>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

Status
Zamknięty.
kysu 8

kysu

Użytkownik
Koper musisz brać pod uwagę, że Argentyna za długo nie pogran na MŚ. Automatycznie messi zagra mniej spotkań. Ja bym typował pomiędzy Villa a Torres
 
koper 29

koper

Użytkownik
Koper musisz brać pod uwagę, że Argentyna za długo nie pogran na MŚ. Automatycznie messi zagra mniej spotkań. Ja bym typował pomiędzy Villa a Torres
Ja obstawiam Argentyne na mistrza świata po kursie 10, także spodziewam się że dojdą do finału.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja bym zastanowił się nad Rooney&#39;em bądź też ktoś z dwójki Torres - Villa... Argentyna ma chyba zbyt wiele ofensywnych gwiazd które będą chciały strzelać - Messi, Tevez, Aguero... Poza tym mecze przeciwko silnym Nigeryjczykom, walczącym Koreańcom czy też do znudzenia defensywnie ustawionym Grekom nie będą łatwe i już w przedbiegach reprezentanci Argentyny mogą stracić w walce o tytuł króla strzelców...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
a może Arjen Robben :cool:, Holandia niema mocnej grupy spoglądając pod kontem osiągnięć Dania, Kamerun, Japonia, ostatnio żeby być najlepszym strzelcem nie trzeba dożo strzelać myślę że na 8 bramek Arjena stać, zakładając że w fazie grupowej strzelił by 4 to miałby dobre podstawy, do tego pomarańczowi na pewno zahaczą o półfinał, bo i Robben i Sneijder są w tym sezonie w bardzo dobrej dyspozycji, do tego mają w swojej Reprezentacji paru kolegów ;) którzy też od nich nie odstają :grin:
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Koper musisz brać pod uwagę, że Argentyna za długo nie pogran na MŚ. Automatycznie messi zagra mniej spotkań. Ja bym typował pomiędzy Villa a Torres
Argentyna długo nie pogra? człowieku...

Ja bym zastanowił się nad Rooney&#39;em bądź też ktoś z dwójki Torres - Villa... Argentyna ma chyba zbyt wiele ofensywnych gwiazd które będą chciały strzelać - Messi, Tevez, Aguero... Poza tym mecze przeciwko silnym Nigeryjczykom, walczącym Koreańcom czy też do znudzenia defensywnie ustawionym Grekom nie będą łatwe i już w przedbiegach reprezentanci Argentyny mogą stracić w walce o tytuł króla strzelców...
Argentyna na MŚ najprawdopodobniej będzie grała dwójką napastników , a będą to Higuain i Messi i to właśnie oni będą odpowiadali za strzelanie bramek , więc nie wiem co to za argument że Argentyna ma dużo ofensywnych gwiazd , chyba nie będą grali czterema napastnikami tylko dwoma tak jak zresztą Hiszpania.
Argentyna trafiła do bardzo łatwej grupy a Korea czy Grecja powinny dostać od Albicelestes co najmniej po 3:0 , biorąc po uwagę obecną forme Messiego to on ma największe szanse na króla strzelców i kurs 12 jest bardzo atrakcyjny nawet do grania za większą stawkę.
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Gdyby Dunga powołał Ronaldo to o Króla Strzelców bym się nie martwił... hehe. A tak serio, to typuję Rooney&#39;a! On jest w formie, dobrze gra w kadrze i wydaje mi się, że to on zdobędzie Króla Strzelców, ale o tym przekonamy się po zakończeniu MŚ. ????
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Człowieku? Może rozwiń, skoro uważasz że się myle udowodnij mi to. Ćwierćfinał to max na co ich stać..
Jak ci to mam niby udowodnić? poczekaj do czerwca to sam zobaczysz , jak narazie to ty się ośmieszasz mówiąc że ekipa która według bukmacherów jest w ścisłej czołówce co do zdobycia MŚ daleko nie zajdzie.
Potencjał Argentyny jest potężny i jeżeli tylko wykorzystają pełnie swoich umiejętności to stać ich na ogranie każdego.Znasz chociaż skład Argentyny albo ich ostatnie wyniki że pierdzielisz że dojdą max do 1/4? jeśli znasz to udowodnij to , jeśli nie to lepiej już nic nie pisz.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
No ja widziałem sparingi Argentyny z Niemcami i Hiszpanią i parę meczy z eliminacji i też muszę przyznać że mnie jakoś bardzo nie porwali.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Brat Boom - jak na razie to po za ubliżaniem i durnymi uwagami nie wiele wnosisz do forum. Kim jesteś, że masz prawo krytykować czyjeś zdanie. Wiecznie posługujesz się tymi samymi błahymi argumentami. Nazwiska nie grają w piłkę, jak ktoś uważa, że dojdą max do 1/4 to jego sprawa i jego typ. Argentyna nie jest we formie a argument, że w ataku gra Messi mało mnie przekonuje. Messi mundialu sam nie wygra.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Moim typem jest Rooney, Messi oraz Torres, któremu osobiście kibicuję. Znajdzie się to na pewno w moich typach, ponieważ postawienie każdego z tych trzech wymienionych Panów i ewentualne wejście daje dużo dużo na + ????
 
D 0

djork

Użytkownik
Jak ci to mam niby udowodnić? poczekaj do czerwca to sam zobaczysz , jak narazie to ty się ośmieszasz mówiąc że ekipa która według bukmacherów jest w ścisłej czołówce co do zdobycia MŚ daleko nie zajdzie.
Potencjał Argentyny jest potężny i jeżeli tylko wykorzystają pełnie swoich umiejętności to stać ich na ogranie każdego.Znasz chociaż skład Argentyny albo ich ostatnie wyniki że pierdzielisz że dojdą max do 1/4? jeśli znasz to udowodnij to , jeśli nie to lepiej już nic nie pisz.
Bez Zanettiego, G. Milito, Cambiasso, Gago i prawdopodobnie D. Milito, a za to z takimi gwiazdami jak Otramendi, Jonas, Datolo czy Palermo, to ja również Argentynie sukcesu nie wróżę. Maradona jest słabym trenerem, a już jego wybory to po prostu śmiech.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Argentyna na MŚ najprawdopodobniej będzie grała dwójką napastników , a będą to Higuain i Messi i to właśnie oni będą odpowiadali za strzelanie bramek , więc nie wiem co to za argument że Argentyna ma dużo ofensywnych gwiazd , chyba nie będą grali czterema napastnikami tylko dwoma tak jak zresztą Hiszpania.
Argentyna trafiła do bardzo łatwej grupy a Korea czy Grecja powinny dostać od Albicelestes co najmniej po 3:0 , biorąc po uwagę obecną forme Messiego to on ma największe szanse na króla strzelców i kurs 12 jest bardzo atrakcyjny nawet do grania za większą stawkę.
Messi szczyt formy ma za sobą, a kto wie co będzie dalej... Poza tym nie widzę jakoś Messiego w roli napadziora... Do spółki z Higuainem powinien grać Tevez, a za nimi cofnięty Messi. Tak jak to funkcjonuje w Barcelonie. W Argentynie problem jest taki, że tak naprawdę potencjał w ataku jest tak niesamowity, że mogliby co 4 lata mieć mistrza, ale za to pomoc już woła o pomstę do nieba. Nie znam wszystkich nazwisk powołanych przez Diego, bo sporo grajków jest z Argentyńskiej Ligii i kto wie może to będzie klucz do sukcesu. A decyzja o braku Cambiasso i Zanettiego jeszcze się zemści... Chyba, że Argentyna będzie w takiej formie strzeleckiej, że mimo iż straci kilka bramek to zawsze będzie o tą jedną miałą więcej...
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
trudno wskazać faworyta, bo niestety strzelanie bramek w klubie się na reprezentacje nie przekłada. Przykładem jest chociażby faworyzowany przez niektórych tutaj Messi. Pokazały to m.in. eliminacje do MŚ, gdzie Leo się wstrzelić nie mógł za bardzo. Torres wcale też nie jest pewniakiem, bo nie wiadomo jak zagra po operacji.
Portugalia CR9 może nie wyjść z grupy i nasza Krystyna bramek nie nastrzela za wiele, po cichu licze na WKS, że w końcu coś zwojują i może właśnie Drogba? Holandia ma słabą grupę, więc w zasadzie Robben mógłby faktycznie zrobić sobie podwaliny do korony króla strzelców, półfinał też potencjalnie łatwy rywal się może trafić (Paragwaj). Jeśli Dunga wystawi Grafite, to też może być dobry typ na niespodzianke. W sumie więcej nic mi sie nie nasuwa.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Bez Zanettiego, G. Milito, Cambiasso, Gago i prawdopodobnie D. Milito, a za to z takimi gwiazdami jak Otramendi, Jonas, Datolo czy Palermo, to ja również Argentynie sukcesu nie wróżę. Maradona jest słabym trenerem, a już jego wybory to po prostu śmiech.
Jak narazie to śmiechem można nazwać twoje mądrości , Gago i Cambiasso? a po co oni? jest Mascherano i Veron , Gago? to ten gość który przez cały sezon grzeje ławę w Realu?
Jonas to bardzo waleczny i potrzebny w defensywie zawodnik , Otamendi jest jednym z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Argentynie , Datolo i Palermo nie mają dużych szans na wyjazd do RPA.

Poza tym nie widzę jakoś Messiego w roli napadziora...
Nie widzisz zawodnika który strzelił najwięcej bramek w Europie w roli napadziora?

ale za to pomoc już woła o pomstę do nieba
Żarty sobie robisz?
Mascherano- jeden z najlepszym defensywnych pomocników świata
Veron - kapitalna forma , dwa razy z rzędu uznany najlepszym zawodnikiem Ameryki
Di Maria- od następnego sezonu prawdopodobnie gracz Realu , królewscy wyłożyli na niego 35 mln. Euro.

Jak to jest słaba pomoc to ja nie wiem kto oprócz Hiszpani ma obecnie lepszą.

Messi szczyt formy ma za sobą, a kto wie co będzie dalej...
Jak na moje oko to Messi gra ciągle kapitalnie , ale jeżeli 5 bramek w 3 ostatnich meczach Barcy nazywasz brakiem formy to dobrze by było jak Messi nie miał by formy na MŚ.

Kim jesteś, że masz prawo krytykować czyjeś zdanie.
Jestem kimś kto dobrze zna się na reprezentacyjnej piłce a nie pajacem który ubliża reprezentacji Argentyny tylko dlatego że zobaczył kilka ich nie udanych spotkań w el. albo tak jak ty zobaczył kilka meczów rezerw
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nie rozśmieszaj mnie. Jeżeli jesteś takowy znawca Argentyńskiej reprezentacji to Twoje argumenty nie dość, że są monotonne to jeszcze bardzo skromne. Po za rzucaniem jakiś nazwisk i opisywaniem każdej formacji tylko na zasadzie opisów zawodników, jacy to oni nie są dobrzy w Europie i jakiej to formy nie prezentują, słabizna. Myślisz, że nazwiska grają w futbol ? Opisywane przeze mnie mecze tzw. &#39;&#39;rezerw&#39;&#39; jak to nazywasz, prezentowały słaby poziom, dlatego też uważam, że jeżeli mówimy o przygotowaniach do MŚ, wypadają one słabo. Nie widzę szczególnych powodów dla których Argentyna miałaby tak jak to wyolbrzymiasz, zostać mistrzem. Oczywiście szukając głębiej, jakieś się znajdzie. Ale jak dla mnie Maradona ma sporo nocy nie przespanych przed sobą i lepiej jakby zaczął już teraz myśleć nad formacją i tego typu rzeczami, bo Mundial coraz bliżej, a o Argentynie żadnych ciekawych informacji nie ma.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Nie widzę szczególnych powodów dla których Argentyna miałaby tak jak to wyolbrzymiasz, zostać mistrzem.
O ile pamiętam to stawiasz za to Portugalię w gronie ścisłych faworytów do zdobycia MŚ , chociaż chyba nikt oprócz ciebie nie widzi powodów dla których Portugalia miała by jakiekolwiek szanse w ogóle na przejście 1/8.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Z Portugalią jest tak:
Zagrała całkiem całkiem w barażach. Pokonała stabilną Bośnię i jakby na to nie patrzeć zrobiła duży krok. Już wtedy wszyscy ją przekreślali. W eliminacjach grała przeciętnie ale z pasją. Oglądałem prawie każde spotkanie. Zwłaszcza mecz z przed już bardzo wielu miesięcy z Węgrami i wygraną 3:0. Niepokojące jest tylko to, że Portugalia gra zazwyczaj wycofany futbol. Dlaczego daję jej szansę na finał ? Dlatego, że każde mistrzostwa mają tam jakiegoś swojego czarnego konia a Portugalia w łatwej grupie nie jest i odpowiednie nastawienie oraz taktyka mogą zdominować chociażby Brazylię, która nie ukrywam nie jest we formie również. O Brazylijczykach się nie wypowiadam, ale myślę, że będą mieć problem z wyjścia z grupy.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Żarty sobie robisz?
Mascherano- jeden z najlepszym defensywnych pomocników świata
Veron - kapitalna forma , dwa razy z rzędu uznany najlepszym zawodnikiem Ameryki
Di Maria- od następnego sezonu prawdopodobnie gracz Realu , królewscy wyłożyli na niego 35 mln. Euro.

Jak to jest słaba pomoc to ja nie wiem kto oprócz Hiszpani ma obecnie lepszą.
No spoko ???? Mascherano to jest dobry żeby przerywać akcje i odbierać a nie do rozgrywania. Veron ile ma lat? 36 czy 35 ?
A to, że Di Maria pójdzie do Realu za 35baniek to naprawdę solidny argument za ????
Co do tego, że pomoc woła o pomstę do nieba to w sensie, że nie ma tam kreatywnych zawodników. Chyba, że Ci którzy powołani są z Ligii Argentyńskiej, ale nie mam żadnych informacji ani wiedzy żeby coś o nich napisać.
Co do Messiego i jego dużej ilości goli to spójrz jak gra w Barcelonie. Nie wyobrażam sobie, aby Messi czekał na podania kolegów z przodu. To nie ten typ piłkarza. On powinien grać klasyczną 10 i pewno tak będzie. On będzie cofnięty a przed nim Higuain bo w innej opcji to będzie cienizna, ale co ja tam wiem, przecież to Ty jesteś znawcą reprezentacyjnej piłki, a Ja - pajacem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom