>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E - Holandia, Dania, Japonia, Kamerun

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa E​
Holandia
Dania
Japonia
Kamerun

14 czerwca 2010
[13:30] Holandia - Dania
[16:00] Japonia - Kamerun


19 czerwca 2010
[16:00] Holandia - Japonia
[20:30] Kamerun - Dania


24 czerwca 2010
[20:30] Dania - Japonia
[20:30] Kamerun - Holandia

Tabela:
1. Holandia
2. Dania
3. Kamerun
4. Japonia Zapraszamy do dyskusji na temat grupy E. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Holandii, Danii, Kamerunu i Japonii. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
vis 0

vis

Użytkownik
Yo!
Na zwycięzcę grupy (tak jak i całego mundialu) daje bezapelacyjnie Holandię, swoje wypociny umieściłem już w jednym temacie i jeżeli nikomu nie przeszkadza wrzucę je i tutaj ????
Po pierwsze Trener - Van Marwijk człowiek odpowiedzialny za jeden z większych sukcesów Holenderskiej piłki na przestrzeni ostatnich lat zdobycie Pucharu UEFA w sezonie 2001/2002 przez Feyenoord Rotterdam. Dosyć anonimowa persona, taki odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu , stonowany, odpowiedzialny nie boi się podglądać i wykorzystywać taktyk innych. Trener konsekwentny, ze swoim składem wygrał wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej. Zespół usposabia dosyć ofensywnie, kładzie dużą rolę na płynność i wymienność pozycji. Do dyspozycji ma naprawdę klasowych piłkarzy na każdą wręcz pozycję. Uważam że takiego właśnie trenera potrzebowała Holandia. A teraz kilka słów o przewidywanym składzie :
Bramka :warto zwrócić równierz uwagę na zawodnika Ajaksu - Maarten Stekelenburg , bramkarz już doświadczony, uznany, może bez fajerwerków ale wystarczy napomknąć iż w tym sezonie w Eredivisie która na obronę raczej nastawiona nie jest wpuścił w 34 kolejkach - 20 goli co już wrażenie robi.
Obrona : To zawsze była największa bolączka Holendrów, ale przecież ten zespół nastawiony był wybitnie na atak ! Podstawowych obrońców wspomagało zawsze dwóch świetnych defensywnych pomocników, doświadczony Mark Van Bommel, Nigel De Jong lub Afellay -&gt; szczególnie ta ostatnia dwójka prezentowała się bardzo dobrze na ostatnich mistrzostwach.
Pomoc : Główna siła tej drużyny, piłkarze tacy jak Robben, Snejder , Kuyt, De Zeeuw który świetnie spisuje się w tym sezonie w Ajaksie , Raffael VdV sami w pojedynkę mogą wygrać mecz. Idealni do stałych fragmentów, szybcy, dryblujący doskonali technicy czy trzeba czegoś więcej ?
Atak : No cóż, w ataku zapewne zobaczymy Robina Van Persiego, może Huntelaara , powołanie może dostanie Babel. W zasadzie nie ma wyraźnego rozgraniczenia który z piłkarzy jest w pomocy, a który już w ataku, zmienność i uniwersalność to główne założenia Holenderskiej szkoły , z której przecież pochodzi większość tych zawodników. Ja osobiście liczę cicho na RvP. Nie nastrzelał się chłopak w tym sezonie, długo pauzował przez dotkliwą kontuzje, dlatego głód goli powinien być wręcz wyczuwalny w tym zawodniku ;)
Odnośnie grupy do której trafili ... Na tym poziomie rozgrywek nie ma słabych drużyn, ale wątpię żeby Holendrzy mieli problem w odniesieniu zwycięstwa końcowego w tym zestawieniu, Dania, Kamerun , Japonia -&gt; może nie są to murowani faworyci ale dzięki tym drużynom od początku wkręcą się na wysokie obroty, a z meczu na mecz będą się tylko jeszcze bardziej rozpędzać ;)
Zawsze się liczą, zawsze mają nadzieję i zawsze im coś nie wyjdzie. Trzeba zapomnieć o pechu i w tym roku dać z siebie wszystko ! Go Oranje ! ;)

