>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Która drużyna waszym zdaniem może zostać &quot;czarnym koniem&quot; Mistrzostw Świata? Czy będziemy świadkami niespodzianki i teoretycznie słabsza drużyna wyeliminuje już w fazie grupowej potentata do trofeum? Może powtórzy się historia z przed 8 lat i &quot;czarny koń&quot; zajmie miejsce na podium?
Jakie jest Wasze zdanie na pytanie: która drużyna może zostać czarnym koniem?
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Jak pisałem w temacie dotyczącym grupy G taką drużyną może być WKS. Po słabym występie na Pucharze Afryki będą czuli głód sukcesu i na pewno będą walczyli żeby zmazać plamę z mistrzostw kontynentu ????
Inną potencjalną niespodzianką może być wyrzucenie USA już w grupie przez Algerię. Mając w pamięci ich występ w RPA sprzed roku (puchar Konfederacji) wyeleminowanie ich przez Algerię niewątpliwie będzie dużą niespodzianką. A jak Algeria wyjdzie z grupy to już będzie wszystko możliwe... jak to w fazie pucharowej.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Zdecydowanie kibicuję reprezentacji Chorwacji i to ich chciałbym tu wymienić, niestety nie mogę.
W takim wypadku radzę zwrócić uwagę na Serbię, jednak sukces Serbów w świetle ich ostatnich wyników nie byłby chyba czymś nadzwyczaj nadzwyczajnym, a stać ich nawet na medal, więc trzeba zagłębić się w ich grupę i odnaleźć tam ekipę Ghany, której także będę kibicować. Niemcy mogą mieć naprawdę fatalny wynik, jeżeli Serbia i Ghana ustrzegą się kontuzji. Grupa jest bardzo silna, najsilniejsza ze wszystkich.
Skład Ghany na PNA tworzyła młodzież, która świetnie spisała się na MMŚ, potencjalnie jednak pierwsza jedenastka Ghany to kapitalni, uznani na świecie gracze. Ich skład jest wręcz porażający. Bramkarz Wigan Kingson może być słabym punktem ekipy, dalej jest tylko lepiej. W obronie:
- John Pantsil gwiazda i jeden z kluczowych graczy Fulham
- John Mensah wypożyczony z Lyonu do Sunderlandu, bardzo dobrze radzący sobie w PL, a wcześniej sprowadzony przez Lyon z Rennes za 8,5 mln euro
- Isaac Vorsah, zmagający się ciągle w tym sezonie z kłopotami zdrowotnymi, przed przewlekłymi kontuzjami jednak pewny punkt Hoffenheim
Lewa obrona to trochę deficytowa pozycja, może grać tu Hans Sarpei z Leverkusen, może młody Samuel Inkoom z Baselu
W obwodzie jest doświadczony Eric Addo
Pomoc prezentuje się wybornie:
- Michael Essien to jeden z najlepszych piłkarzy globu, którego chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać, uniwersalny, idealny na długie i wyczerpujące turnieje
- Stephen Appiah to legenda ghańskiej piłki i po prostu geniusz, zmaga się jednak ostatnimi czasy z groźnymi kontuzjami i dawno nie pokazał się światu, jest kapitanem kadry
- Sulley Ali Muntari to świetny ofensywny pomocnik (boczny bądź środkowy), przerobiony przez Mourinho na defensywniejszą wersję pomocnika. W reprezentacji znów będzie szaleć w ofensywie i przypomni swoje kapitalne strzały z dystansu z nieprawdopodobnych pozycji
- Kwadwo Asamoah, który jest jedną z ważniejszych postaci w tym sezonie włoskiego Udinese
na ławce mistrzowska młodzież, także Annan z Rosenborgu
W ataku tak samo dobrze, jak w pomocy:
- Asamoah Gyan, gwiazdor Ligue 1, po wojażach i niewykorzystanym zaufaniu różnych trenerów odnalazł się u geniusza Antonettiego, twórcy talentu anonimowych wcześniej Llorisa, Edersona, Baky Kone czy Loica Remy. 13 bramek w bodajże 25 występach w tym sezonie i gdyby nie niedawna kontuzja, a wcześniej PNA, to on byłby królem strzelców Ligue 1, na co wciąż ma szansę
- Matthew Amoah to obok Berga najlepszy napastnik ligi holenderskiej w tamtym sezonie, teraz jednak gra słabiej
- Prince Tagoe, w ostatnim meczu Bundesligi wszedł i strzelił 2 bramki dla Hoffenheim, młody, bardzo utalentowany gracz
W obwodzie jest jeszcze król strzelców MMŚ, Dominic Aidiyah, kupiony przez AC Milan
Skład jest wyborny, ostatnio bardzo przeszkadzają im kontuzje, jednak, jeżeli większość ważnych ogniw będzie w miarę dostępna, wtedy powalczą z faworyzowanymi Serbami oraz Niemcami o wyjście z grupy. Grają w dodatku na własnym kontynencie, dla mnie to jest ekipa, która może zadziwić świat.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Widzę, że zaczyna się ciekawa dyskusja któ wygra na mundialu.
Rozgrywki napewno beda znów emocjonujące i myślę , że najbardziej to szkoda, że nie obejrzymy tam naszych piłkarzy ( poza tymi którzy grają dla Niemiec).
Osobiście ój główny typ jest taki, że Brazylia nie wygra MŚ. Co więcej uważam , że przy dobrej dyspozycji WKS i Portugalii, Brazylia nie wyjdzie z grupy!
Wiem, że brzmi to troche dziwnie i niewiarygodnie ale mnie taki obrót sprawy całkowicie nie zdziwi. Jest tez Korea o której zapomnieć nie można, bo jeden mudnial juz nam pokazał co znaczy skreślić Koree na początku. Waleczności napewno im nikt nie odmówi.
Jednak to nei oni sa moim &quot;czarnym koniem &quot; rozgrywek.
Czarnym koniem bedzie jak dla mnie Serbia. Serbowie pokazali w eliminacjach, że sa ekipą zgraną, potrafiąca kopać piłke i to wnich upatruje najwiekszą niespodziankę. Grupe w której sa powinni pokonać i wyjść z niej. Wydaje sie grupą dosyć silna ale aż tak dobrych zespołów przynajmniej ja tam nie widze.
No i może wreszcie czas na Hiszpanów? Ile razy to już sie mówiło, że teraz to Hiszpanie albo Holendrzy cos zdobeda, że jak nie na Euro to już na MS cos pokaża, no i pokazują. Tylko że zwykle odpadają w tych najważniejszych meczach.
Ale kto wie jak będzie na MŚ w RPA.
Osobiście uważam , że szans nie ma Francja, której nie powinno być w ogóle na tych MŚ. Anglia tez chyba nic wielkiego nei pokaże..
Słowacja powinna wyjśc z grupy. Brakuje mi Egiptu na tych MŚ.
No i warto uważać na Niemców. w myśl zasady, że &quot; Wszyscy graja w piłkę, a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy&quot; Cos w tym jest i to sie sprawdza.
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Wiem, że brzmi to troche dziwnie i niewiarygodnie ale mnie taki obrót sprawy całkowicie nie zdziwi. Jest tez Korea o której zapomnieć nie można, bo jeden mudnial juz nam pokazał co znaczy skreślić Koree na początku. Waleczności napewno im nikt nie odmówi.
Jednak to nei oni sa moim &quot;czarnym koniem &quot; rozgrywek.

To nie ta Korea o której myślisz ???? Czyt. nie Korea Park Ji-Sung&#39;a z MU ???? To Korea komunistyczna, gdzie jak piłkarze nie zdobędą MŚ to zostaną wtrąceni do lochów przez &quot;Wodza Narodu&quot; jak to miało zresztą miejsce w latach 80 bodajże. Oczywiście zgrani będą (w końcu cały rok razem trenują), ale jednak nie wróżę im jakiejkolwiek zdobyczy punktowej ani nawet bramkowej ????
 
zlowrogi 0

zlowrogi

Użytkownik
Bardzo ciekawi mnie występ Korei Północnej. Wiadomo, że umiejętności za dużych oni nie mają, ale często patrząc na drużyny nie weryfikuję umiejętności pojedynczych graczy, a staram się spojrzeć na cały naród. KRLD wiadomo, komuna pełną gębą, piłkarze mają nasrane w głowach... Niedawno jakiś mój koleżka powiedział, że będą grać o życie... hehe kto wie, wszak Korea jest najbardziej zamkniętym krajem świata, gdzie nie ma nawet dostępu do Internetu. Fakt, trafiła im się bardzo trudna grupa, ba! grupa śmierci! ale gdyby byli w innej, łatwiejszej grupie to myślę, ze trochę krwi potrafiliby napsuć, a kto wie może i w grupie G sprawią małą niespodziankę, pokonując jakiś zespół?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja nie rozumiem trochę stawiania na Serbów.Dla mnie to nadal jest przeciętniak europejski, który ma kilku graczy europejskiego formatu, ale sama ekipa nie.Dla mnie ta drużyna ma taki syndrom, że jak zaczyna się źle to nie potrafią się podnieść i zaczyna się agresja, kartki, słaba gra, tracenie dużej ilości bramek.
Taka sytuacja miała miejsce na ostatniej wielkiej imprezie kiedy to zaczęli od 6:0 od Argentyny.
Śmiem twierdzić, że będzie im wyjść ciężko z grupy bo faworytem są Niemcy i raczej dopną swojego celu oraz moim zdaniem Australia.Nie wiem dlaczego, ale lubię to ekipę po tym co widziałem jak szkolił ich Hiddink.
Podsumowując zdecydowanie nierealne dla mnie zaistnienie Serbów na Mundialu.

Ale jeśli chodzi o czarnego konia turnieju to nie upatruję to żadnej drużyny z Afryki, bardziej liczył bym na team z Ameryki Płd - ciekawą drużyną na pewno jest Urugwaj, a i ich grupa jest w miarę wyrównana.W dodatku mają kilku ciekawych zawodników, m.in Forlan, Suarez, Rodriguez i Fucile z Porto, są też Godin i Egueren z Villareal.Widzimy przede wszystkim potencjał w ofensywie i mam nadzieję, że ekipa będzie na tym bazować bo tacy zawodnicy jak Rodriguez czy Fucile mogą zostać gwiazdami tych Mistrzostw.Chciałbym, żeby ta drużyna odegrała ważną rolę w turnieju, a i argumenty do tego ma solidne.

Rozglądam się po grupach i nie widzę innych ciekawych drużyn, które mogą zrobić niespodziankę i sądzę, że Słowenia, Słowacja, Algieria nie będą trudnymi rywalami dla faworytów grup.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ja nie rozumiem trochę stawiania na Serbów.Dla mnie to nadal jest przeciętniak europejski, który ma kilku graczy europejskiego formatu, ale sama ekipa nie.Dla mnie ta drużyna ma taki syndrom, że jak zaczyna się źle to nie potrafią się podnieść i zaczyna się agresja, kartki, słaba gra, tracenie dużej ilości bramek.
Taka sytuacja miała miejsce na ostatniej wielkiej imprezie kiedy to zaczęli od 6:0 od Argentyny.
Przez te 4 lata Serbowie zrobili spory postęp i cięzko jest porównywać tą obecną ekipę z tą z mundialu w Niemczech. Spójrz na eliminacje: cięzka grupa a i tak pewne pierwsze miejsce.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Przez te 4 lata Serbowie zrobili spory postęp i cięzko jest porównywać tą obecną ekipę z tą z mundialu w Niemczech. Spójrz na eliminacje: cięzka grupa a i tak pewne pierwsze miejsce.
Pamiętasz jak grali w el. do MŚ w 2006? też wygrali grupę zostawiając w tyle m.in. Hiszpanie , stracili wtedy w całych eliminacjach tylko jedną bramkę.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Szczerze mówiac tego nie pamiętałem ???? Fakt taka impreza troche tych outsiderów paralizuje, ale i tak będe na nich liczył w starciu z Niemcami.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ja tam myślę, że albo WKS albo jakiś Europejski kraj.
WKS ma bardzo dobrych zawodników, większośc gra w dobrych europejskich klubach, mają spore doświadczenie, Drogba &amp; spółka mogą namieszać. Możliwe że dojdą do ćwierćfinałów lub nawet dalej.
Słowenia może wyjść z grupy, wystarczy że pokonają Algierię i USA ;)
Dania również powinna na luzie wyjść z grupy.
Być może Słowacja.
Ogólnie to ten turniej jest ciężko obstawiać, nie wiemy jak klimat w RPA będzie działał na zawodników, jeszcze jest prawie miesiąc, dużo rzeczy się może wydarzyć,
pozdrawiam zilzil
 
xaw 0

xaw

Użytkownik
A ja powiem ciekawie że moim czarnym koniem jest Urugwaj, wystarczy zobaczyć w tym sezonie formę Suareza z ajaxu i Forlana który wygrał dla athletico LE mają w składzie jeszcze paru niekawych graczy licze na nich ;)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
A ja powiem ciekawie że moim czarnym koniem jest Urugwaj, wystarczy zobaczyć w tym sezonie formę Suareza z ajaxu i Forlana który wygrał dla athletico LE mają w składzie jeszcze paru niekawych graczy licze na nich ;)
No masz racje tym bardziej ze Urugwaj wychodzac ze swojej grupy trafi na kogos z grupy B: Argentyne/Nigerie ktore sa dla nich do przejscia, w ewentualnym cwiercfinale moze Niemcy, moze Serbia albo Slowenia....
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Jestem przekonany, ze WKS zajdzie w tym turnieju wysoko, lecz nie wygra całosci. Nalezy tez sprawdziać historie... Zauwazmy, ze Anglia dawno nic nie wygrala, mało tego, nie ma wiekszych osiagnieć ( przynajmniej reprezentacyjnie ) w ciagu ostatnich lat. To moze dodatkowo ich zmobilizować a w dodatku ma tez kogo ... Jak juz ktos wspomniał &quot;Wszyscy graja w piłkę, a na końcu i tak zawsze wygrywają Niemcy&quot; - cos w tym jest. To bardzo dumny kraj, ktory zawsze walczy do konca, i nie ma imprezy, na która nie jada z celem by wygrac. Osobiście nie stawiam na Brazylie, ten zespoł wymaga przebudowy i moim zdaniem, nie odniesie wiekszego sukcesu w tych mistrzostwach. Hiszpania, oczywiscie bardzo mocny skład, fenomenalna młodzież ( nikt tak jak Hiszpanie nie opanowuje rozgrywek juniorow, ktorzy nastepnie przechodza do składu głownej reprezentacji. To było jedna z przyczyn ostatniego sukcesu ) Jednak jestem zdania, ze nie wygrywa sie 2 razy pod rzad - sa wyjatki jak Francja, jednak teraz uwazam to za malo prawdopodobne. Moim typem jest Argentyna, liczyłem na nich juz od Mistrzostw w Korei i Japoni przez Niemcy i az do teraz. Do trzech razy sztuka !
 
vde 119

vde

Użytkownik
Nowa Zelandia ????
według mnie świetna grupa, ze Słowacją 3 pkt z Paragwajem 1 pkt , może być całkiem dobrze, być może sprawią niespodziankę z Włochami, tak jak Rumuni w EURO &#39;08 (remis bodajże był) . A jeśli wyjdą z grupy i tak będzie sensacja. Jednak z roku na rok jest to co raz lepsza drużyna, z którą powoli (może od Mundialu ? ) trzeba będzie się liczyć. Kto wie , moze wygrają grupę ? ????
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Zaskoczyła mnie opinia o Nowej Zelandi. Chciałem stawiać handi w meczu z Włochami. Nowa Zelandia jest przez wszystkich przekreślana, bo to rzeczywiście słaba ekipa. Nie wyobrażam sobie, aby z Włochami grali coś więcej oprócz defensywy. Drużyna złożona z lokalnych graczy, nie trzyma się twardo założeń taktycznych, popełnia błędy, technika też nie imponuje. Słowacja nawet jest od nich mocniejsza co najmniej o klasę. Nie będę kibicował Nowej Zelandi na pewno.
 
vde 119

vde

Użytkownik
To są MŚ. Impossible is nothing ;)
Czy ktoś w &#39;06 stawiał na T&amp;T ? Ba, każdy był gotów obstawić że będą wtapiać co mecz po 2;0 , 3;0 a Tu pokazali się z ładnej strony.
Zobaczymy jak będzie ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Serbia lub Paragwaj a może zespół z czarnego londu
Chodzi o czarny Londyn ?

Zaskoczyła mnie opinia o Nowej Zelandi. Chciałem stawiać handi w meczu z Włochami. Nowa Zelandia jest przez wszystkich przekreślana, bo to rzeczywiście słaba ekipa. Nie wyobrażam sobie, aby z Włochami grali coś więcej oprócz defensywy. Drużyna złożona z lokalnych graczy, nie trzyma się twardo założeń taktycznych, popełnia błędy, technika też nie imponuje. Słowacja nawet jest od nich mocniejsza co najmniej o klasę. Nie będę kibicował Nowej Zelandi na pewno.

Podzielam Twoje zdanie.A szczególnie stwierdzenie o taktyce i zawodnikach.Chyba tak jak ja oglądałeś Puchar Konfederacji i ewidentnie było to widać.NZ nie potrafili wymienić kilku podań, a ich gra zbliżona jest do potencjału ekipy Malawi aniżeli Paragwaju i tylko te dwie ekipy dzielą lata świetlne w kulturze piłkarskiej [ na boisku ].Moim zdaniem zdecydowane wyrzucenie pieniędzy w błoto jeśli ktoś chciałbym stawiać na wyjście z grupy tej ekipy.Sukcesem Nowozelandczyków będzie każda strzelona bramka.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Niestety wytypowanie &quot;czarnego konia&quot; MŚ nigdy nie jest łatwe, bo to zawsze bywa jakaś konkretna, kompletna niespodzianka, jak Senegal &#39;02.
Moje myśli krążą, jednak koło paru drużyn, które mogą pokusić się o sprawienie zawodu potentatom.
Jedną z tych drużyn może być Urugwaj, choć buki stawiają go niżej, niż Meksyk - ze względu zapewne na niezbyt udane eliminacje i konieczność grania barażu z Kostaryką, który niemal zakończył się odpadnięciem Celestes z gry w MŚ. Urugwaj dostaje 95 - 1 na to, że zostanie mistrzem i 2-1, że wyjdzie z grupy wobec 87 - 1 i 1,95 -1 dla Meksyku, ale Ja stawiam, jednak Urugwaj wyżej, choć Meksyk na MŚ zawsze groźny jest.
Po pierwsze drużyna z Ameryki Południowej ma kim strzelać bramki. W wysokiej formie są zarówno Suarez, jak i Forlan, a na ławie jest jeszcze bramkostrzelny Abreu (46 występów/ 27 goli w reprze). W środkowej linii świetnie rozumiejący się z Suarezem kumpel z Ajaksu Lodeiro, a do tego trzech Alvaro - Pereira z Porto, Fernandez z Universidad i Gonzalez z Nacional. Na ławce też nie najgorzej i przód prezentuje się okazale. Gorzej z obroną złożoną z wyrobników, jak Lugano, Godin, Eguren, Caceres, Victorino, czy Fucile. Na bramce też przeciętniak z Lazio Muslera.
Wobec tego wszystko zależeć będzie od tego, czy Urugwaj strzeli więcej, niż straci. Najważniejszy będzie pierwszy mecz z Francją, jeśli uda się Celestes zremisować, a później wygrać z RPA to z Meksykiem powalczy o awans, a może nawet wyjście z grupy z pierwszego miejsca, a potem uskrzydlony jest w stanie spokojnie wygrać z Nigerią lub Grecją, a nawet powalczyć z Argentyną. A wtedy jest już w ćwierćfinale.
Doświadczona, waleczna Dania też ma szansę sprawić niespodziankę. Duńców zawsze podziwiam, bo jeśli są już na jakiejś imprezie to gryzą trawę. W drużynie jest kilku konkretnych wariatów, jak Dennis Rommedahl, Christian Poulsen, Daniel Jensen, Thomas Kahlenberg, Jesper Gronkjaer, Martin Jorgensen, czy Daniel Agger (oni nie odpuszczą żadnego meczu nawet przy złym wyniku). Jeśli wykuruje się dodatkowo Sorensen będzie też rywalizacja w bramce. W ataku jest Bendtner, który ostatnio rozegrał się w Arsenalu, a trzeba dodać, że Duńce w podobnym do dzisiejszego składzie prawie dokładnie 2 lata temu zremisowali z Oranje, z którymi zagrają pierwszy mecz na MŚ. Jeśli wyjdą nawet z 2 miejsca (Kamerun i Japonię powinni spokojnie ograć) trafią na Włochów, z którymi nie są bez szans, co też umożliwia im dostanie się do ćwierćfinału.
Wreszcie Serbia i Ghana. Szczerze powiem, że istnieje duża możliwość, iż Niemcy rozbiją się o te drużyny i w ogóle nie wyjdą z grupy. Serbia miała świetne eliminacje. Wyszła z pierwszego miejsca z grupy z Francją. Potrafiła ograć Rumunię 5-0. Szczególnie obrona tej drużyny robi wrażenie. Stojkovic z Wigan w bramce (doświadczony, ale nie wybitny), a do tego Ivanovic (Chelsea), Vidic (Manu), Obradovic (Saragossa), Subotic (Borussia D.) i z Serie A Kolarov (Lazio), Lukovic (Udinese). Im bramki będzie bardzo ciężko strzelać. W pomocy prym wiedzie Wielka Gwiazda Dejan Stankovic wspierany przeciętnymi, ale ogranymi w Europie zawodnikami, jak Nenad Milijas (Wolves), Milan Jovanovic (Standard Liege), Gojko Kacar (Hertha Berlin). W ataku też nie jest najgorzej (Zigic, Pantelic, Lazovic) i Serbia, jeśli znów w tej drużynie nie pojawią się jakieś kłótnie ma szanse wyjść z grupy i powalczyć nawet z najlepszymi, a wszystko zdecyduje się w pierwszym meczu z Ghaną.
Wreszcie Ghana, którą uważam za jedyną drużynę z Afryki, która ma realne szanse na osiągniecie czegoś w tych MŚ. Stawiałbym jeszcze na Algierię, ale brak doświadczenia tej drużyny w grze z europejskimi drużynami plus grupa z Anglią i ogranymi na wielkich imprezach Słowenią i Anglią nie wróży jej najlepiej. Niestety Nigeria jest taktycznie chaotyczna i nie daje tej drużynie większych szans z Grecką defensywą. R.P.A oprócz fanatycznych kibiców nie posiada żadnych atutów (może dopomogą sędziowie). Kamerun trafił do grupy z dwoma bardzo dobrymi, zgranymi europejskimi drużynami - Dania , Holandia - co nie wróży tej drużynie najlepiej. Taktyka podaj do Eto nie jest w stanie sprawdzić się w konfrontacjach z tymi drużynami. Wreszcie WKS. Naszpikowany bezmyślnymi gwiazdami, które gdy tylko gorzej idzie zaczynają kłócić się bez opamiętania (przykład ostatni PA). Wystarczy, że Portugalia strzeli pierwsza bramkę, że któryś obrońca lub bramkarz popełnią wielbłąda i koniec z marzeniami o wyjściu z grupy. Toure będzie się kłócił z pomocnikami, Drogba strzeli focha, że za mało mu podają. I koniec marzeń o sukcesie (a dodatkowo nie rozumiem niedoceniania w tej grupie Portugalii).
Wracając do Ghany, jeśli wyleczą kontuzje i zagrają Essien, Mensah i Boateng to ta reprezentacja wygląda naprawdę ciekawie, a jak wiadomo Ghana jest naprawdę uporządkowana taktycznie, jak na drużynę z Czarnego Lądu. Drużyna potrafi grać nawet, jeśli trener wyrzuci gwiazdę, jak Muntari, co miało miejsce na ostatnim PA. Nie było protestów, waśni, kłótni, chęci odwoływania trenera. To wyjątek w afrykańskim futbolu.
Teraz Mutari może coś zrozumiał. Jest w kadrze, a w pomocy dodatkowo oprócz niego i Essiena jeszcze Asamoah z Udinese, Appiah z Bologny, czy Ayew z Marsylii. Obrona też treściwa - Pantsil, Vorsah, Mensah, Sarpei, Addo. Najgorzej prezentuje się linia ataku i to może być problem Ghany, czyli zdobywanie bramek. Czy coś uda się Ghanie ugrać? Decydujący będzie właśnie mecz z Serbią. Uważam, jednak że Ghana w pełnym składzie jest w stanie wygrać swoją grupę. Jak wiadomo trafić mogą wtedy na U.S.A i z o wiele mniejszym prawdopodobieństwem Algierię i Słowenię, ale nawet zajmując 2 miejsce i grając z Anglią wcale nie są bez szans biorąc pod uwagę ilu ich grajków gra na wyspach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom