>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A - Francja, Urugwaj, Meksyk, RPA

Status
Zamknięty.
M 27,2K

madangelo

Forum VIP

Grupa A​
RPA
Meksyk
Francja
Urugwaj

11 czerwca 2010
[16:00] RPA - Meksyk
[20:30] Urugwaj - Francja


16 czerwca 2010
[20:30] RPA - Urugwaj

17 czerwca 2010
[13:30] Francja - Meksyk

22 czerwca 2010
[16:00] Meksyk - Urugwaj
[16:00] Francja - RPA

Tabela:
1. Francja
2. Urugwaj
3. Meksyk
4. RPA
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy A. Wasze analizy, przemyślenia, prognozy i typy dotyczące reprezentacji Francji, Urugwaju, Meksyku i RPA. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!

*
tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie wiem ,czemu nikt tutaj nie komentuje tej grupy śmierci.
Francja jak wszystkim wiadomo ,ledwo co się zakwalifikowała do MŚ i będą na pewno chcieli to teraz udowodnić ,że należała im się gra w tych rozgrywkach. Do tego oni często zachodzą daleko.
Urugwaj ,zawsze mocny ,ofensywny futbol z Ameryki Południowej. Jak wiadomo Urugwaj ma takich znakomitych napastników jak Luis Suarez który jest aktualnie królem strzelców ligi holenderskiej.
Kolejną reprezentacją jest Meksyk. Bardzo silna ekipa i nie można jej lekceważyć ,Meksyk zawsze dobrze grał w takich rozgrywkach. Na pewno coś pokażą na tym mundialu. Do tego pokonali USA w tamtym roku w jakimś tam turnieju finałowym już nie pamiętam.
RPA ,sami wiecie gospodarz tych mistrzostw ,na pewno będą chcieli coś pokazać. Zrobią wszystko ,aby wyjść z grupy ,tego jestem pewny.
Na prawdę jest to najbardziej wyrównana grupa tych mistrzostw. Sam jestem ciekawy jak się potoczą dalsze losy.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Zdecydowanie uważam, że to najtrudniejsza grupa mistrzostw. W zasadzie każda reprezentacja ma duży potencjał i siłę argumentów. Najsłabiej może wypaść RPA. Niby mają tam jakieś swoje przywileje, w końcu grają u siebie - ale nie do końca popieram ich filozofie gry. Uważam, że jest zmienna i najpewniej trener gospodarzy i tak zmieni technikę i ustawienie przed samymi mistrzostwami. Ciekawie zapowiada się mecz Urugwaj-Francja. Podejrzewam, że Żabojady zawładną grupą, tak więc i ten mecz wygrają. Meksyk... No to drużyna która jak chce to potrafi. Moje typy na grupę są takie:
1. Francja
2. Meksyk
3. Urugwaj
4. RPA
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Mamy kadrę Francji w odpowiednim temacie i nie będę zaśmiecał tam, żeby było przejrzyście to piszę tutaj.
Jest kilka niespodzianek, przede wszystkim brak Benzemy i Nasriego, zaś z drugiej strony jest Titi.
Co do składu jaki można typować to na pewno w bramce Lloris.Mandanda to nie jest bramkarz dobrej klasy, często zdarzają mu się kiksy i niepewne interwencje.Landreau też na pewno ma już swoje najlepsze lata za sobą także moim typem na zmiennika Llorisa będzie Carraso_Od kiedy odszedł z OM gdzie był rezerwowym gra bardzo dobrze, zdobył Mistrza Francji z Bordo, w LM też grał przyzwoicie.Ogólnie bardzo udany sezon dla niego, a na dodatek jego forma nie ma większych wahań.
Obrona.Na pewno Evra na prawej i wtedy automatycznie Abidal jest przesunięty do środka [ tak grał już w Repie ] i myślę, że wraz z Gallasem o ile ten dojdzie do siebie po kontuzji.Na lewej chyba Sagna, ale to jest mi trudno powiedzieć bo nie wiem jak radzi sobie w Arsenalu.
Pomoc, to chyba największa broń Francuzów.Na pewno na pozycji defensywnego pomocnika jest duży wybór bo każdy z graczy gra na bardzo wysokim poziomie.Ja postawiłbym na Diarrę.Widziałem często tego gracza w akcji i jestem pod wrażeniem jego gry, uwielbiam patrzeć jak odbiera piłkę, jak uspokaja grę w środku pola.Niesamowity strzał.Do niego raczej zagra nowy Zizou - gracz Bordo mimo, że w słabszej formie to i tak będzie liderem pomocy.Na skrzydłach nie może być inaczej aniżeli Malouda, który miał świetny sezon na Wyspach i powracającego do formy po kontuzjach Riberego.
Do ataku to Anelka i nie wiem.Chyba Gigniac nie grał teraz dobrego sezonu [ nie wiem, nie widziałem go w akcji ] także trudno mi wytypować drugiego zawodnika do linii ataku.
Co do ludzi, którzy mogą powalczyć o miejsce w składzie to na pewno Valbuena bo mimo, że na początku w OM nie było mu po drodze z trenerem to ostatnio był głównym kreatorem gry i architektem sukcesu OM we Francji.Raczej Henry też ławka bo on jest już myślami w USA czy Stanach.
Moim zdaniem odpadnie Briand, Rami albo Planus i jakiś DM.
Piszcie swoje przemyślenia na temat tej grupy :].
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Zdecydowanym faworytem tej grupy wydają się być Francuzi. Wszyscy pamiętają jeszcze ich kiepską grę w eliminacjach i kontrowersyjny awans po barażu z Irlandią, ale to wciąż drużyna w której występuje cały szereg gwiazd, które w tym sezonie w swoich klubach spisywały się naprawdę dobrze. Każda pozycja jest świetnie obsadzona. W bramce oglądać będziemy najprawdopodobniej Hugo Llorisa (który pokazywał się ze świetnej strony w LM, ale także Ligue1), linia obronna oparta na graczach czołowych klubów Premier League (Evra, Sagna, Gallas) podobnie robi wrażenie. W eliminacjach wiele problemów było ze skutecznością. Urugwaj, Meksyk, czy tym bardziej RPA to nie drużyny o żelaznych defensywach i gole strzelać im będzie na pewno łatwiej, niż choćby świetnie zdyscyplinowanej ekipie Irlandii. Wracając do kadry Trójkolorowych, przechodzimy do pomocy, w której za odbieranie piłki i prace w środku pola odpowiadać będą niezwykle cenni Lass Diarra i Jeremy Toulalan. Wreszcie śmietanka, czyli piłkarze odpowiedzialni za strzelanie bramek i kreowanie akcji. Mózgiem drużyny ma być młoda gwiazdka Yoann Gourcuff, który na takim turnieju będzie grał po raz pierwszy. Ma za sobą jednak dwa bardzo dobre sezony i oczekiwania są w stosunku do niego wielkie. Do tego Franck Ribery, Nicolas Anelka, Florent Malouda (obaj po bardzo dobrym sezonie w Chelsea), Thery Henry (dla którego będzie to ostatni mundial), Andre-Pierre Gignac, czy słabo grający w Realu Madryt Karim Benzema (kto wie jak będzie prezentował się natomiast w kadrze). Powinni tę grupę wygrać także dlatego by ominąć Argentynę (z Leo Messim) już w 1/8 finału. Do turnieju będą grali sparingi m.in. z takimi reprezentacjami jak Tunezja, Kostaryka, czy Chiny, więc z ekipami &quot;egzotycznymi&quot;, ale grającymi inaczej niż Meksyk, Urugwaj, może bliższe RPA. Jeśli chodzi o dwóch pierwszych rywali Francuzów to drużyny ze świetnymi ofensywnymi piłkarzami, którzy na pewno postawią w Afryce na atak. Urugwaj to całkiem ciekawa drużyna, oparta na graczach grających w czołowych ligach europy. Gwiazdorami są niewątpliwie napastnicy Diego Forlan i Luis Suarez. Za ich plecami aż tak uznanych piłkarzy brakuje, ciężko będzie im o awans z tej grupy. To za sprawą doświadczonej drużyny Meksyku, prowadzonej przez Javiera Aguirre. Blanco, Vela, Javier Hernandez, czy Guardado to najważniejsze ogniwa w ofensywne. Oczywiście grupę uzupełnią gospodarze, którzy zdecydowanie poziomem odstają. Kibice będą im pomagać, ale czy na tyle by wygrali choć jeden mecz? Niestety ja w to nie wierzę. Wiadomo Francuzi na dużych imprezach grają różnie, cztery lata temu ledwo wyszli z grupy, po to by dojść aż do finału. Na Euro w 2008 roku nawet z niej nie wyszli (z bardzo trudnej grupy z Włochami i Holandią). Tym razem wielu graczy ma za sobą świetny sezon klubowy (Lyon doszedł do 1/2 LM, Bordeaux do 1/4, Marsylia zanotowała świetny sezon w L1, a do tego trzeba dodać Francuzów z Realu, Barcelony, Chelsea, Manchesteru, czy Arsenalu), dla wielu będzie to ostatni mundial w karierze. Dlatego wierze, że Trójkolorowi pewnie wyjdą z tej ciekawej grupy z pierwszego miejsca. Mają zdecydowanie najszerszą kadrę i największe doświadczenie na arenie międzynarodowej. Bukmacherzy Francuzów aż tak bardzo nie przeceniają, stąd całkiem ciekawy kurs na mój pierwszy typ:
Zwycięzca Grupy A: Francja @ 1.95 Betsafe
Co do pierwszych meczów, bo tylko do nich jest sens się teraz odnosić (już teraz warto to zrobić, pierwsze mecze już za miesiąc!). Kurs na Francuzów w pierwszym meczu z Urugwajem wynosi aż 2.00! Na pewno trzeba będzie się nad tym zastanowić. W inauguracyjnym mecz mundialu czyli RPA - Meksyk trudno wskazać faworyta. Na Johanesburg 11 czerwca zwrócone będą oczy całego świata i trudno powiedzieć jak zagrają gospodarze tego dnia, no a Meksyk jakimś wielkim potentatem też nie jest. O tym będziemy dyskutować przed samymi mistrzostwami!
 
T 0

tequilla

Użytkownik
Witam serdecznie!

Jakoś nie za bardzo rozumiem to typowanie Francji jako zdecydowanego faworyta. W 2002 byli jeszcze bardziej faworyzowani, a polegli z kretesem. Wydaje mi się, ze na dzień dzisiejszy ta drużyna z pewnością jest słabsza od tej sprzed 8 lat...
Jakby popatrzeć na historię to z Francją ciekawa sprawa. Na 12 występów w mistrzostwach świata, aż 6 razy odpadali w pierwszej rundzie, ale z kolei ( pomijając rok 1938 ) kiedy już przeszli pierwszą rundę docierali przynajmniej do półfinału!
Urugwaj też specjalnie nie zachwyca i nie skreślałbym Meksyku, bo nie z takich grup wychodzili do nastepnej rundy.
Natomiast nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby gospodarz poległ w pierwszej rundzie. Wprawdzie RPA ma teraz jeden z najsłabszych zespołów w ostatnich latach, ale i tak wydaje mi się, że powinni wyjść.
mój typ:
RPA
Meksyk
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
RPA:Meksyk
mecz otwarcia bardzo istotny walka o pierwsze punkty patrząc na oba zespoły to w moim odczuciu większy potęciał ma Meksyk który jesli dobrze rozpocznie może sprawic niespodzianke i zając nawet pierwsze miejsce

