>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F - Włochy, Paragwaj, Nowa Zelandia, Słowacja

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa F​
Włochy
Paragwaj
Nowa Zelandia
Słowacja

14 czerwca 2010
[20:30] Włochy - Paragwaj

15 czerwca 2010
[13:30] Nowa Zelandia - Słowacja

20 czerwca 2010
[13:30] Słowacja - Paragwaj
[16:00] Włochy - Nowa Zelandia


24 czerwca 2010
[16:00] Paragwaj - Nowa Zelandia
[16:00] Słowacja - Włochy

Tabela:
1. Włochy
2. Słowacja
3. Paragwaj
4. Nowa Zelandia
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy F. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Włoch, Słowacji, Paragwaju i Nowej Zelandii. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
__________________​
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Włochy:paragwaj niesamowicie ciekawe spotkanie i to już w pierwszej kolejce myśle że to powinno zadecydowac o pierwszym miejscu Nowa Zelandia nie zdobedzie ani jednego punktu a Słowacja moze jedynie towarzyszyć im
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ciekawy jestem postawy Nowej Zelandii. W pamięci utkwił mi ich mecz z Pucharu Konfederacji z Włochami, który minimalnie przegrali. W RPA pewnie tak dobrze jak wtedy z Italią nie zagrają, ale ze słabiutką Słowacją mają szansę na punkty. Z Paragwajem może być ciężej. Prawdę powiedziawszy to właśnie druzynę z Południowej Ameryki stawiam w roli faworyta tej grupy.

Moim zdaniem:

1. Paragwaj
2. Włochy
3. Nowa Zelandia
4. Słowacja
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Czemu tak nisko notujecie Słowacje? może nie pamiętacie że ta drużyna zdeklasowała w el. takie drużyny jak Polska czy Czechy , więc myśle że bez problemu mogą pokusić się o awans.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Czemu tak nisko notujecie Słowacje? może nie pamiętacie że ta drużyna zdeklasowała w el. takie drużyny jak Polska czy Czechy , więc myśle że bez problemu mogą pokusić się o awans.
Właśnie dlatego, że to pamiętam to tak nisko ich notuje. Wyprzedzenie Polski to żaden sukces, niestety, a Czesi? No ewidentnie im te eliminacje nie wyszły bo piłkarsko sa lepsi od Słowacji, bez dwóch zdań. Uważam, że Słowacja i Słowenia to dwie najgorsze europejskie ekipy na mundialu, aż przykro się robi jak przypomnimy sobie, że to właśnie te drużyny wykopały Polaków.
 
arturb_r1 0

arturb_r1

Użytkownik
Assitalia uważasz, że Słowacja oraz Słowenia są gorsze piłkarsko od Nowej Zelandii czy Hondurasu ? Nie za bardzo wiem na jakiej podstawie.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Nowa Zelandia to moim zdaniem najsłabsza drużyna na MŚ. Paragwaj też nie jest jakiś super dobry ani super skuteczny. Raczej obydwie te ekipy noszą nazwę mistrzowskich fuksów. Co do Słowacji hmmm.... Myślę, że nie ma jakiejś super formy czy super determinacji, więc na czarnego konia na bank nie zasługuje. Włosi mają w miarę łatwą sprawę, nie wydaję mi się żeby jakoś super spocili się podczas fazy grupowej. Podejrzewam, że Nowa Zelandia nie zdobędzie nawet punktu w tabeli, może gdzieś tam jakiś 1, ale z kim ? Jak już to najprawdopodobniej właśnie ze Słowacją. Mój typ ? Włosi wszystko wygrywają, goni ich para Paragwaj - Słowacja. Ostatnie mecze na korzyść reprezentacji zza oceanu.
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Włochy:paragwaj niesamowicie ciekawe spotkanie i to już w pierwszej kolejce myśle że to powinno zadecydowac o pierwszym miejscu Nowa Zelandia nie zdobedzie ani jednego punktu a Słowacja moze jedynie towarzyszyć im
Prawdę powiedziawszy to właśnie druzynę z Południowej Ameryki stawiam w roli faworyta tej grupy.
Zgadzam się z przedmówcami. Uważam że Paragwaj na tym mundialu może być czarnym koniem. Mają naprawdę mocny skład. Valdes i Cabanas są w stanie dużo namieszać w ataku, jak i porządnie uderzyć na bramkę. Kurs ponad 4 jaki oferują buki z Włochami wart ryzyka, nawet z podpórką godny uwagi. ( Ciągle mam w pamięci wygrany mecz z eliminacji z Argentyną, rozegrali wtedy naprawdę świetne zawody).
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Włochy mistrza nie obronią wg mnie. Paragwaj owszem może namieszać ale myślę że awansują z 2 miejsca. Słowacja szału nie robi, wygra z Nową Zelandią, z Włochami raczej nie ma szans, ew. z Paragwajem może coś skubnąć ale bardzo w to wątpie.
Włochy z pierwszego miejsca, za nimi Paragwaj, Słowacja i na szarym końcu Nowa Zelandia.
1. Włochy 9 pkt
2. Paragwaj 6 pkt
3. Słowacja 3 pkt
4. Nowa Zelandia 0 pkt
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
dlaczego tylko zwycięstwa brałeś pod uwagę, przecież to jest turniej tu się gra pod wynik, a remisy są na porządku dziennym, Słowacja grała bardzo dobrze w el. i może wszystkich zaskoczyć ja bym jej nie skreślał, Paragwajowi nie życzę źle ale niekoniecznie według mnie musi wyjść z grupy
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Nie ma, co patrzeć na Włochów przez pryzmat tego, iż są mistrzami świata. Ich szanse na obronę tytułu są iluzoryczne. A kadra ewidentnie przechodzi pokoleniową zmianę. Wiadomo w bramce mają Buffona - nadal najlepszego golkipera świata - obrona jednak nie wygląda już tak solidnie. Cannavaro i Chiellini z Juve, patrząc, co Stara Dama wyprawiała momentami w obronie, nie wróżą solidności. Zambrotta - też wcale nie w wybitnej formie - jawi się najlepszym obrońcom. Bocchetti &#39;86, Bonucci &#39;88, Cassani &#39;83, Criscito &#39;86, czy Maggio to obrońcy średniej klasy - ograni głównie na poziomie Serie A. W pomocy Pirlo po nie najlepszym sezonie i Gattuso po katastrofalnym. Ciekawe, jak przygotują się do tych MŚ razem z Camoranesim. Właściwie tylko De Rossi prezentował równy, wysoki poziom. Marchisio to drugi garnitur Juve, acz może zaskoczą pozytywnie Palombo i Montolivo - ciekawi gracze, szczególnie drugi dość nietuzinkowy. Pepe i Cossu będą, jak sądzę grzać ławę. Atak to w ogóle u Włochów problem, bo nie ma zawodnika, który stabilnie zapewniałby bramki. Lippi może mocno rotować w tej formacji.
Włochy, więc będą miały problemy, ale stawianie w roli faworyta grupy Paragwaj, bo mają Cardozo i Valdesa jest lekką przesadą. Reszta, bowiem składu to popłuczyny z europejskich średniaków oraz ligowców - też przeciętnej klasy - z Ameryki Łacińskiej.
Popatrzyłem na układ meczów grupy i w pierwszej kolejce Włochy-Paragwaj. Wszystko wskazuje, że w tym meczu padnie remis. Asekuranccy Włosi i grający z kontry, defensywnie Paragwaj. Ten mecz może wyglądać, jak pamiętne spotkanie Chile-Włochy 2-2. Słowacja z NZetem nie może mieć problemów żadnych, chyba że zatrudnią polskie sztaby odnowy biologicznej z MŚ 2006 i ME 2008 (nie wykluczam tego). Jednak realnie to przynajmniej 2-0 dla sąsiadów. Michalik, Skrtel, Durica, Lubocan, Sestak, Hamsik to zawodnicy prezentujący równy, europejski poziom. Na NZet winno wystarczyć. Potem ciężko wnioskować nie znając formy drużyn po pierwszej prezentacji, acz stawiałbym, iż Słowacja jest w stanie zremisować z Paragwajem w drugiej kolejce, jeśli zagra na potrzebny ej w tej sytuacji remis. Włochy wygrają z NZ-etem, a grupę zamknie remis Włochów ze Słowacją. Wynik Paragwaju nie będzie miał znaczenia. Według mnie Włochy pierwsze, a Słowacja drugie miejsce w tej grupie.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Cannavaro to porażka ale Chiellini mimo słabego sezonu Juve był wyróżniającym sie zawodnikiem, jak na obrońce strzela dużo bramek, pytają o niego największe kluby świata, zdecydowanie obecnie jeden z najlepszych obrońców w serie A jak i w Europie. Bocchetti, Cassani czy ofensywnie usposobiony Criscito to solidni obrońcy, spokojnie dadzą sobie jesli będzie taka potrzeba.
W drugiej lini mam nadzieje że będziemy musieli oglądać Gattuso (króty jest dla mnie nieporozumieniem) czy Camoranesiego bo nim coś pozytywnego zaprezentują to szybciej dostana czerwoną kartkę. Zagadka jest Pirlo, licze na De Rossiego, Montolivo i chociażby Marchisio który wcale nie był &quot;drugim garniturem&quot; w Juve, grał często, na tle słabej drużyny wypadał pozytywnie. Zresztą Di Natale grywał czasem na skrzydle więc i taka opcja na pewno jest brana pod uwagę.
W ataku zawsze strzelanie bramkę rozkładało sie na kilku zawodników, dla mnie forma Gilardinio czy Iaquinty jest niewiadomą, mocno liczę na jedynego Włocha w składzie nie grającego w serie A Giuseppe Rossiego, w końcu nazwisko zobowiązuje:cool:
Kluczowy myślę będzie pierwszy mecz z Paragwajem, każdy może zagrać trochę asekuracyjnie, w końcu Włosi nastawiają sie na 7 meczy w którym kazdy jest ważny a nie tylko na 3. Słowacja nie sądzę żeby utrzymała taki poziom jak w eliminacjach, nawet jeśli to i to może być za mało na awans. Nowa Zelandia to czarna magia, jedna z drużyn która pokazuje raczej idee MŚ ???? Włosi powinni grać o 1 miejsce, myśląc o uniknięciu Holendrów którzy moim zdaniem mają grupe do wygrania, od ćwierćfinałów to juz wszystko sie może zdarzyć ????
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ja jestem fanem klubów włoskicj, lubie też reprezentację Włoch. Innym to przeszkadza, że bardzo lubię Włochów. Szczególną sympatią darzę piłkarzy tak zwanych kontrowersyjnych, szczególnie Marco Materazziego, którego wyszkolenie techniczne jest zerowe, ale za to lubię jak ostro fauluje i wykłaa się na boisku. To prowokuje przeciwników Włochów i to mnie bawi. Lubię też charyzmatycznego Gianluigiego Buffona, który lubie jak się cieszy bo strzelonej bramce. Do dziś mam w oczach jak rwie siatkę po strzelonym golu przez Włochów z Francją w meczu grupowym w Euro 2008. Bardzo lubię Włochów i z przykrością i niepokojem musze stwierdzić, że ciężko bedzie o dobry wynik dla Włochów. Jakoś mnie oni nie przekonują, mimo, ze ich wszystkich lubię. Nawet jeśli wygrają mecze w grupie, to spokojnie handicapy na przeciwników Włochów można grać grubo. Z Nową Zelandią to nie mam żadnych wątpliwości, ale można spokojnie spróbować:

Włochy-Paragwaj 02 1.75
Słowacja-Włochy 10 2.10
Słowacja-Włochy LB 2,5 1 1.55
 
travism 190

travism

Forum VIP
Tutaj, chyba muszę zgodzić się po części z przedmówcami. Jak zobaczyłem powołania do reprezentacji Włoch to aż się za głowe złapałem jak zobaczyłem że 1/3 to zawodnicy Juventusu którzy w minionym sezonie grali katastrofalnie, nie trzeba było oglądać wielu meczy żeby wiedziec ze to nie ta drużyna co przed laty, choć zdarzały im sie dobre spotkania. Tym bardziej dziwi mnie skład Włochów, tym bardziej ze nazwiska nie powalają na kolana, tym bardziej w ataku bo nie wiem kim oni będą straszyć rywali, skoro jako taki poziom prezentował jedynie Borriello i po części Di Natale, ale zobaczymy jak to będzie może zaskoczą czymś. W moim odczuciu jedna ze słabszych grup na MŚ i tutaj oprócz Nowej Zelandii nie zdziwi mnie wyjście z grupy żadnej z trzech drużyn.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Słowacja 1-szy raz na Mundialu jakoś ich tam nie widzę, najgorsza ekipa w tej grupie.
Moim zdaniem Nowa zelandia, której nikt nie docenia może nieźle namieszać! Ich ostatni mecz przed mistrzostwami zagrali znakomicie! Widać że są dobrze przygotowani ????
New Zealand - Serbia 1:0 (29.05 17:15)
Paragwaj hmm... powinien teoretycznie wyjść z drugiego miejsca, ale nie mają szans dalej. BaY BaY ParagwaY tak będą śpiewać kibice po wyjściu z grupy. Włosi będą grać o pierwsze miejsce aby zagrać w kolejnej rundzie z drużyną z drugiego miejsca. Bo w przypadku gdyby zajęli w tej grupie miejsce drugie , mogliby miec problem z Holandia. To jest jedna z nielicznych grup, która nie ma zdecydowanego lidera, Włosi mimo wszystko Faworyt, Słowacja outsider... Śmiałbym się głośno gdyby Nowa Zelandia wyszła z grupy. A ma szanse na to! Powiem dlaczego.. pierwszy mecz gra ze Słowacją i uważam że 1X na wyspiarzy jest dobrym typem. Kolejny mecz z Włochami, gdzie zapewne przegrają i na koniec grają z Paragwajem. Jeżeli zagrają defensywnie i nastawią się w szczególności na kontry (co jest niemal pewne) to moga wywalczyć cenny remis. A wtedy mogą uzbierać tyle samo pkt. co Paragwaj który pokona Słowacje i przegra z Italią ????
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
1. Wlochy - druzyna turniejowa ktora poradzi sobie z malo wymagajaca grupa
2. Paragwaj - druga i zarazem ostatnia druzyna w tej grupie ktora troche umie kopac pilke ;p
3. Slowacja - dobra na polske, nic poza tym ;]
4. Nowa zelandia - hmmm to chyba Ci co tam pilke podaja na boiskach
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Marcelo Lippi wie co robi i powinien stworzyć solidną ekipe na mundial z powołanych piłkarzy mimo tego, że na PK 2009 zagrali tragicznie, pamiętna porażka z Brazylią 0:3. Po turnieju włoski selekcjoner uspokajał, że tworzy drużyne na mundial i liczy się jednynie obrona tytułu. Lippi liczy między innymi na dobrą atmosferę w drużynie, doświadczenie z wielkich imprez swoich zawodnków oraz zgranie dlatego nie wziął na MŚ młodych wilków. Przewiduje, że Italia rozpocznie Mundial słabo ale powoli będą się rozkręcać i mogą daleko zajść.
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Paragwaj - Moim zdaniem to będzie największe pozytywne zaskoczenie tych Mistrzostw. Ekipa z Ameryki Południowej, która w świetnym stylu przebrnęła przez kwalifikacje w trudnej południowoamerykańskiej strefie. W sparingach przed Mundialem grają świetnie. Szczególnie zachwyca ich gra ofensywna. Atak Cardozo - Barrios - Santa Cruz będzie tu niezwykle groźny. Sądzę, że mogą oni zdetronizować słabych i nie ma co się oszukiwać wiekowych już Włochów. Moim zdaniem wygrana grupa.
Włochy - Typowa turniejowa ekipa i głównie dlatego nie można ich lekceważyć. Po za tym w tej grupie nie ma kto im zagrozić, po za Paragwajem oczywiście. Skład jak wspominałem już dosyć wiekowy. Lippi postawił na tych ludzi, co wygrali mu Mundial w 2006 roku, jednak sądzę, że chłopak się przeliczy. Daleko Italia nie zajdzie. Opierając skład na graczach Juve i Milanu, które to ekipy miały słaby sezon wątpię by można tu coś ugrać. Buffon wszystkiego wyciągać nie będzie.
Nowa Zelandia - tak, tak. To nie żarty. Ekipa półamatorska, która moim zdaniem da o sobie znać w RPA. Już sparingi przed Mundialem to pokazuję, choćby wygrana 1:0 z Serbią czy 2:1 z Australią. Moim zdaniem pokonają Słowaków, którzy na Mundial awansowali, bo mieli śmieszną grupę.
Słowacja - Jak dla mnie 0 punktów i szybki powrót do domu. Już w końcówce eliminacje notowali spadek formy. Gracze przeciętnego formatu, z Hamsikiem na czele. Drużyna nie mająca charakteru. Moim zdaniem bezbarwny występ.
1. Paragwaj
2. Włochy
3. Nowa Zelandia
4. Słowacja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom