>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

W co inwestować ? - Czyli nasze przewidywania...

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Moim zdaniem ciekawą opcją jest &quot;piramida finansowa&quot; w postaci Lyoness - na którą jeszcze nie znaleziono &quot;bata&quot; działa legalnie, ma biuro i takie tam.
Na Słowacji to ruszyło i w Austrii, samonapędzający się mechanizm.
W Polsce przystąpił Polo Market, Orlen i PSB oraz wiele innych firm.
Resztę niech wam powie jakiś przedstawiciel tej firmy ;)
/E
Lyoness to program partnerski skupiający konsumentów celem negocjacji zniżek konsumenckich.
Coś na wzór punktów Pay Back.
W zależności kiedy przystąpimy do programu lojalnościowego to będziemy jako beneficjenci tego przedsięwzięcia lub jako konsumenci.
Na czym rzecz polega:
Kupujemy coś za 100zł ze zniżką 10% czyli de facto płacimy 90zł.
Lyoness działa na takiej zasadzie, ze z tych 10zł &quot;oszczędności &quot; 1 raz w tygodniu dostaniemy zwrot tej kwoty na konto bankowe (1 przelew tygodniowo jest ogólnie).
Otrzymamy bodajże 2-3 złote od razu od tej kwoty na konto bankowe od razu możliwa jest wypłata.
Około 2-3 kolejnych złotych trafia na tak zwane konto zakupowe, czyli na wirtualne konto gdzie te zgromadzone pieniążki można wydać tylko i wyłącznie na zakupy dóbr i usług partnerów handlowych.
Reszta z tych &quot;zaoszczędzonych&quot; pieniędzy trafia do systemu Lyoness.
Czyli tak naprawdę zamiast 100zł płacimy 90zł, z czego jeszcze odzyskujemy ok 4-6zł z tym, że 2-3 złote od razu na konto bankowe a kolejne 2-3 złote na konto zakupowe.
Czyli : płacimy 100zł w sklepie, 2-3 złote wraca na konto bankowe, 2-3 złote idzie na konto zakupowe i tak ten biznes się nakręca.
Handlowcy są podjarani że im obroty rosną, my że mamy coś taniej dodatkowo mamy &quot;konto zakupowe&quot;.
Tak to wygląda od strony konsumenta.
Od strony beneficjenta wygląda to zdecydowanie lepiej bo jak łatwo obliczyć, z tych 100zł zostało w systemie 4zł (załóżmy że dostaliśmy 3zł zwrotu gotówki i 3zł na konto zakupowe) te 4zł trafia do systemu i &quot;ktoś&quot; po prostu je dostaje.
Dostaje je ktoś kto jest w tak zwanym Bussines Teamie.
To tak skrótowo, wpiszcie w youtube hasło Lyoness Polska a zobaczycie reklamę jaka niedługo będzie w Polsce (jak skompletują Bussines Team).
Resztę musicie sobie doczytać na www.goldenline.pl i tam jest specjalna grupa LYONESS.
Od razu mówię:
To &quot;piramida&quot; finansowa na którą jeszcze nikt nie znalazł &quot;bata&quot;, ja widzę w niej &quot;sens&quot; ale nie mam 9k by zainwestować. Można rzec, że to samonapędzający się mechanizm jak to wystartuje w Polsce.
Na Słowacji i w Austrii firmy współpracujące z Lyoness (głównie Carefour) zwiększył gigantycznie obroty.
Cały sens polega na tym, że z tak zwanych &quot;reszt zakupowych&quot; ludzie będą zarabiać pieniądze dla kogoś kto będzie w bussines teamie.
Wyobraźcie sobie że na 1 członka bussines teamu będzie przypadać np 20-30 tys. ludzi.
Jeżeli przyjmiemy średnio, że takie osoby zrobią zakupy na 100zł/tygodniowo i wygenerują przykładowo 4zł dla nich na konto zakupowe, 3 zł na konto do banku i 3 dla Bussines Teamu to sobie policzcie co i jak ;)
Lyoness ma siedzibę w Katowicach. Reszta zależy od was, ja widzę ten system prosto, widze w nim sens ale nie mam niestety $ aha no i okres &quot;oczekiwania&quot; na poważne zyski to ok 1-2 lat.
Resztę poczytajcie na Goldenline.pl
Lub wybierzcie się na spotkanie Lyoness w waszym mieście/okolicy
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Nie wiem czy czytałeś dokładnie na ten temat czy po prostu tutaj udzieliłeś ogólnej wypowiedzi, ale nie jest to tak że inwestujesz 9k i za parę lat masz wielkie pieniądze za samą inwestycję jednorazową. To jest wkład w biznes nad którym musisz solidnie pracować i mieć wiedzę w marketingu żeby z tego czerpać za rok czy dwa korzyści materialne.;)
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
1. Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie - prędzej czy później zwróci się z nawiązką. I nie mówię tutaj o szkoleniach guru za jakieś kosmiczne pieniądze, którzy w 95% przypadków są hochsztaplerami. Zacznij od nauki języka obcego, rozwijania swoich zainteresowań.

2. Jeżeli już inwestować to tylko w to na czym się znasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Przez przypadek znalazłem ten post na forumku, więc trochę odświeżę temat. Jestem uczestnikiem programu więc pare rzeczy na ten temat wiem ;)
Moim zdaniem ciekawą opcją jest &quot;piramida finansowa&quot; w postaci Lyoness - na którą jeszcze nie znaleziono &quot;bata&quot; działa legalnie, ma biuro i takie tam.
Na Słowacji to ruszyło i w Austrii, samonapędzający się mechanizm.
W Polsce przystąpił Polo Market, Orlen i PSB oraz wiele innych firm.
Resztę niech wam powie jakiś przedstawiciel tej firmy ;)
Po pierwsze program nie jest piramidą finansową, co wielokrotnie udowadniano. Przede wszystkim zyski nie pochodzą z żadnych wpłat, a cały biznes finansowany jest przez partnerów handlowych. Zysk nie jest uzależniony tylko od &quot;wystarczająco wczesnego wejścia do systemu&quot;, a przypadków, gdzie osoba dołączająca się później zarobiła dużo więcej od innej, wcześniej zarejestrowanej nie brakuje.
No i najważniejsze - w programie nie można stracić swoich pieniędzy.
Jak widać piramidą to to na pewno nie jest...
Lyoness to program partnerski skupiający konsumentów celem negocjacji zniżek konsumenckich.
Coś na wzór punktów Pay Back.
W zależności kiedy przystąpimy do programu lojalnościowego to będziemy jako beneficjenci tego przedsięwzięcia lub jako konsumenci.

Na czym rzecz polega:

Kupujemy coś za 100zł ze zniżką 10% czyli de facto płacimy 90zł.
Lyoness działa na takiej zasadzie, ze z tych 10zł &quot;oszczędności &quot; 1 raz w tygodniu dostaniemy zwrot tej kwoty na konto bankowe (1 przelew tygodniowo jest ogólnie).
Otrzymamy bodajże 2-3 złote od razu od tej kwoty na konto bankowe od razu możliwa jest wypłata.
Około 2-3 kolejnych złotych trafia na tak zwane konto zakupowe, czyli na wirtualne konto gdzie te zgromadzone pieniążki można wydać tylko i wyłącznie na zakupy dóbr i usług partnerów handlowych.
Reszta z tych &quot;zaoszczędzonych&quot; pieniędzy trafia do systemu Lyoness.
Czyli tak naprawdę zamiast 100zł płacimy 90zł, z czego jeszcze odzyskujemy ok 4-6zł z tym, że 2-3 złote od razu na konto bankowe a kolejne 2-3 złote na konto zakupowe.

Czyli : płacimy 100zł w sklepie, 2-3 złote wraca na konto bankowe, 2-3 złote idzie na konto zakupowe i tak ten biznes się nakręca.
Handlowcy są podjarani że im obroty rosną, my że mamy coś taniej dodatkowo mamy &quot;konto zakupowe&quot;.

Tak to wygląda od strony konsumenta.
Od strony beneficjenta wygląda to zdecydowanie lepiej bo jak łatwo obliczyć, z tych 100zł zostało w systemie 4zł (załóżmy że dostaliśmy 3zł zwrotu gotówki i 3zł na konto zakupowe) te 4zł trafia do systemu i &quot;ktoś&quot; po prostu je dostaje.

Dostaje je ktoś kto jest w tak zwanym Bussines Teamie.
To tak skrótowo, wpiszcie w youtube hasło Lyoness Polska a zobaczycie reklamę jaka niedługo będzie w Polsce (jak skompletują Bussines Team).
Trochę bzdur we fragmencie wyżej. Radzę się nie sugerować.

Od razu mówię:
To &quot;piramida&quot; finansowa na którą jeszcze nikt nie znalazł &quot;bata&quot;, ja widzę w niej &quot;sens&quot; ale nie mam 9k by zainwestować. Można rzec, że to samonapędzający się mechanizm jak to wystartuje w Polsce.
Rejestrując się w programie nie robimy żadnej inwestycji. Podane wyżej 9K to tzw. pakiet premium, który nie jest ani wymagani ani niezbędny do zarabiania na systemie.
Na Słowacji i w Austrii firmy współpracujące z Lyoness (głównie Carefour) zwiększył gigantycznie obroty.
True... w tych krajach trwa kampania reklamowa więc obroty i ilość klientów sieci wzrosły.

Cały sens polega na tym, że z tak zwanych &quot;reszt zakupowych&quot; ludzie będą zarabiać pieniądze dla kogoś kto będzie w bussines teamie.
Wyobraźcie sobie że na 1 członka bussines teamu będzie przypadać np 20-30 tys. ludzi.
Jeżeli przyjmiemy średnio, że takie osoby zrobią zakupy na 100zł/tygodniowo i wygenerują przykładowo 4zł dla nich na konto zakupowe, 3 zł na konto do banku i 3 dla Bussines Teamu to sobie policzcie co i jak ;)
Kolejna bzdura - nie tak to wygląda.

Lyoness ma siedzibę w Katowicach. Reszta zależy od was, ja widzę ten system prosto, widze w nim sens ale nie mam niestety $ aha no i okres &quot;oczekiwania&quot; na poważne zyski to ok 1-2 lat.
Nie wiem co masz na myśli mówiąc &quot;poważne zyski&quot; ale średnią krajową można osiągnąć w kilka tygodni... po 1-2 latach zyski są zdecydowanie ponadprzeciętne.

Ogólnie chciałem wyjaśnić pare głupot. Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie programu - chętnie odpowiem.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
ktos ma jakas wiedze na temat funduszy inwestycyjnych?
zamierzam w nie zainwestowac i przydalaby mi sie jakis doradca
Pracuję w BAnku (nazwy nie wymienie) i ciągle sprzedaje fundusze dlatego po dobroci powiem ci w skrócie.........
Na Żadnym funduszu nie wyjdziesz rewelacyjnie...Niesttety tak to działa w rzeczywistosci........Możesz dostac zapewnienia zysku...możesz miec swietne prognozy z przeszłosci....ale każdy zysk przedstawiany przez opiekuna lub maklera to tylko PROGNOZA.........

Najbezpieczniejsza opcja to LOKATA.... a Jesli chodzi o inwestycje, Sprzedaje JE bo musze zwyczajnie...za to mi solidnie płacą.....ale Nigdy nie obiecuje klientom zysku lecz podkreślam, że SZACUNKOWY ZYSK...PROGNOZOWANY ZYSK..itp...

Zastanów się nad tym --&gt;&gt; A jeśli nie lokaty...to już lepiej wejdz w obligacje gdze masz pewnośc że dla ciebie zarobią........co prawda okres długoletni, ale przeważnie warty założenia...
 
tabelka27 0

tabelka27

Użytkownik
Dla osób chcących bezpiecznie przechować zgromadzony kapitał lokata to faktycznie dobre rozwiązanie. Ale jak już ktoś chce mieć znaczne zwroty z inwestycji to raczej na lokacie kokosów nie zarobi. Znowu dla osób, które są w stanie trochę zaryzykować ale nie mają zbyt wysokich środków jest już ciężej coś wybrać. Chodzi mi pogłowie rynek forex, bo sporo sie o tym ostatnio mówi. Wkład początkowy jest do zaakceptowania dla wielu zainteresowanych, a zarobić można. Tylko jako osoba nie mająca na ten temat dużej wiedzy zastanawiam się od czego zacząć?
Jak wspominacie Wasze początki?
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
no cóż, wszystkie inwestycje bije na głowe JSS Triple z justbeenpaid.com . 2 % dziennie na początek , po 50 dniach zwrot wkładu własnego.
BTW Baqu fajny Avatar, nie ma to jak przebudzenie ????
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dawno tu nikt nie pisal wiec moze ja zaczne ;)
Co sadzicie o inwestowaniu w POLSKIHR (POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY S.A.) w Mojej opini jest to zlota inwestycja :p Mozna sporo zarobic ale ja ze tak powiem z gielda nie mam tak duzo wspolnego. Tylko zainteresowanie i przeczytanie pare ksiazek czy sledzenie jej, malo praktyki wiem ;)
Ale wracajac to czy sa tu na forum jacys inwestorzy ktorzy mogliby mi napisac ze to jest zla inwestycja (znajac moje szczescie) ? :p
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Spółka z newconnect, odpuść sobie. Radziłbym zainwestować w coś z rynku głównego, teraz przyszłość jest przed firmami budującymi infrastrukture energetyczną, ekonegria i chemiczne.
 
K 0

kris789

Użytkownik
Wcale nie takie za darmo to konto bankowe skoro trzeba ponosic oplate za prowadzenie konta itp
W wielu wypadkach niby darmowe konta okazują sie bardzo kosztowne, bo żeby nie ponosić opłat trzeba zrobić kilka transakcji kartą, kilka wypłat z bankomatów itp., a ludzie o tym zapominają i potem płacą krocie.
 
K 0

keff81

Użytkownik
Witam
Ja polecam zakup akcji MIT na okres ok 1 rok. Myślę, że przede wszystkim fundamentalnie, ale też technicznie spółka zasługuje na cenę ponad 1 zł za akcję. Obecne kurs wynosi 0,50. Cena / WK to obecnie 0,21. Przy spółce która pokazuje zyski oraz Free float = 37% kurs jest bardzo niedoszacowany.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Ja natomiast odradzam inwestowanie w tą spółkę. Jest to spółka groszowa, bardzo małe wachania kursu a co za tym idzie niewielki zysk. Szacuje cenę docelową w najbliższym czasie na około 0,70 gr. Firma wprowadza do sprzedaży mapy cyfrowe które są oparte o systemy GIS i GPS i to dzięki tym produktom możemy liczyć na niewielki wzrost cen akcji.
 
K 0

keff81

Użytkownik
Przyznam, że nie rozumiem ???? Jeżeli szacujesz w najbliższym czasie 0,70 gr to oznaczałoby 40% zysku. To jest niewielki zysk? Firma sprzedaje też tablety Lark, a sprzedaż tabletów bije obecnie na świecie rekordy. W grudniu pewnie będą mieć żniwa jeżeli chodzi o obroty. Obsługuje ona też loterie sms np dla tp sa czy też ma platformę do płatności mobilnych. Także uważam, że perspektywy ma obiecujące. Najbardziej mnie niepokoi to, że na giełdzie mogą być jeszcze spadki z powodu reformy OFE. Chociaż ja inwestuje raczej długoterminowo.
 
G 20

goldeverest

Użytkownik
Jeśli kogoś satysfakcjonuje zysk ~30gr na akcji w najbliższym czasie to ok. Mi osobiście taki zysk nie odpowiada. Zobaczymy jak tam ich wyniki zaraz będzie raport za połowę września. Przez OFE mogą polecieć notowania ale to na około 2-3 dni potem wszystko wróci do normy. Przyznam się że lubie spadki lubię inwestować gdy notowania spadają w razie czego uśredniam cenę i zawsze lepiej na tym wychodzę.
 
K 0

keff81

Użytkownik
Tylko nie pisz mi, że jak jakaś spółka wzrośnie z 50 zł na 80 zł to zysk 30 zł jest większy niż na MIT 30 groszy. Jeżeli zainwestujesz w obie spółki np po 10 tys zł to zysk kwotowy masz taki sam. Może podpowiesz na jakich spółkach liczysz na ponad 100% zysku. Wiesz, nie jesteśmy w 2007 roku kiedy kghm można było kupić po 20 zł, niestety ????
 
Do góry Bottom