Urugwaj:Francja
rewanż za Koree i Japonie ?? w tamtych mistrzostwach oba zespoły odpadły w fazie grupowej co gorsze Francja nie strzeliła na tam tych mistrzostwach nawet bramki mimo iż patrząc na oba zespoły pod kątem jedenastek powinien paśc remis tym razem brakowy
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Moim zdaniem z grupy wyjdzie RPA i Urugwaj. RPA gra przed własną publicznością i napewno jest to duży atut. W poprzednie wakacje oglądałem Puchar Konfederacji i RPA naprawdę prezentowało dobry ofensywny futbol, strzelając dosyć dużo goli.
Co do Urugwaju, to mają jeden z najlepszych duetów napastników i mogą zamieszać. Francja znalazła się tu całkowicie niezasłużenie i mam nadzieje, że odpadnie już w fazie grupowej. Meksyk moim zdaniem raczej nie powinien się liczyć.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
W tej grupie kibicuje Urugwajowi i Meksykowi i myślę, że to te drużyny wyjdą z tej grupy. Odpada jak dla mnie RPA, choc to gospodarz turnieju, ale mam nadzieje, że takich wałków jak z Koreą nie zobaczymy. Francuzi wybili się na poprzednich mistrzostwach dość niespodziewanie, ale od tamtej pory grają słabo.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Patrząc w ranking FIFA z 28 kwietnia, dochodzimy do prostego wniosku, że RPA dzieli różnica co najmniej klasy do pozostałych zespołów w grupie A. Zajmują bowiem 90 miejsce, a najniżej sklasyfikowany w grupie A, z pozostałych zespołów - Urugwaj 18. W swoim zespole nie mają supergwiazdy kogoś takiego kto potrafi wziąć grę na swoje braki gdy drużynie nie idzie. Jedynie ponad przeciętny poziom wzbija się Steven Pienaar gracz Evertonu który rozegrał w lidze angielskiej 82 mecze i kosztował 2000000 funtów. Natomiast reprezentacyjną gwiazdą jest Benedict McCarthy, strzelił on 35 bramek dla swojej reprezentacji (co jest największym wynikiem w historii RPA), jednak teraz jest kompletnie bez formy od lutego zagrał w zaledwie dwóch meczach w barwie West Hamu.
Meksyk to drużyna z dużymi aspiracjami, jednak zawsze brakuje tego czegoś. Przez ostatnie cztery mundiale dochodzili do 1/8 finału, by tam odpaść. El Tri to najlepsza drużyna w Ameryce Północnej, na własnym kontynencie zagrozić im może tylko USA. Mimo słabego początku eliminacji, zdołali się sprężyć i zajeli drugie miejsce premiowane awansem na MŚ. Pierwsze miejsce zdobyli reprezentanci Stanów Zjednoczonych. Jednak aby wycenić szanse Meksyku w MŚ nie należy brać eliminacji pod uwagę. Ponieważ Meksyk odpuścił pierwsze mecze i zaczął grać, gdy miał nóż na gardle. Kadra El Tri to mieszanka młodości z doświadczeniem, obok starych wyjadaczy (Rafael Marquez, Ricardo Osorio, Gerardo Torrado, Cuauhtemoc Blanco) którzy mają grubo ponad 70 występów w reprezentacji, grają młodzi, którzy brak doświadczenia nadrabiają ambicją, (Vela, Hernaddez czy bracia Santosowie)
Występek jakiego dopuścił się Thierry Henry w meczu barażowym z Irlandią, nie przystoi żadnemu sportowcowi, a tym bardziej napastnikowi Barcelony. Dzięki temu zagraniu grono antyfanów Francji powiększyło się, w tym o moją skromną osobę. Za parę dni antyfani mogą przeżywać prawdziwą euforie, która będzie spowodowana słabiutką postawą reprezentantów „Trójkolorowych”, przyczyną, a właściwie sprawcą katastrofalnej gry Francuzów będzie nie kto inny jak Domenech. Nagonka na trenera trwa od samego początku jego pracy z seniorską reprezentacją, jednak z pełną słusznością mych słów - nie jest ona bezpodstawna. Nikt nie jest zadowolony z dokonań Raymonda, kibice wygwizdują, a dziennikarze ostro krytykują grę podopiecznych Domenecha. Sympatii nie przysparzają mu ciągłe kłótnie, w szczególności z wspomnianym wyżej napastnikiem. Francja to drużyna, która umiejętnie prowadzona mogłaby osiągnąć naprawdę dużo w RPA, jednak pod batutą nieudolnego selekcjonera, może z tego wyjść jedynie wielka klapa.

Ostatnio na mistrzostwach byli w 2002 roku, skończyli wtedy występy na fazie grupowej, w RPA prawdopodobnie będzie tak samo. Nikt nie liczy na powtórzenie wyczynu z roku 1930 i 1950 kiedy to Urusi zdobywali mistrzostwa świata. Oscar Tabarez prowadził już piłkarzy Urugwaju na mistrzostwach w 1990 roku, w 1/8 przegrali z Włochami 2-0. Najmocniejszą stroną Urugwaju jest atak w którym grają znani z występów w Europie Luis Suarez, dla którego obecny sezon jest najlepszym w karierze strzelił bowiem 35 bramek w 33 meczach, oraz Diego Forlan, kosztował on Atletico Madryt 21000000 euro. Diego strzelił już dla Atletico 66 bramek w 102 meczach. Spodziewam się ofensywnej gry przedstawicieli Ameryki Południowej, dlatego na pewno zagram overa w ich meczach.
1. Meksyk
2. RPA
3. Francja
4. Urugwaj
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
oglądając sparingi Francuzów dochodzę do wniosków, że może być powtórka z mundialu w 2002 roku. Trójkolorowi nie porywają swoją grą, nie mają lidera, a co najważniejsze i najsmutniejsze trenera.
Po mistrzostwach świata trenerem Francuzów zostanie Laurent Blanc, co już pokazuje zaufanie francuskiej federacji do Domenecha. Atmosfera nie jest najlepsza i myślę, że przedstawienie nowego selekcjonera przed mundialem to strzał w kolano.
Natomiast bardzo ciekawie zaprezentował się Meksyk i to ten zespół typuje do wygrania grupy. Z drugiego miejsca według mnie wyjdzie Urugwaj.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Popieram kolege wyżej że Francja to szału nie zrobi na tych MŚ.
Warto w każdym spotkaniu stawiać przeciwko Francji tzn. X2 na przeciwników Francji bo kursy są naprawde niezłe i tak:
Urugwaj - Francja 1x 1,77
Francja - Meksyk X2 1,82
Francja - RPA X2 1,92
Nie sądzę aby Francja zdobyła więcej niż 4 pkt w tej grupie patrząc na ich dyspozycję...
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
1. RPA - to nie przypadek, Gospodarz zamiecie cala ta grupe
2. Francja - awans po problemach ale to bedzie wszystko na co bedzie ich stan na tych mistrzostwach
3. Meksyk - druzyna ktora moze powalczyc z franzuzami
4. Urugwaj - dobry tylko atak, jako druzyna slaba
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Moim zdaniem Francja, Urugwaj i Meksyk powalczą o miejsca 1-3. Gospodarze będą walczyć zajadle, ale niestety nie mają piłkarskich argumentów by powalczyć o cokolwiek.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Witam serdecznie!

Jakoś nie za bardzo rozumiem to typowanie Francji jako zdecydowanego faworyta. W 2002 byli jeszcze bardziej faworyzowani, a polegli z kretesem. Wydaje mi się, ze na dzień dzisiejszy ta drużyna z pewnością jest słabsza od tej sprzed 8 lat...
Jakby popatrzeć na historię to z Francją ciekawa sprawa. Na 12 występów w mistrzostwach świata, aż 6 razy odpadali w pierwszej rundzie, ale z kolei ( pomijając rok 1938 ) kiedy już przeszli pierwszą rundę docierali przynajmniej do półfinału!
Urugwaj też specjalnie nie zachwyca i nie skreślałbym Meksyku, bo nie z takich grup wychodzili do nastepnej rundy.
Natomiast nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby gospodarz poległ w pierwszej rundzie. Wprawdzie RPA ma teraz jeden z najsłabszych zespołów w ostatnich latach, ale i tak wydaje mi się, że powinni wyjść.
mój typ:
RPA
Meksyk
w ostatnich latach? jeżeli faktycznie mówimy o ostatnich latach to tylko kadra RPA z 2001-2002 roku mogła się równać tej obecnie. Rpa gra ładnie, chwilami widowiskowo, zdarza się że do tego dołożą efektywność. Wydaje mi się że mogą wyjść z grupy jak dopisze im szczęście. Meksyk i Urugwaj to dla mnie niewiadomo bo ani jednych ani drugich od dawna nie widziałem w akcji. Chociaż wiem że to dwie mocne w ofensywie ekipy. Jak dla mnie te zespoły wraz z RPA powalczą o miejsca 1-3. Ostatnie miejsce rezerwuje dla Francji której gry po prostu nie da się oglądać. Jak grają poza Francją to jeeeeszcze przeboleje patrzenie na nich ale i tak to jest kaszana. W obronie jako tako ale tam w przednich formacjach to mimo zawodników z klasą marazm jaki rzadko oglądam. Piast Gliwice i Cracovia ciekawsze widowiska stwarzają. Dla mnie ten zespół odpada nie wygrywając żadnego meczu
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Francja - taki mundial jak w &#39;98 roku juz się nie powtórzy. Wydaje mi się że Francja mimo wszystko powinna opuścić grupę i awansować dalej. Pierwszego meczu nie powinni przegrać z Urugwajem. Drugie spotkanie będzie grać z Meksykiem i tam może byc remis. Z RPA minimalne zwycięstwo dla Francji. Ostatecznie awans z 1 lub 2 miejsca. Jest Jeremy Toulalan, Florent Malouda, Yoann Gourcuff, Ribery, Anelka, Henry. Gwiazdy są, ale czy trafią w formę?

Urugwaj - w mojej opini będzie to najsłabsza ekipa w tej grupie. Kolejność meczy ma mało korzystny. Na początek Francja a potem gospodarz Rpa. na koniec Meksyk i dobranoc. Po pierwszym spotkaniu zrobi się nieciekawie, potem z Rpa większe szanse dawałbym Afrykanom. Urugwaj, podobnie jak Paragwaj nic nie ugra na tych mistrzostwach. 3 miejsce to szczyt ich marzeń. Diego Forlan jest w formie to prawda, ale sam zawodnik nie udźwignie gry całego zespołu, tym bardziej że to napastnik...

RPA - myślę że powalczą w tej grupie. Ostatni sparing wygrany 5:0 z Gwatemala. Rpa gra radosny nieobliczalny football, jednak czy to wystarczy na awans? Chyba nie. Dużo będzie zależało od meczu otwarcia, jeżeli wygrają to jest cień szansy na wyjście z grupy. Ja sukcesów im nie wróżę, ale ostatniego miejsca w grupie nie zajma napewno. Oszałamiający doping czarnoskórych fanów, gorący klimat stadionów RPA robi wrażenie. Nie mogą zawieść, ale jednak zawiodą i minimalnie zbraknie im punktów na awans.

Meksyk - mój &quot;czarny konik&quot; musi wyjść z grupy. Meksyk ma duży potencjał. Jeżeli sie postarają to Meksykanie mogą dojść nawet do ćwierćfinału. Są zdecydowanie najmocniejsi w tej grupie. Mecze sparingowe przed mistrzostwami świetne. Siła ognia Mexico robi wrażenie na mnie. Z pewnością są w tej chwili mocniejsi od Urugwaju i Rpa. Z Francją powinni powalczyc o pierwsze miejsce w grupie. Typuje ich na lidera tej grupy.
 
adebisi 0

adebisi

Użytkownik
Z tym Mexykiem to troche przesadziłeś...Owszem nie można ich lekceażyć, ale typowałbym bardziej, że to Urugwaj wyjdzie z grupy razem z Francuzami.
Urugwaj to solidna ekipa a atak mają niesamowicie skuteczny. Forlan+Suarez będzie jednym z lepszych ataków Mistrzostw.
Jeśli obaj gracze utrzymają formę taką jak w swoich ligach to ta druzyna może byc bardzo groźna.
Szans natomiast nie daje druzynie RPA.
Walka toczyć się bedzię pomiędzy Urugwajem, a Mexykiem.
Nie jestem zwolennikiem Francuzów, ale pewnie wymęczą wyjście z grupy.
 
Z 0

z.g.

Użytkownik
Chciałbym ,żeby Francja odpadła już w fazie grupowe ,a reszta ekip anasowała ,ale wiem ,że jest to niemożliwe.RPA będzie strzelać karne z kapelusza i z meczu na meczu coraz bardziej mnie o tym przekonują.W 2 meczach towarzystkich przypominam ,że strzelili już 3 karne ! To jak sędziowie dyktują już w meczach towarzystkich karne to co to będzie na turnieju.Urugwaj liczę na tą ekipę ,że zajdzie wysoko ,nie należy ich lekcważyć. Nie zdziwie się jak wyjdą z pierwszego miejca ,prezentują bardzo piękną grę.Meksyk jak to Meksyk. Solidna ekipa potrafiąca namieszać. W 2009 w finale z USA wygrali ,aż 5:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom