>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa G - Brazylia, Korea Płn, WKS, Portugalia

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa G​
Brazylia
Korea Północna
Wybrzeże Kości Słoniowej
Portugalia

15 czerwca 2010
[16:00] Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia
[20:30] Brazylia - Korea Północna


20 czerwca 2010
[20:30] Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej

21 czerwca 2010
[13:30] Portugalia - Korea Północna

25 czerwca 2010
[16:00] Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej
[16:00] Portugalia - Brazylia

Tabela:
1. Brazylia
2. Portugalia
3. Korea Północna
4. WKS
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy G. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Brazylii, Portugalii, Korei Północnej i WKS. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
__________________​
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Grupa śmierci i z tym chyba każdy się zgodzi. Brazylia vs Portugialia - niesamowicie ciekawy mecz już w fazie grupowej. Czy WKS może postarać się o jakąś niespodziankę? Raczej nie. W 2006 mieli namieszać w grupie a skończyło się tym że lepiej zagrał Trynidad &amp; Tobago(prowadzone wtedy przez Leo). Myślę, że tabela po 3 meczach fazy grupowej wyglądać będzie tak:
1.Brazylia 9 pkt
2. Portugalia 6 pkt
3. WKS 1 pkt
4. Korea 1 pkt
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Moja analiza razem z kształtem ostatecznym tej grupy (chociaż na ponad miesiąc to wróżenie z fusów, ale pobawić się można;])

1. Brazylia 7 pkt
2. Portugalia 5 ptk
3. WKS 4 pkt
4. Korea 0 pkt

Brazylia to faworyt nie tylko tej grupy ale i całych mistrzostw. Grają skutecznie co jest ważniejsze od stylu. Zresztą styl moim zdaniem też przyjdzie ???? Jedyny mankament to brak wielkiej gwiazdy na szpicy ale może Adriano schudnie i będzie git ????
BTW obrona (!!) wręcz kosmiczna Maicon, Lucio, Alex (Cris), D.Alves.

Portugalia moim zdaniem nic nie wywalczy na tych mistrzostwach. C. Ronaldo jest b.dobry ALE nie ma nikogo do pomocy... Deco nie ten, R.Carvalho też jakby mniej pewny i co najważniejsze: brak bramkarza i napastnika. Niestety może to starczyć do awansu, ponieważ ostatni mecz grają z pewną (?) awansu Brazylią i remis wywalczą.

WKS to może być wielka niespodzianka mistrzostw (czyt. mogą wyrzucić Portugalię), ale nie wiadomo w jakiej formie i co ważniejsze czy zdrowy będzie Drogba.... Tak czy inaczej najważniejszy dla losów tej grupy będzie 1 mecz. Jeżeli WKS nie wygra z Portugalią to raczej odpadną.

Korea moim zdaniem nie zdobędzie punktów. Zespół wybiegany i zgrany, ale to już nie to co u siebie kiedy sędziowie ciągnęli za uszy.

Tak czy inaczej grupa ciekawa i chyba warto zaryzykować postawienie na awans WKS np. w bukmacherze naziemnym totolotek płacą za to 1,80zł ????
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
1. Brazylia 7 pkt
2. Portugalia 5 ptk
3. WKS 4 pkt
4. Korea 0 pkt
Wszystko super, ale taki układ punktów jest chyba nie możlwy. Chyba że coś źle policzyłem to podaj mi możlwość wyników żeby taka była tabela końcowa. Bo skoro zakładasz, że Korea wszystko przegra to każda z pozostałych trzech drużyn ma już trzy punkty.
BRA 3
POR 3
WKS 3
Ale w pierwszej kolejce któraś z drużyn stracic punkty tak czy inaczej musi. Czyli WKS remisuje z POR a BRA wygrywa naturalnie z KOR
Po pierwszej kolejce jest
BRA 3
WKS 1
POR 1
KOR 0
w drugiej kolejce brazylia musi znowu wygrac lub zremisowac(bo wedlug Ciebie nie przegra zadnego meczu) Gra z WKS wiec zakladam ze wziales pod uwage zwyciestwo BRA. POR wygrywa z KOR
BRA 6
POR 4
WKS 1
KOR 0
Ostatnia kolejka - tutaj brazylia nie moze wygrac z korea bo bedzie miala 9 pkt, a jak zremisuje to korea bedzie miala 1 punkcik. A jeśli brazylia zremisuje w poprzedniej kolejce to nie bedzie miala mozliwosci zdobycia 7 pkt. dzięki
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
Wszystko super, ale taki układ punktów jest chyba nie możlwy. Chyba że coś źle policzyłem to podaj mi możlwość wyników żeby taka była tabela końcowa. Bo skoro zakładasz, że Korea wszystko przegra to każda z pozostałych trzech drużyn ma już trzy punkty.
BRA 3
POR 3
WKS 3
Ale w pierwszej kolejce któraś z drużyn stracic punkty tak czy inaczej musi. Czyli WKS remisuje z POR a BRA wygrywa naturalnie z KOR
Po pierwszej kolejce jest
BRA 3
WKS 1
POR 1
KOR 0
w drugiej kolejce brazylia musi znowu wygrac lub zremisowac(bo wedlug Ciebie nie przegra zadnego meczu) Gra z WKS wiec zakladam ze wziales pod uwage zwyciestwo BRA. POR wygrywa z KOR
BRA 6
POR 4
WKS 1
KOR 0
Ostatnia kolejka - tutaj brazylia nie moze wygrac z korea bo bedzie miala 9 pkt, a jak zremisuje to korea bedzie miala 1 punkcik. A jeśli brazylia zremisuje w poprzedniej kolejce to nie bedzie miala mozliwosci zdobycia 7 pkt. dzięki
Pomieszałeś. mordor1410 rozpisał scenariusz, który jest wykonalny.
Brazylia wygrywa z WKS i Koreą oraz remisuje z Portugalią = 7pkt
Portugalia remisuje z Brazylią i WKS, wygrywa z Koreą = 5pkt
WKS wygrywa z Koreą, remisuje z Portugalią i przegrywa z Brazil = 4pkt
Korea przegrywa all = 0pkt
Przykładowe wyniki:
Braz 3:0 Kor
WKS 1:1 Por
Braz 1:0 WKS
Por 2:0 Kor
Kor 0:2 WKS
Braz 1:1 Por
i tabela:
Bra 7pkt 5:1
Por 5pkt 4:2
WKS 4pkt 3:2
Korea 0pkt 0:7
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Brazylia zagra mądrze , więc myślę, że nie będize miała problemy by wygrać tę grupe. Ciekawie zapowiada się rywalizacja o 2 miejsce w grupie. natomiast korea nie ma wielkich szans by zaistnieć
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Czy WKS może postarać się o jakąś niespodziankę? Raczej nie. W 2006 mieli namieszać w grupie a skończyło się tym że lepiej zagrał Trynidad &amp; Tobago(prowadzone wtedy przez Leo
Co ty bredzisz? WKS zdobył na tamtych MŚ 3 pkt a Trynidad 1 pkt.WKS świetnie grał z Argentyną i Holandią jednak zabrakło im trochę szczęścia.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Co ty bredzisz? WKS zdobył na tamtych MŚ 3 pkt a Trynidad 1 pkt.WKS świetnie grał z Argentyną i Holandią jednak zabrakło im trochę szczęścia.
Już dobra, nie patrzyłem w historie MŚ 2006 piszac tę analizę. Zapamiętałem WKS jako drużynę, która namieszać nie może. Ale mimo tego uważam, że z grupy nie ma szans wyjść.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Już dobra, nie patrzyłem w historie MŚ 2006 piszac tę analizę. Zapamiętałem WKS jako drużynę, która namieszać nie może. Ale mimo tego uważam, że z grupy nie ma szans wyjść.
Oglądałeś mecze z Argentyną i Holandią? w pierwszym meczu z ekipą Pekermana mieli mnóstwo sytuacji i tylko szczęście uratowało Argentynę , podobnie było z Holandią.
Widzę że MŚ 2006 nie oglądałeś zbyt uważnie.

1.Brazylia 9 pkt
2. Portugalia 6 pkt
3. WKS 1 pkt
4. Korea 1 pkt
Chyba jesteś nie poważny skoro myślisz że naszpikowany gwiazdami WKS nie będzie wstanie wygrać z Koreą , Portugalia w obecnej formie to też nie jest przeszkoda nie do przejścia.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Głupie odzywki zachowaj dla siebie. Byłem w Niemczech na mundialu, nie oglądałem meczy grupy C. Nie interesowało mnie to. I nie musisz krytykowac wszystkiego co powiem. Kolegów tym nie zdobędziesz. A skoro nie uważasz że WKS nie wygra to trzeba się było odezwać ciut wcześniej,a nie dopiero wtedy gdy źle oceniłem sytuację w tabeli napisaną przez mordor1410. I jesli już bardzo chcesz pokazać jakim jesteś znawcą footballu to mow ze masz inne zdanie a nie odzywki typu &quot;co ty bredzisz&quot; albo &quot;chyba jestes nie powazny&quot;
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Głupie odzywki zachowaj dla siebie. Byłem w Niemczech na mundialu, nie oglądałem meczy grupy C. Nie interesowało mnie to. I nie musisz krytykowac wszystkiego co powiem. Kolegów tym nie zdobędziesz. A skoro nie uważasz że WKS nie wygra to trzeba się było odezwać ciut wcześniej,a nie dopiero wtedy gdy źle oceniłem sytuację w tabeli napisaną przez mordor1410. I jesli już bardzo chcesz pokazać jakim jesteś znawcą footballu to mow ze masz inne zdanie a nie odzywki typu &quot;co ty bredzisz&quot; albo &quot;chyba jestes nie powazny&quot;
Spokojnie ludzie ????

A Ty finishline jak analizujesz zaproponowany przeze mnie scenariusz to zaczynaj zgodnie z terminarzem (bo terminarz ma wielkie znaczenie) a nie zaczynasz od końca- to raz ???? A dwa że decydujące dla losów 2 miejsca będzie to jak Brazil podejdzie do ostatniego meczu w grupie (z Portugalią) jak będzie miała pewny awans dalej. Co do Korei to będą chłopcy do bicia (to nie gospodarz MŚ z 2002)... Bo jak może być inaczej jeżeli &quot;Ojciec&quot; narodu jest tak naprawdę selekcjonerem...;)
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Z wyników panowie, za każdym razem, w każdym meczu WKS przegrywało 2:0. W meczach z Brazylią czy Portugalią już nie wygrają jak to miało miejsce z Serbią i Czarnogórą. Możemy zakończyć już tę dyskusję bo ona chyba do nikąd nie prowadzi.
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Co sądzicie o meczach:
Brazylia - Korea Północna (0:1) 1
Portugalia - Korea Północna (0:1) 1
Kursy u buków niskie. Korea jest deklasowana pod każdym względem przez te ekipy. Technicznie, stylowo, a przede wszystkim klasą zawodników. Korea nie ma szans w tej grupie na pkt. WKS też powinno bez problemu wygrać. Warto grać te typy? Według mnie tak.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Z wyników panowie, za każdym razem, w każdym meczu WKS przegrywało 2:0
Wolałbym abyś sądował swoje opinie na podstawie spotkań które oglądałeś, a nie rzucał spostrzeżenia tylko na podstawie wyniku który sprawdziłeś w necie. Inaczej to forum i te przewidywania nie mają zbytnio sensu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dla mnie z tej grupy wyjdzie Brazylia i WKS
Portugalia trzecia a Koree bym tak na pożarcie nie skazywal moze remis z Portugalia ugraja, wspomnicie moje slowa.
Portugalia ostatnimi czasy to nie ta sama druzyna, popelnia bledy w obronie w duzej mierze uzalezniona jest od gry Ronaldo. Niby ma indywidualnosci jednak to sie nie trzyma.
WKS w tej chwili byc moze ma kadre w najlepszym pilkarsko wieku z Drogba na czele.
To co pokazali na PA nie bral bym tego jako wyznacznika bo tam sie cuda różne dzieja , kto miał pomysly stawiac ten wie.
Zatem dla mnie
Brazylia
WKS
Portugalia
Korea
 
stepic88 5

stepic88

Użytkownik
No właśnie.. Sam Ronaldo za dużo nie zrobi. Kto ma mu pomóc? Liedson to nie ten kaliber, Deco też nie ten sam człowiek. Nani ma przebłyski ale to za mało na MŚ. Choć na fazę grupową może wystarczać.
WKS sam nie wiem co może pokazać. Mają fajną ofensywę - Gervinho, Drogba, Kalou, jest też Toure czy kone - może być nieźle :wink: Walka z Portugalią o 2 m-ce.
Brazil powinna zająć 1 m-ce, przyjedzie mniej &quot;gwiazdeczek&quot; to nie będzie komendantów melanżu (Dinho) i może skupią się na grze. Obrona wydaje się kozacka: J.Cesar na bramce, Maicon na prawej, Lucio, Juan. To może być klucz do sukcesu bo z przodu jak zawsze potencjał (Robinho, Luis Fabiano, Grafite) a chłopcy są głodni sukcesu, bo nie wiem czy któryś ma na koncie tytuł z 2002.. Mój faworyt całego turnieju.
5.5 na nich kusi. Czasu mam jeszcze trochę na przemyślenie stawki ;)
Korea.. Nikt na nich nie stawia, jak zdobędą 1pkt to okryją wstydem rywala. 3 mecze i do domu..
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Myślę, że dobrze Brazylia trafiła do grupy. Cztery lata temu mieli jedną z najłatwieszych w całym Mundialu, co za tym idzie źle się wstrzelili w ten turniej, bo jak niby można się jakoś specjalnie motywować o mecz z Japonią czy Australią. Potem Ghana i 3-0. Niby ten zespół z Afryki nie jest taki zły ale chyba tylko w Afryce. Jeśli chodzi o Europę to już tak dobrze nie jest. Po Ghanie przyszedł czas na Francuzów, i niespodzianka, Brazylia odpada.
Teraz jest zgoła inna sytuacja, już w grupie mają trudnych rywali.
Z Koreą powinni spokojnie wygrać. Z WKS niby też, ale pamiętamy jak grało Wybrzeże choćby z Argentyną ( ja wtedy miałem świnkę więc tak dobrze nie pamiętam), i na koniec Portugalia. Portugalia swojego miejsca sprzed czterech lat raczej ponownie nie zdobędzie 4 pozycji.
Myślę że tabela może wyglądać następująco:
1. Brazylia 7 pkt
2. WKS 7 pkt
3.Portugalia 3 pkt
4. Korea 0 pkt
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Chyba niektórzy przeceniają WKS. Osobiście bardzo lubię &quot;Słonie&quot; ale po tym co pokazali w Pucharze Narodów Afryki jakoś mnie do siebie zrazili. Na ich korzyść działa jednak słabiutka postawa Portugalii w ostatnich grach eliminacyjnych i.. no moim zdaniem, skład Brazylijczyków. Szczerze powiem, że po powołaniach Dungi &quot;kanarkowi&quot; nie są już moim zdaniem w faworytach do zwycięstwa w mundialu. Z grupy pewnie wyjdą bo to byłaby kompromitacja ale medalu nie zdobędą. Kto oprócz Brazylii? Chyba jednak WKS. Mimo, że przecieniany to nie prezentującej się ostatnio wybitnie Portugalii powinni dać radę. Kluczowym będzie ich bezpośredni mecz. Koreańczykom z Północy nie daję żadnych szans. Zdziwie się jeśli strzelą więcej niż jednego gola.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
WKS:portugalia
trudno mi jednoznacznie wskazać faworyta oba zespoły mają gwiazdy najlepszego formatu portugalia prowadzona przez Ronaldo powinna zremisować z Wks-Drogby niesamowicie ciekawy mecz remis brakowy jak najbardziej widziany chodz niespodzianka w postaci wygranej WKS też w chodzi w gre
Brazylia:Korea Północna
czarno na białym widać faworyta tej grupy i tego meczu nie powinni miec problemu z Koreanami jest to ich najłatwiejszy rywal prawdziwe schody zaczną się w kolejnych meczach
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Myślę, że teraz kiedy piłkarze mają choć trochę więcej czasu na odpoczynek po ciężkim sezonie wpłynie to na nich pozytywnie. Owszem , zgrupowanie , treningi ale to nie to samo co regularne mecze i treningi po kilka razy w tyg. Myślę, że jak wszyscy będą w miarę wypoczęci to zobaczymy o wiele ciekawsze widowisko. I mimo wszystko myślę, że Korea kontakt nawiążę prędzej z Portugalią aniżeli z WKS.
Nie ma sensu zgadywać jak ułoży się punktacja w grupie. Równie dobrze może się okazać, że wszyscy zrobią wielkie oczy bo np. Portugalia skończy na ostatnim miejscu a Korea ich prześcignie. Nie twierdzę , że Korea to lepszy zespół ale wystarczy , że Portugalia będzie miała zły dzień i już możemy być świadkami niespodzianki choć oczywiście wcale nie musimy. Ja tylko zaznaczam , że teraz bardziej kierujemy się formą drużyn , ich potencjałem, formą poszczególnych piłkarzy ale trzeba pamiętać , że to MŚ i wcale się nie zdziwię jeśli Brazylia wyjdzie z 2 miejsca a np. WKS z pierwszego. A być może to WKS zagra bardzo słabo i skończy na ostatnim miejscu. Korea w tej grupie to obiektywnie rzecz biorąc zdecydowany outsider ale to są MŚ i tu każdy zagra na 100% i będzie walczył o każdy metr boiska a przede wszystkim o korzystny rezultat niż ładną dla oka piłkę. Tu może zadecydować czasami dyspozycja piłkarzy w danym dniu i być może w decydującym meczu i myślę, że lepiej będzie mi to oglądać niż podchodzić to tego typersko. No chyba , że na LIVE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom