>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pudzianowski vs. Sylvia

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Walka wieczoru:
Open.: Tim Sylvia (25-6) vs. Mariusz Pudzianowski (1-0)
Główna karta:
265 lbs.: Mu Bae Choi (9-4) vs. Travis Wiuff (60-14)
185 lbs.: Travis Lutter (10-5) vs. Rafael Natal (11-2)
155 lbs.: Yves Edwards (37-15-1) vs. Mike Campbell (6-2)
130 lbs.: Tara Larosa (18-1) vs. Roxanne Modafferi (13-4)
Pozostałe:
205 lbs.: Chang Seob Lee (3-4) vs. Łukasz Jurkowski (14-9)
155 lbs.: Matt Lee (11-8-1) vs. Brett Oteri (5-0)
170 lbs.: Ralph Johnson (4-0) vs. Forrest Petz (17-7)
265 lbs.: Paul Barry (3-0) vs. Stipe Miocic (0-0)
185 lbs.: Frederic Belleton (6-2) vs. Anthony Lapsley (16-4)

Pojedynek charytatywny

Open.: Lyndon Byers (0-0) vs. Eric Esch (12-6-1)

Galę organizuje organizacja Moosin w hali DCU Center w Worcester (obok Bostonu) w stanie Massachusetts w USA.
Rywalem Pudzianowskiego będzie Tim Silvia.
Tim Silvia
jest amerykańskim zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Byłym mistrzem w wadze ciężkiej organizacji UFC. Waży 118 kg, mierzy 203 cm.
Pierwotnie walka Pudzianowskiego była zaplanowana na 23 kwietnia, Termin został jednak zmieniony na 21 maja.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Wiecie moze kiedy dokladnie jest walka z Timem Silvią i czy ktos to bedzie transmitowal?????Bo mysle że ta walka bedzie wiekszym dramatem niz katastrofa w Smolensku ???? oczywiscie o Mariuszku mowie.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Co nieco można poczytać TUTAJ
Termin: 21 maja
Gala: &quot;Moosin: God of Martial Arts&quot;
Miejsce: DCU Center (Worcester/Boston)
Co do transmisji to mam tylko takie coś:

Cały wieczór (siedem pojedynków, w tym walka innego Polaka Łukasza &quot;Jurasa&quot; Jurkowskiego z Koreańczykiem Chang Seob Lee) będzie w USA transmitowany na żywo w systemie pay-per-view i kosztować będzie $29,95.

(cytat onet.pl)
Także niezbyt pocieszająca, zobaczymy czy z biegiem czasu coś się jeszcze wyjaśni
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Szokująca i dziwaczna&quot; może być zdaniem amerykańskiego serwisu internetowego bleacherreport.com walka Mariusza Pudzianowskiego z byłem mistrzem federacji UFC w wadze ciężkiej Timem Sylvią. Amerykanie uważają, że Sylvia nie powinien podejmować rękawicy. &quot;Co do diabła strzeliło mu do głowy?&quot; - pisze Bleacher Report.
&quot;Kilka lat temu Tim był uważany za jednego z najlepszych wojowników MMA w wadzie ciężkiej. Ale wszystko zmieniło się na gorsze po walce z Antonio Nogueirą. Sylvia wygrywał, kiedy dał sobie założyć &quot;gilotynę&quot; i poddał się. Przegrać z Nogueirą to nie wstyd, jednak z nikomu nieznanych powodów ta walka zmieniła Tima w koszmarnego zawodnika&quot; - uważa &quot;Bleacher Report&quot;.
&quot;Być może tak stało się gdy Sylvia opuścił UFC, byc może po prostu stał się upośledzony. Później, 19 lipca 2008 roku, nadszedł dzień, który Tim może uważać za jeden z najgorszych dni w swoim życiu. Zmierzył się z wielkim Fiodorem Jemielianienką. Jego zwycięstwo było by niespodzianką, ale niespodzianką był też fakt, że przegrał w 36 sekund&quot;.
&quot;Tim przegrał dwie kolejne walki, a potem zdecydował się walczyć z nowicjuszem w MMA, legendą boksu Rayem Mercerem. Mercer wcześniej w swoim debiucie przegrał w 72 sekundy z Kimbo Slice&#39;em. Weteran Sylvia powinien go zniszczyć, ale tak się nie stało&quot;.
&quot;Tim wyszedł do walki z duża nadwagą i został znokautowany pierwszym ciosem Mercera. Przegrał w 9 sekund. 9 SEKUND!!&quot; - pisze Bleacher Report.
&quot;Potem były mistrz pokonał zupełnie nieznanego Jasona Riley&#39;a. Miał walczyć z kimś innym, ale jego menedżer stwierdził, że tamten rywal był zbyt silny. Teraz mówi się o walce Sylvii z Mariuszem Pudzianowskim. Dla tych którzy nie wiedzą - to pięciokrotny mistrz świata strong manów. Jeśli widzieliście jego pierwszą walkę z MMA to wiecie, że potrafi dominować na ringu&quot;.
&quot;Ten artykuł ma na celu nie tylko poinformować o upadku Tima Sylvii. To apel do niego, by nie walczył z Pudzianowskim. Jeśli podejmie wyzwanie, Pudzian może go zabić. Nie jest już tym samym zawodnikiem co kiedyś, nie ma możliwości, by wygrał&quot;.
&quot;Tim, nie walcz z najsilniejszym człowiekiem świata. Znajdź sobie słabszego rywala. Kiedy wrócisz do pełni formy, wtedy możesz spróbować&quot; - apeluje serwis Bleacher Report.
http://www.youtube.com/watch?v=eUx9OE7DZAo
http://www.youtube.com/watch?v=U6BFzVznbb8
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Bez przesady Pudziana w tej chwili nie stać na wygranie z Silvą. Z całym szacunkiem dla Mariusza ale on jeszcze musi ciężko trenować żeby walczyć chociażby z takim Amerykaninem. Porażka z Emilianienko to nie wstyd bo Fedor praktycznie nie przegrywa, chcoaiż 37 sekund to krótko heh. Nie porównujmy Fedora z Pudzianem bo to tak jak jamnik z pitbullem. To co pokazał Pudzian z Japończykiem nie przekonuje mnie do tego by postawić na Polaka w walce z Timem. Jeśli będzie oferta na tą walkę nie zawaham się postawić na Silvę.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Szkoda, mało trochę na Sylvie i nie zagram po takim kursie, ale będe mu kibicował. Pudzianowski po Japończyku nabrał juz trochę ogłady, mam nadzieję, że jak przegra, to nabierze jeszcze większej i już zapowiedzi o urwanych łbach nie będe słyszał.

A to prawda, że podobno Pudzian mówi, że ma jakąś kontuzję, która może przeszkodzić w walce? Jeśli tak, no to fajna wymówka..
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pudzian raczej nie odmówi, chyba że naprawdę to jakaś poważna kontuzja, zaraz po walce z Japonczykiem mówił że świetnie sie czuje.
Silva po ostatnich walkach widac ze zupełnie bez formy, do tego spasł się i juz nie powinien walczyc a jednak to robi. Co do wyniku to sprawa zostaje otwarta, Pudzian ma ponoc całkiem inna taktyke na ta walke, ale moze byc i tak ze w swojej furi ???? na starcie trafi Silve choc to jest mało prawdopodobne gdyz jednak doswiadczenie tutaj przemawia za rywalem. Walka jest w USA co dodatkowo faworyzuje Silve, który raczej sobie nie da krzywdy zrobic i bedzie punktowac Mariusza.
troche moze nie zrozumiale to napisałem ale.....:razz:
 
zyzo 0

zyzo

Użytkownik
Ja bym nie faworyzowal tak Tima bo praktycznie ma male szanse ale widac buki sie sugeruja walką Pudziana z Kawaguchim, kazdy kto ogladal tą walke moglby powiedziec Pudzian? z Sylvia? no gdzie nie ma szans, ale jest kilka bardzo prostych rzeczy, ktore stawiaja Pudziana gorą nad swoim przeciwnikiem napewno nie jest nią kondycja:grin:, ale siła, kazdy kto interesowal sie wczesniej(mowie tu o czasach troche przed walką pudziana z najmanem) mma widzi, ze Sylvia ktory zdobywal pas mistrza a ten teraz to nie ten sam fighter jakiego ogladalem kiedys napewno stracil na szybkosci i to zapewne przez ta nadwage zawsze jakies skutki pozostawia, ale z psychika tez cos ma nie tak, pudzian najsilniejszy czlowiek swiata pewnie wiele osob sobie nie zdaje sprawy jaką czlowiek moze miec sile majac 56 w lapie, chociaz zapewne cwiczy na silowni lub przynajmniej sie stara;) podsumowujac walka pudziana z Sylvia bedzie wygladala podobnie jak z Kawaguchim chyba, ze pudzian ją zakonczy w 1szej minucie tak jak wiekszosc ostatnich walk Sylvi w ogole powiem wam, napewno o pudzianie juz slyszalo wiele osob ze swiata, ale wygrana bedzie promocją do swiata UFC
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Silva jest wyzszy od Pudziana i jednoczesnie ma dłuższy zasięg ramion, co przy słabej technice bokserskiej Pudziana jest wielkim atutem Amerykanina. Nie wiem jaką taktyke ma Mariusz na tą walkę, ale nie daje szans Polakowi. Mówi, że &quot;tanio skóry nie sprzeda&quot; ale czym ma postraszyć Silve? On stoczył ponad 30 walk, Pudzian tylko dwie. Widać po walce z Japończykiem, że brakuje kondycji Mariuszowi, że jego uderzenia nie były celne. Bardziej te ataki były chaotyczne, bez zastanowienia, bez myślenia a tak się nie da pokonać jak by nie patrzeć byłego mistrza UFC. Owszem Silva już jest stary, przegrywa z każdym ale po to zdecydował się na walkę z Dominatorem żeby jeszcze ktoś o nim usłyszał, że pokona najsilniejszego człowieka świata. Chciałbym się mylić ale dla mnie kurs 1,50 na Silvę to fajny prezent i na pewno z niego skorzystam.
 
7seven7 0

7seven7

Użytkownik
Japończyk podszedł sprytnie do &quot;Pudziana&quot; i przez pierwsze 2 minuty starał się unikać zadawanych trochę na oślep ciosów. Z powodu gorszych warunków fizycznych (m.in. słabszy fizycznie) nie był w stanie chociaż raz skontrować Mariusza, gdy ten już ledwo zipał. Myślę, że wyższy Silva będzie potrafił utrzymać strongmana na dystans i nawet gdyby przypadkowo trafił na jakiś uchwyt Pudzianowskiego, to mając bogate doświadczenie w MMA - wyjdzie z niego jak i z całej walki jako zwycięzca.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Po takim kursie gram w ciemno na Pudziana. Silva to obecnie nieco lepszy zawodnik niż Najman. Kompletne dno. Nie wiem co z nim się stało. Pudzian jak zawsze ruszy w 1 minucie i zakończy się to w 1 minucie. Owszem Silva jest mistrzem świata UFC ale ani trochę nie przypomina tego zawodnika z tamtych lat.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wiecie moze kiedy dokladnie jest walka z Timem Silvią i czy ktos to bedzie transmitowal?????Bo mysle że ta walka bedzie wiekszym dramatem niz katastrofa w Smolensku ???? oczywiscie o Mariuszku mowie.
Polsat pokarze walkę, tak mi się wydaje bo zainwestował trochę już w Pudzianowskiego to raczej kluczowej walki dla jego kariery nie odpuści ;)
nie lubię Pudziana, tak jak duża część ludzi na forum, ale nie wierze że przegra, powód jest prosty przegrana na początku kariery zamknie mu drogę, a jest wiele osób które zarabiają na tego typu walkach, ostatnio do sportów walki podchodzę w sposób marketingowy, sprawdzam w jakim kraju jest teraz duże zainteresowanie karierą jakiegoś zawodnika i powiem wam szczerze że to się sprawdza :grin: (jeśli mi nie wierzycie to poczekajcie do walki i sami się przekonacie, jeśli Pudzian wygra :cool:)
a tak jeśli chodzi o samą walkę to szczerze uważam że są równorzędnymi
przeciwnikami i na przykład Polak nie wygra obu rund ale przecież po wygraniu jednej będzie miał szanse na zwycięstwo :grin: myślę że mamy fixa po 2,4 :] w ciemno można grać w końcu kurs niczego sobie
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Po takim kursie gram w ciemno na Pudziana. Silva to obecnie nieco lepszy zawodnik niż Najman. Kompletne dno. Nie wiem co z nim się stało. Pudzian jak zawsze ruszy w 1 minucie i zakończy się to w 1 minucie. Owszem Silva jest mistrzem świata UFC ale ani trochę nie przypomina tego zawodnika z tamtych lat.
Zapędziłeś sie trochę :grin: , między Timem a jakims tam Najmanem jest różnica i to ogromna - przepaść wręcz hehe , i w umiejętnościach, a na pewno w osiągnięciach - więc porownanie zdecydowanie nie na miejscu.
Tak jedyną szansa Pudziana jest skończyć walke w piewszych minutach jakims trafieniem , lub w dosiadzie , bo nie wyobrazam go sobie po trzech minutach walki , z takim zawodnikiem jak Silvia, bez względu na jego obecna formę - szczególnie dotyczy to ewentualnej pozniejszej walki w parterze.
I nasuwa sie pytanie czy Tim jest az tak słaby jak to niektórzy twierdza (obrazajac go wrecz ) ze nie ma szans - moim zdaniem nie . I nie patrzyłbym az tak na jego walki ostatnie .
Fakt przegrał z Mercerem (ko po pierwszym ciosie) - ale Ray Mercer to nie jest jakas anonimowa postać , to były mistrz świata wagi ciężkiej w boksie, wiadomo było ze w tej płaszczyznie bedzie toczyl walke z Timem , potoczyła sie dla niego idealnie - od razu trafił i szczerze powiedziawszy malo kto by po tym ciosie wstał - nie oszukujmy sie , umiejętnosci bokserskie Mariusza w porównaniu do Mercera to przedszkole , a i nie nalezy zapominac ze Silvia patrzac pod katem bokserskim jakims ogorkiem nie jest.
Przegrana z Fedorem , nie jest zadnym wstydem dla niego - fakt szybko Fedor to skonczył , ale to jest MMA i jeden błąd szczególnie z tej klasy rywalem i pozamiatane (swoją drogą ile z Fedorem wytrzymałby Pudzian - nie wiem czy duzo wiecej, Najman z pewnoscia mniej :grin: )
Poza tym z ostatnich porażek - gilotyna z Nogueira w 3 r - zaden wstyd - nie on pierwszy :grin: - zreszta Antonio wowczas w swietnej formie byl.
Poza tym w calej karierze w MMA przegrał jeszcze 3 walki (Couture, Arlovski, Mir) - tez nie ma powodu do płaczu.
Tak wiec ludzie nazywajacy dnem Tima Sylvie - jak dla mnie to idioci .
Co do samego pojedynku , Pudzian szanse ma - pod warunkiem ze od poczatku zaatakuje i zdominuje Sylvie , konczac pojedynek w pierwszych 2-3 min , jesli tego nie uczyni to moze byc kiepsko. A jesli Kawaguchi przetrwał to tak doświadczony zawodnik jak Sylvia rowniez jest w stanie.
Na korzyśc Pudziana siła , dynamika, agresja i aktualna dyspozycja. Wszystko inne przemawia za Sylvia (szczególnie parter )
Po takiej bardziej szczegółowej analizie oceniam szanse około 60 % na korzysc Tima , wiec 1,65 (ewentualnie 1,6) granica opłacalnosci wg mnie , na Pudziana 2,50 w góre mozna probowac , wszystko inne wg mnie no bet .
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
http://sport.interia.pl/raport/pudzianowski-kawaguchi/news/walka-pudziana-z-nastula-prawie-przesadzona,1477497
Na koniec chciałem zapytać o pana prognozę na temat walki &quot;Pudziana&quot; z Timem Sylvią. Co pan sądzi o tej konfrontacji?
- Od samego początku razem z Maćkiem Kawulskim głośno mówiliśmy, że to jest zły pomysł, żeby Mariusz startował do Tima. Na taki krok jest stanowczo za wcześnie. &quot;Pudzian&quot; buduje dopiero swoją pozycję, nie powinien już teraz atakować zawodnika z tak wysokiej półki. Tim jest weteranem, dwukrotnym mistrzem UFC. To, że ostatnio przegrywał to jedno, ale Mariusz stoczył dopiero dwie walki, w tym jedną na jakimś tam dystansie i dopiero teraz mógł poczuć, co to jest MMA. Według mnie popełnia błąd i przegra tą walkę i to zdecydowanie. Ale my mamy wyłączność na występy Mariusza tylko w Polsce, na świecie może walczyć gdzie tylko chce.
Sama walka póki co jak dla mnie nie do typowania. Na Sylvię postawiłbym kilka złotych przy kursie powyżej 1,7 - przemawia za nim doświadczenie. Jednak nie wiadomo czy Pudzian nie zmiecie swojego rywala &quot;pierwszym pierdolnięciem&quot;. Podsumowując - za dużo niewiadomych, więc ograniczę się w przypadku tej walki do patriotycznego trzymania kciuków za Pudziana.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja jakoś nie wyobrażam sobie wstać w sobotę rano i zobaczyć artykuł na onecie że Mariusz Pudzianowski doznał pierwszej porażki w swojej krótkiej karierze w MMA, raczej bardziej psuje po trudnym i długim pojedynku Pudzian wygrał :grin:

może i ten Tim Sylvia jest kozakiem ale nawet na tym zdjęciu które Vader wkleił widać że jego mięśnie nie są jędrne co może świadczyć o otyłości, dla weryfikacji zdjęcie z 04-04-2010


tu już tak strasznie nie wygląda :] , normalnie sportowcy o takich rozmiarach (w sensie wzrostu i wagi) maja problemy z kondycją :grin:, dlatego pod tym kontem Pudzian będzie miał równe szanse :cool:
 
simons 646

simons

Forum VIP
Takie sprostowanie - wyglad to sie liczy w zawodach kulturystyki, nie w MMA, takze to ze jest otyly czy nie o niczym specjalnym nie swiadczy. Zobacz sobie zdjecie Fedora, wyglada jak wyglada, ale jak walczy ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom