>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Intertops poker-wypłata

D 9

dziegiel1

Użytkownik
Witam!
We wczorajszym turnieju freeroll zająłem 2 miejsce i wygrałem 71$ z kawałkiem.Dzis chce wypłacić kase a tu lipa;/ Piszą że mogę wypłacić 0$ ????
Hmmm czy chodzi o to żebym uzbierał jakąś liczbę FPP czy obrócił tą sumę??
No i w jaki sposób najlepiej wypłacić przez przelew czy inaczej? Z góry dzięki
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Witam!
We wczorajszym turnieju freeroll zająłem 2 miejsce i wygrałem 71$ z kawałkiem.Dzis chce wypłacić kase a tu lipa;/ Piszą że mogę wypłacić 0$ ????
Hmmm czy chodzi o to żebym uzbierał jakąś liczbę FPP czy obrócił tą sumę??
No i w jaki sposób najlepiej wypłacić przez przelew czy inaczej? Z góry dzięki
najprawdopodobniej musisz wpierw wplacic ,zeby uaktywnic kanalu i raczej bez depo sie nie obedzie, plus jeszcze pewnie skany beda chcieli.. min depo to 20..
 
D 9

dziegiel1

Użytkownik
intertops to calkowita klapa. wymagaja kopi dowodu, karty kredytowej i co jest całkowicie niedorzeczne dokumentu potwierdzającego zameldowanie od co najmniej pól roku. Kretynski room
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
intertops to calkowita klapa. wymagaja kopi dowodu, karty kredytowej i co jest całkowicie niedorzeczne dokumentu potwierdzającego zameldowanie od co najmniej pól roku. Kretynski room
w wiekszosci pokerroomow tak chca, to nie jest zadna nowosc..wyslij im kopie dowodu,a jak nie masz rachunku na siebie idz na stacje benzynowa i wez snikersa na fakture i im ja wyslij i nie bedzie problemu..
 
V 2

vero

Użytkownik
dziwna sprawa intertops to cake wyplaty w cake zawsze bez depozytu i bez problemów były , tym bardziej chora opcja z kartą kredytową przecież nie kazdy ma :/
 
tomal2 3

tomal2

Użytkownik
Istna masakra. Chyba największa biurokracja z jaką się spotkałem w bukach. Ugrałem tam trochę kasy z freerolli. Wypłata to droga przez mękę.
Zaraz po depozycie wysłałem do nich skany dowodu i rachunku za telefon. Myślicie, że to starczyło. Nie na Intertops. Do pełnej weryfikacji musiałem zrobić dwa screeny z Netellera, żeby potwierdzić, że numer konta zgadza się z moimi danymi. OK przeszedłem ten proces.
Pograłem trochę, zadysponowałem wypłatę i co payment refuse - bo zabrakło Sic 3$ do pełnego obrotu depozytem - u nich to konieczne. Zagrałem za te 3$ i wypłacam stamtąd całość mam ich dosyć, ale przestrzegam, że nie jest u nich za ciekawie mimo dobrego wyniku na SBR ze względu na idiotyczną biurokrację.
 
Do góry Bottom