>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

vader 2,8K

vader

Forum VIP
&lt;iframe scrolling=&#39;no&#39; frameBorder=&#39;0&#39; style=&#39;padding:0px; margin:0px; border:0px;border-style:none;border-style:none;&#39; width=&#39;588&#39; height=&#39;250&#39; src=&quot;http://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/I.ashx?btag=a_917b_14272c_&amp;affid=220&amp;siteid=917&amp;adid=14272&amp;c=&quot; &gt;&lt;/iframe&gt;
Betclick oferuje szerokie możliwości wpłaty oraz wypłat.
Dostępne opcję wpłat/wypłat:
Moneybookers
Neteller
Karta kredytowa (Visa lub MasterCard)
Przelew bankowy
Przelewy24
Minimalna wpłata to 15zł natomiast minimalna wypłata to 30zł.
Wypłaty można dokonać systemem płatności w jakim dokonano wpłatę także wygraną można otrzymać bezpośrednio na konto w banku!
Konieczność dostarczenia skanu dowodu osobistego przed wypłatą.
 
sneakerhead 0

sneakerhead

Użytkownik
Trochę lipa bo za wpłaty/wypłaty kartą jest pobierana prowizja. 2% przy wypłacie. Nie wiem co oni wymyślili. Kiedyś wypłaty były bez prowizji.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
wyplacaja pieniadze na mb w soboty? jakbym zlecil dzis to dotrze w pon dopiero? wiem,ze bah w soboty wyplaca..
sam sobie odpowiem ;p;p
wyplacaja przez mb w weekendy ..
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
pytanko
czy przy wypłacie na konto banowe oprócz danych rachunku oraz podania hasła przy logowaniu do betclic, trzeba podawac cos jeszcze? bo cos mi swita ze chyba trzeba odp na pytanie dodatkowe ktore przy rejestracji je sie podawalo i opdowiadalo. pytam bo dawno tam nie gralem i niewiem czy pamietam jeszcze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie posiadam konta w Betclic, ale z tego co powiem to ten bukmacher chyba w większości operacji chce pytanie pomocnicze.
To pytanie da się oczywiście zmienić, ale wiąże się z ponowną weryfikacją m.in wysłanie dowodu tożsamości...
 
M 0

mateusz44443

Użytkownik
wplacilem sobie kaske przez przelewy 24 , postawilem zaklad za 55zl , wygralem 230 z haczykiem , dowod tozsamosci wyslalem kolo 23 w nocy ,wyplacilem 130 na mb (o 7 rano juz byl zaakceptowany dowod)bez zadnych problemow ! w 2 godziny doszla kaska !! WIELKI PLUS dla tego buka jesli chodzi o wplaty/wyplaty , pani Justynka z supportu tez bardzo mila

ps jak wplacalem przez przelewy 24 na bwin to na mb nie moglem wyplacic , a tutaj taka mial niespodzianka ! Polecam Betclica
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
@ dami21 Prowizja jest pobierana, bo ostatnio kiedy robiłem wypłatę na kartę musiałem zapłacić 2%. Było to może z 2 miesiące temu. Sprawdź coś a potem pisz.
 
D 5

dami21

Użytkownik
W PLN przy wypłacie NIE ma żadnej Prowizji , ja mam zawsze opłata = 0 I ZAWSZE tak miałem , a wypłacałem ponad 100 razy ???? przy wpłacie JEST prow. .
Podobna sugestia do ciebie
 
colmic 0

colmic

Użytkownik
W bukach internetowych jestem kompletnie zielony. Chciałem założyć konto na Betclicu i mam do Was pytanie. Czy jak nie mam własnego konta w banku to mogę przelać wygraną kwotę np. na konto kolegi?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie jestem przekonany na 100%... ale na 99% musi to byc Twoje konto.
Bukmacherzy mają dość mocno rozwinięte programy przeciwdziałania, praniu brudnych pieniąchów ????
Betclick raczej nie jest wyjątkiem.

Założenie konta w banku to teraz pikuś. Trwa krótko i możesz dokonać tego nawet przez internet! ????
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Czy ma ktos konto w BZWBK? W zeszly piatek zlecilem wyplate i do tej pory nic nie mam. Orientujecie sie jak dlugo idzie przelew do BZWBK? Do PEKAO SA czekalem 3 dni.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pewnie zleciłeś w piątek po południu? Jeśli tak, to w praktyce zleciłeś w poniedziałek ;)
W tym momencie masz 4 dzień roboczy od zlecenia przelewu - bez paniki. Do jutra do 15/16 powinien się pojawić na końcie
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Wie ktoś może czy betclic robi jakież problemy z wyplata dużej wygranej.? Czy ktoś z Was miał jakieś problemy z wypłatami większych sum, a jeśli tak to o jakie sumy chodziło.?
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Witam;
Wie ktoś może czy betclic robi jakież problemy z wyplata dużej wygranej.? Czy ktoś z Was miał jakieś problemy z wypłatami większych sum, a jeśli tak to o jakie sumy chodziło.?
Z góry dzięki za odpowiedz
Pozdrawiam
Zawsze możesz zlecić 2 wypłaty ,ale problemów nie powinno być .Nie zamierzam się chwalić ile wypłacałem.I boisz się czegoś?Jak wszystko było w porządku to nie powinno być problemów.
 
Do góry Bottom