>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TedMosby pokerblog

tedmosby 0

tedmosby

Użytkownik
Witam, postanowiłem założyć swój pokerowy blog. W pokera gram od 4 lat z małymi przerwami. Początki były trudne. Jedyna rzecz z która sobie nie radze w małym stopniu i do dzisiaj to zdenerwowanie po przegranych i chęć odegrania się tak zwany &#39;tilt&#39;. Największą wygraną moge się pochwalić w turnieju na platformie Betway gdzie przy wpisowym 5.50E wygralem ponad 650E. Było kilka mniejszych wygranych ok 100E ale po serii porazek wyplacilem swoj bankroll prawie w calosci. Co jakis czas wplacam specjalnie na jakiś turniej lub po prostu aby pograc cash. Bedzie tutaj relacja z turniei zarowno freeroll szczegolnie forumowe i prywatne i jesli wplace turki BI. Blog ma mi pomoc w opanowaniu nerwow zdania relacji i po prostu zapamietaniu pojedynczych turniejow i wyciagnie wnioskow po czasie. W zyciu mialem 4 Royal straigh flushe sporo zwyklych pokerow i niezliczona ilosc karet. Mam nadzieje ze na tym nie poprzestane i niebawem zbuduje porzadny bankroll. Ulubiona siec to microgaming i może Everleaf. Unikam natomiast B2B i BossMedii. Dozobaczenia przy stolikach
 
G 5

gremlin5

Użytkownik
zmien czcionke bo strasznie sie mieni w oczach a tak pozatym zycze duzych wygranych nawet wiecej niz 650 e ????
 
tedmosby 0

tedmosby

Użytkownik
Witam, witam jeszcze raz ;) Na początek wygrałem forumowy turek na forum ktorego nie chcialbym tutaj podawać na Redbet i wpadło 59E. Nie wiedzialem wtedy jeszcze czy na pewno bede mial czas zagrac caly turek wiec gralem dosc ryzykownie. Pierwsze rozdanie dostalem 78s dalem raise koles mnie przebil ale mimo wszystko sprawdzilem(donk) dostalem strita na flopie. Rzekomy pan all in. Oczywiscie easy call mial AQ i nawet pary nie zlapal. Nastepne rozdanie bardzo podobne 85s lapie strita na turnie. Pan X all in z top para i asem jako kicker. Bylem pierwszy przez wiekszosc turnieju ale zlapalem kilka bad beatow i bylem na trzeciej pozycji. Doszedle jednak po dobrej grze do heads upa a tam wygralem ALL IN KK vs A7 i po zabawie ;) o to screen http://img695.imageshack.us/img695/4443/59ewin.jpg
 
Do góry Bottom