>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kto zostanie Mistrzem Świata?

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP


&gt;Oficjalna strona MŚ 2010&lt;
&gt;Strona FIFA o MŚ 2010&lt;


Gospodarz : Republika Południowej Afryki
Otwarcie : 11 czerwca 2010
Zamknięcie (finał) : 11 lipca 2010, Johannesburg
Liczba drużyn : 32 (z 198 federacji)
Liczba stadionów : 10 (w 9 miastach)
Liczba meczów : 64

Terminarz i drabinki &gt;klik&lt;

Większość bukmacherów już od dłuższego czasu oferuje zakłady na MŚ, jako że zbliżają sie one wielkimi krokami można zacząć sie bawić w przewidywania ????


Zachęcam do wzięcia udziału w sondzie i skomentowania swojego wyboru ????
 
vis 0

vis

Użytkownik
Yo!
Bardzo ładnie przygotowany dział przez MadAngel&#39;a więc postaram się nic nie zepsuć a dołożyć cegiełkę od siebie ;) Od razu mówię na kogo zagłosowałem w sondzie -&gt; jest to drużyna Holandii - Oranje i tej drużynie będę kibicował ;) A teraz kilka przemyśleń odnośnie tego, dosyć odważnego wyboru.
Po pierwsze Trener - Van Marwijk człowiek odpowiedzialny za jeden z większych sukcesów Holenderskiej piłki na przestrzeni ostatnich lat zdobycie Pucharu UEFA w sezonie 2001/2002 przez Feyenoord Rotterdam. Dosyć anonimowa persona, taki odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , stonowany, odpowiedzialny nie boi się podglądać i wykorzystywać taktyk innych. Trener konsekwentny, ze swoim składem wygrał wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej. Zespół usposabia dosyć ofensywnie, kładzie dużą rolę na płynność i wymienność pozycji. Do dyspozycji ma naprawdę klasowych piłkarzy na każdą wręcz pozycję. Uważam że takiego właśnie trenera potrzebowała Holandia. A teraz kilka słów o przewidywanym składzie :
Bramka : warto zwrócić uwagę na zawodnika Ajaksu - Maarten Stekelenburg , bramkarz już doświadczony, uznany, może bez fajerwerków ale wystarczy napomknąć iż w tym sezonie w Eredivisie która na obronę raczej nastawiona nie jest wpuścił w 34 kolejkach - 20 goli co już wrażenie robi.
Obrona : To zawsze była największa bolączka Holendrów, ale przecież ten zespół nastawiony był wybitnie na atak ! Podstawowych obrońców wspomagało zawsze dwóch świetnych defensywnych pomocników, doświadczony Mark Van Bommel, Nigel De Jong lub Afellay -&gt; szczególnie ta ostatnia dwójka prezentowała się bardzo dobrze na ostatnich mistrzostwach.
Pomoc : Główna siła tej drużyny, piłkarze tacy jak Robben, Snejder , Kuyt, De Zeeuw który świetnie spisuje się w tym sezonie w Ajaksie , Raffael VdV sami w pojedynkę mogą wygrać mecz. Idealni do stałych fragmentów, szybcy, dryblujący doskonali technicy czy trzeba czegoś więcej ?
Atak : No cóż, w ataku zapewne zobaczymy Robina Van Persiego, może Huntelaara , powołanie może dostanie Babel. W zasadzie nie ma wyraźnego rozgraniczenia który z piłkarzy jest w pomocy, a który już w ataku, zmienność i uniwersalność to główne założenia Holenderskiej szkoły , z której przecież pochodzi większość tych zawodników. Ja osobiście liczę cicho na RvP. Nie nastrzelał się chłopak w tym sezonie, długo pauzował przez dotkliwą kontuzje, dlatego głód goli powinien być wręcz wyczuwalny w tym zawodniku ;)
Odnośnie grupy do której trafili ... Na tym poziomie rozgrywek nie ma słabych drużyn, ale wątpię żeby Holendrzy mieli problem w odniesieniu zwycięstwa końcowego w tym zestawieniu, Dania, Kamerun , Japonia -&gt; może nie są to murowani faworyci ale dzięki tym drużynom od początku wkręcą się na wysokie obroty, a z meczu na mecz będą się tylko jeszcze bardziej rozpędzać ;)
Zawsze się liczą, zawsze mają nadzieję i zawsze im coś nie wyjdzie. Trzeba zapomnieć o pechu i w tym roku dać z siebie wszystko ! Go Oranje ! ;)
/Jeżeli gdzieś nazmyślałem to pardon ;) Jeżeli trzeba dokonać korekty -&gt; dajcie znać ;)
/Edit : z tym Van Der Sarem nigdy nie wiadomo ;) A co do Afellaya to na takiej pozycji grał ostatnio o ile pamiętam.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Bramka : Tutaj zapewne wystawiony zostanie etatowy bramkarz Manchesteru United Edwin Van Der Sar którego renoma jest już uznana
Wszystko fajnie tylko Van Der Sar zakończył już karierę reprezentacyjną.

dwóch świetnych defensywnych pomocników, doświadczony Mark Van Bommel, Nigel De Jong lub Afellay -&gt; szczególnie ta ostatnia dwójka prezentowała się bardzo dobrze na ostatnich mistrzostwach.
Afellay to nie jest defensywny pomocnik.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brazylia nie wygra zgonie z tradycja.
Holandia zawsze startuje grubo w takich rozgrywkach ,ale kończy gdzieś na 1/4 ,albo półfinałach.
Francja myślę ,że nie.
Argentyna ,za słaby trener ,aby osiągnąć MŚ.
Anglia może i głodna sukcesów ,ale nie wróżę im wielkiego sukcesu.
Włosi to też nie ta drużyna co kiedyś.
Portugalia i Hiszpania może daleko wskoczyć.
Ja osobiście zagłosowałem na Niemców. Oni zawsze prezentują niesamowity futbol. Żelazna taktyka ,dobra gra w ofensywie ,do tego dobrzy zawodnicy typu Lahm czy tam Szwajsztajger ,Klose ,Podolski ???? ???? .
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Shakal widze marnie znasz sie na niemieckiej pilce jezeli wymieniasz Klose i Podolskiego jako glowne sily Niemcow. Klose caly sezon lawa i srednia forma a Podolski to jeden z najgorszych transferow letniego okienka.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Widzę, że i Ty niezbyt wiesz dużo o niemieckiej piłce.
Klose w reprezentacji rzadko zawodził - w eliminacjach był najlepszym strzelcem, mimo iż w Bayernie praktycznie przez półtora sezonu jest rezerwowym tylko. Podolski to dwie inne bajki w reprezentacji i klubie tak samo jak Miro. Lukas w Monachium grzał ławę, grał słabo aby potem w eliminacjach i na imprezie (EURO) grać co najmniej dobrze. Także w kontekście reprezentacji można ich spokojnie wymieniać jako tzw główne siły.
Ja oczywiście też zagłosowałem na Niemców i jak zwykle będę im kibicował.
http://www.youtube.com/watch?v=w_3YUAOnrTg
????
 
S 0

sorael

Użytkownik
Brazylia główny faworyt. Znakomity bramkarz oraz klasowi obrońcy jak Maicon,Lucio, Dani Alves który będzie najprawdopodobniej rezerwowym. Na tych mistrzostwach nie ma takiej klasycznej &quot;9&quot; jak kiedyś Ronaldo ale myślę,że zdobędą tytuł.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ja widzę faworyta w dwójce Hiszpania - Anglia. Pierwsi grają niesamowicie od ostatniego Euro, wygrywają we wspaniałym stylu, mają wybitnych piłkarzy we wszystkich formacjach, w tym świetnych kreatorów gry jak Xavi, Iniesta i Fabregas. Choć na Hiszpanię zagłosowąłem, za drugiego ewentualnego triumfatora uważam Anglików. Świetny trener znający się na turniejowych realiach, Rooney w życiowej formie, kilku świetnych pomocników no i przede wszystkim spektakularne zwycięstwa w eliminacjach, jak choćby to wyjazdowe nad Chorwacją.

Holandia to fajna drużyna, grała ładnie w eliminacjach i ma kilku ciekawych piłkarzy (nawet więcej niż kilku) i nie obraziłbym się jakby zaszła daleko ale jednak ta defensywa troszkę im to utrudni. Ostatnie mundiale i Euro pokazały że bez solidnej defensywy do finału zajść nie można.
Włochom nie wróżę obrony tytułu. Sklad jest zbyt podobny do tego z mundialu w Niemczech, już wtedy nie najmłodszego. Niewielu włoskich piłkarzy w zachodnich ligach, słabe notowania Juventusu i nieco lepsze ale też nie porywające AC Milanu, także nie stawiają ich w gronie moich faworytów. A przecież te dwa kluby mają dostarczyć reprezentacji piłkarzy wiodących.
Argentyna ma skład starsznie mocny, samych napastników mogłaby z 6 równorzędnych wystawić, ale obawiam się ich trenera, który zrobi wiele by te mistrzostwa zepsuć. Powołania dla Palermo, Riquelme, Verona mnie nie zdziwią, nawet nie wykluczone że mumię z Egiptu ściągnie.
Niemców nie lekceważę, uważam że mogą przy dobrych wiatrach osiągnąć gdzieś półfinał. Czemu nie sądzę że uda im się zwyciężyć? Przede wszytkim kryzys napastników. Wiem, że w reprezentacji grają poziom wyżej, że to inni zawodnicy z nich wychodzą, ale jednak sądzę że rytm turniejowy, intensywność meczy rozgrywanych co kilka dni, spowodują że taki np rezerwowy Klose może szybciej ulec &quot;turniejowemu zmęczeniu&quot; i swego rodzaju wypaleniu. Moja opinia, może i niesłuszna, co pewnie mundial szybko zweryfikuje, jest taka, że po złoto trzeba jechać z taką &quot;dziewiątką&quot; co w swoim klubie/lidze potrafi zaaplikować co sezon przynajmniej te 18 goli. W 2006 roku Miro był królem strzelców Bundesligi, Poldi rzogrywał bardzo przyzwoity sezon, a gospodarze wywalczyli najniższe miejsce na pudle. Przez 4 laty sytuacja się nie poprawiła wiec i medalowego awansu nie przewiduję.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
sądze że mimo wszystko Hiszpania mają niesamowity skład ,druga linia bajeczna niezawodnego Kasijasa do damy do tego Atak Villa,Torres chłopaki mają papiery na granie oczywisce jest wielu foworytów ale hiszpania wyraznie wyglada na ich tyle
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Ja oczywiście też zagłosowałem na Niemców i jak zwykle będę im kibicował.
http://www.youtube.com/watch?v=w_3YUAOnrTg
????
Nie będziesz w tym kibicowaniu sam ????
Na tych Mistrzostwach musi być co najmniej medal. W 2002 było bliziutko złota, jednak Brazylia grała zdecydowanie dużo lepiej i to im się należało Mistrzostwo. Ostatnio był brąz - 3 miejsce, również wynik nie zły. Ale w końcu musi być Mistrzostwo. Na to liczę na tych Mistrzostwach Swiata, bo są ku temu przesłanki. Bardzo dobry skład no trener również niezły (na pewno lepszy od Klinsiego). Nie stawiam długoterminówek, ale tu zrobię wyjątek i na pewno postawię, kaskę na Mistrzostwo reprezentacji Niemiec i TOP 3 po ładnym kursie 4,75 ;)
 
xaw 0

xaw

Użytkownik
Jak zwykle moi faworyci to Włochy twardy defensywny futbol z przełożeniami na dobre kontry ;) , do tego dobry trener Marcello Lippi i może być sukces.
Forza ITALIA
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Anglicy tym raze wygraja Mundial, a Rooney dostanie Złotego Buta. Jedyną słabościa jest obsada bramki, ale Capello sobie i z tym poradzi. Świetna defensywa, pomoc i atak zrobią swoje. Tradycyjnie kibicuje Canarinhos i Anglikom.
 
M 0

maniekzks

Użytkownik
Anglicy mierzą w tytuł co mistrzostwa, a zawsze wychodzi co wychodzi, jednak kiedyś musi przyjść ten czas, że zdobędą to trofeum. Ten czas według mnie będzie na tych mistrzostwach. W tej reprezentacji prowadzonej przez Capello nie widać słabych punktów, Terry, Lampard, Ronney te nazwiska mówią same za siebie, hmm może będzie problem z obsadzeniem bramki. Młody Hart ? - niedoświadczony, David James ? - czasami puszcza takie bramki, że idzie się tylko popłakać, a może Robert Green ?, który wg mnie jest najsolidniejszym bramkarzem. Są jeszcze Robinson, Carson i kilku innych, jednak nie ma solidnego bramkarza na miarę Buffona, Casillas, czy nawet mojego ulubieńca Memo Ochoa.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
wiadomo ze najwazniejsza sprawa jest wybor zawodnikow przez trenerow, wtedy mozna bedzie blizej cos powiedziec o szansach, moze kogos wylacza kontuzje?
ja bede kibicowal anglii i z sentymentu francji choc jesli chodzi o francje to nie zdziwie sie jak nie wyjda z grupy
francja- ciezka grupa bardzo nie wygodna, urugwaj, meksyk i gospodarze rpa napsuja francji duzo nerwow do tego nie wiadomo jaki co z riberym i benzemom ktorzy sa zamieszani w seksafere i opinia publiczna domaga sie wyrzucenia ich z kadry. wyjda z grupy po mekach ale odpadna szybko
anglia- faworyt do zlota i ekipa w ktora wierze i zawsze jej kibicuje, fantastyczni pilkarze i wreszcie trener na poziomie. capello+ tacy zawodnicy jak terry, lamps, gerrard, rooney to moze byc mieszanka wybuchowa. ja jednak licze ze skrzydla angoli odegraja kluczowa role w tym turnieju. tylko pytanie na kogo postawi wloch a kandydatow jest sporo: lennon, SWP, j.cole, milner, young, byc moze gerrard bowiem juz nie raz gral na lewej flance ustepujac miejsca w srodku barremu
argentyna- albicelestes w moim przekonaniu bez zadnych szans ma zloto, ekipa ktora ma potencial w ataku ale duzo traci z tylu. w dodatku zespol ktory jesli nie idzie licza nad cud messiego ktory w kadrze jednak zawodzi
niemcy- przed kazda zblizajaca impreza wydaja sie slabsi a jednak zawsze sa grozni, podobnie bedzie pewnie teraz, jednak w starciach z anglikami, hiszpanami czy brazylia szans im nie daje.
holandia-barsdzo mocna pomoc z robbenem i snejderem w wielkiej formie, ale nie bardzo widze kogos kto bylby odpowiedzialny za strzelanie bramek. persil po kontuzji wiec jakos go nie widze jako tego ktory strzeli te 5 goli i poprowadzi zespol wysoko
wlochy- stawialbym ich szanse zaraz za anglia, brazylia i hizpania, zespol bardzo solidny, troche wiekowy ale to moze procentowac, sa sprytni, beda grozni, na euro tez na nich nikt nie stawial bo jechali bez formy, a jako jedyni sprawili problem pozniejszym zwyciesca hiszpanom przegrywajac dopiero w 1/4 po karnych
brazylia- jakos nie czuje zeby byli mistrzami, ale sklad maja bardzo mocny. w odroznieniu od anglikow maja bardzo dobrego bramkarza. mozna byc pewnym ze o sile ataku tej kdry bedzie decydowal kaka bedacy wydaje sie pod forma, pato, robinho i fabiano bowiem sa to ulubiency dungi, nie zabraknie tez miejsca w samoplocie dla adriano
portugalia- skrzydlowi na swiatowym poziomie, ronaldo, nani, simao, ale mimo bardzo bardzo dobrych pilkarzy na innych pozycjach czegos im brakuje
hiszpania- w moim mniemaniu obok anglii najwiekszy kandydat do zlota, torres, villa, xavi, ramos, casillas i del bosque. beda wysoko
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Yo!
Od razu mówię na kogo zagłosowałem w sondzie -&gt; jest to drużyna Holandii - Oranje i tej drużynie będę kibicował ;) A teraz kilka przemyśleń odnośnie tego, dosyć odważnego wyboru.

Amen. Holenderscy zawodnicy to wielka siła w każdej drużynie i uważam, że ten Mundial będzie ich! Widzę spore problemy w bramce w związku z brakiem Edwina, ale liczę, że sobie jakoś selekcjoner poradzi. Z resztą. Jak na mój gust to taktyka Holendrów i tak zawsze była prosta. Wklepać im więcej bramek, niż oni wklepią nam ???? .
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja zagłosowałem mało obiektywnie na Włochów. Prowadzi ich Lippi który o wiele lepiej ogarnia rzeczywistość włoskiego futbolu niż Donadoni. Poza tym ma on niesamowity komfort grania piłkarzami z własnej ligi, 4 lata temu drużyna która sięgnęła po złoto była złożona całkowicie z piłkarzy grający na płw Apenińskim, teraz jedynie Rossi jest z Hiszpani, może Barzgali z Wolfsburga. Co do nazwisk to poczekamy na oficjalną listę na pewno do paru doświadczonych graczy jak Buffon czy Pirlo dołączy spora grupa młodych. Na ostatnim mundialu Włosi stracili tylko 2 bramki, jak wszyscy zapewne świetnie pamiętają było to samobójcze trafienie bodajże De Rossiego ze Stanami i karny Zidana w finale, teraz jakoś mi sie nie widzi taki wyczyn:| gra opierała sie na ofensywnych boczncyh obrońcach Grosso i Zambroccie dzisiaj nie sa oni w takiej formie jednak Lippi to świetny fachowiec i na pewno ma kilka pomysłów na gre.
wlochy- stawialbym ich szanse zaraz za anglia, brazylia i hizpania, zespol bardzo solidny, troche wiekowy ale to moze procentowac, sa sprytni, beda grozni, na euro tez na nich nikt nie stawial bo jechali bez formy, a jako jedyni sprawili problem pozniejszym zwyciesca hiszpanom przegrywajac dopiero w 1/4 po karnych
Dalej Włosi to chyba najbardziej turniejowa drużyna świata. Czy kiedykolwiek błyszczeli w meczach towarzyskich, eliminacjach ? nie ???? styka remis to jest remis, ba niewiele brakowało a przegrali by nawet u siebie z Cyprem ???? Na turniejach to jest już jednak inna mentalność, tak od 16 lat śledze wszystkie MŚ i ME i praktycznie zawsze Włosi jak odpadali to mieli ogromnego pecha.
Jeżeli chodzi o inne reprezentacje to Hiszpanie ciągle wyglądają na mocnych. Anglików mimo iż wielu stawia ich wysoko jak jednak traktuje z dystansem. W Premier Shit 60% piłkarzy to obcokrajowcy, kluby toną w długach, czołowi trenerzy Wenger - Francuz, Ferguson - Szkot, Benitez - Hiszpan, Ancelotti, Mancini - Włosi, Reprezentacje w której ostatnio były sex-skandale prowadzi również Włoch Capello. Fakt Fabio ogarnął ich trochę ale na co naprawdę ich stać to dla mnie zagadka. Niemcy mogli straszyć Klose ale 4 czy 8 lat temu teraz w miesiąc formy sie nie zbuduje, drużyna mimo iż zapewne solidna to bez wielkich nazwisk. Francja i Portugalia z trudnościami wywalczyły awans, myślę że lepszy okres gry mają za sobą, teraz są bardziej takim zlepkiem piłkarzy no ale lekceważyć ich nie można. Holandia jak to Holandia wygra pierwsze trzy mecze po 4-0 by potem nagle w 1/8 polec z kretesem^^ Drużyny a Ameryki Pd czyli Brazylia i Argentyna mają świetne nazwiska w ekipie jednak jak pokazały eliminacje są ty często tylko nazwiska, nie mniej jednak ja spodziewam sie że ktoś z poza Europy wygra wszystko. Ciekawy też jestem co zaprezentuje USA, na Afryce czy Oceaniach nigdy szczególnie sie nie skupiałem może mnie coś zaskoczy ????
Poza sympatią do Włochów to myślę mam mentalność taką jak większość Polaków czyli będe sie cieszył jak jakis kopciuszek ogra jakąś potęgę oraz jak Niemcy pożegnają sie z turniejem ????
Przypomnienie ostatniego mundialu ????
http://www.youtube.com/watch?v=wsYizRFYo98
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Faworytem wydaje się być mimo wszystko Hiszpania. W swojej kadrze ma świetnych zawodników, z których większość odgrywa czołowe role w swoich klubach. Ale ja mimo wszystko w tej roli byłbym skłonny obstawić Holandię. Zapewne wszyscy pamiętają ostatnie Mistrzostwa, gdzie &quot;Pomarańczowi&quot; prezentowali się wyśmienicie, lecz na ich drodze stanęła ... Rosja. W drużynie Oranje można znaleźć wielu wspaniałych piłkarzy. Ponadto zawodnicy występujący na co dzień w niemieckiej Bundeslidze : Arjen Robben, który z meczu na mecz w ekipie Bawarczyków prezentował się coraz lepiej, Rafael Van der Vaart również może należeć do ekipy czołowych graczy.
Linia pomocy tej drużyny wygląda dosyć solidnie, poza wymienionymi graczami De Zeeuw jest również piłkarzem, który w tym sezonie pokazał, dlaczego właśnie reprezentuje barwy Ajaxu Amsterdam. Dirk Kuyt - świetny napastnik, który zawsze wie, gdzie powinien się ustawić, zawsze znajdzie się tam, gdzie być powinien. Nie wiadomo natomiast, kto zostanie drugim napastnikiem w podstawowej &quot;11&quot;. Wszystko wskazuje na to, że będzie to Robin Van Persie, jednak jeszcze nic nie jest przesądzone i Ryan Babel również nieraz pokazywał się z jak najlepszej strony.
Ja osobiście mam nadzieję, że to właśnie ekipa Van Marwijka dotrze do finału Mistrzostw Świata.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
W drużynie Oranje można znaleźć wielu wspaniałych piłkarzy.
Można i to nawet wybitnych, ale niestety nie w defensywie. Na Euro grali pieknie, ogrywali rywala za rywalem a w 1/4 finału Rosjanie narzucili zabójcze tempo, zagęścili środek utrudniając pracę pomocnikom i dobili zmęczonego rywala w dogrywce. Prawda o Holandii jest taka, że póki skrzydłowi i inni pomocnicy grają swoje to jest piekielnie silna, ale kiedy przeciwnik w końcu znajdzie drogę do linii obronnych to już za różowo nie jest.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja stawiam na Anglię. drużyna ta w końcu ma trenera światowej klasy i wspaniałą kadrę,niemal bez słabych punktów.jeżeli ktoś uzna taki za bramkę to uważam,że jeżeli postawiono by na Haarta to by problemu nie było.poza tym anglicy szybko odpadli z lm co powoduje mniejsze zmęczenie u nich.
innym faworytem jest Brazylia,bo za Dungi ta drużyna gra szalenie efektywnie.
Hiszpania mimo,że kadrę możliwe że ma najlepszą to jednak uważam,że powinie im się noga tak jak w pucharze konfederacji,mają za słabego trenera na mistrza.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Na parę naście dni przed początkiem mistrzostw, wypadałoby mieć swojego faworyta. W moim przypadku jest to sprawa bardzo skomplikowana. Wg. mnie o tytuł mogą ubiegać się 3 drużyny, ale zwycięzca może być tylko jeden. Przede wszystkim pod uwagę biorę zespół z Hiszpanii. Powód jest prosty:
- bardzo ofensywne ustawienie idące w parze z ofensywnym założeniem
- na każdej pozycji Europejska gwiazda
- idealna forma
- bardzo duży głód zwycięstwa ( tutaj danio nie pomoże ).
Kolejną drużyną której daję równie duże szansę co Hiszpanom to Portugalia. Może jest to bardzo odważny typ i ciężko sobie to wyobrazić, ale jestem jakoś w głębi duszy przekonany, że Europejscy Brazylijczycy zdecydowanie zdominują swoją grupę, i fazę pucharową. Widzę ich na pewno w pół finale.
Pozostała ostatnia ekipa, nominowana przeze mnie na mistrza. w zestawieniu procentowym przedstawia to się następująco:
Hiszpania: 50%
Portugalia: 35%
Włochy: 15%
Italia to obecny mistrz i jak okazało się w Niemczech, zagrali doskonale. Od wielu lat Włosi grają taki sam międzynarodowy futbol. Mają bardzo mocną ekipę. Może nie bardzo ofensywną, wręcz przeciwnie, defensywną niczym mur obronny otoczony fosą. Za Włochami przemawia doświadczenie i w miarę spokojna grupa. Zdecydowanie do fazy pucharowej mają z minimalnej górki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom