprobatę od jury. Jest pewniakiem do wejścia do finału i jednym z faworytów do ogólnego zwycięstwa, już widziałem że zaczyna koncertować. W programie dzielą ich tak żeby Ci teoretycznie &quot;najlepsi&quot; co mają największe szanse występowali w udzielnych odcinkach i narazie leciutko przechodzą, podobnie powinno być i teraz, zreszta to młody i sympatycznych chłopak ludzie będa głosować ????
Pyrek - Kazadi (kto lep.14.11) 1 @1,35 STS 4/5 TzG ✅
To samo co tydzień temu ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Zwycięzca Półfinału (Która para dostanie najwięcej głosów od widzów?) Monika Pyrek/Robert Rowiński @1,45 tobet 5/5⛔
Monika od paru odcinków dostaje masę wiecej smsów od innych uczestników podobnie bedzię jutro ????
/brak słów..Monika z odcinka na odcinek wygrywała a tu nagle jakis model..
/tobet dał zwroty.. ;p
dodatkowo do dubelka
Kto awansuje do finałowego programu? Paweł Ejzenberg @1,40 tobet✅
Paweł to niewidomy wokalista który jeszcze gra na klawiszach, spokojnie wejdzie do finału, dzisiaj pewnie nawet wygra odcinek.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kaiserslautern - Köln 1 @2,0 unibet 1/5
Z tego co mi wyrzucił translator w Koln 5 piłkarzy oraz asystent ma świńską grypę, u innych nie wiadomo czy są jakieś objawy. 2 z nich regularnie gra i przewidzianych było na ten mecz Mohamad i Brecko nie wiem jak ten Mato Jajalo. W poniedziałek mają miec dobrowolne szczepienia. Koln na wyjazdach 1-1-7 9:20, nie śledze ligi niemieckiej ale Kaiserslautern w tym sezonie solidny przeciętniak. Kursy spadaja tak ze stanu 2,05 do 1,90, moze do niedzieli ktoś jeszcze wypadnie ????
http://www.kicker.de/news/fussball/bundesliga/vereine/547254/artikel_H1N1_Auch-Jajalo-liegt-flach.html

/edit sry nie przyuważyłem godzine temu Verti to wrzucił;p
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Udinese 2dnb @2,40 expekt 1/5 ✅/1-2
Juventus zupełnie bez formy oraz z niekończąca sie plagą kontuzji, Udine bez problemów oraz w b. dobrej formie. Juve w czwartek przegrany mecz pucharowy, Udine cały tydzień wolny. Ze względu na marke kursy na rywali zawsze atrakcyjne, grzech nie spróbować ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wisla Plock - Ruch Radzionkow 1 @2,7 1/5 betsson, bwin ✅ /2-0
Ruch ma dwa sparingi dziś z Wisła i jutro z Stalą Bielsko-Biała i ten jutrzejszy jest dla trenera ważniejszy,cześć piłkarzy zostaje na siłowni aby zagrać jutro, dzisiaj szanse dostaną głównie testowani zawodnicy. Mecz rozgrywany w Keszczowie gdzie Wisła przebywa na obozie od wtorku, zdążyli tu już przegrać 2-3 z Widzewem, wcześniej jednak dwa zwycięstwa 2-1 z MKSem Kutno i 4-0 z OKSem Olsztyn.
/sry ze późno dodałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dania U17 - Polska U17 1 (-1) AH @1,97 1/5 bet365 ⛔/0-1;o
Nie jest łatwo wystawiać kursy bo reprezentacje juniorskie na ogół grają niewiele meczy. Duńczycy mają bardzo dobrą młodzież, na szczeblach juniorskich rywalizują z najlepszymi w Europie. W eliminacjach euro u17 na 3 meczy wygrali 3 z bilansem bramek 10-0. Mecz rozgrywany podczas turnieju w La Mandze, tutaj wcześniej pokonali Norwegów 5-1 i zremisowali z Belgami 1-1. Polacy dla porównania z Norwegami i Belgami zremisowali po 0-0. Zespół składa sie głównie z zawodników ME, jak dla mnie mamy niewielkie szanse ???? Mecz trwa 80min, zaczyna sie o 13:00 w przypadku wygranej jedna bramka jest zwrot.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Sampdoria - Genua Liczba kartek under8,5 @1,83 1,5/5 bet365 ✅ 3 zółte;]
linia bardzo wysoko ustawiona na ogół w meczach jest 3,5 4,5 no czasem w tych &quot;gęstszych&quot; 5,5 ale wiadomo że derby. Ostatnie mecze h2h to dużo kartek ale wiadomo ze to trochę loteria a 9 na mecz to naprawdę sporo, tym bardziej ze obie ekipy o nic nie walczą już w tym sezonie.
Spotkanie poprowadzi pan Morganti http://pl.soccerway.com/referees/emidio-morganti/59442/ który ostatnio zasłyną z tego że Melo na facebooku nazwał go złodziejem bo nic nie chciał gwizdnąć :p
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
MSHK SKP Zilina - SHK 37 Piestany x2 @2,55 0,5/5 bah⛔ 4-2
Hokej Słowacja Extraliga i mecz barażowy o ekstraklase. Zilina to najsłabsza drużyna ligi cała masa porażek (bramki 127:186) nie licząc młodzieżówki, dzisiaj zagra z zwycięzcą 1 ligi Piestany (bramki 147:67). Nie wiem czy jest az taka różnica klas miedzy ligami ale myślę goście powinni powalczyć, na stronie Ziliny jest ankieta czy klub zostanie w ekstraklasie http://www.mshkzilina.sk/ i na tak zagłosowało 49% na nie 51% (272 głosy) to coś kiepsko kibice w to wierzą :p
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Genoa - Cagliari⛔ 0-1 tutaj kurs na remis wrócił do normalnego poziomu w piątek : /
DW 1-1 @5,3 0,5/5
DW 2-2 @11,5 0,5/5
DW 3-3 @2,46 -lol :F
Chievo - Sampdoria⛔ 0-0 jak na złość????
DW 1-1 @3,8 0,5/5
DW 2-2 @3,9 0,5/5
DW 3-3 @15 0,1/5
Co tu dużo pisać, wiosna we Włoszech w tym roku przyszła wcześniej. Mecze wycofane praktycznie w większości buków jedynie w betfair troche opcji zostało, jeśli mają paść remisy to raczej nie będzie to 0-0 najszybciej 1-1 i 2-2, w serie B połowa spotkań takich ale jeszcze kursów na dw nie ma to naraze zostajemy z serie A :]
Roma - Juventus 1 @2,00 duzo buków 1/5 ⛔ bardzo mocno mnie zaskoczył wynik
Juve bez Chielliniego zresztą i tak z taka grą nikłe szanse na jakikolwiek pozytywny wynik.
 
Do góry Bottom