 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Widzę że sam nie jestem w kibicowaniu Pomarańczowym Vis wszystko napisał o Holandii jak trzeba Ja dodam tylko iż tutaj Dania która naprawdę gra niezłą piłkę i tutaj Kamerun i Japonia powiedzmy sobie szczerze powinny spokojnie powalczyć między sobą o trzecie miejsce dla mnie bardzo fajna grupa Holandia zmierzy się tu z drużynami z 3 różnych kontynentów powinna nabrac rozpędu i spokojnie dążyć do celu
Win Holandii w grupie po kursie około 1.70 to inwestycja która naprawde się bardzo opłaca
 
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Widzę że sam nie jestem w kibicowaniu Pomarańczowym Vis wszystko napisał o Holandii jak trzeba Ja dodam tylko iż tutaj Dania która naprawdę gra niezłą piłkę i tutaj Kamerun i Japonia powiedzmy sobie szczerze powinny spokojnie powalczyć między sobą o trzecie miejsce dla mnie bardzo fajna grupa Holandia zmierzy się tu z drużynami z 3 różnych kontynentów powinna nabrac rozpędu i spokojnie dążyć do celu

Win Holandii w grupie po kursie około 1.70 to inwestycja która naprawde się bardzo opłaca
Może się opłacać, ale czy Pomarańczowi od razu &quot;zaskoczą&quot;? boję się że będą grać jak nigdy a odpadną jak zawsze:? A na czarnego konia może wyrosnąć Kamerun i wyrzucić moim zdaniem bezbarwną Danię ???? A i Japonia powalczy ???? Jedna z najrówniejszych i najbardziej zróżnicowana stylowo grupa.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Grupa równowagi. Dwie mocne ekipy i dwie słabe ekipy. Nie wydaję mi się, żeby doszło do jakiejkolwiek niespodzianki. Za większe pieniądze można zagrać nawet dokładne wyniki. Wszystko wydaję się być czytelne i oczywiste.
Dania - drużyna z bardzo wielką determinacją i zawzięciem. Szczerze, jest to nieliczna ekipa na mundialu, która ma awans w kieszeni. Bardzo dobrze, że tak się stanie bowiem kibicuje im od dawna. Eliminacje poszły im z górki, chociaż nie mieli łatwych przeciwników. Zaskakująco ładnie radzą sobie w meczach towarzyskich, mają sporo piłkarzy walecznych i silnych. Mocna ekipa od bramkarza do napastnika.
Holandia - Zespół marzenie. W zeszłych mistrzostwach się na nich zawiodłem i to bardzo. 1/8 finału to o wiele za mało i czuję, że w tych MŚ dojdą co najmniej o 2 mecze dalej.
Japonia - Azjatycka duma tych mistrzostw. Nie widzę ani jednej lepszej ekipy z Azji, lepszej i silniejszej od Japońców. Tym samym sądzę, że jak na mistrzostwa i tak mają spore braki. Nie grają wystarczająco ofensywnie. Ważną rzeczą jest to, że Okada nie cuduję tak jak inni trenerzy z kadrą i powołał najlepszych i najbardziej zasłużonych na te MŚ. Bardzo jestem ciekaw z występu Hondy - jak dla mnie najlepszego obecnie Japońskiego piłkarza. Czy Japonii będzie łatwo w grupie ? Zdecydowanie nie ! 3 miejsce to chyba lokata marzenie.
Kamerun - Afrykańscy piłkarze z reguły nie radzą sobie na Mistrzostwach Świata. Uważam, że Kameruńczycy mogą mieć spore kłopoty z pokonaniem Chociażby Holandii czy Dani. Nie jestem przekonany czy Eto jest we formie. Jak dla mnie NIE. W Interze chowa się za plecami Sneijdera czy Milito. Wg. mnie 3/4 miejsce.
Symulacja:
Holandia - Dania
Japonia - Kamerun
Holandia - Japonia
Kamerun - Dania
Dania - Japonia
Kamerun - Holandia
Holandia - 9pkt.
Dania - 4pkt.
Kamerun - 2pkt.
Japonia - 1pkt.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bardzo mocna grupa i nie jeden wynik zapewne tu zadziwi.
Niedoceniają za bardzo niektórzy Japonii i Kamerunu. Kamerun to silna wybiagana drużyna i też narobi problemów. Jednak Zdecydowanie dla mnie Oranje i walka o druga lokate miedzy Kamerunem a DAnia. Mimo to Duńczykom daje wiecej szans na awans, konswekwencja , taktyka żelazna przypominac mogą Niemców, KAmerun to jednak ekipa grajaca w kratke i z uksztaltowana i dobrze ustawiona ekipa beda miec problemy. Dlatego bez niespodzianki nr to Oranje o druga lokate Dania z Kamerunem tu wiele moze sie zdarzyc i mimo wszystko Japonia ostatnia chociaz nie zdziwi mnie jak wygra z Dania lub Kamerunem ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Ja bym stawiał na Holandię i ... Japończyków. Dania jakoś mnie nie przekonuje. Decydujące starcie odbędzie się 24 czerwca 2010. Będzie to pojedynek Dania - Japonia. Z tej dwójki wyłoni się drużyna która awansuje z grupy. Dania ma bardzo niekorzystny harmonogram meczy. Pierwsze spotkanie gra z Holandią gdzie dostaną na 90% baty. Mają 0 punktów, potem muszą grać z Kamerunem dla którego będzie to mecz o wszystko.. gdyż w pierwszej kolejce Kamerun ulegnie prawdopodobnie zadziornym Japończykom. Tak więc Kamerun - Dania śmierdzi tam remisem, bądź skromne zwycięstwo Duńczyków. Ostatni mecz Dania gra z Japonią, która będzie miała już wtedy 3 punkty, po gładkiej wygranej z Kamerunem w pierwszej kolejce i porażce z Holandią. No więc myślę że Azjaci nie odpuszczą szansy na awans i uda im sie wyeliminować Danię. Moim zdaniem Dania to będzie jedno z największych rozczarowań tego Mundialu.

Mój przewidywany układ tabeli na koniec:
  1. Holandia
  2. Japonia
  3. Dania
  4. Kamerun
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Powiem szczerze, że Japonia im bliżej mistrzostw tym słabiej sobie radzi... Zdecydowanie odradzałbym włączania Japonii do reprezentacji zwycięzców. Co do Danii... Mają silny skład, nieobliczalny atak i stabilną defensywę. Wielu, a zasadniczo większość piłkarzy jest bardzo ograna. Może nie są Oni uzbrojeni w gwiazdy tak jak Kamerun czy Holandia, ale mają zasady i bardzo mocny styl gry.
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
1. Holandia - Zwyciezca mistrzostw swiata - ten mundial bedzie pomaranczowych, znakomomicie zbalansowana druzyna ktora mimo teoretycznie slabej obrony ma perfekcyjny atak, nie bedzie meczu gdzie ta druzyna nie strzeli co najmniej 2 bramek
2. Dania - rewelacja eliminacji, mimo wszystko musza ustapic Holendrom
3. Japonia - powalcza powalcza ale nic ponad to
4. KAmerun - ta druzyna od kilku lat nie moze sie odnalezc
 
daw 0

daw

Użytkownik
1. Holandia. Jezeli chodzi o grupe to jestem pewien, ze przejda ja jak burza. 9pkt i piekny futbol. Beda sobie pykali jak beda chcieli ???? Bardzo podoba mi sie ich gra, jednak nie wierze w sukces ogolny. Dlaczego? Poniewaz juz ostatnio miazdzyli wszystkich w grupie, a tylko jak wyszli cos sie wypalilo. Kibicuje im, a przede wszystkim Robbenowi, ktory pokazal sie znakomicie w tym sezonie w Bayernie oraz RvP ???? Jestem kibicem rowniez Arsenalu, ale wrocil ledwo po kontuzji i juz chlop strzela ???? Chociazby ostatni spraring wygrany 2:1 i jego 2 brameczki ????
2. Kamerun - od razu slyszac Kamerun, mysle Eto. Wg. mnie sa o wiele lepsza druzyna od Dunczykow. Ranking FIFA - Kamerun 19, Dania 36. Kamerun i tyle :p
3. Dania.
4. Japonia - pobiegaja, pokopia, wroca ;]
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Holendrzy mają szczęście, że trafili na dość łatwą grupę (oczywiście na mundialu nie ma chłopców do bicia), nie powinni mieć większych problemów z wyjściem z niej, w następnej rundzie też mają szczęcie bo będą mieli przeciwnika z grupy F, myśle że będzie to Paragwaj, Włosi raczej wyjdą z 1miejsca.. Jednak uważam, że nie jest to drużyna, która może zagrać w półfinale. Mają wiele gwiazd, ofensywnych piłkarzy ale są jedynie ekipą zdolną na 1/8 może 1/4 finału. Pokazują to wszystkie wielkie imprezy. Wystarczy zdominować środek pola, trzymać piłke i Holandia leży, pokazała to Rosja na Euro.
Może to wyglądać tak:
1.Holandia 7pkt
2.Kamerun 6pkt
3.Japonia 1pkt
4.Dania 1pkt
 
L 0

loocas

Użytkownik
Holandia w sparingach prezentuje się fantastycznie. Z grupy wyjdą bez problemu, w 1/4 niestety trafią na Brazylię. Jeśli ją pokonają to sądzę, że wygrają te mistrzostwa. Jedyny rywal dla Brazylii prowadzonej przez Dungę to wg mnie właśnie Holandia. To ten mecz powininen być finałem. Hiszpania, Anglia, Argentyna czy Włochy tym razem zawiodą. A jedenastka Pomarańczowych jest imponująca: Stekelenburg - Heitinga, Boularouhz, Mathijsen, Van Bronckhorst - De Jong, Van Bommel - Van Der Vaart, Sneijder, Robben - Van Persie. Mimo kiepskiej obrony w destrukcji również będą rządzić dzięki fenomenalnym defensywnym pomocnikom. Bardzo im kibicuję.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ja również wierze w Pomarańczowych wydaje mi się że w końcu przyszedł na nich czas :razz:, i zgadzam się z przedmówcą że Hiszpania i Argentyna i nawet dodam Brazylia zawiodą, nie ważne jak ale coś czuje że w finale żadnej z tych drużyn nie zobaczymy, jednak Włosi i Anglicy potrafią wygrać z każdym i to mogą być najgroźniejsi rywale :cool:
 
esek14 35

esek14

Użytkownik
Holandia - Nie ma mocnych na Holendrów w tej grupie. Musiałby się zdarzyć cud, aby Pomarańczowi nie wygrali tej grupy. Skład mają jak zawsze bajeczny: Van Persie, Sneijder, VdVaart, Elia, Kuyt i mogę tak długo wymieniać. Nie widzę tu nikogo kto mógłby im zagrozić. Komplet punktów i awans z pierwszej pozycji.
Dania - Po eliminacjach ich umiejętności ceniłem dość wysoko, głównie za drużynowy styl gry, który bardzo im odpowiada. Piłkarze może nie bajeczni jak u Holendrów, jednak także znający się na swoim fachu. Ostatnie wyniki jednak nie napawają mnie optymizmem. Porażka 0:1 z Australią czy inne dość przeciętne rezultaty. Zobaczymy co wymyśli Olsen. Mimo wszystko stawiam na nich.
Kamerun - Jedynie oni mogą zagrozić Danii. Choć także nie spodziewałbym się fajerwerków po tej ekipie, bo wielkiej piłki oni od kilku lat już nie grają. Samuel Eto&#39;o i Alexander Song to kluczowe postacie w tej ekipie. Od nich zależeć będzie bardzo dużo. Zobaczymy czy stać ich na niespodziankę. Boję się o ich formację obronną, która w PNA spisywała się fatalnie. W starciu z Holendrami może być pogrom.
Japonia - Typowy zespół do bicia. Słabo kadrowo, bo w większości gracze z J-League. W sparingach także kiepsko. Nie wróże nic dobrego. Zespół nie posiada lidera. Jeżeli zdobędą choć 1 punkt to już będzie dla nich dobry występ.
1. Holandia
2. Dania
3. Kamerun
4. Japonia
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
The Netherlands winger, Arjen Robben, limped from the Amsterdam ArenA after suffering what appeared to be a hamstring injury in the closing stages of the game against Hungary. The Bayern man will NOT travel to Johannesburg with his team-mates.

robi się nieprzyjemnie dla Oranje :-(
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Wybraniec
Grupa E

Holandia - Dania 2:2
Japonia - Kamerun 1:3

Holandia - Japonia 5:0
Kamerun - Dania 1:1

Dania - Japonia 3:1
Kamerun - Holandia 2:4

1. HOLANDIA 7pkt. 11:7
2. DANIA 5pkt. 6:4
3. KAMERUN 4pkt. 6:6
4. JAPONIA 0pkt. 2:11

HOLANDIA i tu jest duuuuży znak zapytnia co zagraja po awansie z grupy, upatruje ich jako zespół który moze na luzie osiagnac półfinał ale jednak wytypuje ze w ćwierćfinale odpadna... natomiast zespół DANII po meczu w 1/8 finału spakuja sprzet i wrócą do domu...
 
D 0

dr.kristo

Użytkownik
Holandia zdobędzie w grupie komplet. Duńczycy to jedyna drużyna, która może im zagrozić, bo taktycznie przewyższają Japonię (choć nieznacznie) i Kamerun (zdecydowanie). Myślę, że Dania nie ma wystarczającej siły ognia, brakuje bramkostrzelnych napastników. Bendtner będzie stanowił o sile tej reprezentacji dopiero za 2-3 lata, na razie jest co najwyżej przeciętnym grajkiem. Tomasson najlepsze lata ma już za sobą. Kto tam ma strzelać? Jorgensen (34 lata), Larsen (29 lat), Rommedahl (32 lata), Gronkjear (33 lata) - wszyscy u schyłku kariery. Samym doświadczeniem nie zwojują wiele. Atak Oranje i obecna forma Holendrów wystarczy by pokonać Skandynawów.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Nie mam wątpliwości co do tego kto będzie miał pierwsze miejsce w tej grupie. Holandia ma tak mocną ekipę, że strata choćby dwóch punktów mnie zdziwi. Nawet jeśli Robben nie zdąży się wykurować na pierwsze spotkania, są wśród Oranje piłkarze, którzy godnie go zastąpią w ofensywie. Siłą Holendrów jest ich ofensywa. Niewątpliwie jedna z najlepszych na tym mundialu. Van Persie, Sneijder, Robben czy van der Vaart - tymi piłkarzami nie pogardziłby żaden zespół. Do tego dochodzi porządny bramkarz, czyli Stekelenburg, oraz obrona - bolączka Holendrów, ale nie wydaje się, by mieli dużo roboty w fazie grupowej. Do tego oczywiście dobry trener, który, jak już pokazał, wie jak drużynę ustawić.
O drugie miejsce w grupie powalczy według mnie Kamerun z Danią. Kluczowym meczem będzie tutaj pojedynek między tymi dwoma drużynami, jednakże ciężko mi wskazać faworyta takiego spotkania. Z jednej strony Dania do drużyna doświadczona i w miarę poukładana, z drugiej może im brakować tej ikry, a że z formą póki co się mijają, wskazuje porażka 1:0 z Australią. Kamerun natomiast to głównie Samuel Eto`o, który jednak nie był ostatnio w najlepszej formie. Oczywiście są gracze, jak Song, którzy będą Samuela wspomagali. Pytaniem jest, jak spisze się formacja obronna Kamerunu, która podczas ONA, delikatnie mówiąc, nie zachwycała.
Ostatnie miejsce w grupie przypadnie Japonii, w skład której wchodzą przede wszystkim piłkarze z ligi japońskiej. Jak na samurajów przystało, pewnie wykażą się walecznością, jednak według mnie nie wystarczy to na awans.
Punkty w grupie Netherlands - 9 - 4.50
Punkty w grupie Netherlands - over 5,5 - 1.55
Netherlands końcowa pozycja - Zwycięzca - 1.57
Punkty w grupie Japan - under 2,5 - 1.85
Łączne gole w Grupie E - over 14,5 - 1.85
Kursy z: expekt
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom